Chrześcijaństwo – religia oraz filozofia miłości i duchowej wojny!? („Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – część III)

W Maju 2018 opublikowaliśmy tekst pt.: „Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi„, a wcześniej jeszcze inne o Niebiańskich Istotach. Tytuł tego wspisu może wydawać się dziwny, ale ma silne powiązanie z filozofią i religią chrześcijańską. Ludzie wyznający Jezusa, zwłaszcza ci którzy otrzymali „troszeczkę” rozszerzenia duchowej inteligencji o Ducha Świętego, zauważają niewielkie zmiany jakie zachodzą w globalnej uprawie, jaką prowadzą na Ziemi Ponadświatowe Inteligencje oraz Obcy. Ilość nagrywanych filmów, na których widać pojazdy, albo wręcz żywe inteligentne byty (UFO) jest gigantyczna!

Teraz, kiedy każdy ma w telefonie komórkowym kamerę video sprawa obecności „kosmitów” jest coraz bardziej oczywista, nie da się jej zamieść pod dywan, jak to od kilkudziesięciu lat starały się robić różne rządy. Z tego powodu znany amerykański ufolog dr Allen Hynek powiedział, zdanie, które cytujemy w serii tekstów na Argonaucie: „…Sprawa ta jest bardziej skomplikowana, niż każdy z nas to sobie na początku wyobrażał. Ma ona aspekty paranormalne, ale również fizyczne. (…) Jeśli dowody zmuszą nas ostatecznie do przyjęcia wersji paranormalnej to ją przyjmiemy. (…) Teoria pozaziemskiego pochodzenia NOL-i budzi pewne wątpliwości. Chodzi tu konkretnie o to, że widujemy ich za dużo. Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani? Osobiście skłaniam się ku myśleniu w kategoriach metaziemskich, swego rodzaju równoległej rzeczywistości. (…)NOL-e wydają się materializować i dematerializować. (…) Ludzie, którzy mieli przeżycia związane z NOL-ami posiedli pewne zdolności paranormalne”. […]

Istnieje ciągle spory procent ufologów, którzy nie chcą przyznać, że UFO ma wymiar duchowy, oprócz zdolności manipulowania rzeczywistością, w tym zagadką samej tzw. „materii”, wpływają metafizycznie-umysłowo na tych, którm się OBJAWILI ! Teoria, albo hipoteza o istniejącej globalnej uprawie istot ludzkich przeraża („Sianie i uprawianie: kosmosów, galaktyk, cywilizacji i ludzkich dusz – część I„), UFO badacze oraz inni, ci o słabej konstrukcji psyche, albo bez Ducha Świętego, dostają depresji gdy o niej słyszą-czytają, nie chcą jej analizować, ani badać.

Politycy nie mogą jej ścierpieć, przecież wierzą że podejmują własne decyzje, a nie ich nadzorców, to znaczy nadzorców uprawy. Kolejne rządy USA nie chcą publicznie dyskutować zagadki UFO, z nieoficjalnych przecieków wynika, że są świadomi istnienia istot UFO demonicznych, anielskich oraz innych, typu transhumanistycznych pojemników dla wszelakich dusz ( „W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas; dodatkowo także Kosmiczne ciała ufo istot oraz tajemnica wydarzeń tohu va-bohu (ragnarok) – ciężko im to ogłaszać w TV, ludzie dostali by pomieszania, mogła by wybuchnąć wojna religijna, albo powstanie New Age (Niu Ejdż) – przemiana duchowa, a tego nie chcą, chcą utrzymać się na stołkach.

O tym wszystkim informuje Biblia i chrześcijanie, to nie jest jakieś zagadnienie z książek fantastyczno naukowych, albo spisek, jak by tego chcieli oszołomy NWO, to jest spisane przez Proroków, przesłane od Ducha Świętego. Z tego powodu, na tej podstawie, została nakręcona seria iluminackich filmów „Matrix”. Jesteśmy hodowani, i to nie byle jak! Uprawa może być świadoma tego, że jest uprawiana, ale chyba najlepiej jak nie wie tego do końca co się z nią wyprawia, o czym informuje galaktyczno planetarny Siewca: „I powiedział im: Wam powierzono Tajemnicę Królestwa Bożego; tamtym natomiast, którzy są zewnątrz, wszystko podaje się w przypowieściach,” Ewangelia Marka 4:11 – przekład dosłowny z Oblubienicy tu. Ciekawie został ten werset przetłumaczony w Biblii Gdańskiej ! Oto on: „A on im odpowiedział: Wam dano wiedzieć tajemnicę królestwa Bożego; ale tym, którzy są obcymi, wszystko się podawa w podobieństwach;”

Jak czytacie („kto czyta niech rozumie„) nie zdradzał im, tym Obcycm, albo tym będącycm „z zewnątrz” tajemnic uprawy ! Możemy to tłumaczyć różnie, na przykład nie chciał ich niepokoić, uprawa powinna być w dobrym stanie, cokolwiek to znaczy, albo może ci, uprawiani, jeszcze nie „dojrzeli”, tak jak nie dojrzewaja pomidory, gdy są zielone, lub patrząc z perspektywy duchowo-umysłowej, oznajmił to dla wszystkich tych, którzy są hodowani ale są już jakoś mocni w wierze – słowami: „Mam wam jeszcze wiele do powiedzenia, ale teraz nie jesteście w stanie tego znieść;” Ew. Jana 16:12 – przekład dosłowny

Ludzkość od tysięcy lat wierzy w doktrynę reinkarnacji, większa część uprawy jest przekonana, że się urodzi ponownie ! „Kluczowym słowem jest tu „delikatne”, chodzi o bardzo delikatny, wręcz metafizyczny wpływ na ludzkie umysły-dusze ! Właściwie to ledwie wykrywalny przez mistrzów medytacji-kontemplacji i modlitwy, a co dopiero mówić o wszystkich tych, którzy oceniają doktrynę reinkarnacji na podstawie artykułów, jak ten na Innemedium.” – pisaliśmy w tekście „Niezwykle delikatna materia pamięci Total Recall w rękach istot duchowych – z Emilcina – „nie jesteśmy w stanie tego znieść” ?!” – to jest niezwykle delikatna materia, o nią toczy się bój, walka, albo duchowa bitwa Efezjan!

Jeśli chodzi o duchową wojnę, w której uczestniczymy, to ci którzy już się narodzili z uprawy (coś na kształt albo podobnego do „zrodzenia się” w satanistycznym filmie „Matrix”, kiedy odłączyli kolesia od „bateryjnych mechów” albo „UFO Mechów„) powinni zapoznać się z biblijną wykładnią duchowego konfliktu w bardzo ważnym tekście pt.: „Zaawansowane nauki (gwiezdnych) Rycerzy… („dynamin”).  Allen Hynek pytał się: „Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – Część UFO istot dogląda uprawy, część może być szkodnikami, a jeszcze inne obserwują uprawę, są „obserwatorami” (ang. „watchers” – „czuwającymi„), ogrom tych inteligencji cały czas tu przybywa, część pewnie tu zamieszkuje! Na przykład na Księżycu…

Obserwatorzy, albo Czuwający zstępują by doglądać upraw, dlatego tak często jesteśmy odwiedzani, ktoś może chcieć „zeżreć” uprawę. Prorok Joel używa czterech spośród ośmiu biblijnych słów na określenie tych inteligencji. Są to: gąsienica – hebr. „gazam”, szarańcza – „arbeh”, chrząszcz – „jelek” i czerw – „chasil”. Nie wiadomo dokładnie, które z gatunków istot szarańczy miał na myśli prorok używając takich właśnie słów. W Ks. Wyjścia szarańcza została przyniesiona „wiatrem wschodnim„, a zmieciona „zachodnim” do Morza Czerwonego, albo „Trzcin”. Po niej następuje trzydniowa ciemność (2 Moj 12:22) oraz wybicie pierworodnych (2 Moj 12:29). Uprawa, i ci co się już z niej zrodzili, będąc podlewani, (jak filmowy bohater filmu „Matrix„, zwłaszcza ci), są ostrzegani przed plagami, które pożerają uprawę, przy okazji poznając biblijną pogodę, w której występują „wiatry”, co staraliśmy się przedstawić w: „Płynąc łodzią należy prowadzić medytację, rozglądając się nie tylko za „wiatrem” dopłynąć… do Niebiańskiego Jeruzalem (a wcześniej na drugą stronę morza trzcin?)”

To wszystko jest ciężkie do zniesienia, bez miłości nie dali byśmy rady ! Bez miłości nie można otrzymać rozszerzenia inteligencji o Ducha Świętego. Przyznam się państwu, tekst ten powstał w wyniku strasznego snu horroru. Całą noc uciekałem i ukrywałem się przed hitlerowcami, akcja działa się w Polsce z czasu II Wojny Światowej. W śnie przebierałem się w różne ciuchy tamtego okresu, skradanie się po ulicach, ciągły strach że was/nas/mnie wykryją, wszędzie posterunki niemieckich opętańców SS, nawet pojawiło się gestapo, które mnie poszukiwało, zapewne jako jednego z głównych organizatorów ruchu oporu ! Gdy przechodziłem obok jednego z posterunków hitlerowiec zapytał się mnie o coś, odpowiedziałem po niemiecku ale ze złym niemieckim akcentem, zaczęli mnie gonić. W pewnym momencie, schronienia udzielił mi rolnik, ale potem wykryli to szkopy i prawie mnie złapali, jakoś uciekłem, chyba w furmance ze zbożem. To był bardzo męcząca noc, cała noc, budziłem się ze snu, a po tem wracałem do niego ponownie, do tego samego, o ucieczce przed hitlerowcami, co jest niezwykłe i przerażające, to było coś strasznego !

Osobiście intepretuję ten sen, te sny, jako prześladowania ze strony istot innowymiarowych-duchowych oraz tych z tekstu „Zaawansowane nauki (gwiezdnych) Rycerzy… („dynamin”)”. Trwa wojna o uprawę, ale i tych zrodzonych już z uprawy, co jest czymś przerażającym, bo większa część uprawianych nie wie co się dzieje, dalej śnią o jakichś ponownych „zrodzeniach-urodzinach-narodzinach”, jako ktoś inny, o wymazaniu im pamięci przez Istoty doglądające hodowli, co by ich ucieszyło, jak sami o tym mówią, chcą stać się kimś innym, i tak w koło macieju (koło samsary)! Inni ciągle jeszcze falują pod wpływem wiatru, tak jak łany zboża-trzcin, gdy powieje, widać jak się zmieniają…, czasami może jednak spaść na nich jakiś „grad”, bo przecież wszyscy są uprawiani w Egipcie, na „egipskim polu”: „Grad i ogień spadając na ziemię niszczył wszystko co było na polu.” Wyj 9:23 – proszę zobaczyć, jest tam „pole”, tajemnicze „pole przepływu świadomości„.

Gestapo jest wściekłe, zdradzamy tu wam tajemnice św. Kodu, dlatego prosimy o modlitwę za twórców Argonauty. Hitlerowcy NWO razem z ich nadzorą chcą zniszczyć wszystkich zrodzonych z wody, właściwie to „powtórnie zrodzonych” jak informuje Zbawiciel Logos, co jest również ciekawe, zwłaszcza takim powinno być dla wyznawców diabelskiej doktryny reinkarnacji: „Odpowiadając Jezus, rzekł mu: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się kto nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć Królestwa Bożego.” – wersja Biblii Warszawskiej z Oblubienicy tu. Moglibyśmy to również tłumaczyć „zrodzony z góry” (grecki wyraz ανωθεν  anōthen – Strong 509 znaczy „z góry”, czyli tak jak na malunku obrazie Madonny która otrzymuje z Góry promień…?), i można by to zgodnie z nauką super papieża rozumieć jako z „Syjonu”, czyli z medytacji…, z Nauki Logosu Słowa, siejącego (spermatikoi)! Jemu niech będzie chwała na wieki wieków. Amen!

Linki:

Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi„,

Kosmiczne ciała ufo istot oraz tajemnica wydarzeń tohu va-bohu (ragnarok)

link o reinkarnacji: „Duchowa nauka super Istoty Mesjasza Jeszui, uwalniającego z diabelskiego koła – będącym Logosem i Arche kosmicznej tłoczni (zbawienny wgląd)

kolejny o hodowli i reinkarnacji: Tajemnice starożytnego i prawdziwego Matrixa Atlantydy (istoty jednostkowane w kosmicznym systemie uniwersaliów kontra jedność somatyczno-psychicznopneumatyczna)

Sensacja biblijnej ufologii, nagrano istotę anielską – ufonautę morfującego z energii !

Niezwykle delikatna materia pamięci Total Recall w rękach istot duchowych – z Emilcina – „nie jesteśmy w stanie tego znieść” ?!

Jesteśmy w kosmosie sami jako ludzkość zbudowana z „gliny-błota”, ale nie jesteśmy sami jako istoty inteligentne ? Ufologia duchów z „okręgów niebieskich” Oceanu ?

Zaawansowane nauki (gwiezdnych) Rycerzy… („dynamin”)

Tajemnice megalitycznej substancji – Wstęp do Świętej Nauki, cz. II

Wszyscy ludzie są częścią rozumu świata, czyli kosmicznego logosu

Tajemnicza kwantowa kraina – II część wstępu do Esencjalizmu biblijnego

Żelazna logika naukowca kreacjonisty – dr Thomas Kindell

Dwa skarbce, a kluczem jest najbardziej starożytna Inteligencja, posiadająca „przyprawę” – audycja na PCH24″

następnie w kolejności ważności:

Biblia jest napisana wielowarstwowym kodem Jezusa Chrystusa, starożytnej Istoty Logosu, podróżującej na chmurach ?

Super tajemniczej Biblii Boga YHWH – Abrahama, Jakuba i Izaka, kosmiczne błoto i glina, plus metal: żelazo”.

Super mistyka starożytnego Boga YHWH – Ludzkość jako duchowa monada, z którą w miłości „łoża” połączyła się super potężna Istota Logos ! (III część kosmicznego błota plus: żelazo?)

Poszukiwacze zaginionej Biblii, najbardziej starożytnej Istoty Logosu (Druga część kosmicznego błota i gliny, plus metal: żelazo?)

Duchowe światło rozumu w sprawie „traw” oraz „bogów”, idąc w kierunku krainy „złota” – w oparciu o św. Tomasza z Akwinu

Najbardziej starożytna istota – tajemnice zakazanej duchowej archeologii

CZY PAPIEŻ FRANCISZEK TO ZAPOWIADANY ANTYCHRYST?

Dobre 19

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *