Niepokojące polityczne zmiany w Polsce i nadchodzący lucyferianizm wymuszą narodowe marsze różańcowe ?

Jak pisaliśmy 16 października 2023, w tekście „Atak Goga na Izrael i przerażające wybory w Polsce z roku 2023 (Gog chce zmiażdżyć Polaków i chrześcijan?)” udało się części Polaków wyprać mózgi, inna część Rodaków miała dosyć rządów Mateusza i jego strasznych posunięć, wprowadzania biedy więc chwycili się „jakiejś nowości 2050„, stało się to bez głębszej wiedzy co ten numer, ta cyfra oznacza, a jest to samo zło, transchumanizm Lucyfera i ekstremalne NWO. To dzięki „2050” mamy w Polsce to co mamy, czyli kolejne zbliżanie się do rozpadu państwowości i jeszcze większa sieczka medialnych psychomanipulacji. Ponieważ TVP została przejęta przez wrogie siły, nasi znajomi i rodziny są zmuszone oglądać Telewizję Republika. Z tego powodu wszyscy, którzy szukają jakiejś normalnej informacji, innej niż ta od „Aszkenaza„, powinni wspierać Republikę jakimiś wpłatami.

Jest to dziwna sytuacja, bo dwie kadencje PiSu poszły na marnę, nie udało się im uregulować rynku medialnego, spolszczyć go i przejąć. Nie dali rady stworzyć jakiejś własnej wielkiej stacji telewizyjnej, mogącej konkurować z Polsatem i TVN’em, co jest porażką totalną. No i gdzie są jacyś polscy biznesmeni pisowscy, którzy wesprą Republikę ? Partii PiS pozostały jeszcze dwa mocne ciosy, nie wiemy czy je wyprowadzi, bo ugrupowanie to cierpi na „enwuowski imposybilizm„, czyli słuchanie się „sojusznika”, albo strach przed „wielkim bratem”, pomimo to, pomimo zdrady administracji USA, oddania nas w ręce odwiecznego wroga, znajomi, rodzina, czekają z niecierpliwością na konkretne ruchy tak by, totalnie zablokować „Aszkenaz’a„, a najlepiej całkowicie go odrzucić, spowodować nowe wybory parlamentarne !

To co wyprawiają moce lucyferian w postaci biblijnego Aszkenaza, działającego z premedytacją w Polsce, razem z tranhumanistycznym „2050” zwiastuje totalne przejęcie Polski przez moce piekielne, co zostało zapowiedziane głosem obecnych politycznych marionetek Klausa Schwaba. Mamy się stać kolonią karną dla nachodzcców i skrajna tęczową strefą, niszczącą katolicyzm i zdrowie moralne Polaków, zwłaszcza dzieci. Jak by tego było mało, jasnowidz Jackowski przepowiada rozwój militarnych konfliktów i możliwe rozpoczęcie III Wojny Światowej. Krzysztof Jackowski z przepowiednią na 2024 rok wiąże wydarzenia na Bliskim Wschodzie. Konflikt izraelsko-palestyński według niego ma być początkiem III wojny światowej. Zdaniem Jackowskiego już wkrótce rozszerzy się on na Europę, a naszą codziennością staną się ataki terrorystyczne.

 

Jackowski mówi coś takiego: Boję się, że będzie dochodzić do aktów terroru w Europie. Ta wojna na Bliskim Wschodzie może stać się przyczyną wybuchu wielkiej wojny między mocarstwami. Cokolwiek złego się stanie na świecie, czy też w Polsce, to może doprowadzić w konsekwencji do tego, że rząd Tuska nie powstanie. Bo ja go na razie nie widzę. To nie jest takie pewne, że on powstanie.

Jeśli PiS nie zablokuje politycznie Aszkenaz’yjczyków, to pozostanie nam już tylko zorganizowanie wielkich marszy różańcowych, proszących za pośrednictwem Matki Boskiej Boga Jezusa, by nas ratował w czasach Apokalipsy i zbliżającego się upodlenia naszego Narodu, trwającego kolejne lata, do wyborów. Podobne zdanie wyraża nasz wielki kapłan Ks. Natanek, zbliżamy się to narodowej tragedii, jakiegoś rodzaju zaboru i/lub stanu wojennego, wprowadzonego przez moce piekielne Aszkenaz’a. Na szczęście jest jeszcze Jasna Góra, są jeszcze Polacy Katolicy i jest jeszcze Duch Święty Boga Wszechmogącego !

Linki:

Atak Goga na Izrael i przerażające wybory w Polsce z roku 2023 (Gog chce zmiażdżyć Polaków i chrześcijan?)

Gog i Magog – polityczna czy duchowa tajemnica ? Kiedy się zmaterializuje, i czy ludy iluminacko-niemieckie będą w niej uczestniczyć ?

Pierwszy okultystyczny Blitzkrieg NWO z roku 1939 oraz drugi z 1992

Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ? oraz Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Dobre 16
Złe 1

Podobne Artykuły

2 thoughts on “Niepokojące polityczne zmiany w Polsce i nadchodzący lucyferianizm wymuszą narodowe marsze różańcowe ?

  1. Ło jezu. Jaki ten Mateusz straszny i jaka okropna biedę wprowadził. 3 procentowe bezrobocie… osłony dla najbiedniejszych, dodatki dla dzieci. Jaka straszna bieda.
    Teraz to będzie eldorado. Już mamy POdwyzki paliw Zusu za chwilę zdrożeje prąd bo niemieckie wiatraki zamiast elektrowni atomowej planują.

    1. Zgadzamy się, że nie wszystko co robił Mateusz było złe, jednak są pewne rzeczy o których wspominał Ziobro, które calkowicie go eliminują jako Polaka dbającego o Polskę, nie tylko to o czym mówił Ziobro! Nikt go nie mógł odspawać od stołka, co było przyczną upadku PiS i rozpadu dobra jakie zdziałano przez pierwsze pięć lat rządów PiSu, Mateusz to gwózdz do trumny PiSu, z czego wcale się nie cieszymy, wręcz ubolewamy nad tym, dali sobie zrobić takie rzeczy, mając z szefa Mateusza…, który zaczął się mocno udzielać w Davos i skończyła się dobra passa pisowców, strach się bać…, teraz nadchodzi statanizm niemiecko transhumanistyczny 2050, zniszczy wszystko co było dobre, zaprowadzajc chaos, z przedrostkiem „ordo ab…”, o czym wspominamy w tym tekście: http://argonauta.pl/madrosc-zydow-wyznania-mojzeszowego-essenczykow-i-dwoch-skarbnic-duchowej-biblijnej-archeologii-lecznicze-korzenie-rzeczywistosci-arche/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *