Od tysięcy lat „teorie spiskowe” są zwalczane przez władzę totalitarną. Jednym z pierwszych okrutników nienawidzących „teorii spiskowych” był ten, który nie mógł uporać się z rozgłaszaną wszem i wobec przepowiednią o narodzeniu Mesjasza Chrystusa więc by udowodnić wszystkim, że to nie może być prawda, wymordował dzieci do drugiego roku życia.  Dzisiejsi dobrze zorganizowani herodzi, mordujący już setki milionów dzieci nienarodzonych, również, a może jeszcze bardziej, nienawidzą sytuacji, gdy prawda, określana często przez nich jako „teoria spiskowa”, wypływa na światło dzienne.

Drugiego lutego 2019 znany chrześcijański portal informuje: „Felietonistka lewicowej brytyjskiej gazety „The Guardian”, Natalie Nougayrède zastanawia się, czy „teorie spiskowe zdominują wybory do Parlamentu Europejskiego w maju?” Twierdzi, że szerzą się one w zawrotnym tempie, a liberalni demokraci mają trudności z ich zwalczaniem. Nougayrède ocenia, że tak często tworzy się „teorie spiskowe”, że stały się one codziennością. Na przykład, węgierski premier, Viktor Orbán uczynił z niej główne oręże w walce z filantropem i miliarderem Georgem Sorosem. W Polsce zaś „nacjonalistyczna(zdaniem niektórych herodów faszystowska ! – dopisek red.) partia Prawo i Sprawiedliwość oraz jej lider Jarosław Kaczyński od lat rozpowszechniają różne wersje katastrofy lotniczej w Smoleńsku z 2010 roku, w której zginął prezydent, jego brat – Lech Kaczyński, wysuwając oskarżenia wobec Donalda Tuska, przewodniczącego Rady Europejskiej i krytyka Kaczyńskiego, że w jakimś stopniu ponosi odpowiedzialność za tę tragedię”. Przy okazji należy też wspomnieć o YouTube, które w ostatnich dniach rozpoczyna walkę z „teoriami spiskowymi” !

Zdaniem zwolenników teorii spiskowych konspiratorzy starają się ukryć informacje na temat konkretnych zdarzeń, co często, po jakimś okresie czasu, się potwierdza w danych i faktach. Podstawowym materiałem, na podstawie którego tworzy się tzw. „teorie spiskowe”, to skryta działalność grup ludzi u władzy, mająca na celu zmianę określonej instytucji społeczeństwa, ukrycie prawdy, lub zapewnienie komuś nielegalnych zysków, a także dotycząca działań, które prowadzone są kosztem ogółu, tak by społeczeństwo odpowiednio zaprogramować.

Wszystkie wcześniej wymienione, zaledwie kilka najważniejszych, są obecne w dzisiejszej herodiańskiej cywilizacji, potwierdzone licznymi oficjalnymi dokumentami badań, jak choćby MkUltra. (Nie wspominając o „Rytuale odprawianym podczas oddawania tunelu św. Gotarda„, czy wypowiedzi towarzysza Junkera o „zaniepokojeniu kosmitów wyjściem Wielkiej Brytani z UE”.)

Tak zwane „teorie spiskowe”, tak na prawdę, nie są teoriami, i nie jest to fikcja, lub wymysł szaleńców, przynajmniej wiele z nich ! Niestety w dobie cywilizacji informatycznej, zarządzanej przez okultystów, produkuje się prawdziwie fałszywe teorie spiskowe, mające zdezawuować te już solidnie potwierdzone, albo te które właśnie wychodzą na jaw, przykładem takiej jest „Teoria płaskiej Ziemi”, typowy konstrukt psychomanipulacyjny, by ośmieszyć wszystko co jest związane z ujawnianiem skrywanej prawdy.

Najbardziej spiskową „teorią”, albo „teoriami”, są te które przekazali nam starożytni. Mowa jest tam o istocie duchowej, zarządzającej określoną grupą wpływowych ludzi – polityków (Abaddon). Ten nadnaturalny byt przebywa obecnie w specjalnej innowymiarowej strefie – otchłani, z której chcą go wydostać globaliści, finansujący różnorakie projekty, typowym jest „drugie dno CERNu”, gdzie naukowcy od niezrozumiałego konstruktu kwarkowo-kwanowego, próbują nawiązać kontakt z innym wymiarem, z istotami nadnaturalnymi, z samym Apolyonem. Inną „teorią spiskową” z dalekiej przeszłości Ziemi, jest ta mówiąca o narzuceniu ludzkości globalnego uzależnienia od zła, od złych nawyków, nakłaniania do czynienia zła, nazywanego w chrześcijaństwie „grzechem”.

Spora część (jest nas co najmniej miliard !) wyznawców tej szczególnej „teorii spiskowej” wie jak się wydostać z narzuconego, albo spowodowanego przez Nachasza, problemu, czy uwikłania w prawdziwą starodawną okultystyczną psychomanipulację „zakazanego owocu”, powodującą obciążający nas wszystkich grzech: „Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu. A niewolnik nie przebywa w domu na zawsze, lecz Syn przebywa na zawsze. Jeżeli więc Syn was wyzwoli, wówczas będziecie rzeczywiście wolni.” Ewangelia wg św. Jana 8;34-36

Ileż to lat człowiek się zastanawia nad tą szczególną „teorią spiskową” ?! Ile to trzeba się namęczyć, by zrozumieć całą okultystyczną maszynerię, wpychającą nas w objęcia Szatańskiego systemu cywilizacji śmierci ?! Ile potrzeba długich lat, by doświadczyć na sobie łaski Zbawiciela, tego czym jest i jak działa grzech, tego o czym mówił w przytoczonym wyżej urywku Ewangelii Jana !? Tylko On może nas wyzwolić – wyprowadzić z „jaskini kajdaniarzy” !

Jak wspomnieliśmy na samym początku, do tego wszystkiego dochodzi postać samego Jezusa, uznawana przez sporą grupę zanurzonych w materializm i ewolucjonizm, za jakąś legendę, lub zmyślenie, a nawet za spiskową fikcję. Do dziś określony odłam Żydów z plemienia reptilian: „A gdy widział, że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: «Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? ” Ewangelia wg św. Mateusza 3:7; i ich wyznawców,  przekonują, że Jezus nie zmartwychwstał, zresztą jest to ciągle takie samo reptiliańskie działanie (fake newsów) jak za czasów Świątyni Jerozolimskiej: „Ci zebrali się ze starszymi, a po naradzie dali żołnierzom sporo pieniędzy i rzekli: «Rozpowiadajcie tak: Jego uczniowie przyszli w nocy i wykradli Go, gdyśmy spali. A gdyby to doszło do uszu namiestnika, my z nim pomówimy i wybawimy was z kłopotu». Ci więc wzięli pieniądze i uczynili, jak ich pouczono. I tak rozniosła się ta pogłoska między Żydami i trwa aż do dnia dzisiejszego.” Ewangelia wg św. Mateusza 28;12-15

Linki:

Wyobraźcie sobie… – sygnalizacja

Fundacja NWO i Ziemia(nie)

Geopolityka ponadludzka – nowa/stara dziedzina nauki

Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO – szansa na wolność

Polska kolejny raz najechana ?

W Polsce dzieci regularnie zjeżdżają do głębokich kopalń i udają się do ukrytych podziemnych miast – oblivion !

‚Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia’

Amerykński sen, a może jednak horror… ?

UFO-Holizm

„…oficjalne wypowiedzi samego dyrektora CERN Sergio Bertolluciego, o tym iż pracuje się tam nad kontaktem z innym wymiarem i jego domniemanymi mieszkańcami (patrz zdjęcie poniżej).”

Walka o Polskę i o polskie dusze trwa – cywilizacja demoniczna komuchów NWO atakuje !

„Rewolucja totalnej wolności”. Już wkrótce premiera wyjątkowego filmu!

W Polsce następuje coraz większy odsys energii za pomocą „Maszynerii Orgonicznej” !

Plemię żmijowe – dodatek do filmu „Kabała plus” – nowy program dla Polski”

Duchowe tajemnice polskojęzycznych polityków – Kaczyński przybywa zza grobu !

„To wszystko zostało sfingowane” – prof. Dakowski o katastrofie w Smoleńsku 11.02.2019 – POLECAMY !

Inwazja Antychrysta – Co się kryje za atramentem ?

Czwarta Tajemnica Fatimska coraz bardziej sensacyjna ! – prosimy analizować tekst w video !

Polskie partie antydiabelskie i antyenwuowskie są możliwe do zrealizowania !

Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów – Polska kolejny raz najechana

Masoneria, czyli to, czego nie ma. Pan Nikt – Tomasz Grygyć

https://www.youtube.com/watch?v=hQU3ZIT1S7w

Tajne stowarzyszenia w demokracji. Pan Nikt – Tomasz Gryguć

https://www.youtube.com/watch?v=96qTIbw8TJQ

Stulecie Fatimy – Nowy Kulturkampf – Krajski, Alex Jones 25.02.2017

Dobre 35
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *