O Nas

Argonauci Lorenzo_Costa_001

Argonauta.pl jest stroną całkowicie niezależną. Propagujemy niecodzienny ogląd rzeczywistości. Zostając naszym przyjacielem dołączasz do grupy Argonautów udających się na poszukiwanie „złotego runa”. Nieznane i niezbadane przestrzenie otaczającej rzeczywistości są tym przez co się przemieszcza statek odkrywców. Tak jak starożytny Jazon tak i dzisiejsza archeologia, psychologia, astronomia, mechanika kwantowa, a bardziej ogólnie cała nauka potrzebuje natchnienia by znaleść tą właściwą drogę, prowadzącą do niezwykłych odkryć. Z państwa pomocą możemy stać się nadzieją na lepsze zrozumienie nas i otaczającego świata. Za wszystkie dary jak i wsparcie duchowe serdecznie dziękujemy !

 
 

Argonauci byli mitycznymi bohaterami greckimi, którzy pod wodzą Jazona, wyruszyli statkiem Argo (szybki) do Kolchidy po złote runo baranka. Między nimi znaleźli się: Boreadzi – skrzydlaci bracia, siłacz Herakles, pieśniarz Orfeusz, Tezeusz – pogromca Minotaura, Kastor i Polideukes – bliźniaczy bracia, piękna Atalanta i inni. W czasie wyprawy spotkały ich różne przygody, m.in.: na Lemnos, w Tracji i Cieśninie Bosfor.

Dobre 17
Złe 5

11 thoughts on “O Nas

  1. Strona fajna, ale ma chyba jakieś błędy z wypowiedziami, przenosi niektóre komentarze w inne miejsca do innych tematów?

  2. Strona pierwsza klasa, szybko się rozwija, ale brakuje mi tutaj czegoś na kształt forum, gdzie by można spokojnie podyskutować o interesujących nas tematach.

  3. Czy tu obowiązuje cenzura? A może jakieś zasady komentowania, że moje wpisy (bez linków, wulgaryzmów itp.) są usuwane? Jak je poznać?

    1. Mamy sporo zajęć więc nie często sprawdzamy system korespondencji argonauty, dziękujemy za komentarze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *