O Nas

Argonauta.pl jest stroną całkowicie niezależną. Propagujemy niecodzienny ogląd rzeczywistości. Zostając naszym przyjacielem dołączasz do grupy Argonautów udających się na poszukiwanie „złotego runa”. Nieznane i niezbadane przestrzenie otaczającej rzeczywistości są tym przez co się przemieszcza statek odkrywców. Tak jak starożytny Jazon tak i dzisiejsza archeologia, psychologia, astronomia, mechanika kwantowa, a bardziej ogólnie cała nauka potrzebuje natchnienia by znaleść tą właściwą drogę, prowadzącą do niezwykłych odkryć. Z państwa pomocą możemy stać się nadzieją na lepsze zrozumienie nas i otaczającego świata. Za wszystkie dary jak i wsparcie duchowe serdecznie dziękujemy !

 
 

Argonauci byli mitycznymi bohaterami greckimi, którzy pod wodzą Jazona, wyruszyli statkiem Argo (szybki) do Kolchidy po złote runo baranka. Między nimi znaleźli się: Boreadzi – skrzydlaci bracia, siłacz Herakles, pieśniarz Orfeusz, Tezeusz – pogromca Minotaura, Kastor i Polideukes – bliźniaczy bracia, piękna Atalanta i inni. W czasie wyprawy spotkały ich różne przygody, m.in.: na Lemnos, w Tracji i Cieśninie Bosfor.

Dobre(9)Słabe(0)

Opinii: 7 do O Nas

 1. tomeksz tomeksz pisze:

  Spoko stronka. Powodzenia!

  Dobre(10)Słabe(1)
 2. Pulsar Pulsar pisze:

  Super strona. Długo takiej szukałem.
  Szczere gratulacje dla administracji za realizacje pomysłu.

  Dobre(14)Słabe(1)
 3. Roni Tornado pisze:

  Superaśna strona, no i artykuły fascynujące.

  Dobre(7)Słabe(1)
 4. Thot pisze:

  Strona fajna, ale ma chyba jakieś błędy z wypowiedziami, przenosi niektóre komentarze w inne miejsca do innych tematów?

  Dobre(3)Słabe(0)
 5. BUZZER BUZZER pisze:

  Strona pierwsza klasa, szybko się rozwija, ale brakuje mi tutaj czegoś na kształt forum, gdzie by można spokojnie podyskutować o interesujących nas tematach.

  Dobre(3)Słabe(1)
 6. Krzysztof pisze:

  Bardzo ciekawa strona, wiele cennych opisów i ciekawostek do zgłębienia! Gratuluje :)

  Dobre(1)Słabe(0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>