Jesteśmy w kosmosie sami jako ludzkość zbudowana z „gliny-błota”, ale nie jesteśmy sami jako istoty inteligentne ? Ufologia duchów z „okręgów niebieskich” Oceanu ?

Od bardzo wielu już lat w Polsce słyszy się o UFO zjawisku, najczęściej mowa jest o obcych przylatujących na Ziemię z kosmosu galaktyk i gwiazd w pojazdach materialnych, zrobionych w jakichś kosmicznych fabrykach. Taki scenariusz jest oczywiście możliwy, nie wykluczamy go, ale sam fenomen jest o wiele szerszy, znacznie szerszy, wręcz niewyobrażalnie ! Istnieją „pojazdy” które wykazują cechy istot żywych, do tego mogą przenosić w swoich wnętrzach inne istoty duchowe, a nawet, jak się wielu badaczy domyśla, przybywać z innych rzeczywistości, przybierają w naszym świecie różne formy, w tym „technologiczne” (techno hylemorfizm). Podejrzewa się, że istnieją również techno bio-cyborgi, będące pewnego rodzaju „pojemnikami-mieszkaniami” dla kosmcznych dusz – UFO duchów (ufo mechy).

To co tu napisaliśmy to tylko wierzchołek góry lodowej, bo sprawa zaczyna się robić dopiero ciekawa kiedy zaczniemy badać porwania do UFO/przez UFO oraz przekazy samych tzw. „ufonautów”, z perspektywy starożytnych mędrców, a najlepiej poprzez pryzmat Biblii. Nagle zaczynamy przechodzić ze świata Star Trek do duchów, istot duchowych, czy istot niematerialnych, bądz innego stanu skupienia, anielskich, a nawet aniołów. Skoro wspomnieliśmy o filmie Star Trek to przypomnimy wam jeden z nich, tak by od niego przejść dalej, dotrzeć do sedna niezwykłych prądów myślowych.

„Strzała czasu” (ang. „Time’s Arrow”) jest 26. odcinkiem piątego sezonu serialu Star Trek Enterprise. Akcja rozgrywa się w XXIV wieku i opowiada o przygodach załogi Gwiezdnej Floty. Zespół inżynierów znajduje dowody na to, że kosmici odwiedzili Ziemię w XIX-wiecznym San Francisco: archeologowie odkopali odcięta głowa oficera androida Daty, pochowaną, albo pozostawioną pięćset lat temu. Enterprise zostaje wezwany na Ziemię w ramach priorytetowej misji dotyczącej dowodów istnienia kosmitów na planecie Ziemia 500 lat wcześniej.

Pokazano im jaskinię w pobliżu Kwatery Głównej Gwiezdnej Floty w San Francisco, zawierającą relikty z XIX wieku razem głową androida. Dodatkowo dochodzenie ujawnia skamieliny komórkowe pochodzące z planety Devidia II, wskazujące na to, że rasa zmiennokształtnych odwiedzała w przeszłości Ziemię. Statek Enterprise wyrusza na planetę, zabierając odkopaną głowę Daty. W filmie załoga Enterprise podróżuje w czasie między XIX, a XXIV wiekiem, aby jakoś zapobiec śmierci Daty. Ekipa musi wyjaśnić, dlaczego zginął. Okazuje się, że zamieszana w to może być rasa, która nie tylko podróżuje w czasie, ale… własnie, co oni robią na Ziemi.

Po przybyciu na wspomnianą planetę Obcych zmiennokształtnych odkrywają tam czasowe zakłócenia. Chociaż nie widać żadnych form życia, Deanna Troi, telepatka, wyczuwa obecność cierpiących tam ludzi. Data odkrywa, że ​​jego ciało androida ma specjalistyczny dyskryminator fazowy, który pozwoli mu zobaczyć kosmitów, w czasie dostrajania się do rzeczywistości obcych Data widzi coś co jest niepokojące, opis jest mrożący krew w żyłach, po dostrojeniu się do Obcych Data zostaje przeniesiony w czasie na Ziemię do wieku XIX. Po tym zdarzeniu załoga Enterprise została osamotniona, jednak ustaliła, jak samemu zbudować dyskryminator fazy podobny do tego androidowego Daty. Co pozwoliło im przejść całą procedurę dostrajania się i zobaczyć tajemniczo zachowujących się obcych, a ci w jakiś sposób gromadzili w pojemnikach ludzkie dusze, i teraz uwaga: zjadali je poprzez jakby „trzecie oko”, umieszczone w ich głowach.

Po tym odkryciu udaje się załodze cofnąć w czasie i dotrzeć do XIX wiecznej Ziemi, aby uratować oficera Datę. Drużyna Enterprise udaje się poprzez portal do roku 1893, bada na miejscu wybuch epidemii cholery. Ustalają, że obcy zmiennokształtni wykorzystują epidemię, aby zamaskować wysysanie siły życiowej/ludzkich dusz z XIX-wiecznych ludzi. Podczas badania w szpitalu spotykają dwóch zmiennokształtnych, zaczyna się walka, obcy uciekają zostawiając tajemniczy przedmiot-laskę w kształcie starożytnego znaku „węża” (Nachasza), bardzo przypominał kształtem symbol z megalitów w Ameryce południowej w miejscowości Sacsayhuaman (patrz grafika-kompilacja poniżej). Przypominające laskę urządzenie obcych służy do otwierania portalu czasu, drużyna ludzi Star Trek otwiera nim portal czasowy i wraca z powrotem do przyszłości, na planetę Devidii II, gdzie mieści się siedziba obcych zmiennokształtnych, żywiących się ludzkimi duszami. Wcześniej jednak w walce z obcymi android Data traci głowę, a ta zostaje pozostawiona w 1893 roku. Tyle wstępem…

W tekście pt.: „Kosmiczne istoty z gwiezdnej federacji to starożytni Archonci – jednego z nich nagrano na Video !” staraliśmy się opisać różne starożytne prądy duchowe, które zawierały informacje o istotach, które dziś nazywamy „obcymi”, albo „kosmitami”, a które dają nam sporo do myślenia. W kontekście opisanego powyżej filmu ciekawym przesłaniem z pradawnych czasów jest kwestia „Sekty Archontyków”, wspomniana w artykule pt.: „Biblijna archeologia istot innowymiarowych – rządców świata„, wyznawali pogląd że światem rządzą „Archonci” żywiący się ludzkimi duszami !

Zanim przejdziemy dalej muszę wspomnieć artykuł na stronie znanego polskiego ufologa Arkadiusza Miazgi. Napisał w nim kiedyś, że ludzkość jest dziwnie jakby złączona z UFOnautami. Ciężko to wyjaśnić, ale w jakiś sposób jesteśmy z nimi połączeni. To mnie mocno zdziwiło, bo osobiście uważam że chodzi zwłaszcza o polityków, (a poprzez nich i społeczeństwo – opętani politycy opętują całe narody, a ci co się nie dają zostają zamordowani – przypomnijcie sobie słowa św. Justyna Męczennika !) którzy na samych szczytach wyznają dziwaczną i tajemniczą religię, kultywowaną w świątyniach masońskich, to tam uprawiają kult ostatecznego połączenia się z ufonautami/kosmicznymi braćmi, z duchami obcych w jedno, tak by stworzyć jedną nową rasę hybryd, lub jakichś innych-odmiennych „nadludzi”. Można by uznać to za dziwaczny i niedorzeczną hipotezę, jednak sprawa jest już dobrze znana, a gdyby zaprząc do jej wyjaśnienia wersety z Ks. Daniela 2:43, to można uznać ją za zgodną z udokumentowanym pragnieniem okultystów NWO wolnychmularzy, z tym co robią i do czego dążą. Coś z tego staraliśmy się uchwycić w kilku naszych artykułach o tajemniczym „zmieszaniu 2:43„.

Świat UFO istot jest dla sporej grupy fanów tego zjawiska ciekawy, a nawet fascynujący, część ludzkości jest od nich uzależniona, nie potrafią żyć bez tych istot, szczególnie bez ułudy tzw. „cudownej technologii kosmitów”. Elity, zwłaszcza te uznawane za globalistów NWO, czerpią garściami ze świata UFO, nie tylko chcą naśladować ufo implanty, wszczepiane ofiarom porwań, ale stworzyć ludzką wersję cywilizacji archonckiej, czyli biologicznych Borg, podłączonych do sztucznej inteligencji, o czym pisaliśmy we wspomnianych dwóch tekstach, i innych.

Co ciekawe, gdyby okazało się prawdą to, o czym opowiada w zamieszczonym tu filmie ufologi i pastor L.A. Marzuli, mianowicie ufo istoty, prawdopodobnie Archonci, chcą kontrolować całą ludzkość, wszystkich ludzi posiadających w sobie inne obce duchy, wyhodowane stworzenia obcych, albo duchowo asymilowanych przez Nachasza, to sprawa zrobi się niezwykle ciekawa, wręcz sensacyjna, zbliżona do opisanego powyżej filmu Star Trek. Dlatego prosimy wysłuchać kilku sekund audycji dwóch znanych amerykańskich pastorów, w drugiej minucie i 57 sekundzie L.A Marzulli przedstawia sytuację ciągłego podsłuch Obcych, co jest dla nas zwykłych „kowalskich” rzeczą straszną. UFO istoty, albo archonci, cały czas podsłuchują/kontrolują większość, albo wszystkich na planecie Ziemia ! Są przecież „Archontami”, co w języku biblijnym jest określone jako „władcy”, bo to właśnie znaczy wyraz „archont” – jako „rządcy” władają planetami. (Patrz tekst „Kto ma szanse na asymilację do kosmicznego Rodu Królewskiego ?! Rozmowa amerykańskich ufologów„)

Wszystko to, zwłaszcza opowieść L.A. Marzulliego, czy innych światowej klasy ufologów, mogło by się wydawać tylko jakimś zbiegiem okoliczności, lub jak to starają się nam wmówić pato-elity: „gazem bagiennym”, omamem, gdyby nie relacje świętych Kościoła Katolickiego, które za chwilkę zacytujemy. Spora liczba ludzi, kiedy się o tym dowiaduje, stwierdza, że to: „jakaś paranoja”, że od tego można „zwariować”. To jest rzeczywiście straszna rzecz, te wszystkie raporty UFO przygniatają, powodują nieprzyjemne stany umysłu i duszy. Sami ufolodzy często doznają problemów natury psychiatrycznej i duchowej, zwłaszcza kiedy sobie uświadomimy z jak delikatną materią mają do czynienia badacze.

Proszę sobie przypomnieć tekst pt,: „Niezwykle delikatna materia pamięci Total Recall w rękach istot duchowych – z Emilcina – „nie jesteśmy w stanie tego znieść” ?!„. Normalni ludzie, kochający swoich bliskich, nie chcą o tym słuchać, i mają rację, to są rzeczy rodem z horrorów. Standardowa opowieść o „dobrych kosmitach, niosących światło postępu i nowoczesności” jest łatwa i przyjemna”, to szeroka brama do świata New Age: „Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą.” Ewangelia Mateusza 7:13 – wersja Biblii Warszawskiej.

Co ciekawe, tylko, albo głównie chrześcijańscy badacze objawień UFO, dochodzą do niezwykle ciekawych wniosków, czasami wręcz zbawiennych. Jezus Chrystus, Pan i Zbawiciel, wspominał coś o przerazliwych rzeczach, tak strasznych, że bez Ducha Świętego nie damy rady tego zaakceptować: („Mam wam jeszcze wiele do powiedzenia, ale teraz nie jesteście w stanie tego znieść;” Ew. Jana 16:12 – przekład dosłowny) Z tego powodu odsyłamy do trzy częściowej serii tekstów pt.: „Kosmiczne symbole Biblii”, zwłaszcza część II, gdzie wspomnieliśmy „Gwiezdnych-innowymiarowych ogrodnikach„. Coś tu uprawiają, albo kogoś…, czymś się żywią, utrzymują większą część ludzkości nie tylko w amnezji, ale wtłoczyli większości film o tzw. „reinkarnacji”. By uprawa była w dobrym stanie należy ją karmić bajkami ? Wystarczy kilkoro dzieci, kilku ludzi, którym wszczepiono wspomnienia tych co żyli kiedyś by miliardy uwierzyły o ciągłym inkarnowaniu się. Obserwujemy różne portale New Age, różne wypowiedzi ufologów, niektórzy znani badacze w Polsce nie są w stanie tego znieść !

W normalnych warunkach, człowiek nie przygotowany przez Zbawiciela, bez wspomagania Ducha Świętego – Pocieszyciela, nie jest w stanie znieść tego wszystkiego, tej „potwornej hipotezy” ! To też prawdopodobnie będzie miało swoją kulminację w czasie globalnej łapanki i nakładania „znamienia bestii 666” na każdego „chętnego”, na rękę i czoło – „charagma therion„. Ci co przyjmą znamię zostaną prawdopodobnie duchowo zjedzeni przez archontów, co nazywa się również asymilacją do cywilizacji ufonautycznej, a w Biblii może się do tego odnosić kilka wersetów, jak choćby urywek Ewangelii wg św. Mateusza 13:41, kiedy Zbawiciel wyśle „Aerchontów” by ci zebrali „chwasty”: „Syn Człowieczy pośle aniołów swoich: ci zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia i tych, którzy dopuszczają się nieprawości, i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.” Innym z tego rodzaju, dotyczącym tego, albo prawie tego samego zagadnienia jest urywek Ew. Matusza 24:30 „…wówczas pośle swoich aniołów z wielką trąbą i zgromadzą Jego wybranych z czterech wiatrów świata, z jednego krańca nieba aż po drugi.” – przekład dosłowny.

Prosimy sobie przypomnieć artykuł pt.: „Płynąc łodzią należy prowadzić medytację, rozglądając się nie tylko za „wiatrem” dopłynąć… do Niebiańskiego Jeruzalem (a wcześniej na drugą stronę morza trzcin?)„, to tam opisaliśmy szalenie tajemniczą sprawę inteligencji „wiatru” ! W Ew. Matusza 24:30 mamy wspomniane, że „wiatry” gdzieś gromadzą wybranych Zbawiciela !!! Dopowiedziane jest: „…jednego krańca nieba aż po drugi”. Czyli mamy tu wspomniany inny wymiar, tam znajdują się chrześcijanie. Zabrani, albo wcześniej „wzięci” ? Przez kogo wzięci, czy przez demony UFO, czy przez anielskich archontów ?

Dobrze wam znany ufolog i pastor Michael Hoggard uważa, że UFO istoty zostały stworzone przez Jezusa, tak to odczytuje z Biblii. Osobiście też tak uważamy, choć do końca ciężko rozróżnić nazwy i rangę jakie posiadają określone inteligencje, bo nie są to równe poziomy, gdzie one zamieszkują. W dołączonym tu programie z dnia 13 pazdziernika 2022, pastory Gary Stearman i L.A. Marzulli kolejny raz opowiadają o UFO. Słyszymy tam niezwykłe opowieści o tych bytach, jeden z mówców opisuje swoje doświadczenia z nimi, ale i mówi o podziale na dobrych i złych archontów. Wspomnieliśmy wcześniej coś o świętych Kościoła Katolickiego, walczących z niewidzialnymi inteligencjami, możliwe że z tymi samymi o których opowiada L.A. Marzuli. Już za chwilkę o tym napiszemy.

Zresztą kolejny raz przypomnijmy zdania św. Justyna Męczennika: „„W 2 Apologii Justyn powtarza przekonanie, że dobrzy ludzie i słudzy prawdy, jak Sokrates, „z powodu działania owych złych demonów są prześladowani i zakuwani w kajdany”. Z tym większą nienawiścią pałają teraz demony do chrześcijan, którzy ujawniają ich machinacje, pragną żyć nie tylko według nasion Logosu, ale znają i kontemplują cały Logos, Chrystusa (2 Apol. 7,3; 8,2-3). Z tego właśnie powodu, że chrześcijanie nauczają prawdy o boskim Logosie, demony rzucają na nich oszczerstwa i pobudzają rzą­dzących do skazywania ich na śmierć (2 Apol. 11,1; 13,1-2).

Naszym zdaniem, to co opisywał Justyn ma miejsce także obecnie, tym razem zrobiono to pod przykrywką „nanotechnologicznego keczupu” (inaczej zastrzyku z Cyklonu-C19), który kazano każdemu przyjąć pod pozorem zdrowia ! Depopulacja jaką przeprowadzono jest niezwykle skuteczna, moi sąsiedzi, ci którzy przyjęli dawkę, albo dawki, już powoli odchodzą na tamten świat. (W Polsce i na świecie nastąpił wielki odsys dusz…!)

Na szczęście spora część chrześcijan-katolików była świadoma zagrożenia ze strony demonów-organizacji demonicznych loży 666 i nie przyjęła szatańskiego keczupu. Tajne organizacje demonów, czyli to co w Biblii nazwano „Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi” (Apokalipsa 17,3-6) będą chciały, albo chciała nas, różnymi metodami – uśmiercić, zwłaszcza wyznawców Logosu Chrytusa, to ta „macierz nierządnic”, jak sama nazwa wskazuje, łączy się z demonami, istotami ufo, z wszelakimi inteligencjami (niebiologicznymi), tak by się mieszać. „Nierządnica” z samej swojej nazwy, w Biblii, oznacza zmieszanie się-połączenie się z innym duchem/duchami, zdradę Ducha Świętego ! Odsyłamy do wspomnianych tekstów o biblijnym „zmieszaniu„.

Oto cytat który może być dla was szokujący, ale to jest tylko mały kawałek rzeczywistości chrześcijańskiego życia, bo jak pamiętacie z Listu do Efezjan 6:12 „…bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.” – przekład Biblia Warszawska. Tam gdzie mamy wspomniane w Efezjan 6:12 „nadziemskie władze” to część badaczy uważa, że chodzi właśnie o „archontów”, bo wyraz „archont” to inaczej  ἀρχοντες  rządzący – rządcy (!!!) – albo władcy, od władzy. Dodatkowo proszę zobaczyć, że są „władcy świata ciemności”, czyli archonci świata ciemności, „tego świata ciemności” !

Podsumujmy, archonci (ew. demony) to kosmiczni, albo innowymiarowi „rządcy/władcy tego świata ciemności”, kontrolują wszystko i wszystkich. Co do pewnego stopnia jest potwierdzone przez znanego polskiego ufologa Kazimierza Bzowskiego, pisał on o tym w książce „Sieć Wilka”. We wspomnianej książce ujawnił istnienie tysięcy albo dziesiątków tysięcy poziomych i pionowych żył-kanałów informacyjnych, „penetrujących”, które przenikają się nawzajem. Zapis wydarzeń i przekaz informacji odbywa się na bieżąco za pomocą informatycznych orbów, istot astralnych albo urządzeń astralnych „silnej kosmicznej sztucznej i duchowej inteligencji„, jest zapisywany w jakiejś gigantycznej bazie danych UFO! Tu na Ziemi nie ma miejsca na jakieś niewiadome zdarzenia-pragnienia, wszystko i każdy z osobna jest skanowany i prześwietlany, każde nasze uczucie, uczucia, myśli i wnętrza są nagrywane i przekazywane do centrali Boga i jego aniołów ! Skąd mogą być wszczepiane jakimś wybranym dzieciom, czy podane w czasie medytacji wyznawcą hinduizmu-buddyzmu.

Można by się zastanowić, czy istoty wspominane przez św. Justyna są tymi samymi co te z Listu do Efezjan 6:12 Zacytujmy tu kolejny raz Ojca kościoła, pisze on w tym temacie tak: „Nie zdaje sobie sprawy, że nazwa „demony” nigdy nie jest obojętna, jak na przykład nazwa „ludzie”, wśród których są dobrzy i źli, ani nie jest dobra, jak nazwa „bogowie”, której ludzie biegli w sprawach boskich nie nadają ani demonom, ani posągom, ani zwierzętom, lecz istotom rzeczywiście boskim i szczęśliwym; nazwę demonów nadaje się zawsze wyzwolonym z ocię­żałego ciała złym mocom, które zwodzą; i dręczą ludzi i odciągają ich od Boga i od spraw niebieskich ku marnymi sprawom ziemskim. ” – koniec cytatu.

Z tego miejsca naszego wywodu przechodzimy do św. Jana Klimaka, specjalisty właśnie od demonów ! Jan Klimak urodził się około 525 roku naszej ery. Jest to jeden z ojców Kościoła wschodniego, eremita i mistyk, mnich w klasztorze św. Katarzyny na Synaju, święty Kościoła katolickiego i prawosławnego, uważany za ojca hezychazmu. Po czterdziestu latach życia pustelniczego, w czasie którego modlił się, płakał z powodu grzechów, walczył z demonami, został mianowany igumenem klasztoru na górze Synaj i powrócił do życia cenobickiego. Oto co pisze w temacie tu poruszanym, jest to ciekawe w kontekście raportu L.A. Marzuliego – ciągłego nadzoru nad ludzkością, ciągłej kontroli istot skonstruowanych z kosmicznej „gliny-błota”, ale i dalszych naszych roważań:

Stańmy do zawodów z demonami nie po to, by się z nimi mocować, lecz aby wojnę prowadzić. W pierwszym wypadku wygrywa się albo przegrywa, w drugim natomiast ściga się wroga do upadłego. Kto pokonuje namiętności, tym samym rani demony. Jeśli w dodatku udaje, że wciąż ulega namiętnościom, oszukuje swych wrogów i trwa niepokonany. Jeden z braci był poniżany, a mimo to trwał całkowicie nieporuszony w sercu, modląc się w umyśle. Tak głośno lamentował z powodu swego poniżenia, że przez udawaną namiętność ukrył swą beznamiętność. Inny z braci sprawiał wrażenie, że ubiega się o stanowisko przełożo­nego klasztoru, podczas gdy w rzeczywistości nawet nie kandydował.

Jak opiszę czystość owego brata, który wszedł do domu publiczne­go, jak gdyby zamierzał dopuścić się grzechu, ale faktycznie nawrócił prostytutkę na drogę ascezy? Albo inne zdarzenie: jednemu z hezychastów przyniesiono o świcie kiść winnej latorośli. Ten łapczywie rzucił się na owoce, ale jadł je bez wewnętrznego odczucia przyjemności, czym wyprowadził w pole demo­ny, które uznały go za obżartucha. Inny z braci zgubił kiedyś kilka palmowych liści i przez cały dzień udawał, że płacze z tego powodu. Aczkolwiek tacy ludzie muszą zachować wyjątkową czujność, gdyż próba ogłupienia demonów może się zakończyć ogłupieniem samego siebie. Do nich odnoszą się słowa: „Błą­dzący, lecz przecież szukający prawdy” [2 Kor 6, 8]. Jeśli ktoś pragnie pokazać Panu czyste ciało i czyste serce, musi zachować niegniewliwość i samokontrolę, ponieważ bez nich wszelki nasz wysiłek jest daremny.” – koniec cytatu

Jak czytamy, wynika z niego, że demony cały czas nas obserwują, a jak twierdzi porwany do UFO, na dodatek cały czas nas podsłuchują ! Aby jeszcze bardziej naświetlić sprawę istot innowymiarowych, naszą sytuację w kosmicznym morzu, zacytujemy ponownie  Ojca Kościoła:

Zastanówmy się i nad tym. Oczywiście, mówimy że aniołowie są „duchami przeznaczonymi do usług, posłanymi na pomoc, tym którzy mają posiąść dziedzictwo zbawienia”, że wstępują do najczystszych niebieskich miejsc, lub nawet ponad niebiosa do czystych siedzib, aby zanieść ludzkie modlitwy, i zstępują stamtąd, aby przynieść każdemu to, co zależnie od jego zasługi Bóg kazał mu zanieść. Chociaż aniołowie, których tak nazywamy z uwagi na ich służbę, niekiedy w świętych psalmach bywają zwani bogami, ponieważ mają boską naturę, to jednak nigdy nie znajdziesz tam nakazu, abyśmy zamiast Bogu oddawali cześć i kłaniali się istotom, które nam służą i przynoszą nam dary Boże. Albowiem wszelkie prośby, błagania, modlitwy i dziekczynienia należy kierować do Boga za pośrednictwem Arcykapłana wszystkich aniołów, który jest żywym Słowem i Bogiem. I owszem będziemy się modlić do tego Słowa, będziemy zanosić do Niego błagania, Jemu będziemy dziękować, do Niego będziemy kierować modły, jeżeli tylko będziemy potrafili rozróżnić właściwe znaczenie modlitwy od jej nadużycia. Nie jest bowiem rzeczą stosowną, byśmy wzywali aniołów, zanim nie przyswoimy sobie przekraczającej ludzkie możliwości wiedzy o nich. Jeśli zaś godna podziwu i tajemnicza wiedza o aniołach zostanie odkryta, ona sama nie pozwoli nam zanosić modlitw do kogokolwiek poza Bogiem.” – koniec cytatu.

W tytule tego tekstu zawarliśmy urywek z Listu do Efezjan 6:12, informuje on nas o istnieniu jakichś nieznanych stref, albo światów, z których przybywają archonci, lub demony – UFO demony. Dlatego zacytujemy kolejny raz Ojca kościoła, który jeszcze bardziej rozszerzy nasz pogląd na otaczającą nas rzeczywistość, albo inne światy, po grecku „kosmos”:

„Światem (gr. „kosmos”) nazywa się także nasz glob ziemski wraz z jego mieszkańcami, jak to określa Pismo święte: „Cały świat leży w mocy złego” (1 J 5, 19.). Dalej, uczeń apostołów, Klemens (Chodzi o św. Klemensa Rzymskiego, papieża, autora Listu do Koryntian), wspomina o tym, co Grecy nazywają „antyziemiami” (antichthones), oraz o innych miejscach na ziemi, do których nikt z nas nie może dotrzeć ani nikt spośród tych, którzy tam mieszkają, nie może przybyć do nas, i okolice te nazywa również „światami”; powiada tak: „Ludzie nie mogą przebyć Oceanu, a światy (gr. kosmos), które leżą za Oceanem, są kierowane przez te same rozporządzenia Boga-Władcy” (KLEMENS RZYMSKI, List do Koryntian). Nadto światem nazywa się całość złożoną z nieba i ziemi, jak powiada Paweł: „Przeminie bowiem postać tego świata”(1 Kor 7, 31.). Również nasz Pan i Zbawiciel zwraca uwagę, że obok tego oto widzialnego świata istnieje jeszcze inny świat, który zaprawdę trudno opisać i przedstawić: powiedział wszak: „Ja nie jestem z tego świata” (J 17, 14.); tak jak ktoś, kto pochodzi z jakiegoś innego świata, powiedział: „Nie jestem z tego świata”.

A powiedziałem, że trudno nam przedstawić ten świat, dlatego, ażeby ktoś przypadkiem nie wyciągnął z naszych słów wniosku, jakobyśmy głosili istnienie jakichś iluzji, które Grecy zwą ideami; zaiste, nie mam zamiaru mówić o świecie jako o czymś niecielesnym, co istnieje jedynie w umysłowym wyobrażeniu albo w zwodniczych myślach: nie pojmuję bowiem, jak można utrzymywać, że przebywa tam Zbawiciel albo że pójdą tam święci. Nie ulega jednak wątpliwości, że Zbawiciel mówi o czymś znakomitszym i wspanialszym od tego obecnego świata oraz wzywa i zachęca ludzi, którzy w Niego wierzą, ażeby tam zdążali.

Co do mnie, to sądzę, że dla ludzkich umysłów, jest rzeczą niepewną i jak dotąd nieprzeniknioną, czy świat, o którym każe myśleć Chrystus, istnieje jakoś oddzielnie od naszego świata i jest od niego oddzielony pod względem miejsca, wartości i chwały, czy też przewyższa go wartością i chwałą, ale zawiera się w opisie tego świata – chociaż ta druga możliwość wydaje mi się bardziej prawdopodobna. Co się zaś tyczy myśli zawartej w wypowiedzi Klemensa: „Ludzie nie mogą przebyć Oceanu, a światy, które leżą za nim… itd.„, to mówiąc o wielu położonych za Oceanem światach (gr. kosmosach), którymi kieruje i rządzi Opatrzność najwyższego Boga, zasiewa on w nas, jak się wydaje, pewne ziarno następującego pojmowania tej sprawy: Otóż cały zespół istniejących światów – niebieskich i nadniebnych, ziemskich i podziemnych, nazywa się ogólnie jednym i doskonałym światem (gr. kosmosem). Należy więc sądzić, że światy, które się nań składają, są w nim zawarte i obejmowane przez niego.” – koniec cytatu.

Jak pańswto czytają, starożytni podejrzewali istnienie gigantycznego „Oceanu”, dlatego to napisaliśmy w tym temacie kilka tekstów, to tam mogą istnieć „morskie potwory”: „Gdzie się znajduje kosmiczne morze w którym żyją nieznane ludzkości potwory” – nie tylko potwory zagrażają na „morzu”, ale i „wiatr” ! Pewne jest również, że „Inteligencje nieziemskie – wodne – czasami przybywają do świata istot zamieszkujących w glinie i mule” – przypomnijcie sobie co napisała św. Faustyna ! Oto jej słowa: „„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane

Linki:

Pierwszymi muszą być: „Kosmiczne istoty z gwiezdnej federacji to starożytni Archonci – jednego z nich nagrano na Video !” oraz  „Biblijna archeologia istot innowymiarowych – rządców świata

Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi

o odsysie energii/dusz/z dusz pisaliśmy już w roku 2015 w tekście pt.: „Maszyneria orgoniczna – aktualizacja – wersja 2.7

łączenie się z wszelakimi duchami opisaliśmy w tekście pt.: W roku 2075 dzięki Duchowi Świętemu Jezusa ludzkość pokona alienoidów Yid-de-onim i rozpocznie erę mesjańską Boga YHWH

Kosmiczno innowymiarowe tajemnice starożytnych mędrców Atlantydy – aera – Prośmy Pana o zrozumienie super tajemniczego Nowego Testamentu !

Medyczno duchowe skutki braku łączności z (wodnymi) istotami innowymiarowymi – z Bogiem

Potwory z głębin – kontemplacja tajemnicy otchłani„.

Tajemnicze „morze” i kosmiczna wieś Atlantydy – święty Kod Biblii w czasie medytacji – siedząc na „trawach

Nadzwyczajny przekaz do prawdziwych Żydów – Duchowi Mnisi, obserwujący duchowy umsył – Logos Chrystusa

Kod Źródłowy Biblii, część II – Więcej o zaawansowanej „zielonej trawie”

Czy da się zrozumieć święty „Kod Źródłowy” Biblii Starożytnego Boga ? – część I

Biblijne kody – część II

część I „Tajemniczy przekaz do prawdziwych Żydów – część I, wstęp

część III tu „Wewnętrzni(e) prawdziwi Żydzi ciągle idą przez pustynię, należy uważać na kąsające „węże” !

Kosmiczna wojna Baal Zebula z chrzescijanstwem – Marzulli, Stearman, Natanek

The UFO Phenomenon is Real | L.A. Marzulli

Istoty anielskie tworzą na niebie pokazy hylemorfizmu ! – analiza nagrań UFO manifestacji

UFO Mechy wzięły swoich wyznawców i ludzi bez wiary do innych wymiarów. Tajemnice Biblii i UFOduchow

UFO tabu, sensacyjne badania ufologa Joe Jordana – duchowe raporty, polskie napisy

Prawda o kosmosie oraz inteligencjach anielskich wypływa w nagraniach – Miłosierdzie jest podstawą!

Kosmiczne tajemnice UFOistot ujawnione ! Duchowy naród z Biblii przybywa by brać wygnańców w jasyr ?

Kosmiczna tajemnica Tohu Wa-Bohu oraz bionicznych ciał ufo bio cybernetycznych pojemników dla dusz !

Kosmiczne tajemnice ufo duchów, bogów, ragnarok, Daniela 2:43 i Świętej Biblii Boga Jezusa – symbole

Klaus Schwab zapowiada nadejście Arystokracji Genetycznej!

Dobre 10

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *