Skip to content

Astronomowie nagrali wiele typów księżycowych budowli oraz UFO istot zamieszkujących Księżyc !

Przez ziemskie teleskopy zaobserwowano na Księżycu budowle oraz system technicznych struktur nieznanego pochodzenia ! Oprócz tego nagrano świetlne pojazdy nieziemskich inteligencji. Można by to nazwać wstępem do książki z gatunku fantastyki, jednak jest to prawdziwa rzeczywistość, dobrze udokumentowana, zarejestrowana za pomocą najnowszej technologii video dzięki wysokiej klasy optyki astronomów. Od jakiegoś czasu dostępne są aparaty fotograficzne o rozdzielczości 40 mega pixeli, które nagrywają „filmy 4K”, a te pozwalają na ogromne powiększenia danego obszaru Srebrnego Globu.

Jeśli połączymy najnowszą video technologię z dobrej jakości teleskopem, przykładowo o średnicy 35 centymetrów, to z pewnością nagramy szokujące kosmiczne anomalie. Tego typu zestaw posiada bohater naszego filmu dokumentalnego, który tu państwu przedstawiamy. Bruce Swartz jest Kanadyjczykiem, wiek około 48 lat.

Mniej więcej od 8 lat (licząc do roku 2021) obserwuje nocne niebo, w tym Księżyc, robi to za pomocą wspomnianego sprzętu. Jego nagrania są przetwarzane przez program komputerowy, który pozwala mu na jeszcze większe powiększenia, a co najważniejsze, na dojrzenie nieznanych ludzkości struktur, istot UFO oraz przedziwnych anomalii.

W filmie zamieściliśmy kilkanaście przykładów video rejestracji gigantycznych budowli księżycowych oraz „pojazdów ufo”. Swartz robi z nagraniami dosłownie wszystko – co możliwe w dobie technologii komputerowych, stosuje wszelkie komputerowe metody obróbki obrazu, należy podkreślić, że nie są to fotomontaże, jedynie zmiany kontrastu, naświetlenia, ostrości, zwolnienia prędkości-ilości klatek na sekundę, często są to inwersje kolorów, które umożliwiają lepsze dojrzenie szczegółów, itp.

Prosimy mieć to wszystko na uwadze podczas oglądania tego materiału. Czasami dla początkujących osób, jeśli chodzi o astronomię, ciężko zrozumieć co się ogląda i co nam pokazuje kanadyjski astronom. Kolory są inne od tych jakie sobie standardowo wyobrażamy, również olbrzymie powiększenia mogą czasami wydawać się nierealne, wszystko jednak jest prawdziwie nagranym dokumentem. Księżyc od momentu wynalezienia teleskopu jest obiektem obserwacji tajemniczych świateł.

Mówi się, że coś widzieli astronomowie misji Apollo. Miała ich zadziwić jasna poświata nad księżycowym horyzontem. Pojawiała się nieco przed wschodem słońca i w krótkim czasie zmieniała w niesamowity pokaz strzelających w górę fontann światła. Do dziś nie wiadomo, skąd się tam wzięła. To samo albo prawie to samo nagrał Bruce Swartz ! Jak państwo zobaczą, jest to energetyczna „chumra”, która ukrywa istoty UFO, będące grupami świateł, albo pojedynczymi „pojazdami jak chmury” !

Od dziesięcioleci z Księżyca docierają na Ziemię dziwne błyski. Naukowcy są w stanie je zaobserwować, ale nie mają pojęcia, czym one są i skąd się biorą, większość wierzy w małpę więc szukają wyjaśnienia typowo materialistycznego. Powierzchnia Księżyca w dziwny sposób rozświetla się kilka razy w tygodniu.

Obserwują szybkie i krótkie błyski, a czasem światło widać przez kilka godzin. Czasami widać coś innego, mianowicie na Księżycu zapadają tajemnicze ciemności, jakaś „ciemna materia” zasłania dane obszary ! Przykładem jest poniższe zdjęie, pokazane również w filmie, na którym widać „ciemną geometryczną masę”, całkowicie nieprzeniknioną !

Skąd te błyski? Naukowcy ewolucjoniści nie mają odpowiedzi, mimo że obserwują je od dziesięcioleci. W czasopismach naukowych opisywano je już w latach 50. ubiegłego wieku. W jednym czasopiśmie w 1970 roku stwierdzono, że na powierzchni Księżyca światło rozciąga się na szerokość kilku mil, a błyski trwają zazwyczaj 20 minut. Zaznaczono też jednak, że czasem jest to kilka godzin.

Do tej pory mieliśmy jedynie jakieś historyczne strzępy informacji o tego typu zjawiskach z powierzchni Księżyca. Ukrywano przed nami co tam się dzieje, co tak na prawdę widać przez profesjonalne wielkie teleskopy ! Na szczęście najnowsza technologia zawitała pod strzechy i możemy przełamać zmowę milczenia elit.

Te sensacyjne nagrania są bardzo nie na rękę okultystom, oni wierzą w te istoty, trzymają wiedzę o księżycowych budowlach w swoich sejfach, traktują UFO inteligencje jako duchowy skarb, dlatego starają się by nikt o tym nie wiedział, a jeśli się uda coś upublicznić, to taka osoba, jak na przykład ufolog Taylor Glockner, zostaje skasowana przez okultystyczne służby NWO !

Bruce Swartz również to potwierdza, jego wpisy pod nagraniami w tajemniczy sposób znikają, ilość troli atakujących go jest ogromna. Kasowano mu nawet jego nagrania, i to bez podania przyczyny ! Elity wierzące w „kosmicznych braci” starają się utrzymwać całą ludzkość w stanie permanentnej nieświadomości czym jest kosmos, kto tam istnieje, kto się przemieszcza w kosmosie, ale i poprzez gwiazdy, kto stworzył cały świat, no i że mamy szansę na dostanie się do nieba, za sprawą Miłosierdzia Jezusa Chrystusa !

Świat dookoła nas wydaje się materialny, jednak badania naukowców od mechaniki kwantowej zdecydowanie podważają takie założenie. Materia jest tylko jakąś „skrystalizowaną formą”, możliwe że energii, lub myśli Stwórcy. Na kadrach jakie tu zamieszczamy widać kosmicznych rozmiarów księżycowe instalacje, niektóre to jakby „rury”, albo „rzędy rur”. Jeśli przyjąć, że Księżyc jest bazą Obcych, to możliwe, że część tej mega wielkiej konstrukcji jest widoczna.

Można także założyć, że ktoś zbudował podziemne, podksiężycowe bazy, a to co widzimy, to tylko część tych struktur. Innym wytłumaczeniem może być działalność starożytnych, którzy prowadzili tam jakieś prace. Dodatkowo jeśli wspomnimy na starodawne doniesienia o wojnach bogów, ludzi i demonów, to obraz taki staje się jeszcze bardziej ciekawy !

Przygotowywałem się do tego artykułu oraz do zrobienia tego filmu około 10 miesięcy więc moje obserwacje są podparte pracą badawczą. Osobiście zajmuję się grafiką komputerową od wielu lat, powiedzmy od czasów „Commodore128”, dlatego wiem o czym opowiada Swartz. Zresztą to nie ma znaczenia, bo to co państwu tu prezentujemy jest potwierdzane przez innych astronomów filmowców.

Spora część niezależnych badaczy kosmosu ujawnia swoje nagrania, które również zamieszczamy w filmie. Warto jeszcze wspomnieć o poglądach Bruce’a Swartz’a. W swoich audycjach często opisuje nagrywane księżycowe istoty-światła UFO jako bezcielesne byty energetyczne, które mogą być również, patrząc z innej perspektywy, biologicznymi inteligencjami (zmieniającymi się w energetyczne byty). W innym miejscu mówi, że możemy mieć tam także demoniczne zło !

Nie boi się żadnych teorii opisujących tzw. „kosmitów”, dlatego pomimo starań by wystąpić w programach amerykańskiej grupy ufologów „Thirdphaseofmoon”, nie zaproszono go. Moim zdaniem nie chciano go tam wysłuchać, bo mógłby opisać tzw. „kosmitów” jako istoty bezcielesne, a nawet demony, co dla tych właśnie osób ma wielkie znaczenie, akurat ci Amerykanie starannie propagują wersję UFO jako „Star Trekowych” wycieczkowiczy, ewentualnie „kosmicznych naukowców”, bądz tzw. „dobrych kosmitów”, lecących tu by nam nieść „światło postępu”.

Swartz nie owija w bawełnę. Tam może trwać jakaś kosmiczna wojna, uważa – często przypomina to co nagrywa jakieś kosmiczne UFO oddziały, startujące spod powierzchni Srebrnego Globu ! Nie bez przyczyny od lat piszemy o „kosmicznej i duchowej bitwie Efezjan 6:12„. Biblia w tym temacie ma wiele do powiedzenia: „I zaraz z aniołem zjawiło się mnóstwo wojsk niebieskich, chwalących Boga i mówiących:” Ew.  Łukasza 2:13

Sprawa nagrań jakie tu zamieszczamy jest podwójnie sensacyjna, po pierwsze niektóre „techniczne obiekty” jakie widać na powierzchni Księżyca mogą mieć kilkanaście kilometrów wysokości oraz tyle samo szerokości ! Dokładne zbadanie wielkości pozostawiamy wszystkim obeznanym z kosmiczną skalą. Po drugie, istoty energetyczno-duchowe, które się tam manifestują, albo które tam zamieszkują, mogą również mieć wielkość kilku-kilkunastu kilometrów ! Czy to was dziwi ? Mnie już dawno przestało…

Po obejrzeniu tego dokumentu nie będziecie mieć wątpliwości odnośnie kosmicznego ogromu tych inteligencji. Ktoś kto stworzył cały świat, mógł powołać do istnienia inteligentne byty, których rozmiar jest większy od niektórych planet, od całej Ziemi.

To, albo te inteligencje też nagrano. Dodatkowo warto wspomnieć o zarejestrowanych dziwnych anomaliach, które przypominają ogromne „geometryczne bryły”, jakby przezroczyste, możliwe że posiadające możliwości kamuflażu, rodem z filmu „Predator”. Możliwe, że to „coś” leży na powierzchni Księżyca odciskając ogromny geometryczny ślad.

Przed obejrzeniem tego filmu dokumentalnego warto pamiętać, że Bóg Wszechmogący przysłał na Ziemię swojego Syna. Wspominamy o tym, bo jeśli Układ Słoneczny jest zamieszkały przez bliżej nam nieznane inteligencje, również duchowe, to Władcą ich wszystkich jest Jezus Chrystus. Jest to ważne bo każdy uczciwy ufolog jest narażony na działanie tych bytów, w tym demonicznych, zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie tajemnice śmierci części badaczy tego fenomenu ! Bez Świętej Nauki, niebiańskiej wiedzy i miłosierdzia Zbawiciela nie mamy szans z tymi istotami ! „Wtedy Jezus podszedł do nich i przemówił tymi słowami: «Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi.” Ewangelia wg św. Mateusza 28:18

Linki:

Prawdziwy Władca monolitów

Odnośnie dziwnych znalezisk działalności bogów to ważnymi linkami powinny być te opisujące Bazę ‚obcych’ na Księżycu – Ingo Swann miał rację ?! oraz Głęboką tajemnicę Okeanosa

Zagadkowe konstrukcje na Marsie. Starożytne Vimany to prawda ?

Niewidzialne istoty obserwowane za pomocą przełomowego urządzenia

Nieznany Księżyc: budowle, anomalie i obce inteligencje, zarejestrowane przez ziemskie teleskopy!!!

 

Dobre 19

Komentarze 4

 • Sz. P.
  Niech Sz. P. Autor i czytelnicy oraz cała reszta świata zapomni o tym, że ktokolwiek, jakakolwiek instytucja powie Wam PRAWDĘ na temat rzekomego ufo i rzekomych kosmitów. W tym temacie siedzę już od ok. 15 lat. Do rozkminiania tego zagadnienia przyczyniły się moje dość niezwykłe „przypadki” (przypadków nie ma oczywiście) kontaktu z obiektami nie tylko niezwykłymi ale też o bardzo różnorodnym charakterze. Pragnę od razu zaznaczyć, że mój umysł staram się codziennie zaprzęgać do ciężkiej pracy SAMODZIELNEJ, co trwa już jakieś 55 lat. I laikiem nie jestem w tych kwestiach. Pragnę też podkreślić, że tylko człowiek na poziomie chorej na „dałna” ameby może twierdzić, że we Wszechświecie poza naszą cudowną ziemią nie ma innego, takoż jak nasze, inteligentnego życia. Cały Wszechświat jest przepełniony najróżnorodniejszymi formami niezwykle inteligentnego życia. Dużo bardziej inteligentnego, niż jakiś tam wredny ludobójca homo-ledwo-sapiens. Niestety są też istoty które jedynie podszywają się pod „kosmitów”. Porywają one ludzi dokładnie tak, jak zeznają tysiące świadków, na których te sukinsyny robiły różnego rodzaju doświadczenia a’la dr.mengele. I nie pochodzą one wcale z kosmosu, tylko z pod naszej ziemi. Tak owszem technologie to mają zajeb…..stą. I co z tego, jeśli moralnie i etycznie upadli na samo dno piekieł. Rządy wielu państw regularnie sprzedają się tym absolutnie bezuczuciowym , lodowatym istotom właśnie w zamian za technologię. Może to według wielu głupio zabrzmi, ale to co pokazuje się nam, to nieodrodni synowie szatana. Produkty jego chorej duszy. I nie jestem żadnym „mocherem”. Wiem, że w watykanie rządzi teraz diabeł z NWO. Natomiast zauważcie na przykład,jak bardzo mocno zszedł „na psy” taki „hamerykansky” program pseudo-naukowy , jak National Geograpchic. Jeszcze kilka lat temu żadna tv nie puściłaby „poważnego” materiału o ufo. A dziś taki holyłudzki programik dosłownie na okrągło pierdoli o tym, że kosmici NAS (N.A.S !!! kurwa !!) stworzyli. Nie Bóg, nie, nie. Nie myślcie już o Bogu. Boga nie ma . Są tylko jacyś upośledzeni emocjonalnie kosmici,łyse pały bez uczuć i moralności, bez zasad, bez etyki, którzy stworzyli wspaniałego człowieka No ja pierdolę!!!(Przebacz mi Panie wulgaryzmy). Jakim trzeba być debilem, żeby wierzyć w to, że satanistyczne rządy tego świata powiedzą Wam prawdę w czymkolwiek, a już w szczególności w sprawie „kosmitów”.

  • Moim zdaniem tam są różne typy istot, to znaczy na Księżycu. Sam Księżyc jest szokujący kiedy się ogląda to co nagrali astronomowie „amatorzy”, a co dopiero kiedy się pomyśli co mają w swoich archiwach agencje jak NASA ! Tych istot lata ogromna ilość, ale wojsko i inne instytucje ukrywają to przed nami, to jest oczywiste ! Jeszcze ciekawsze jest to jak o nich opowiada Biblia, czyli Bóg Wszechmogący. Albo najciekawsze jest to, dlaczego tak często odwiedzają Ziemię ! Może przylatują tu do pracy nad „uprawą” ! Wydaje mi się, że część to pracownicy Boga Jezusa…, choć pewności nie mamy.

   • Cytuję:
    „Wydaje mi się, że część to pracownicy Boga Jezusa.”
    Nieprawda. Jezus Chrystus powiedział do wiarołomnych kapłanów żydowskich: „Moje Królestwo NIE JEST Z TEGO ŚWIATA”.
    Oznacza to tylko jedno. Królestwo Syna Bożego jest Królestwem Wyższego Świata Duchowego, a nie materialnego wszechświata, w którym rządy sprawuje lucyfer. Ci „pracownicy”, to żołnierze szatana. Chcą zabrać ludzkości Duszę, ale to się nie uda, bo Bóg ma własny plan.
    Tak samo inaczej należy rozumieć zwrot: „naród wybrany”., Tu nie chodzi wcale o żydów. Ich wybrał kto inny. Bóg Prawdziwy nie robi różnic pośród swoich dzieci. Nie wywyższa jednych ani nie poniża innych. Narodem wybranym jest ludzkość na planecie Ziemia. I tylko tak należy to rozumieć.

 • Ibrahim dobrze piszesz. Naród wybrany przez Szatana całe zło tego świata pochodzi od plemienia żmijowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *