Kosmiczny jasyr – duchowa husaria λυθηναι – השמים

Większość normalnych ludzi kocha swoją rodzinę, poszczególnych jej członków bardziej lub mniej, ale kocha. Gdy ktoś z najbliższych doznaje niedoli wywołuje to nasz niepokój. Przenosząc pojęcie i uczucie miłości rodziny na naród, doświadczamy emocji więzi plemiennej, kulturowej i duchowej. Arabskie starodawne dokumenty ujawniły ostatnio, że sytuacja 'Polan’ (Polaków) z lat 960 n.e. była przerażająca. W tamtym okresie połowę ludności uprowadzono w jasyr (sprzedano) !

Jak ciężkie musiało to być doświadczenie dla być może bardzo 'spokojnej’ społeczności Polan ! Nazwa Polan pochodzi najprawdopodobniej od rolniczego charakteru ich gospodarki (pole). Opolami nazywano najstarsze jednostki terytorialne Słowian tworzone jeszcze w czasach przed państwowych, od połowy pierwszego tysiąclecia. Członkowie lokalnego związku osiedleńczego skupieni byli wokół pola uprawnego stanowiącego podstawę bytu całej społeczności. Od nazwy terytorium na jakim mieszkali nazywano ich Opolanami czyli ludźmi mieszkającymi wokół pola uprawnego. Możliwe że Opolanie na tle innych grup tamtego czasu byli wyjątkowo łagodną społecznością.

Dzieje_cyw_01

Tak czy owak znalezli się Polanie w trudnej sytuacji. Islamski pogląd na ówczesnych Opolan musiał być bardzo prosty: to są poganie. Coś się jednak takiego stało, z Mieszkiem, iż postawił na moc Jezusa Chrystusa, wierzył, że nas oswobodzi, mówią o tym dokumenty historyków, a za nimi relacja doktora Krajskiego. Po Chrystusowym chrzcie na Polanach wyzwoliliśmy się natychmiast ! Islam jest nie tylko ustrojem polityczno-wojskowym, ale również, a może przede wszystkim (anielskim) [wy] TWOREM DUCHOWYM (od 5min. i 20sek.) ! Walka w planie materialnym to jedno, za nią kryje się zmaganie niewidoczne dla materialnych oczu. Za sprawą Chrystusa, oprócz Ducha świętego, Mieszko I podarował Polanom godność, o niej to właśnie bez ustanku naucza święty Kościół Katolicki. Nie wiemy czy Mieszko I jako pierwszy z władców plemiennych doświadczył nadprzyrodzonej mocy Ducha Świętego, czy może był to odruch rozumowania (religijnego), rezultat takiego posunięcia był błyskawiczny !

0e3a2c_aeb1267e1ed241beb21a3a28a0530be8.png_srz_659_304_85_22_0.50_1.20_0.00_png_srz

Kolejny, i podkreślmy to niewidoczny, najazd pogan na Polskę po roku 1991 dokonał  ponownie wielkiego spustoszenia. W ostatnich latach doszło do tego, że ogromna rzesza Polaków została na nowo 'sprzedana’ ! I choć nie jest to rodzaj dawnego jasyru historycznego, to wielu uznaje go słusznie jako nowoczesne niewolnictwo. Sprzedani to gospodarczy wygnańcy, wielu z pewnością doznało na zachodzie traumy, spętanych systemem, czy podniosą się po takim urazie psychicznym (powrócą stamtąd) ? Nie da się ukryć, że zachodnie (UFO) społeczeństwa multi kulti są rodzajem maszynki do urabiania umysłów. Widać to choćby po obcej człowieczeństwu ideologii Gender, bądz innych wynaturzeniach państw (duchowo) rozwarstwionych, także przez Islam.

mieszko+

Istnieje jeszcze inna niewola, bardziej zakamuflowana, można ją nazwać duchową (kosmiczną ?). Ufolog Cliff Stone zauważa, że: „są relacje mówiące o obcych statkach, które porywają dusze„. Badacze zjawiska tzw. latających spodków bardzo często opisują wystąpienie u ofiar „spotkań” z załogantami syndromu sztokholmskiego. W takich przypadkach obserwuje się zakłócenie postrzegania siebie, własnej wewnętrznej rzeczywistości w stosunku do porywaczy, nazwane w psychologii Syndromem Sztokholmskim, jest stanem psychicznym, który pojawia się u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi.

1373532806

Może osiągnąć taki stopień, że osoby więzione pomagają swoim prześladowcom w osiągnięciu ich celów (ufo kulty – tajne stowarzyszenia) lub w ucieczce przed policją. Syndrom ten jest skutkiem psychologicznych reakcji na silny stres oraz rezultatem podejmowanych przez porwanych prób zwrócenia się do prześladowców i wywołania u nich współczucia. Najbardziej znany przypadek tej psycho deformacji dotyczy Patty Hearst, wnuczki amerykańskiego wydawcy Williama Randolpha Hearsta, która została uprowadzona 4 lutego 1974 przez wyznającą utopijne koncepcje socjalne grupę Symbionese Liberation Army. Porwana przyłączyła się do grupy i uczestniczyła m.in. w napadzie na bank. Podobnie można podejrzewać, że wielu UFO guru – przywódców organizacji ufologicznych, tzw. przewodników po „świecie ufologii” współpracuje (świadomie lub nieświadomie) z niewidocznymi bytami (okupantami ?).

shroud-jesus

Zjawisko bardzo częstych uprowadzeń (pętania dusz [z ufonautami]) do UFO można uznać za rodzaj 'kosmicznego’ jasyru. W takich przypadkach oprócz Syndromu Sztokholmskiego obserwuje się i inne rodzaje zniewolenia. Notuje się relacje o porwanych, którzy nie powrócili już więcej na Ziemię. Wielokrotnie przedstawiany na naszych łamach ufolog Joe Jordan (ale i wielu innych, jak choćby L.A Marzulli) twierdzi, iż w takich przypadkach zwrot ku Chrystusowi przynosi natychmiastowy efekt uwolnienia, choć kuracja w pełni oswabadzająca, prowadząca do zdrowia psychicznego może trochę potrwać (od 3min. i 24sek.).

pharisee

Jak wielu ludzi straciło własne dusze ? Ilu jest związanych niewidzialnymi pętami, a ilu 'duchowo zabranych’ ? Jaki procent Ziemian jest świadomych, że takie rzeczy w ogóle mogą mieć miejsce ? Czy Biblia ma coś w tym temacie do powiedzenia ? „Choćby twoi wygnańcy byli na krańcach nieba, zgromadzi cię stamtąd Pan, Bóg twój, i stamtąd cię zabierze.” Ks. Powt. Prawa 30:4

na-krancu-heavens-09

Biblia Warszawska:

Choćby twoi wygnańcy byli na krańcu nieba, to i stamtąd zgromadzi cię Pan, Bóg twój, i stamtąd cię zabierze,

Biblia Gdańska:

By też kto z twoich wygnany był i na kraj świata, stamtąd zgromadzi cię Pan, Bóg twój, i stamtąd zbierze cię;

Wersja angielsko hebrajska:

Even if your exiles are at the end of the heavens, the Lord, your God, will gather you from there, and He will take you from there.

na krancu heavens

Jasyr to termin oznaczający niewolę turecką lub tatarską. Określenie to pochodzić ma z języka tureckiego, gdzie ’jesir’ – jeniec lub arabskiego, gdzie ’asir’ oznacza związany, pojmany. „Czy więc tej córki Abrahama, którą szatan związywał osiemnaście lat, nie należało rozwiązać z owych pęt w dniu szabatu ?” Ew. Łukasza 13:16

Tekst grecki (Textus receptus):
ταυτην δε θυγατερα αβρααμ ουσαν ην εδησεν ο σατανας ιδου δεκα και οκτω ετη ουκ εδει λυθηναι απο του δεσμου τουτου τη ημερα του σαββατου” – εδησενzwiązał , λυθηναιzostać rozwiązaną

Studying-TorahWażne linki:

http://www.bibula.com/?p=86158

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część I

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część II

 Nadejście Antychrysta. Proroctwo św. Nila

Autorzy Exo-Vaticana ujawniają nowe fakty, rezultat dwuletniego dochodzenia – nowa książka i film

EXO kontra VATICANA ? Królowa Nieba vs reptilianie

(Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część III) (Nadnaturalne Wzięcie Maryi do Nieba)

Nadprzyrodzone spotkanie w Kecskemet, Węgry rok 1939

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Nowy Porządek Rzeczy, a Kosciół Katolicki… etc.

Fatima i polscy duchowi matrixowcy

Ochronny znak z innego wymiaru

Entelecheia w Turzovka

Rycerze Wyklęci

Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

„przychodzi z chmurami” – Zaczęły się dni Noego…

Islamska trauma z roku 960 – Doktor Krajski o Wolności

Wojna duchowa, atak na nasze dusze i obrona przed deomonizmem !

Dobre 58
Złe 5

Podobne Artykuły

4 thoughts on “Kosmiczny jasyr – duchowa husaria λυθηναι – השמים

 1. Cześć, zapraszam Cię do zapoznania się z moim artykułem na temat polskich artystów którzy sprzedali dusze i służą teraz złemu. Wszędzie możemy przeczytać i obejrzeć o tym jak robią to gwiazdy zagraniczne dlatego postanowiłem zrobić analizę również polskiej sceny muzycznej . Zapraszam. Z Bogiem !
  artykuł : https://liksar.wordpress.com/2015/10/08/oddani-swemu-panu-muzyka-pop-cz-1/
  mój blog : https://liksar.wordpress.com/

 2. To prawda, wystarczy rozejrzeć sie dookoła, posłuchać wiadomości, zaobserwować ludzi wokół siebie. W ostatnich czasach można zauważyć niezrozumiałe postepowanie jednostek i ślepe podążanie innych za tym przykładem. Jedyną nadzieją są ludzie, którzy nie są podatni na takie masowe sugestie.

 3. slyszalam inna wersje slowo pol w starozytnych jezykach oznacza niebo…
  przed 966 rokiem na terenach dzisiejszej Polski istnialo potezne panstwo zwane m.in. Hiperborea..w zaleznosci od narodow ktore nas w kronikach opisywaly…zachowaly sie fragmenty… a ile zniszczono lub ukryto w skarbcach krolewskich dworow czy watykanu..panstwo to siegalo od Laby a na wschodzie az po Azje albo i dalej…cicha zmowa przeciwko Polsce to zazdrosc o nasza swietnosc- bylismy wielkim narodem i teraz probuja to ukryc na wszelkie sposoby abysmy sie znow nie obudzili….

 4. Poproszę więcej teorii „spiskowych ” 10/10 polecam seems legit
  Ciśnienie r w dniu dzisiejszym świecie i nie wiem czy to jest to czerwone wino i nie wiem czy to jest to czerwone kartki świąteczne życzenia urodzinowe życzenia i pamięć
  Temp na stacji Wilo 5,5 Bar and grill chicken nuggets and fries
  Uwagi person who has the same thing happened to me when you’re ready to leave like that Remington a beautiful woman like you don’t want you to be a little more than you know how much is your name on my own business with them.
  Inwersja widmowa powoduje odwrócenie w dniu dzisiejszym świecie i nie wiem czy to jest to bardzo dobry pomysł i tak się składa że to jest Cross Road and the family and friends with benefits.
  Homunculus person – kto ma wiedzieć ten wie – brak hosta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *