Kosmiczne ciała ufo istot oraz tajemnica wydarzeń tohu va-bohu (ragnarok)

Ufolodzy dzielnie walczą by zdobyć choć troszkę prawdy o nieznanych nauce i ludzkości inteligencjach, nazywanych od kilkudziesięciu lat „UFO”, albo „kosmitami”. Jednymi z wielu w USA to „kuzyni Black” z kanału You Tube „thirdphaseofmoon„. W odcinku z dnia 3 lipca 2022 r. zaprezentowano wywiad z historykiem lotnictwa. Ten pokazał szkice wydarzeń jakie narysowała i zostawiła przed swoją śmiercią jedna z pracownic tajnego ośrodka-bazy, gdzie składowano wszystkie znalezione w USA spodki UFO oraz ich załogantów, żywych lub martwych. Okazuje się że USA od wczesnych lat 40-tych poprzedniego wieku jest w posiadaniu wielu pojazdów UFo oraz ciał „kosmitów”. Nas najbardziej ciekawi budowa organizmów humanoidalnych stworzeń, kierujących dziwnymi, wręcz cudownymi pojazdami. W programie, który tu częściowo tłumaczymy, mówi się o przedziwnym zdarzeniu i relacji jednego ze świadków, wojskowym pracowniku bazy, który wszedł do około dwudziestometrowego dysku, po czym okazało się że we wnętrzu jest inna rzeczywistość, chodzi o to że statek wewnętrznie był kilkukrotnie większy niż na zewnątrz ! Różnica wynosiła kilkaset metrów !

Jak by tego było mało ciała ufonautów wydawały się zrobione na innej zasadzie niż ludzkie. Prawdopodobnie były wyprodukowane ! Naszym zdaniem, na podstawie wielu lat analizy informacji o ufonautach, możliwe jest zaryzykowanie twierdzenia, że były to urządzenia biomolekularnej super technologii, potrafiące utrzymywać w swoim wnętrzu dusze innych inteligencji…, które chwilowo wcielają się w te pojemniki, wyszedłszy wcześniej z jakiejś „chmury”, gdzie zamieszkują, z innej rzeczywistości.

Zresztą statki obcych potrafią się dematerializować, lub przebywać ogromne odległości w formie niematerialnej=duchowej, z niewyobrażalnymi prędkościami, nieosiągalnymi dla istot białkowych jak ludzie. Powstaje na ich temat, czyli tego kim są istoty z ufo, ogromna ilość teorii. Jedni uważają ich za bioroboty, że to tylko niższe formy inteligencji, służące wyższym formom, czyli bogom, a ci są nieosiągalni dla zwykłych ludzi. Zresztą nawet te tzw. „szaraki” to istoty nie dające się rozpoznać, kim są w kosmicznej hierarchii, no chyba że przyjąć to co o nich mówili starożytni, że są to „archonci” wyglądem przypominający „dzieci”.

Coś z tego o czym tu rozprawiamy zostało przedstawione w filmie „braci-hybryd” Wachowskich pt.: „Jupiter: Intronizacja” (ang. „Jupiter Ascending„) z roku 2015 Pokazano w nim pewne istoty z wyglądu wyjęte żywcem z ufologii, służące właśnie tzw. „bogom”. Ci tzw. „bogowie”, zdaniem niektórych badaczy biblii, mają swoje sprawy w kosmosie i mogą między sobą walczyć, są bezlitośni zdaniem innych, są potworami, które doprowadziły pewnego razu Ziemię do katastrofy, do biblijnego stanu „tohu va-bohu„. Część amerykańskich biblistów, zwłaszcza protestanckich wierzy w „teorię przerwy” (Patrz „Teoria przerwy, tohu wabohu„).

Mówi ona nam, że zaraz na początku Biblii mamy wspomniany czas „Ragnarok”, czyli „zmierzch bogów” (Götterdämmerung), po którym, po wielkiej walce, nastąpiła biblijna era „tohu wa-bohu” ! Tajemnicze słowo,  pierwsze w Biblii to: Bereszit (od pierwszych słów Na początku) wspomniane w Księdze Mojżeszowej, i jak niektórzy wierzą, znaczy w rzeczywistości: „chaos”. Zaraz potem w języku hebrajskim pojawia się dwuczłonowe wyrażenie תֹהוּוָבֹהוּ – tohu wa-bohu, oznaczające brak kształtu i uporządkowania. Polskie przekłady oddają to określenie następująco: „…ziemia była niekształtowna i próżna” – Biblia Gdańska, „…ziemia była pustkowiem i chaosem” – Biblia Warszawska, „…ziemia zaś była bezładem i pustkowiem” – Biblia Tysiąclecia. Dlaczego „ziemia była bezładem i pustkowiem” ? Część, jak masoneria w USA, wierzy, że stało się to za sprawą „ragnarok”…, inaczej tohu va-bohu powstałym po wojnie bogów, które pojawi się ponownie…, ale o tym, i o wcześniej wspomnianych tajemnicach, jest tłumaczony przez nas film, zapraszamy.

Linki:

Kto ma szanse na asymilację do kosmicznego Rodu Królewskiego ?! Rozmowa amerykańskich ufologów

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

W temacie asymiliacji do Królewskiego Rodu synów Bożych proszę sprawdzić tekst „Hipoteza rzadkiej Ziemi – Paradoks Fermiego

Przełomowe odkrycia chrześcijańskiej ufologii

Uprawy, podlewanie i zbiory ?

Krasnoludy, gobliny i elfy podróżują pojazdami UFO

Działalność bogów, panów i bytów UFO

Kosmiczna tajemnica Tohu Wa-Bohu oraz bionicznych ciał ufo bio cybernetycznych pojemników dla dusz !

Cudowne możliwości istot UFO które mogą produkować mieszkania dla wszelakich duchów i enwuowców !

Dobre 12
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *