Żelazna logika naukowca kreacjonisty – dr Thomas Kindell

Czy istnieją filmy lub programy wideo, które bez efektów specjalnych wciągają bardziej niż najlepsze produkcje z Hollywood ? Otóż stanowczo tak. Dziś zaprezentujemy państwu, w naszej ocenie, jedno z najlepszych tego typu arcydzieł. Jak państwo zobaczą, do nakręcenia produkcji wręcz sensacyjnej wystarczy genialny chrześcijański naukowiec. Jest nim doktor Thomas Kindell, którego podejście do tematu badań rzeczywistości, czy teorii nauki można określić jako drogocenne. Prezentuje solidną logikę, jest bardzo poważnym naukowcem, a jednak nie stroni od znakomitych żartów. Większość ludzi uduchowionych poszukuje odpowiedzi na odwieczne pytania o początki, sięga często do różnych źródeł, jedni zapoznają się z geologią, inni z dowodami archeologicznymi, historycznymi, a wreszcie kosmologicznymi. Te ostatnie zwłaszcza, muszą być analizowane pod względem logiczności. Jeżeli rzeczy nie pasują do siebie, nie działają jak twarda i bezwzględna logika nakazuje, to taka nauka nie ma prawa być nazywana nauką.

Proponowany wykład rozprawia się z kompletnym brakiem spójności wizji kosmologicznej oraz przedstawia w prawdziwym świetle wypowiedzi czołowych naukowców ! Coraz większa liczba mieszkańców tej planety fascynuje się kosmosem gwiazd i galaktyk. Oprócz tego że materia gwiezdna układa się w przepiękne konstrukcje gigantycznych rozmiarów, to przedstawia sobą również niebotyczną tajemnicę. Wykład poprawnie opisuje oficjalnie przyjmowane za 'naukowe’ teorie, które coraz częściej uznaje się za prawdę, by potem nauczać o nich w szkołach i na uniwersytetach.

AProvenFactOfHistoryBanner

Wiele z tego co doktor Kindell przedstawia może mieć odniesienie do obecnej a-prawnej sytuacji Trybunału Konstytucyjnego, w nauce i obowiązujących naukowych zasadach chodzi o logikę. Obserwujemy przecież (logiczny) paradoks samo tworzącego się Trybunału nad-Stanu, który orzeka sam o sobie, stając się 'Trybunałem Ostatecznym’, jakby spoza rzeczywistości ludzkiej (tekst pisany 03/12/2015). Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że identyczne „reguły” panują pośród elit kosmologicznych. Tam też wąska grupka stanowi o tym co wolno w nauce, a czego nie. (Pięć kolejnych zdjęć to w ocenie biblijnych kreacjonistów efekt potopu Noego – Centralna Australia „MacDonnel Ranges„)

12137620

Akademicki establiszment jest w większości przypadków nastawiony krytycznie do wszelkiego rodzaju badań niezgodnych z obowiązującym paradygmatem. Liczni przedstawiciele nurtu ewolucjonistycznego, nieoficjalnie potwierdzający wiele z założeń biblijnego kreacjonizmu, lub Inteligentnego Projektu, publicznie zmuszeni są głosić tezy darwinowskie. W opinii ludzi zajmujących się tą tematyką, wszystko co może grozić teorii ewolucji, czy dokładniej globalnej pseudo naukowej psychomanipulacji, jest doglądane przez ukrywające się organizacje duchowe, w związku z wykładem dr Thomasa, słowo 'duchowe’ należy mocno podkreślić. Nauka akademicka spod znaku materializmu jest w wielu momentach tendencyjna i nierzetelna, podporządkowana bardzo często ideologii.

W każdej grupie specjalistów, zwłaszcza w gronie naukowym, znajdą się ludzie szalenie oddani ideom, w przypadku (silnego) materializmu naukowego najlepszym słowem-kluczem dla określenia tego typu zachowania jest wyraz „owładnięty’. Ktoś może być owładnięty chęcią zysku, sławy lub właśnie promowania teorii, mówiącej o pochodzeniu człowieka od małpy, a dokładniej od bakterii, lub ostatecznie i pierwotnie z (inteligentnego) błota-prazupy. Napędzani darwinowskim duchem i chęcią programowania innych, nie są od tak sobie specjalnie „przekierowani”. Dzięki wykładowi doktora Kindella zobaczycie, iż owładnięcie to w jakimś stopniu, czy wręcz często, pochodzi ze świata nadnaturalnego. Można przyjąć, że mowa jest tu o przypadkach skrajnych, ale jak odróżnić „przypadek normalny” od duchowego owładnięcia ?

Caterpillar

Gdyby poważnie zastanowić się nad argumentami dowodzącymi fałszywości ewolucji, to świat automatycznie i natychmiast staje się zdumiewający. Właściwie należałoby napisać, że szalenie zdumiewający, a gdy słusznie dodamy do tego definicję określającą teorię ewolucji jako religię, to otrzymujemy świat kierowany przez bliżej nie rozpoznane siły duchowe. Rzeczywistość może być w takim układzie podobna do jakiegoś filmu sensacyjnego, gdzie ludzi (nadnaturalnie !) faszeruje się ideami sekty materialistów (Wówczas Jezus zaczął im mówić: „Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. – Ew. św. Marka 13:5), jednostek które wierzą, że wszystko powstało samo z siebie, że wszystko jest przypadkiem, sami nie wiedząc po co się żyje, na jakim świecie żyją, dokąd zmierzają i kto tym wszystkim zawiaduje. Muszą być, tak jak w przypadku produkcji fantastyczno sensacyjnej, jakieś ukryte jednostki odpowiedzialne za kierowanie powszechną dezinformacją, które będą utrzymywać masy w stanie paranormalnego otępienia. Nie wiemy, czy są to centra kosmiczne, z innego wymiaru, czy znajdują się gdzieś we wnętrzu Ziemi. Wiele wskazuje że świadomie współpracują z nimi ludzie owładnięci globalnym planem (NWO). Łatwo skonkludować, że właśnie o nich to oficjalnie wspominał święty Jan Paweł II.

LNT108_MacDonnell-Ranges

row3-photo2

Niezwykłe w tym wszystkim jest to („Dziwne to, iż nie wiecie, skąd pochodzi, a przeciez przywrócił mi wzrok. Wiemy zaś, ze Bóg nie wysłuchuje ludzi grzesznych, natomiast wysłuchuje każdego, kto jest pobożny i pełni Jego wolę.” Ewangelia wg Św. Jana, 9 , 1-41), że mamy ogromną liczbę członków establiszmentu nauki, w tym i poważnych chrześcijańskich badaczy, profesorów z najwyższej półki,  którzy wierzą, że świat powstał z mitycznego wybuchu NICZEGO i bez powodu, że również chrześcijaństwo wyłoniło się w ramach jakiejś Bosko narzuconej i dozwolonej ewolucji. Sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana bo dotyczy umysłu, często zaprogramowanego od dzieciństwa, 'ścieranego’ kolejno przez szkołę średnią i dalej przez uniwersytety. Tak przemaglowani członkowie „nauki” stają się kolejnymi rycerzami głoszącymi ideę inteligentnego bagna, lub eksplozji nicości. Gdybyście państwo przebadali dostępną literaturę przebudzonych z ewolucyjnego letargu, to wyłania się tam obraz przerażający. Ewolucjoniści przegrywają w każdej dziedzinie nauki, ich przegrana jest największa w obszarze logiki, co będzie dalej wyjaśniane przez genialnego amerykańskiego badacza ewolucyjnej sekty.

tnt_landscape__9035642_af80_430208

Na podstawie znakomitego wykładu Amerykanina, możecie państwo wyrobić sobie zdanie o (tajnych) strukturach naukowej władzy, a jak to również udowodnił doktor Krajski, chcącej rządzić szczególnie ludzkimi duszami (umysłami) ! Widać w tym sprawnie prowadzony (paranormalny) plan globalnej machinacji, jeśli to możliwe obejmujący całą ludzkość, co w konsekwencji ma wyrugować wszelką wiarę, lub stworzyć ją na modłę ufonautyczną. To co tu zostało pokrótce napisane, może wyglądać na kolejną tzw. teorię spiskową, lecz proszę sobie uzmysłowić fakt, iż obecnie, na skalę masową, w wielu krajach, i za pośrednictwem poważnych instytucji państwowych, jest prowadzona akcja totalnej psychomanipulacji umysłów dzieci i młodzieży, chodzi oczywiście o demoniczną ideologię Gender. Emisariusze tego szaleńczego pomysłu zacierania tożsamości płciowej, są wykonawcami planu wręcz zabójczego wykrzywienia ludzkiej psychiki !

Tom

Thomas Kindell był w przeszłości wierzącym w ewolucyjne „fakty” – wyznawcą ewolucyjnej religii. Na szczęście dla ludzkości otrząsnął się z tego niebezpiecznego uroku. Otrzymał tytuł doktora Filozofii Teologicznej. Jest założycielem i prezydentem „Reasons for Faith Ministries„. Od ponad 35 lat naucza Biblii oraz biblijnego kreacjonizmu.

Film ma bardzo pozytywne przesłanie więc dla tych szukających ulgi od coraz bardziej dokręcanej śruby cywilizacji śmierci, będzie miał dobroczynne działanie. Razem z produkcją pt.: „Ukrywane Wyniki badań astronomów – prawda o kosmosie” tworzą doskonałą całość, ujawniającą ogromną lukę w badaniach nad prawdziwym obrazem rzeczywistości. Widać na ich podstawie, że jesteśmy faszerowani niesprawdzonymi, a często wręcz fałszywymi teoriami i hipotezami. Te dwa filmy pozwolą wam odetchnąć od podprogowego kłamstwa sączonego przez nierzetelnych badaczy, chcących w skrajnych przypadkach pozyskać wyznawcę dla ich poglądów, a jak wykazał doktor Kindell, są to wielokroć sprawy wyznawanej przez nich 'nowej’ wiary – Religii Nicości (nihilizmu…). Wykład powinien znalezć się na obowiązkowej liście szkół średnich lub uniwersytetów, jako przykład poprawnego stosowania logiki.

Zródła:

Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया

„Bóg przywraca to, co przeminęło”, czyli „Oblivion” w nowej formie

Pamięć absolutna (globalna) Total recall – resety cache i RAM ?

Zakazana geologia to zakazana planetarna pamięć (Duchowy 'Total Recal

Miłość do Jezusa – pokarmem żywota rodu boskiego Lecha

Kolumna geologiczna ? Faszerstwo !

Duchowe poglądy o rzeczywistości

Przejścia przez duchowe bramy – ale dokąd ?

Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?

Szczególna teoria myślenia względnego

Tożsamość archeologiczna

Zagadkowe konstrukcje na Marsie. Starożytne Vimany to prawda ?

Poważna hinduska instytucja naukowa oraz nobliści zajmą się Vimanami

http://argonauta.pl/inteligentny-wybuch-cwanej-zupy/

http://argonauta.pl/zycie-na-ziemi-zostalo-zaprojektowane-i-stworzone-od-podstaw-ewolucja-to-naukowa-religia/

http://argonauta.pl/wszyscy-ludzie-sa-czescia-rozumu-swiata-czyli-kosmicznego-logosu/

http://argonauta.pl/informatycy-yhwh-%D7%99%D7%94%D7%95%D7%94-tachiony-infony-i-ozdrowiony/

http://argonauta.pl/ukrywane-wyniki-badan-astronomow-szokujaca-prawda/

http://argonauta.pl/duchowe-poglady-o-rzeczywistosci/

http://argonauta.pl/bereszit-bara-elohim-et-haszemaim-na-poczatku-stworzyl-bog/

http://argonauta.pl/creatio-ex-nihilo-plynaca-radosc/

http://popotopie.blogspot.com/2013/10/ewolucja-czy-stworzenie.html

http://argonauta.pl/naukowiec-zwolniony-po-tym-jak-ujawnil-odkrycie-miekkiej-tkanki-dinozaura/

Western MacDonnell Ranges

 Żelazna logika naukowca kreacjonisty – dr Thomas Kindel

Kreacjonizm kabalistyczny kropki „zumzim”,czy kreacjonizm chrześcijański Jezusa stworzenia ExNichilo

Dobre 49
Złe 2

Podobne Artykuły

One thought on “Żelazna logika naukowca kreacjonisty – dr Thomas Kindell

  1. Wiadomo że nie ma ewolucji, to są wymysły Darwina, ktory był pod wpływem innych spiritualistów z 17 i 18 wieku. Wystarczy przeczytać trochę prac w temacie prawdy o powstaniu teorii ewolucji. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *