Sensacja biblijnej ufologii, nagrano istotę anielską – ufonautę morfującego z energii !

To co państwu zaprezentujemy będzie budziło wiele kontrowersji i zapewne głosy sprzeciwu spośród sceptyków, jednak materiały są poważne i zostały uzyskane dzięki uprzejmości wierzących chrześcijan, co sprawę poważnie uwiarygadnia, są przecież wyznawcami Prawdy, nazywanej w Biblii Jezusem Chrystusem. Rodzina amerykańskich chrześcijan, posiadająca dorosłe dzieci i wnuki, zaczęła prowadzić lekcje biblistyki, głównym tematem, jak sami to relacjonują, były zagadnienia: wyjaśnienia zjawisk oraz inteligencji UFO w oparciu o Biblię. Po tym jak rozpoczęli biblijne lekcje, przyrodnicza kamera (fotopułapka) zmontowana na drzewie ich posiadłości, a mieszkają gdzieś w lasach, zarejestrowała dziwne, wręcz sensacyjne fenomeny świetlne, a nawet materializującą się postać istoty UFO-Obcego (anioła).

Humanoid wygląda bardzo interesująco, to mało powiedziane. Jak państwo widzą na załączonych zdjęciach poniżej, przypomina postać z filmów fantastyczno naukowych. Jego szaty są bardzo eleganckie, wręcz biblijne, rzec można. Możliwe że były koloru białego. Sprawa staje się jeszcze dziwniejsza kiedy przyjrzymy się jego oczom i uszom. Ktoś może zarzucić nam, a właściwie pastorowi L.A. Marzulliemu, że to prostacka fałszywka, dzieło dowcipnisiów albo zręcznych grafików, czy samej masonerii, jednak nie jest to takie oczywiste. Gdy tłumaczyłem pierwszą część programu Marzulliego byłem skłonny ocenić to zdarzenie jako mistyfikację, jednak po dokładnej analizie, a zwłaszcza po drugim programie jaki nagrał w odstępie tygodnia, amerykański ufolog i pastor w jednym, uważam że ten przypadek wydaje się być największą sensacją ufologii, jak i biblistyki ostatnich dziesięcioleci, zwłaszcza biblistyki, bo to prawdopodobnie Bóg zesłał nam tą manifestację.

Obrazy jakie się zarejestrowały można by było podrobić, naszym zdaniem łatwiej je uzyskać drogą grafiki komputerowej niż majstrowania przed kamerą-fotopułapką. Jednak w drugiej części tłumaczonego tu programu pojawiają się zeznania chrześcijańskiej rodziny z USA, właścicieli posiadłości jak i nagrania. Dlaczego mieli by kłamać, ryzykując społeczne ośmieszenie, zwłaszcza jeśli przekazali swoje dane do wiadomości Marzulliego ?! Zawsze musimy być czujni, to mógł zrobić ktoś trzeci, wiedząc, że na posiadłości jest fotopułapka, chcąc w ten sposób pogłębić wiarę Amerykanów w anioły albo ufo inteligencje, tak mogło być. To jest prawdopodobne, to też było pierwszą moją myślą, gdy zacząłem analizować dane jakie się zarejestrowały na zdjęciach a kamery CCD.

Otóż widzimy tam coś bardzo dziwnego i nie chodzi tylko o postać istoty anielskiej, ale o temperatury jakie rejestruje sprzęt elektroniczny, oprócz nagrywania w podczerwieni, mamy tam rejestrację temperatury otoczenia i inne dane z czujników. Na dwóch najbardziej niezwykłych kadrach mamy temperaturę „33 stopni Farenhajta” i na drugim kadrze temperaturę „46 stopni Farenhajta„. Jeśli sobie przypomnicie, to pisaliśmy o tych magicznych liczbach w kilku tekstach na portalu Innemedium.pl i Argonaucie.pl Jak wspomniałem wcześniej, w pierwszej chwili kiedy sobie uświadomiłem, że mamy tam te liczby pojawiła się myśl, że to jest dzieło masonerii, albo jest to wyraźny przekaz od tych inteligencji, duchy też to robią, też przekazują zakodowane treści, czego dowodem jest Biblia.

Na zdjęciu głównym, przedstawiającym humanoida UFO widzimy liczbę „46 stopni Farenhajta”, która jest świętą wśród masonerii, jak również patrząc na to z perspektywy Biblii, zwłaszcza jej, bo masoni biorą wszystko co dobre z Pisma, proszę sobie przypomnieć słowa Jezusa z Ewangelii św. Jana 2:19 „Jezus dał im taką odpowiedź: «Zburzcie tę świątynię, a Ja w trzech dniach wzniosę ją na nowo». Powiedzieli do Niego Żydzi: «Czterdzieści sześć lat budowano tę świątynię, a Ty ją wzniesiesz w przeciągu trzech dni?» On zaś mówił o świątyni swego ciała”.

Natomiast liczba „33” jest także uznana za świętą przez masonerię, jak i biblistów, oznacza ilość lat Jezusa, w momencie przejścia do Domu Ojca gdy cierpiał na Krzyżu, jest także symbolem i liczbą bestii, w opinii wielu kabalistów, czy iluminatów ma oznaczać najwyższe wtajemniczenie i ostateczną asymilację adepta przez diabła. Gdyby uznać te nagrania za dzieło masonerii, to byli by to chyba to masoni chrześcijanie, bo tego typu dzieła spowodują raczej powiększenie wiary wśród ludzi i chrześcijan, chyba że za jakiś czas oświadczą i pokażą jak tego dokonali, co ośmieszy ufologię, jak i chrześcijaństwo, co było by w pewnym sensie właściwym celem działania tajnych bractw bafometa. Powstaje pytanie czy do tego dojdzie, bo jeśli nie, to mamy rzeczywiście autentyczne i sensacyjne nagrania inteligencji anielskiej, zmaterializowanego anioła, albo jak chcą tego wyznawcy UFO tzw. „kosmitę”.

Nawet jeśli by się okazało, że to jednak zręczne fałszerstwo, to i tak jesteśmy przekonani w 100 % o prawdziwości i realności zjawisk określanych jako „UFO”, jak i przekazów ze starożytności, opisanych w Biblii, dzieje się tak z powodu ogromnej już liczby nagrań video, na których widać pojazdy oraz inteligencje Obcych. Jest tego tak dużo, że nie ma mowy o innej wersji wydarzeń niż te nadnaturalne zapisane w Piśmie, jak i przekazane w starożytnych przekazach z różnych części globu. Zresztą zamieszczamy w tłumaczonym tu filmie jedne z najciekawszych ujęć ostatnich miesięcy, właściwie to gdy się na nie patrzy ciarki przechodzą po plecach ! Gdy zobaczycie ujęcia, które umieściliśmy w proponowanym tu filmie, to zaczniecie inaczej spoglądać na Biblię, jak i ufologię.

Powtórzmy jeszcze raz: ilość nagrań UFO jakie ma miejsce w ostatnich latach jest już tak duża, że żadne fałszerstwo, czy fałszywa flaga masonerii, nie doprowadzi do zmiany nadprzyrodzonego punktu widzenia w sprawie początków ludzkości, jak i tego co się dzieje z ludzmi na tej planecie i po przejściu do innego wymiaru, kiedy w ludzkich ciałach ustaje życie ! Do tego mamy coraz więcej przecieków z rządu USA, te rzeczy są nagrywane przez siły specjalne wojska i służb, potwierdzone przez wojskowych analityków, naukowców, ufologów i co najważniejsze wiarygodnych chrześcijan.

Zanim państwa zaprosimy do obejrzenia sensacyjnego materiału prosimy pamiętać, że istoty anielskie, część z nich, występują również, albo może przede wszystkim jako energia ! Jak informuje Biblia po tym jak się objawiają ludziom występują w białych szatach, co ma znaczenie dla omawianego tu przypadku: „Weszły więc do grobu i ujrzały młodzieńca siedzącego po prawej stronie, ubranego w białą szatę; i bardzo się przestraszyły. Lecz on rzekł do nich: «Nie bójcie się! Szukacie Jezusa z Nazaretu, ukrzyżowanego; powstał, nie ma Go tu. Oto miejsce, gdzie Go złożyli.” Ewangelia 16:5 Proszę zauważyć, ten tzw. „młodzieniec”, ubrany na biało, wywołuje wśród ludzi strach, to jest ważna informacja. Gdy zobaczycie materiał jaki ujawnił L.A. Marzuli to możecie doznać podobnego uczucia…! Zresztą dodatkowe nagrania jakie zaprezentujemy również budzą podobne reakcje, zjawiska oraz inteligencje ukrywające się za nazwą „UFO” to byty potężne, a jak informuje List do Efezjan 6:12 prowadzimy z niektórymi z nich walkę, oczywiście z pomocą Jezusa, bez Niego jesteśmy niczym ! Jemu chwała na wieki wieków. Amen

Linki:

Wkraczanie w katolickie chrześcijaństwo, w świat istot duchowych, duchów, demonów, aniołów, Ducha Świętego i Stwórcy, razem z Jego Synem

Sekrety tajnych bractw z 46 stopnia wtajemniczenia – część II

Dwie starożytne nadprzyrodzone potęgi

Biblijna archeologia istot innowymiarowych – rządców świata

Aniołowie czy demony ? – dowody z niewidocznej rzeczywistości

Sensacyjne nagranie przedstawiciela rasy UFO nordyków-istota anielska z innych wymiarów? – Marzulli

Dobre 16

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *