„Miód dla duszy” to wybrane najważniejsze wg redakcji Argonauty artykuły, które koniecznie należy przeczytać.

Jednym z procesów życiowych jest odżywianie. Polega na pozyskiwaniu przez organizm ze środowiska składników odżywczych, a dokładniej, ich przyswajaniu. Skomplikowany „biologiczny skafander”, jak wielokrotnie pisaliśmy – to nośnik duszy. Sama dusza nie posila się przetworzoną materią, tylko ciało. Jej pożywieniem jest niewidoczny pokarm i niewidoczny płyn: „Nie chciałbym, bracia, żebyście nie wiedzieli, że nasi ojcowie wszyscy, co prawda zostawali pod obłokiem, wszyscy przeszli przez morze i wszyscy byli ochrzczeni w [imię] Mojżesza, w obłoku i w morzu; wszyscy też spożywali ten sam pokarm duchowy i pili ten sam duchowy napój. Pili zaś z towarzyszącej im duchowej skały, a ta skała – to był Chrystus” 1 List Koryntian 10:1

rabbi_child_and_sefer_torahW 1 Liście do Koryntian 10:1 jest mowa o istotach ludzkich, które osiągnęły niezwykle wysoki poziom duchowy. Wyszli z fizycznego Egiptu (miejsca wytopu „żelaza” – „Wszak Twoim ludem i Twoim dziedzictwem są ci, których wyprowadziłeś z Egiptu, spośród tego pieca do topienia żelaza.” 1 Królew 8:51), który był skrajnie okultystyczny, tak bardzo, że Hitler mógł tylko o takim pomarzyć, musieli więc polegać na mocach Boga YHWH, inaczej by im się taki wyczyn nie udał ! W związku z tym, i to podkreślmy, w odniesieniu do 1 Listu Koryntian 10:1, wpierw zjedli „baranka”, mieli też wyniesione z Egiptu na drogę „ciasto” (Wyjścia 12:34) ! Można by jeszcze wspomnieć o wspaniałej tajemnicy „Obłoku”, przecież jak czytamy, byli w Nim ochrzczeni, było by to jednak zbyt dużym odejściem od tematu tego artykułu (Cudzysłów w ostatnich kilku zdaniach jest dla tajemnicy kluczowym elementem !).

zdanie-bereshitPrzejdzmy do sedna, czyli „duchowej substancji” którą karmił się Hitler i jego otoczenie. W okresie monarhii habsburskiej propagowano zdrowy tryb życia i odżywianie wegetariańskie. „Biologiczny wehikuł” to jedno, w tamtym momencie nasilała się w europie „moda” na pokarm spirytualizmu, ezoteryki i okultyzmu. Głównym ogrodnikiem tamtego czasu, siejącym chwasty, stała się zagorzała satanistka Maria Bławatcka. Jej nauki są spożywane i dziś. Zwolennikami jej menu są elity Nowego Porządku, które zawiązały instytucję ONZ, i tam je podają. Towarzystwo Hitlera było początkowo tuczone powieścią sci-fi pt.: „Nadchodząca rasa” (The coming race), pióra okultysty Edwarda Bulwer-Lyttona.

adolf-hitler-w kolorze_polowanie na hitlreraKsiążka ukazała się na początku lat 70. XIX w. i jak na alchemika przystało, którym nieoficjalnie był Bulwer-Lytton, wymyślił Vril-Yan i moc Vril, która oznaczała: kosmiczną siłę, energię, jakiś nadnaturalny dopalacz, dając nowej rasie Vril-Yan władzę nad każdą formą materii ożywionej i nieożywionej. Mogła być użyta do uzdrawiania, ożywiania zmarłych oraz budowania i niszczenia. W wielkim skrócie była to okultystyczna idea New Age, wykorzystana też w masońskiej serii „Gwiezdnych Wojen„, kiedy młody Darth Vader pragnie ją posiąść, by przywołać do życia zmarłych członków rodziny, lub mitycznej „mocy-vril” mistrza Yody i jemu podobnych. Vrill zdaniem hitlerowców miał być tym o czym marzą dzisiejsze elity nowego hitleryzmu NWO. Magicznym środkiem zastępującym chrześcijaństwo, wypierającym go i służącym do zawładnięcia ludzkością (Wunderwaffe).

HITLER/JAEGER FILESatanistka Bławatcka informuje: (…)straszliwa sydaryczna siła jest czymś, co było znane mieszkańcom Atlantydy i nazywane przez nich Mash-mak, a przez aryjskich Ryszich w ich Astra Vidya określane było mianem, które niedobrze byłoby tutaj publikować. Ona jest owym Vril przyszłej rasy Bulwera Lyttona i przyszłych ras naszej ludzkości. Nazwa Vril jest być może zmyślona, ale siła sama w sobie jest faktem, w który w Indiach nie wątpi się tak samo, jak w istnienie Ryszich, ponieważ są oni wymieniani we wszystkich tajemnych księgach.(…)

pz_ktkpTURBXy85YmNjOWU0ZmQyNzJkM2E5N2FiODZjODcwZmI2NWQ5Mi5qcGeSlQMAes0CsM0Bg5MFzQMgzQHCW swojej drugiej, wydanej w 1888 roku książce pt. Nauki tajemne Helena Bławatska pisze, że mieszkańcy Atlantydy zastosowali tę siłę do stworzenia kolosalnych budowli, ale wraz z zaginięciem Atlantydy zginęła również wiedza na temat wykorzystywania tej siły. Tylko niewielka grupa ocalałych kapłanów przechowuje jeszcze tę wiedzę i przekazuje ją wybrańcom z pokolenia na pokolenie. Według niej ta psychiczna energia pozwala na opanowanie całej przyrody.

Moc Vrill stała się zaczynem powstania tajnego niemieckie bractwa. Jak wyjaśnia Terry Melanson, Towarzystwo Vril, zwane też Lożą Światła, łączyło polityczne idee iluminatów z hinduskim mistycyzmem, teozofią oraz kabalistyką. W 1918 r. Theodor Fritsch założył okultystyczny Zakon Germański (Germanenorden) i jego bardziej tajną odmianę – Towarzystwo „Thule”, które miało w swoich szeregach członków w późniejszym czasie aktywnie budujących struktury partii hitlerowskiej, by ostatecznie stać się częścią SS (proszę sprawdzić film „Naziści Towarzystwo Thule i Okultyzm” na końcu artykułu).

Twórca SS Heinrich Himmler okultysta totalny, pochłaniał wszelki dostępny ezoteryzm. Pod skrzydłami „Thule” działała loża Vril, propagujaca ideę podziemnego i cudownego świata ufonautycznych istot wyższych, które opanowały tajemniczą siłę Vril (moc rycerzy Jedi). Szczerze powiedziawszy niczym się te pomysły nie różnią od poglądów dwudziestowiecznych wyznawców istot UFO. Zdaniem sporej części ufologów, ufonauci mają swoje bazy głęboko pod ziemią, tam też się zabiera porwanych.

Occult-Reich

hitler1Wcześniej, ale i potem, zanim Hitler stał się medium, część generalicji degustowała substancję Georgija Iwanowicza Gurdżiejewa – ormiańskiego mistyka, ezoteryka i filozofa. Gurdżijew nauczał ludzi, jak zwiększać i skupiać swoją uwagę oraz energię na różne sposoby, w skrócie część jego pokarmu to nauki Jogasutr Patańdżaliego. Według Gurdżiejewa samorozwój, nazywany Pracą Nad Sobą, jest początkiem procesu dalszych zmian, których celem będzie przekształcenie ludzi w to, czym powinni być, czyli istoty wyższe – nadludzi, a zdaniem nowych hitlerowców NWO w „transhumanistycznych nadludzi GMO„. Jeden z generałów Hitlera, jak i sam Gurdżijew, utrzymywali, że mieli kontakty z tybetańskimi tajnymi okultystami, którzy posiadali sekret „superczłowieka”, co nie powinno nas dziwić, wszak mistycyzm tybetański jest pełen nadludzkich mocy pochodzących od istot nadprzyrodzonych(patrz „Starożytna Niebieska Materia„).

Historyk Michael Fitzgerald w swej książce Grupy szturmowe szatana (Stormtroopers of satan, 1990 – [lub „Grupy szturmowe Nachasza” – dopisek Argonauta.pl]) pisze, że najmroczniejszym aspektem Vril było składanie ofiar z małych dzieci, które ranili ostrym narzędziem w klatkę piersiową i podrzynali im gardła. W okresie największego rozkwitu Vril w latach dwudziestych w Monachium zaginęły setki dzieci. Podejrzewa się, że wiele z nich zostało zabitych przez sektę, by przyzwać energię Vril. Energię próbowano też pobudzać za pomocą orgii seksualnych. Kobiety, biorące udział w takich orgiach, miały być opętywane przez duchy i zaczynać mówić w wielu językach. Ich proroctwa zaś były traktowane śmiertelnie poważnie. Podczas jednego z seansów duch oznajmił, że „wybrańcem” będzie człowiek nazwiskiem „Hitler”. Jak przepowiedziano, na spotkaniach zaczął pojawiać się młody Hitler, zafascynowany ezoteryką i okultyzmem. Oprócz Hitlera członkami Vril mieli być: Rudolf Hess, Heinrich Himmler, Martin Bormann, Dietrich Eckart, Alfred Rosenberg i Hermann Göring oraz osobisty medyk Hitlera dr Morell.

Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ?

Poczynania pierwszych wyznawców Vrill, a właściwie ich 'dieta’ niczym nie różniła się to od tego co spożywają Nowi Hitlerowcy NWO. Tak jak wtedy, tak i dziś mamy jedzących okultystyczną „pizzę-gate”, tu też znikają dzieci, przeprowadza się rytuały podobne, lub takie same, jak te stosowane przez SS. Oprócz mocy „Dartha Vadera-Vril” hitlerowcy szukali Arki Przymierza, Świętego Graala i Włóczni Przeznaczenia. Poszukiwaniami zajmowała się okultystyczna organizacja Ahnenerbe, która zatrudniała astrologów, wróżbitów runicznych i całą masę osób obdarzonych zdolnościami parapsychicznymi. Poprzez Ahnenerbe hitlerowcy zaczęli tworzyć okultystyczną cywilizację ufonautyczną, wierzyli że skontaktują się z wyższą rasą nadludzi UFO, że odkryją magiczny napęd Vril, zbudują pojazd NOL, i posługując się mocą (Vadera) Vril zniszczą cywilizację chrześcijańską.

Nowy Kulturkampf

KulturkampfDzięki temu stworzą tysiącletnią społeczność humanoidów GMO – Drittes Reich. Wtedy, w Hitlerjugend, zaczęto stosować satanistyczną indoktrynację, obchodzić pogańskie święta i odprawiać okultystyczne ceremonie. To wszystko nie przepadło wraz z upadkiem hitleryzmu. Wraz z nazistowskimi naukowcami przedostało się do USA odpowiednie ziarno, od tamtego momentu chwasty opanowały całe państwo kowbojów. Dzisiejsze elity nowych hitlerowców NWO z USA są już na bardzo zaawansowanym stopniu realizacji marzeń Hitlera. Jak państwo pamiętają z filmu „Nadchodzi czwarte królestwo„, pracują w pocie czoła by zrealizować wymarzony projekt SS. Nie musimy wspominać o Nowych Obozach Koncentracyjnych nazwanych przez SSmanów NWO kryptonimem „Agenda 2030„, będzie to coś na kształt „Zielonej Pożywki„.

Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?

bredzinskiPojawiają się głosy, że trujące opryski chemtrails to „Globalna komora gazowa„, a skryta depopulacja staje się coraz bardziej oficjalną częścią religii elit NWO. Za swój nadrzędny cel ufonautyczne państwo Hitlera uznało wspieranie nordyckiej rasy panów – Aryjczyków. Byli oni szeregowani jako rasowo „cenni” (niem. wertvoll) bądź „wysokowartościowi” (niem. hochwertig). W tym kierunku tworzono ustawodawstwo wspomagające oraz preferujące przedstawicieli ludzi uznanych za gatunkowo „lepszych”. Podobnie i dziś nowi hitlerowcy NWO tworzą prawo uznające homoseksualistów za lepszych i wartościowszych, co ma być wstępem do prawa uznającego „Nowych humanoidów GMO” za ludzi ! Nawołują by ograniczyć internet, byśmy nie rozpoznali momentu nadejścia wielkiego ucisku, a wcześniej nie rozpoznali „Nowego Hitlera-Antychrysta„, tak wyczekiwanego przez elity Nachasza.

seksualny kulturkampf

sex-kulturkampfJuż od początku rządów NSDAP nastąpiło wzmożone wydzielanie, separowanie, a także eliminacja osób i grup społecznych uznanych za małowartościowe (niem. minderwertig), obecnie coraz częściej słyszy się głosy lewackich 'elit’, że chrześcijaństwo nie pasuje do cywilizacji ufonautycznej NWO, jest zabobonem i ciemnogrodem, przeszkadza jej we wprowadzaniu „postępu i nowoczesności”, prowadzącej do „Nowego Wspaniałego Świata„, „Zrównoważonego Rozwoju Ufonautycznego” i znamienia bestii. Zdaniem nowych hitlerowców od globalnej komory gazowej chrześcijanie mają przestać istnieć, wtedy pojawi się upragniona globalna religia mocy Vril.

Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

Nazi-Gaga-full-resPodobieństw nazistowskich hitlerowców, ich planów, do tego czego jesteśmy świadkami obecnie, jest znacznie więcej. Trzeba by większego opracowania by je wszystkie poprawnie opisać. Wspomnijmy jeszcze o Hitler-Jugend „Młodzieży albo Dzieciach Hitlera” Od 1936 roku obowiązywała, zaostrzona jeszcze w 1938 roku, ustawa o obowiązkach młodzieży. Zgodnie z nią, każdy chłopiec i każda dziewczynka przyjmowani byli w wieku 10 lat do DJ (Deutsches Jungvolk), a w wieku 14 lat wstępowali do HJ bądź do BDM(Bund Deutscher Mädel ). Tam była przeprowadzana na młodych umysłach głęboka psychomanipulacja.

Obecnie indoktrynuje się, a właściwie karmi, dzieci i młodzież satanistyczną ideologią poprzez kina, telewizję i gry video, ale to nie wszystko, do szkół, zgodnie z nowym hitlerowskim prawem NWO, wysyła się „nauczycieli” seksu i perwersji, by ci zarażali najmłodszych chorobami homoseksualnymi, albo wręcz szaleństwem gender (!), tworząc w ten sposób armię antychrysta, nowego Hitlera, Vadera czy Dartha Sidiousa.

pentagon-symboleNowo powstała (powołana) armia ciemności, z nadania imperium gejowskiego iluminackiego kominternu, chciała by szatańskiej asymilacji wszystkich dzieci, pragną by stały się ufonautycznymi istotami gender (pozbawionymi znamion biologicznej płciowości) ! „Żądają nie tylko tolerancji, ale całkowitej akceptacji dla swojego sposobu życia, cały świat chcą przerobić według swojej utopii – i to  bardzo brutalnym metodami. Na przykład w Niemczech rodziców, którzy nie chcą swoich dzieci posłać na lekcje genderowej seks-deprawacji, wsadzają do więzienia. W ostatnich latach podczas demonstracji tych rodziców w Stuttgarcie wystraszone młode matki z małymi dziećmi musiały być ochraniane przed brutalnością gejów przez kilkusetosobowy, uzbrojony po zęby oddział policji. Geje publicznie używali przy tym kart Pisma świętego jako papieru toaletowego i krzyczeli „wasze dzieci będą takie, jak my”. Wzywali też do mordowania organizatorów tych demonstracji i pozorowali ich zabójstwa. Takie oto jest to „tęczowe chrześcijaństwo”, tak oto geje rozumieją tolerancję i szacunek dla innych.” – (więcej w linkach). ’Nowe NSDAP’ zasilane przez struktury NWO jest całkiem realnie działającą organizacją. Wystarczy prześledzić nagłówki niezależnej prasy, by się dowiedzieć, że nabór do „Szwadronów Szatana” jest prowadzony coraz śmielej !

hitlerowcy-NWOIluminacki rząd znanego UFOsona Justina Trudeau usilnie przepycha hitlerowską ustawę o „możliwości odbierania dzieci rodzicom, którzy zaprotestują przeciwko przepisom i decyzjom utrzymanym w duchu ideologii gender. Na przykład umożliwiającym korzystanie z tej samej szatni, toalet bądź pryszniców przez dziewczynki i chłopców deklarujących płeć odmienną od biologicznej.” Seksualnie naenergeryzowna armia antychrysta, a w przypadku młodych „Satan-Jugend„, o której wspominał prawdziwy Amerykanin Steve Quayle, musi być zasilana przez ciągły dopływ nowych członków. Powinno się również bez ustanku przypominać, że dwóch pierwszych przywódców europejskich, którzy wprowadzili aborcję do prawodawstwa podległych im terenów to Józef Stalin i Adolf Hitler.

Wszystkie przepisy zezwalające na mordowanie dzieci w łonach matek są więc pokłosiem wspomnianych satanistów niemieckich i rosyjskich. Wielu protestantów nie chce dostrzec, że oprócz kacapa rosyjskiego/postsowieckiego istnieją też kacapy chińskie, amerykańskie i kanadyjskie, przed którymi w ostatnich miesiącach usilnie klękają polskojęzyczne rządy. Zachodnie plany depopulacji Polski przez hitlerowców z NWO są całkiem dobrze znane, aczkolwiek ukrywane przez media: „Wedle raportu Living Planet Report opracowywanego przez naukowców różnych dziedzin na polecenie światowego potentata ekologii organizacji WWF, „pojemność” Polski wynosi między 13 a 20 milionami ludzi. 39 milionów Polaków co roku zużywa dwa razy więcej dóbr naturalnych niż piękna nasza Polska cała jest w stanie z siebie wydać.

atak-masonowPowróćmy do meritum, do niewidocznego pożywienia. Jeśli sobie uzmysłowimy, że medium jakim stał się Hitler, to efekt wielu lat spożywania okultystycznej strawy, wówczas zbliżymy się do prawdy o tamtych wydarzeniach. Wódz naczelny III Rzeszy od samego początku zamykał się sam, i to na wiele długich godzin w swoich apartamentach, naszym zdaniem wyczekiwał/nasłuchiwał duchowych instrukcji (wtedy jeszcze Morell go nie szprycował) ! Ochrona Hitlera informowała w takich momentach, że natchniony herszt wie kiedy ma, a kiedy nie, spotykać się z podwładnymi. W szczycie swojej potęgi, Adolfa zaczęto przedstawiać jako mesjasza. Nic dziwnego, cywilizacja ufonautyczna, wtedy i dziś, potrzebuje kontakterów !

Hitlerowscy ’niuejdżowcy’ planowali budowę nowego religijnego miasta skupionego wokół zamku Wewelsburg. Miał to być „okultystyczny Watykan”, poświęcony wszelkiemu złu. Od kilkunastu lat buduje się podobne, typowo satanistyczne centrum w Astanie. Specjalne szkoły hitlerowskich elit miały uczyć przyszłych przywódców Niemiec okultyzmu, w tym psychicznego mediumizmu, hipnozy i wróżbiarstwa. Miały być również prowadzone badania laboratoryjne, mające na celu poszukiwanie nowych energii – takich jak Vril, by napędzać lecące ku gwiazdom statki kosmiczne (patrz opracowania Wiktora Schaubergera). Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że i dziś we wszystkich medialnych tubach NWO propaguje się te same idee, te same rzeczy, może czasami ubrane w nowe ciuszki.

hitlerin-olumunun-esrariHitler był przekonany, że we wnętrzu Ziemi kryją się nadnaturalne byty ufo, które pomogą mu pokonać wrogów i wygrać rozpętaną wojnę. Stąd też łatwo dojść do wniosku, że amerykańskie elity, wyznawcy i główni twórcy nowego hitleryzmu, jako jedyne, oficjalnie-rządowo nie chcą ujawnić akt w sprawie realnie istniejącego zjawiska NOLi. Większość państw która prowadziła w tej sprawie własne dochodzenia odtajniła swoje dokumenty. Ktoś z amerykańskich elit, na podstawie własnych kontaktów, jest silnie przekonany, że UFOnauci pomogą (przecież pomagają !), przetransferują wiedzę o Vril  i przewaga nad przeciwnikami wzrośnie, będzie miażdżąca, tak jak Hitler, tak nowe SS-NWO marzy o „Cudownej UFO Broni – Wunderwaffe”

(przecież pomagają !)

pobrane

Według relacji porwanych przez UFO, inteligencje te „pomagają” stworzyć na Ziemi nowe humanoidalne istoty hybrydalne ! (Więcej w filmie „UFO czsów Ostatecznych„, z którego pochodzi dolne lewe zdjęcie – kadr)

Krzweil-hybryda03Hitlerowcy w latach 1937-1938 przeprowadzili zakrojone na szeroką skalę ekspedycje na Antarktydę. Szukali drogi prowadzącej do wnętrza Ziemi. Mówi się, że w swych badaniach mieli odnieść sukces, że odnaleźli wejście do podziemnego „Tęczowego Miasta”, nawiązując kontakt z „Nieznanym Nadczłowiekiem”. I dziś coraz częściej słychać głosy o wizytach oficjeli w tym niegościnnym miejscu, są one owiane tajemnicą, lub podaje się jakieś medialne ochłapy, by zmylić prawdziwy cel podróży dzisiejszego hitlerowskiego establiszmentu NWO.

Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

maxresdefaultPrzedstawione tu informacje, zwłaszcza te dotyczące istot ufonautycznych nie są wymysłami hitlerowców, lub ich tajnych bractw. Istoty nazywane „ufonautami” lub  „kosmitami” mogą rzeczywiście mieć swoje bazy pod ziemią. Przecież wlatują do wulkanów, dzięki raportom ufologów wiemy, że mają wpływ na ludzi, i jak część badaczy twierdzi – sterują elitami. Z badań specjalistów tej dziedziny wynika, że wywierają na ludzką cywilizację silny wpływ, i o ten wpływ właśnie chodzi. Od tysiącleci potomkowie Adama w jakiś sposób nawiązują kontakt z istotami anielskimi (lub dziećmi Nachasza ?). Hitlerowcy utuczeni okultystyczną strawą chcieli, szybciej niż inni, doprowadzić do utworzenia globalnego rządu ufonautycznego, znanego dziś pod nazwą NWO.

Wlatują do wulkanów

UFO-UFOs-sighting-sightings-alien-aliens-ET-odd-strange-paranormal-ovni-Angelina-Jolie-Phil-Plait-volcano-popocatepeti-mexicoovni-omni (1)Programy na temat genezy hitleryzmu, jakie od lat się produkuje nie poruszają tego typu zagadnień, lub w stopniu minimalnym. To też nie powinno nas dziwić, z tego co tu państwo przeczytali, wyłania się przerażający obraz elit nowego porządku, albo Zrównoważonego Rozwoju przyszłej Nowej Wspaniałej (IV) ufonautycznej Rzeszy, w jej budowę zaangażowane są chyba wszystkie światowe rządy, w tym i polskojęzyczne.

W opini wybitnego biblisty i amerykańskiego patrioty Chucka Misslera, nowy hitleryzm NWO doprowadzi do kolejnego holokaustu. Jego zdaniem, a właściwie zdaniem proroków, czyli Boga, kolejny globalny mord na Żydach pochłonie 2/3 z ich populacji. Oprócz przewidzianych w Piśmie Świętym niepokojących przyszłych wydarzeniach, musimy cały czas pamiętać, że Biblia, z założenia, jest literaturą duchową, jej przesłanie jest duchowe i „nie wszystkie elementy rozumienia jej opisów odnoszą się” do materii rzeczywistych wydarzeń planu realności materialnej, bardzo to podkreślmy: „nie wszystko co dociera poprzez Święty Przekaz do naszej świadomości odnosi się” do rzeczywistości materialno-biologicznej tej planety, wynika to też ze zdań początkowych tego artykułu, znanego również jako „Kod Biblii”.

Odlot Hitlera

Literatura duchowa jaką jest Pismo Święte nie jest łatwą. Wiele zagadnień jest nie tylko bardzo skomplikowanych, ale muszą być rozumiane poprzez łaskę Ducha Świętego. Protestanci często chcieli by jakoś „uciszyć” Ojców Kościoła, a nawet przekabacić umysły nowo nawróconych, by nie spożywano informacji pierwszych katolickich mędrców, by ich mądrość nie dotarła do duchowych dzieci „Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu byłoby lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze.” Marka 9:42

Złość nie jest dobrym doradcą, często w przypadku protestantów właśnie dzieje się tak, że na wieść o czymś co ma związek z katolicką nauką się pieklą. Głosi się, duża część wyznawców Lutra się w tym specjalizuje, jako „prawdę objawioną” że Kościół Katolicki to organizacja diabelska, zwodząca ludzkość, jedna z bestii, itp. Oczywiście nie wszyscy są tak zaczadzeni. Ciągle przywoływany Paul McGuire podszedł do tematu właśnie poprzez pryzmat Ducha Świętego i wykazał, że „Wielki Babilon” to zlepek wszystkich organizacji pracujących by stworzyć globalny system nowego hitleryzmu NWO, wspominał o ponad 10.000 nazistach, którzy dostali się do USA jako naukowa kadra V2 !

Przyglądając się Watykanowi i temu co się tam wyprawia, możemy zaliczyć jakiś procent hierarchii do NWO, elementy włoskiego sztabu Kościoła Katolickiego, ale sama instytucja, jej geneza i historia świadczy że jest organizacją świętą – miejscem świętym: „Gdy więc ujrzycie ohydę spustoszenia, o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte – kto czyta, niech rozumie – wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry!” Mateusza 24, 3-17.21-22 Nawet to zdanie nie jest proste. Można go rozumieć głębiej, niekoniecznie tak jak chcą tego zwolennicy rozbicia katolicyzmu ! A takich jest co niemiara, właściwie istnieje cała armia, cały czas uderzająca w święty Kościół Katolicki kosmiczny i megalityczny. Iluminacki komintern konstruuje i nasyła „Szturmowców Szatana” na wszelkie państwa, które nie poddają się dyktatowi tzw. antykościoła.

Szatan, będąc stworzeniem, zmuszony był żmudnie budować swój antykościół na przestrzeni wielu wieków, wykorzystując do tego celu ludzi zbuntowanych przeciw Jezusowi i objawionej Jego nauce. Masoneria jest organizacją hierarchiczną, zbudowaną na kształt piramidy. W ramach jej struktury nikt nie wie, co się odbywa na wyższych stopniach wtajemniczenia. Dzięki Duchowi Świętemu coś jednak się udało przekazać społeczeństwu, chodzi o „Czwarte Królestwo”, o którym dowiedzieliśmy się ostatnio dzięki pastorowi Hoggardowi.

To właśnie masoneria jest ukazana pod postacią nierządnicy, gdyż zrodziła się i działała przez pierwszych kilkaset lat w krajach chrześcijańskich, a zdradę Boga dokonaną przez ochrzczonych ludzi, którzy sprzymierzyli się z Lucyferem, zwanym też Szatanem lub Nachaszem, Pismo Święte określa zawsze mianem prostytucji. Pod wizerunkiem bestii ukazany jest Lucyfer (Szatan), który niesie nierządnicę, dając jej siłę i kierując jej poczynaniami.

I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów. A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. A na jej czole wypisane imię — tajemnica: ,,Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, zdumiałem się wielce.” (Ap 17,3-6).

Jak państwo zauważyli,  tu też wymienia się specjalny „napój”, a ten upaja organizację Nachasza. Przejdzmy stąd do katolickich mędrców, którzy przekazali nam tajemnice duchowego rozumienia Biblii. Jeżeli ktoś dał się zwieść teorii, że nierządnicą jest Kościół Katolicki powinien jeszcze raz przemyśleć to, o czym mówi Paul McGuire, co wynika z prac doktora Krajskiego, a przede wszystkim przesłań Marki Boskiej i „Czwartej Tajemnicy”.

Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich” – Efezjan 6:12 Hitler i jego wysoko postawieni pobratymcy byli pod wpływem niewidocznych potęg, Zwierzchności, Władz i rządców świata ciemności, staje się to bardziej oczywiste, gdy się prześledzi ich zaangażowanie w kontakt z innym wymiarem, z istotami ufonautycznymi. Z tego punktu widzenia sprawa coraz bardziej dziwnego zachowania części watykańskiej hierarchii powinna być rozpatrywana w kontekście przynależności jej członków do antykościoła, co nie jest wcale tajemnicą. Tak jak i oni, tak i część protestantów należą do struktur Nierządnicy, o czym się zbytnio nie pisze. Zresztą szkoda klawiatury na rozpatrywanie protestanckiej złości, lepiej przytoczyć w tej kwestii słowa jednego z Ojców Kościoła, chodzi o to byśmy mogli usłyszeć duchem/duchowo słowa Zbawiciela, by POSILAĆ się jego strawą:

 ljeviska001_yZastanowisz się, czy przychodzą do ludzi jakieś potęgi nie posłane przez Boga i czy istnieją wśród nich takie, które wyszły od Boga, ale dopuściły się uchybienia, ponieważ nie zostały przez Niego posłane. Nie należy też przechodzić do porządku dziennego nad zagadnieniem duszy, być może bowiem dusza Jezusa, będąc w swej doskonałości, znajdowała się w pełni Bóstwa, a wyszedłszy stamtąd, po­nieważ Ojciec ją posłał, przyjęła ciało z Maryi. Inne dusze jednak nie wyszły w taki sposób od Boga, to znaczy nie zostały wysłane ani posłane przez wolę Bożą. „Dlaczego nie rozumiecie słów Moich? Bo nie możecie słuchać Mojej nauki” (Jana 8, 43) Jezus powiada: Powodem, dla którego nie rozumiecie słów Moich, jest to, że nie możecie słuchać Mojej nauki. Najpierw więc musimy osiągnąć zdolność słuchania nauki Bożej, byśmy później mogli stać się zdolnymi do rozumienia wszystkich słów Jezusa. Ten bowiem, kto uprzednio nie był zdolny do słuchania nauki Jezusa, może później osiągnąć zdolność jej słyszenia, bo przecież nikt nie może słyszeć, dopóki jego słuchu nie uleczy Słowo, które mówi do głuchego: „Otwórz się”. Skoro zaś rozwiązany zostanie węzeł będący przyczyną głuchoty, wówczas człowiek stanie się zdolny do usłyszenia Jezusa i będzie mógł zrozumieć Jego słowa. Jeśli tak nie jest, to ci, którzy mniemają, iż omawiane zdanie potwierdza ich naukę o istnieniu różnych natur, niechaj nam powiedzą, czy głusi mogli słuchać tych, których później Chrystus uleczył, czy też nie mogli? Jasne, że nie mogli. A zatem oczywiste jest również, że ci, którzy nie byli zdolni do słuchania nauki Jezusa, mogli się jednak odmienić, aby ją usłyszeć, bo kiedy ktoś nie jest w stanie słyszeć, nie musi to być choroba nieuleczalna.

O diable i jego pomocnikach Ojcowie piszą w ten sposób: „Trzeba tylko dodać, że jeśli ktoś popełniwszy grzech narodził się z diabła i nie oczyścił się z tych narodzin, to człowiek taki chce spełniać nie jedno, ale wiele pożądań swego ojca. A skoro w każdym dziecku diabła pożądania rodzą się z pożądań tkwiących w diable, to jasne, iż jego pożądaniem jest pycha materii i zagłady, o których słusznie można powie­dzieć, że są nieprzyjaciółkami Boga. Nie jest więc absurdem, jeżeli mówimy, iż zabójstwo, niespra­wiedliwość i chciwość są pożądaniami diabła, i że pożądania te, powstałe w jego dzieciach, są podobne do jego własnych pożądań. Uznać też trzeba ogólnie, że wszelka nieczystość, która z natury swej przeciwstawia się czystości, jest pożądaniem diabła, z którego rodzą się w jego dzieciach żądze nieczystości. Łatwo też możemy uznać, że pożądaniem diabła jest rozpusta, cudzołóstwo, pedofilia i homoseksualizm, choćby nawet ktoś miał wątpliwości co do tego, jak pożądania te rodzą się w ludziach z pożądań tkwiących w diable. Z tekstu wynika, jakoby istniało ogólne prawo dotyczące ludzkich pożądań. Skoro więc ludzie chcą spełniać pożą­dania swego ojca, to wszystko, czego pragną wbrew prawu, było wcześniej pożądaniem ich ojca. Taki właśnie sens ma zdanie: „Chcecie speł­niać pożądania ojca waszego”. Trzeba na to odpowiedzieć, że szatan pragnie, aby uwiedziono na przykład tego chłopca, żeby ta kobieta popełniła cudzołóstwo, żeby tamci dopuścili się rozpusty, i pożądania te wszczepia ludziom, którzy mogą mu służyć przez spełnianie jego pragnień, to znaczy, przez dokonywanie tego, ku czemu diabeł zmierza. Można więc powiedzieć, że szatan dopuszcza się rozpusty albo cudzołóstwa wcześniej niż człowiek popełni rozpustę albo cudzołóstwo.To samo powiesz o każdym grzechu. Diabeł na przykład nie po­żąda pieniędzy, lecz pragnie ludzi uczynić chciwcami i gorliwymi wielbi­cielami spraw materialnych, i to jego pożądanie gotowi są zaspokajać ci, którzy kochają pieniądze dla zadośćuczynienia własnym pragnieniom. Winniśmy zatem zastanowić się nad wszystkim, co chcemy uczynić, i musimy upewnić się, czy przypadkiem nasze zamysły nie rodzą się z pożądań szatańskich.” Koniec cytatu. – O duchowych wszczepach istot ufonautycznych pisaliśmy w tekście pt.: Cudowne możliwości UFO istot, raport Karli Turner

 

 P.S. – Aktualizacja z dnia 16/06/2017, nowi hitlerowcy NWO okupujący Kanadę właśnie wprowadzili prawo szturmowców szatana ! tu link: http://www.pch24.pl/kanada–rodzicielskie-wystapienie-przeciw-gender-jako-myslozbrodnia–grozi-utrata-dzieci-,52356,i.html

Nowi Hitlerowcy NWO wpadli właśnie na stary pomysł by wysyłać nieposłusznych do obozów zagłady ! „Aktywiści LGBT związani z Uniwersytetem Goldsmith w Londynie wpadli na pomysł, aby osoby odrzucające transseksualizm trafiały na 10 lat do obozów, gdzie będą łączyć pracę z resocjalizacją. Lewicowe środowisko jednocześnie zdecydowanie broni systemu penitencjarnego Związku Sowieckiego, a gułagi nazywa miejscami, gdzie prowadzono regularne zajęcia, kluby książki, grupy teatralne i inną działalności resocjalizacyjną dla przestępców.„Wyślij tych, którzy kwestionują transgenderyzm do gułagów, apeluje grupa studentów LGBT” – donosi anglojęzyczny portal „Breitbar.com”, opisując nową inicjatywę środowisk transseksualnych w Anglii. Jak pisze autor publikacji, według wpisów na jednym z portali społecznościowych Stowarzyszenie Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Transseksualistów przy Uniwersytecie Goldsmith w Londynie zasugerowało, aby osoby kwestionujące transgenderyzm kierować do obozów na 10-letnią reedukację. Według środowiska LGBT przy londyńskim uniwersytecie, należy „zabić” idee nieprzychylne transgenderyzmowi. Na pytanie zadane na społecznościowym koncie, czy nie można „uciszyć” przeciwników LGBT odpisano, że „po prostu zostaną wysłani do gułagów”. http://www.pch24.pl/gulagi-dla-przeciwnikow-transgenderyzmu–oto-pomysly-londynskich–teczowych-aktywistow,63062,i.html#ixzz5SBYLn8pM

Linki:

Pierwszym musi być:Pierwszy okultystyczny Blitzkrieg NWO z roku 1939 oraz drugi z 1992

Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ? oraz Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?

Odlot Hitlera

Kiedy Nowe Stowarzyszenie Vril rozpocznie kolejny holokaust ?

Nowi hitlerowcy NWO w akcji, już oficjalnie ! Info z dnia 22/03/2018 „Po partii Nowoczesna trudno spodziewać się czegoś dobrego. Nie chodzi jednak tylko o wpadki słowne byłego lidera formacji, Ryszarda Petru, ale również o skrajnie postępowy program ugrupowania. Grafika opublikowana na Facebooku formacji 18 marca wywołała prawdziwą burzę w sieci. I bardzo dobrze! Zaprezentowana przez Nowoczesną na FB grafika zachęca do udziału w konferencji z udziałem przewodniczącej Nowoczesnej, Katarzyny Lubnauer oraz wiceprzewodniczącego .N, Witolda Zembaczyńskiego. Spotkanie poświęcone ma być, jak można wywnioskować z reklamy, osobom starszym oraz dotyczącym ich aspektom programu partii założonej przez Petru. Na grafice widnieje jednak niepokojące słowo, które wprawiło w osłupienie internautów. Mowa bowiem o depopulacji!http://www.pch24.pl/depopulacja–zrobimy-to–porazajaca-grafika-na-facebooku-nowoczesnej-,59098,i.html#ixzz5AURgMGH6

Chrześcijaństwo jakiego nie znamy – o wojnie informacyjnej w Tv Trwam

2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a

„czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie” – nadprzyrodzony świat w ciele i poza

Czy w przyszłosci ludzkość stworzy pojazdy astralne ?

Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne

Otwarta droga do świętokradztwa. Episkopat Belgii w niezgodzie z nauczaniem Kościoła

Depopulacja Polski

Kara śmierci hitlerowców NWO w Polsce nadal obowiązuje

Szturmowcy Szatana chcieli zlinczować katalońskiego biskupa. Duchowny nie bał się mówić prawdy

MAKSYMILIAN KOLBE I ZORGANIZOWANE ZŁO

Ukraina: neonaziści z pułku Azow czczą pogańskiego bożka. Pod posągiem Peruna chcą „święcić broń

http://www.pch24.pl/teczowi-chca-akceptacji-grzechu–kosciol-pod-homopresja,44825,i.html

Poniżej trzy artykuły w tematyce globalnych „chwastów”:

Duchowy stan wojenny – chwasty atakują !

Duchowe oblicze psychologii zachwaszczonych grup

Duchowy tlen – nie pozwólmy by nas zadusiły chwasty

„Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w „elity„). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie.” więcej w artykule „Starożytna niebieska materia

’Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia’

„Nie sposób nie zauważyć tutaj, że cudownemu uzdrowieniu homoseksualistów poprzez odgórne wykreślenie tej choroby z listy chorób przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne w 1974 roku towarzyszyło pojawienie się nowej jednostki chorobowej – homofobii. Uleczono kilka procent, wpędzając w chorobę kilkadziesiąt, co daje zajęcie zainteresowanym lekarzom na wiele lat. O skreśleniu z listy chorób nie zadecydowały badania naukowe, a głosowanie przeprowadzone wśród psychiatrów. Wiemy, że 5854 osób było za oraz 3810 było przeciw, skąd wynika, że za wykreśleniem opowiedziało się 58% głosujących. Patrząc na przyjętą metodę podejmowania decyzji stwierdzam, że należałoby uświadomić amerykańskim psychiatrom, iż nauka nie jest demokracją, bowiem o prawdzie nie rozstrzyga się przez głosowanie. W związku z powyższym decyzja o wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób jest nieważna od samego początku i nie jest dla nikogo wiążąca.”

Na Florydzie podczas posiłku zatrzymano kanibali

Szefowa kanadyjskiej dyplomacji: międzynarodowa promocja aborcji i homoseksualizmu to priorytet rządu Trudeau

Brytyjski rząd chce walczyć z terroryzmem zwiększając kontrolę nad internetem

CNN tworzy „fake news” w Londynie aby po zamachach ocieplić wizerunek muzułmanów

Społeczeństwo obywatelskie potrzebuje aborcji, in vitro i gender, czyli co promują Fundusze Norweskie

Cudowne możliwości UFO istot, raport Karli Turner

Satan-Jugend

Zanim nad Wisłę przyjadą imigranci

Nowi emisariusze wszystkich krajów łączcie się !

„Obrońcy życia i byli członkowie Papieskiej Akademii Życia wyrażają zaniepokojenie obecnym kursem obranym przez nowego przewodniczącego – Vincenzo Paglię. Zwolnił on bowiem znaczną część dotychczasowych członków organizacji a także zliberalizował zasady dotyczące ich prawowierności. Zdaniem obrońców życia działania te niszczą instytucję założoną przez Jana Pawła II.” – zródło: http://www.bibula.com/?p=96044 Tekst pokazuje, że 'nowi’ już się mocno rozgościli w Watykanie, czystki i eliminacja cywilizacji człowieczej idzie pełną parą !

Kardynał Sarah: Jan Paweł II „zmuszał swoje schorowane ciało do klękania” przed Eucharystią

Otwartość na sodomię i eutanazję. Skandaliczne nominacje do Papieskiej Akademii Życia

Niemcy: wizyta w meczecie obowiązkowa, kto nie idzie – płaci grzywnę

przemienienie-Nowogrjpg

Proszę sprawdzić pierwszy film !

Poniżej trzy filmy w temacie hitlerowskiego opętania ! Pierwszy jest w dużej części jakby streszczeniem artykułu powyżej. Polecamy !

Prawdziwa wiara Hitlera – video do artykułu na Argonauta.pl

https://vimeo.com/259479445

Naziści Towarzystwo Thule i Okultyzm Film Dokumentalny Lektor cz 1

https://www.youtube.com/watch?v=ZKNkoc_wmys

Naziści Towarzystwo Thule i Okultyzm Film Dokumentalny Lektor Cz2

Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów – Polkska kolejny raz najechana

W mroku tajnych stowarzyszeń Stowarzyszenia nazistowskiego okultyzmu Lektor Pl 2016

Czciciele Słońca,Pogańskie I Okultystyczne Korzenie NSDAP I SS-Film Dokumentalny Lektor

Polski ksiądz miał kontakt z UFO, niezwykły wykład w sprawie kosmitów i Hitlera

Starożytne systemy dzisiejszych okultystow – dr Krajski – POLECAMY ! Jest tam o Hitlerze !

Polska „pizzagate” – odnoga światowego handlu dziećmi – Paweł Bednarz – 19.06.2017

https://www.youtube.com/watch?v=4tmf2ToIRyg

Nowy kulturkampf – Alex Jones – 25.02.2017

Piotr Apel (Kukiz’15) przyjęcie CETA/TTIP to ZDRADA STANU!

https://youtu.be/Tn9qX2TPjY4

Alternews – 5.06.2017

Prof. Krystyna Pawłowicz i Janusz Szewczak o książkach: „George Soros” i „Repolonizacja Polski”

Hitler i wiedza tajemna Lektor PL

W mroku tajnych stowarzyszeń Stowarzyszenia nazistowskiego okultyzmu Lektor Pl 2016

Agenda 21. Ameryka się budzi a my?

AGENDA 21 – Program Kontroli NWO

https://www.youtube.com/watch?time_continue=79&v=gOVYNWe8E64

Droga Hitlera Do Władzy

ONZ wytacza gender-działa. Ideologiczna machina ma zmiażdżyć tradycyjne wartości

Dobre 15

Podobne Artykuły

One thought on “Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych

  1. Zgadza się, że palili a wojska mordowały, ale to jest tak jakby pederastów i lesbijki protestanckich zborów i kościołow nazywać chrześcijanami… każda orgaznizacja i zbiorowość posiada jednostki wykolejone ! Sama Biblia o tym nam mówi ! ” Przeto wy, zebrawszy się razem w imię Pana naszego Jezusa, w łączności z duchem moim i z mocą Pana naszego Jezusa, wydajcie takiego szatanowi na zatracenie ciała, lecz ku ratunkowi jego ducha w dzień Pana Jezusa.” 1 Kor. 5:1-5 Kogo, którego chrześcijanina mieli wydać szatanowi ? „W Nowym Testamencie używa się greckiego słowa ‚daimonizomai’ dla wskazania demonicznej obecności w danej osobie. Słowo: (ang.) ‚to be demonized’, oznacza być pod wpływem lub mocą demona w pewnych aspektach życia, posiadać swojego demona. Z drugiej strony słowo „opętać” (używane na przykład w Biblii Króla Jakuba i polskich przekładach) jest wynikiem niedokładnego tłumaczenia greckiego daimonizomai. Słowo „opętać” oznacza pełną kontrolę nad daną osobą. Ten koncept, odnoszący się do związków pomiędzy ludźmi a istotami demonicznymi, nie ma żadnego wsparcia w Piśmie Świętym, ani w oryginalnym znaczeniu wspomnianego wcześniej greckiego słowa. Kiedy grecki Nowy Testament używa słowa „daimonizomai” nie oznacza to pełnej kontroli demona nad daną osobą, tak jak sugerowałoby to słowo „opętanie”. (Can A Christian Have A Demon – Czy chrześcijanin może mieć demona, Chris Simpson, 1995)” Kościół Katolicki jest szokująco wspaniały, a ten Natankowy najlepszy ! Zwłaszcza stare nauki KK, sprzed Soboru Watykańskiego II są super, pomijając oczywiście ostatnie „dzieło” amoris laetitia…. 🙂
    „I oni nazywają się kościołem i biskupami! Szkoccy protestanci będą udzielać homoślubów. Synod Szkockiego Kościoła Episkopalnego będzie udzielał ślubów parom homoseksualnym. Za taką zmianą zagłosowało 2/3 biskupów tego związku wyznaniowego” http://www.pch24.pl/i-oni-nazywaja-sie-kosciolem-i-biskupami–szkoccy-protestanci-beda-udzielac-homoslubow,52207,i.html#ixzz4jWU5mJ5n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *