Zagadkowe konstrukcje na Marsie. Starożytne Vimany to prawda ?

Przedstawiam państwu najbardziej zagadkowe zdjęcie powierzchni Marsa, jakie widziałem do tej pory, zrobione podczas misji „Global Mars Sutveyor„. Konstrukcja została odkryta w listopadzie 2014 roku. Wygląda na pozostałość budowli, i jeżeli faktycznie takową jest, to zdjęcie jest najbardziej sensacyjnym dowodem na nieznaną erę, w której ludzkość posiadała środki technologiczne by dotrzeć na planety Układu Słonecznego i budować na ich powierzchni !

W związku z tym oczywistym wydaje się również fakt, że NASA stara się wszystko ukrywać. Ich zainteresowanie podróżą na czerwoną planetę może być powodowane ich wiedzą co do niezwykłej przeszłości planet w tej części galaktyki.

e1000462abb

ESA ufo UFO UFOs sighting sightin

e1000462a

Dla porównania, zdjęcie z lewej to starożytna konstrukcja z Iranu, z prawej to Mars.

Comparison-Buried_Single_Ruins-Earth_Mars

Kolejną zagadką jest to co robi NASA z dowodami uzyskanym z ich misji ? Wiadomo ,że retuszują zdjęcia, dzieje się tak ponieważ ogólno ziemskie zainteresowanie tematyką UFO, czy zaginioną starożytną ziemską cywilizacją Viman, osiąga niebywale wysokie poziomy, a to jest w ich opinii grozne dla utrzymywania ludzkości w stanie ewolucyjnego amoku ! Jeszcze by się ktoś przebudził z letargu, i co wtedy ? W tym temacie proponuję filmy poniżej, gdzie widać pracowników NASA i wydrukowane strony z czymś co przypomina pewien rodzaj budowli, znajdować się ona ma na księżycu.

UFO, UFOs, NASA, Ames Research Center, science, tech, news, gossip, rumors, alien, aliens, ET, W56, Moon, lunar, crater, building, base, structureScreen Shot 2012-03-16 at 11.52.58 AM

UFO, UFOs, NASA, Ames Research Center, science, tech, news, gossip, rumors, alien, aliens, ET, W56, Moon, lunar, crater, building, base, structureScreen Shot 2012-03-16 at 11.52.17 AM

UFO, UFOs, 88 NASA, Ames Research Center, science, tech, news, gossip, rumors, alien, aliens, ET, W56, Moon, lunar, crater, building, base, structureScreen Shot 2012-03-16 at 11.52.17 AM

Oryginalne zdjęcia budowli na Marsie znajduje się nas stronie NASA POD TYM ADRESEM

Astronomowie nagrali wiele typów księżycowych budowli oraz UFO istot zamieszkujących Księżyc !

https://ida.wr.usgs.gov/fullres/divided/e10004/e1000462a.jpg

Linki:

Zakazana pamięć i tożsamość – Total recall jest możliwy !

Chrześcijańskie anamnesis

Zakazana archeologia, kreacjonizm i psychoanaliza drogą do katharsis

Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया

Przedświadomość megalityczna

Amnezja trwa i cały czas jest nam narzucana !

Coraz bardziej sensacyjna wiedza o wielkich czaszkach z Paracas

Polskie wzięcie z roku 1986 jako klasyka.

Tożsamość archeologiczna

Zakazane obrazy świadomości (archeologicznej tożsamości)

Dziwny jest ten świat, jeszcze bardziej dziwny był przedpotopowy

Prawdziwy Władca monolitów

Cywilizacje popotopowe czy przedpotopowe ?

memory

Nieznany Księżyc: budowle, anomalie i obce inteligencje, zarejestrowane przez ziemskie teleskopy!!!

NASA’s Alien Moon Structure In A Photo On The Desk Of Ames Research Center?

https://www.youtube.com/watch?v=vUw7d0QN1tU

NASA.gov Looking at strange features on the moon?

Dobre 62
Złe 4

Podobne Artykuły

8 thoughts on “Zagadkowe konstrukcje na Marsie. Starożytne Vimany to prawda ?

  1. Pewnie że Konstrukcje na Marsie Są a raczej Pozostałości po nich .Po analizie fotografii z marsa widać że zostały one celowo zniszczone .Tylko KIEDY,DLACZEGO i PRZEZ KOGO !!!

  2. Witam! To faktycznie wygląda jak pozostałość po jakiejś budowli, ale czy zbudowali ją starożytni ludzie z naszej planety, czy to koniecznie musimy my za tym stać. Bardzo możliwe, że to ktoś inny uczył „nas” tych wielkich osiągnięć, ale zobaczył, że tkwimy podług ich w „epoce kamienia” i wrócił skąd przybył albo poleciał dalej, a cywilizacja ludzka nie wiedziała jak ma przekazać o tym wiadomość, więc próbowała na wszelkie sposoby uwiecznić to na ziemi budowlami. Narazie nasza technologia raczej nie otkrywa wszystkiego tego w 100%, jest także za dużo ludzi miejących odmienne teorie, co utrudnia prowadzenie badań.

    1. Zdrowy sceptycyzm jest potrzebny, oznacza bycie czujnym by się nie dać zwieść. Biblia każe nam być czujnym, to znaczy Jezus: „Czuwajcie więc, modląc się cały czas, abyście mogli ujść przed tym wszystkim, co nastanie, i stanąć przed Synem Człowieczym.” Jednak sceptycyzm ze strachu, że jednak coś innego jest na innych planetach, że zaistniała starozytna ingerencja w ludzkie DNA, spowodowana przez Synów Boga, że istnieją silne dowody kontaktów z aniołami, pozostałości po potopie Noego, to raczej powód do zmartwień. Serwer z tym zdjęciem jest rządowy, możliwe że jest to część psychomanipulacji USA, ale możliwe że coś udostępnili, że ktoś pozwolił na publikację…, jeżeli jest to zdjęcie autentyczne, to mamy argument by uznać przykładowo Vimany za fakt. https://ida.wr.usgs.gov/fullres/divided/e10004/e1000462a.jpg

  3. Czy do uwierzenia jest, że obecny skok technologiczny ludzkości, poczynając od technologii militarnej, przez technologię pojazdów kosmicznych, manipulacji genetycznych, do komputeryzacji i robotyki, w tak krótkim okresie czasu, jest tylko i jedynie zasługą umysłu człowieka? Jedno pokolenie człowieka, od raczkującej maszyny parowej i ledwie odrywającego się od ziemi prymitywnego samolotu, do momentu, gdzie człowiek (szczególnie młody) nie wytrzyma chwili bez smartfona, nie może być tylko dziełem człowieka. Z pewnością macza w tym palce ktoś będący na wyższym poziomie intelektu. Kto?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *