Schodzenie i wchodzenie na góry – II część Biblii subtelnej

21 września 2018 sonda Hayabusa-2 dotarła do dziwnie wyglądającej asteroidy Ryugu. Japońskie łaziki są na powierzchni latającej mini „gwiazdy śmierci” i funkcjonują prawidłowo, przesyłają niezwykle cenne zdjęcia i zbierają materiały, które posłużą do badań naukowych. Asteroida Ryugu jest oddalona od Ziemi na odcinku 160 milionów kilometrów ! Sto sześćdziesiąt milionów kilometrów, ile to jest ? To jakaś dziwna liczba, chyba niewyobrażalna, skoro podróż do Słońca pasażerskim odrzutowcem trwała by 17 lat. Ludzkość, przynajmniej większa jej część, nie ma zielonego pojęcia gdzie się znajduje, w jakim punkcie czasoprzestrzeni dryfuje nasza galaktyka ?! Dlaczego znajdujemy się w tej części wszechświata, a nie w innej ? Gdzie znajduje się cała rzeczywistość ?

Czym jest rzeczywistość ? Czy jest coś poza nią ? Czasami wydaje się nam, że Słońce jest tuż za horyzontem (a to są przecież długie lata ciągłego lotu odrzutowcem !). Nasze postrzeganie rzeczywistości jest niepełne, mizerne, staramy się coś sobie uzmysłowić, ale po tym co się wydarzyło w Ogrodzie Eden, po upadku ludzkości, nasze starania są raczej symboliczne. Po około pięćdziesięciu wiekach od biblijnego potopu nie jesteśmy w stanie okreslić swojej prawdziwej historii. Fizycy kwantowi, ci uczciwi, nie wiedzą ile lat mają skały, tego zbadać się nie da, przynajmniej za pomocą obecnej technologii.

Indoktrynacja ewolucją jest tak silna, wywiera w umysłach/duszach tak wielkie piętno, że każdy kto by miał czelność wątpić w oficjalną narrację, staje się wśród tzw. „normalnych” banitą – wyklętym szaleńcem ! Gdzie jest ludzka ciekawość ?! Gdzie zdrowy rozsądek, by przeanalizować niezależne dane, opinie i zdania poważnych kreacjonistów, często naukowców z nagrodą Nobla ? A po co ?! Przecież już wszystko ustalili starsi i mądrzejsi – człowiek powstał z małpy, a one z błota. Kto by się przejmował jakimiś radioaureolami ?

Słyszeli państwo kogoś w telewizjach mainstream-owych, kto by ośmielił się wskazywać na błędy w datowaniu skał, albo kogoś kto by kwestionował teorię ewolucji ? Ja sobie nikogo takiego nie przypominam. W internecie najbardziej znanym polskojęzycznym siewcą biblijnego kreacjonizmu jest pastor Hojecki, oczywiście pomijamy tu jego emocjonalną niechęć do Kościoła Katolickiego, jednak należą mu się słowa uznania za prace jaką wkłada w nagłośnienie poglądu kreacjonistycznego. Ludzi ewolucyjnie zaprogramowanych jest całe multum, przybywają również tu na stronę Argonauty, wyzywają, oskarżają, pienią się…, te „stworzenia” chciałyby nas podeptać, rozszarpać, a przecież to tylko wstęp do innego światopoglądu, do innej, wspaniałej duchowości, dlatego „zejdzmy” trochę z głębi gwiazd do innej przestrzeni.

W pierwszej części wspomnieliśmy o bardzo subtelnym Piśmie Świętym, jest tam zakodowane Miłosierdzie Boga Jezusa – Święta Nauka: „Badacie Pisma, ponieważ sądzicie, że w nich zawarte jest życie wieczne: to one właśnie dają o Mnie świadectwo.” Jana 5:39 Jeśli analizujemy Biblię dokładniej, staranniej, to zaczynamy doznawać niewyjaśnionych natchnień. Dzięki słowom Logosu ludzka dusza zaczyna się komunikować ? Takie przeżycia powodują znacznie poważniejsze podejście do Boga Ojca, Zbawiciela i Ducha Świętego. Staje się to przyczynkiem, by jeszcze więcej zastanawiać się na tajemnicami jakie są zawarte w Boskiej Transmisji, wcale niełatwej: „bez przypowieści nic im nie mówił.” – Mateusza 13:34

Zdanie z Ew. Mateusza 13:34, które było wyjasniane w artykule o takim samym tytule, jest dla wielu wyjątkowo problematyczne, potwierdza jednak opinie dużej liczby biblistów w temacie poziomów rozumienia Świętej Nauki. Część chrześcijan jest słabo zaznajomiona z Biblią, spory odsetek jej nie rozumie, część nie może przyjąć do wiadomości tego, że sam Chrystus ukrył w swoich zdaniach jakiś głębszy sens, jakieś ogromne tajemnice, które nie są dla wszystkich: „Nie rzucajcie swoich pereł przed świnie„, czyli są jakieś „świnie„, są też jakieś „psy„, ale są w Biblii wymienione i jakieś specjalne istoty – „konie” !

Na świecie istnieje znaczna grupa, która wspina się na wyżyny i stara się zrozumieć Biblię poprzez zawarte w niej symbole, stara się czytać i rozumieć to co czyta, dlatego: „Wejdź przeto do arki z synami twymi, z żoną i z żonami twych synów.  Spośród wszystkich istot żyjących wprowadź do arki po parze, samca i samicę, aby ocalały wraz z tobą od zagłady.  Z każdego gatunku ptactwa, bydła i zwierząt pełzających po ziemi po parze; niechaj wejdą do ciebie, aby nie wyginęły” – stąd należy pamiętać, że są też i „żniwiarze” ! są i „myśliwi”, są „siewcy”, są również „ogrodnicy”… wszyscy oni zajmują się duszami ! Patrz: „Ogrodnicy, siewcy, rybacy, myśliwi i żniwiarze„.

Staramy się tu „zejść” trochę „niżej”, by móc „wejść” na jeszcze wyższy poziom – człowieczy („To mówi Pan: «Zejdź do domu króla judzkiego i powiedz tam te słowa!” Księga Jeremiasza 22:1). Rzeczy o których tu rozprawiamy mogą wydać się naukowym materialistom ekscentryczne, jednak badania niemieckich medyków potwierdzają wiele, albo wszystko, z tego o czym tu piszemy. Powtórzmy jeszcze raz zadanie wcześniejszego tekstu Argonauty: „Zagadnienia te są w jakimś procencie dostępne dla chrześcijan wierzących Biblii, słowu Jezusa, całkiem niedostępne dla ewolucjonistów.” Ewolucjoniści tkwią w odmiennej od naszej „strefie” ! Ugrzęzli tam, ten tylko wie jak ciężko jest się wydobyć z ewolucyjnego błota komu udało się z niego wydostać, wejść, a właściwie uciec w góry„, albo „na wyżyny niebieskie” !

2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a

Chociaż Hollywood jest miejscem duchowo strasznym, jakimś piekłem, tak jak większość ich piekielnych produkcji, to w niektórych filmach przewijają się pewne ciekawe wątki. Przykładowo w „Zemście Sithów” mistrz Yoda mówi do Obi-Wana Kenobiego, iż Anakin Skywalker się całkiem zmienił, przejęła nad nim kontrolę istota o imieniu Darth Vader – wcielił się w niego, dlatego stał się Vaderem „umoczywszy więc kawałek chleba, wziął i podał Judaszowi. A po spożyciu chleba wszedł w niego szatan” (J 13,27). Świetnie oddaje to metafora użyta przez wielkiego starożytnego teologa (Ojca Kościoła): „Istnieją konie, których dosiada Pana Jezus. Wędrują one po całej ziemi, a powiedziano o nich: <I konnica twoja jest ocaleniem> (Ha 3,8). Istnieją jednak i takie konie, które za jeźdźców mają diabła i jego aniołów. Judasz był koniem, lecz dopóki Pana miał za jeźdźca, należał do konnicy zbawienia. Przecież wraz z pozostałymi apostołami posłany do chorych udzielał słabnącym ocalenia i zdrowia. Skoro jednak poddał się diabłu, prowadzony w jego cuglach zaczął galopować przeciw naszemu Panu i Zbawicielowi„.

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, drodzy czytelnicy, ale Biblia jest wyjątkowo subtelna. Idzmy tym tropem dalej i przypomnijmy o czym pisaliśmy w „W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas„. Zamieszkujemy tu na Ziemi, w tym wymiarze, w naszych biologicznych ciałach, tzw. „mieszkaniach”  („mieszkanie” – greckie „monai – μοναι), to znaczy „człowiek wewnętrzny” – dusza („Dlatego nie upadamy na duchu; bo choć zewnętrzny nasz człowiek niszczeje, to jednak ten nasz wewnętrzny odnawia się z każdym dniem.” 2 Kor. 4,16-18). Każdy człowiek, to znaczy jego biologiczna powłoka, bardzo skomplikowana aparatura zmysłowo-energetyyczna, się zmienia, starzejemy się. Człowiek „zewnętrzny” przedziera się na tej planecie przez różne strefy, zarządzane przez określone duchowe istoty: „Kiedy Najwyższy dzielił narody i rozpraszał synów Adamowych, ustalił granice narodów wedle liczby aniołów Bożych.(Powtórzonego Prawa 32, 8-9)

Niektóre zamieszkujące tu istoty są politykami, część z nich twierdzi że są chrześcijanami. W Polsce część istot-polityków spożywa eucharystię, by następnie pozwalać na mordowanie dzieci nienarodzonych, przystępują do stołu czcicieli magnetytu, chociaż spożywają oficjalnie Pana ! Niektórzy egzorcyści, ale i apostołowie, ostrzegają, posilanie się eucharystią – Bogiem Jezusem może być, tak jak dla Judasza – niebezpieczne ! Sama eucharystia nie chroni przed wcieleniem się, albo przejęciem władzy nad danym człowiekiem innej duchowej mocy/istoty ! Tym bardziej jeśli ktoś na oczach narodu posila się opłatkiem, by potem uczestniczyć w wielkim dziele jednoczenia całej kuli ziemskiej pod wodzą Nachasza !

W Polsce większość polityków stała się częścią globalnego planu struktury Nowej Wieży Babel, są albo nadzorowani przez filantropów, albo pewne moce, tak jak u Anakina, przejęły nad nimi kontrolę. Wiele wskazuje, że w „naszej” Ojczyznie rządzący zostali zwiedzeni przez ducha kłamstwa, przynajmniej większa ich część, nie wspominając przy tej okazji folksdojczowej elity – szaleńców. Spora establiszmentowa grupa posilając się przy stole czcicieli magnetytu stała się wyznawcami ufonautów, dlatego nie mają zachamowań by wdrażać globalny plan antychrysta. Są duchowo słabi, dlatego musimy się za nich modlić, nawet jeśli działają w ogólnoświatowej zmowie NWO, tym bardziej, albo zwłaszcza, w przypadku, gdy przejęły nad nimi kontrolę duchy kłamstwa.

W tym kontekście przytoczymy tu słowa jednego z Ojców Kościoła, cytat: „Ujrzałem Pana siedzącego na swym tronie, a stały przy Nim po Jego prawej i po lewej stronie wszystkie zastępy niebieskie. Wówczas Pan rzekł: Kto zwiedzie Achaba, aby poszedł i poległ w Ramot w Gileadzie? Gdy zaś jeden rzekł tak, a drugi mówił inaczej, wystąpił pewien duch i stanąwszy przed Panem, powiedział: Ja go zwiodę. Wtedy Pan rzekł do niego: Jak? On zaś odrzekł: Wyjdę i stanę się duchem kłamstwa w ustach wszystkich jego proroków. Wówczas rzekł: Możesz zwieść, to ci się uda. Idź i tak uczyń! ! Ks. Królewska 22:21-23

Cóż bowiem uważamy za tron Pana, jeśli nie moce anielskie, których umysłami rządzi On z wysokości, zarządzając wszystkim, co jest niżej? Cóż zostało opi­sane jako wojsko niebieskie, jeśli nie wielka liczba służących aniołów? Dlaczego więc podano, iż zastępy niebieskie stoją po prawej i lewej Jego stronie? Prze­cież Bóg, który jest wewnątrz wszystkiego w taki spo­sób, że jest również na zewnątrz wszystkiego, nie jest ograniczony ani prawą, ani lewą stroną. Lecz prawa strona Boga oznacza wybraną część aniołów, lewa na­tomiast – odrzuconą część aniołów.

Bogu bowiem nie służą wyłącznie dobrzy, którzy mają pomagać, ale również źli, którzy mają wystawiać na próbę; nie tylko ci, którzy pokrzepiają powracających [do Boga] ze sta­nu grzechu, ale i ci, którzy nękają tych, którzy nie chcą powrócić. Mówiąc o wojsku niebieskim, nie wy­klucza się możliwości włączenia do niego odrzuconej części aniołów. Mówimy przecież o ptakach niebie­skich, choć wiemy, że latają one w powietrzu. A Paweł mówi o tych duchach: przeciw pierwiastkom ducho­wym zła na wyżynach niebieskich, lecz opisując ich przywódcę powiada: według Władcy mocarstwa tego powietrza.” koniec cytatu.

(Poniżej kolejny raz okazuje się, że Biblia Tysiąclecia jest słabym przekładem, delikatnie mówiąc !)

Duchy zamieszkujące ciała, są zarządzane przez Boga YHWH, dlatego Jego Syn Jezus, tak jak Stwórca, ma moc wyrzucania z wszelkiego ciała każdego tam przebywającego/zamieszkującego ducha: „A było z Nim Dwunastu oraz kilka kobiet, które uwolnił od złych duchów i od słabości: Maria, zwana Magdaleną, którą opuściło siedem złych duchów” (Łk 8, 1-2). Jakie i ile duchów zamieszkuje w ciałach polskojęzycznej elity ? Z tej perspektywy znacznie ciekawiej wygląda zachowanie papieża Frańciszka, które zostało zanalizowane przez doktora Michała Krajskiego. Jak państwo usłyszą papieża Frańciszka nazywa się już w kręgach chrześcijan „diabłem”(Vaderem) – przekierowanie od 21min. i 37sek.

Jest wysoce prawdopodobne, iż część watykańskiej śmietanki, „ich mieszkania” zostały obsadzone innymi duchami, a te spożywają inny pokarm, podawany przez innych aniołów, tych wspominanych w Ks. Królewskiej 22:21-23, i nie musi być tu, w tej sytuacji, jakiejś większej tajemnicy, niż ta o której wspomnieliśmy wyżej, przy okazji Judasza, tak też u tejże śmietanki, można przyjmować eucharystię, i jednocześnie, za chwilę, posilać się inną strawą ! – „zacząć galopować przeciw naszemu Panu i Zbawicielowi„. – Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii.  Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty!” List do Galatów, 1:6-9

Linki:

W związku z tym tematem jest seria artykułów o możliwej „instalacji” w ludzkie ciała innych istot duchowych: pierwszy – „Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi, drugi – „W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas  , trzeciSchodzenie i wchodzenie na góry – II część Biblii subtelnej

Subtelna Biblia – część I

Chrześcijańska medytacja zasłony kodu Biblii

Inne wymiary: abyssos, Tritos uranos, albo Boska osobliwość Stwórcy jako rzeczywistość natury

Duchowe oblicza grupy trzymajacej władzę – potwierdzone przez portal PCH24 !

Duchowy stan wojenny – chwasty atakują !

Duchowe oblicze psychologii zachwaszczonych grup

Ogrodnicy, siewcy, rybacy, myśliwi i żniwiarze„.

Wielkie przygotowania do „Nowej Wspaniałej Cywilizacji”

Kosmiczne symbole Biblii – gdzie jest „pole” ? – część I

Kosmiczne symbole Biblii, medytacja tajemnicy, część III

Tajemnicze ogólnoświatowe wzięcie ! – Film

„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane” – השמים

Dwie starożytne nadprzyrodzone potęgi

Jesień 2018. Preludium do ostatecznej rozprawy z Kościołem

Jak PiS nie chce wprowadzić ochrony życia nienarodzonego. Oto co mówią fakty

Istoty anielskie/aniołowie potrafią instalować w ciałach/mieszkaniach inne, odmienne duchowe stworzenia, było o tym w tekście pt.: „Działalność bogów, panów i bytów UFO” oraz „W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas

2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidiou

i nie musi być tu, w tej sytuacji, jakiejś większej tajemnicy, niż ta o której wspomnieliśmy wyżej, przy okazji Judasza, tak też u tejże śmietanki, można przyjmować eucharystię, i jednocześnie, za chwilę, posilać się inną strawą !

Czy już powinniśmy uciekać w góry ? – „kto czyta niech rozumie”

„András Aradszki, reprezentujący Chrześcijańsko-Demokratyczną Partię Ludową (Fidesz – KDNP), głosi, że „Soros i jego towarzysze chcą zniszczyć niepodległość i wartości państw narodowych”. Jego wypowiedź jest cytowana przez The Budapest Beacon. Zdaniem Aradszki, celem Sorosa „jest wyparcie chrześcijańskiego ducha Europy przymusowym osiedlaniem dziesiątków milionów migrantów”.„Ale walka z szatanem jest chrześcijańskim obowiązkiem. Tak, mówię o ataku szatana, który jest także aniołem zaprzeczenia, ponieważ zaprzecza temu, co zamierza zrobić – nawet jeśli jest to całkiem oczywiste. Rozpaczliwie próbują udowodnić, że nie ma kwoty [uchodźców], nie ma obowiązku rozstrzygania sporów, a plan Sorosa nie istnieje” – zauważa Aradszki.„Konsultacje krajowe są dla nas znakomitą okazją do przekazania naszej opinii na temat szatańskiego planu Sorosa”.W niedzielę Bakondi György, główny doradca ds. Bezpieczeństwa premiera, ostrzegał przed konsekwencjami „planu Sorosa”. Oznacza to, że może to mieć poważne konsekwencje dla suwerenności państw członkowskich, dla samych narodów, a także dla bezpieczeństwa obywateli europejskich. Soros stwierdził w 2015 r., że „UE musi rocznie przyjąć co najmniej milion osób ubiegających się o azyl w najbliższej przyszłości. I, aby to zrobić, musi dzielić się tym ciężarem sprawiedliwie. Odpowiednie finansowanie ma kluczowe znaczenie” – napisał miliarder. „UE powinna zapewnić każdej nowej osobie przez pierwsze dwa lata 15 tys. euro, aby pomagać w pokryciu kosztów mieszkaniowych, opieki zdrowotnej i edukacji, a także, aby przyjmowanie uchodźców było bardziej atrakcyjne dla państw członkowskich”. [sic! – admin] Premier Viktor Orban, który wielokrotnie obwiniał Sorosa o napędzanie kryzysu uchodźców w Europie, powiedział, że „Bruksela podlega wpływowi George Sorosa. Udowodniliśmy istnienie planu Sorosa, a sam zainteresowany przyznał, że taki istnieje. Ustawiliśmy to zagadnienie w centrum naszej polityki” – https://marucha.wordpress.com/2017/10/27/obowiazkiem-chrzescijan-jest-walka-z-szatanskim-planem-sorosa-ktory-celowo-sprowadza-migrantow-do-europy/

Zainstalowane w ludzkich cialach duchowe istoty, tzw. „skubańce” !

W Polsce nastapiła zamiana hybrydy postsowieckiej na hybrydę amerykanską – uzależnieni od LUCYFERA

Wzorce propagandy antykatolickiej cz.I 27 wrz 2018 – POLECAMY !!!

Duchowe istoty z innego wymiaru „najdalszej północy” w oparciu o biblijną archeologię

Plany opetańców z Nowego Towarzystwa Vril a sprawa Polska

Nauki kosmitów na Watykanie – Maryja to przepowiedziała ! – Ks. Natanek

Dr Michał Krajski o Janie Pawle II, Franciszku, rodzinie i swojej najnowszej książce

,To nie jest już kryzys Kościoła, to KATAKLIZM”

Heretyckie korzenie charyzmatycznych wspólnot katolickich odc.2 cz. 1 | Piotr Rzoska

Heretyckie korzenie charyzmatycznych wspólnot katolickich odc.2 cz. 2 | Piotr Rzoska

Kratiuk, Karpiel: Obejrzeliśmy „Kler”, aby Państwo nie musieli

Duchowe oblicza polskojęzycznej grupy trzymajacej władzę

Dobra Loża zdeterminowana by wdrażać NWO plus !

Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów – Polska kolejny raz najechana

Papież chroni sodomitów w Kościele i znieważa wiernych katolików ! Porażające i smutne fakty

Jestem za podaniem Andrzeja Dudy do sądu” – Prof. Jerzy R. Nowak

Trump @War. Walka o prawdę z obozem zła – IDŹ POD PRĄD NA ŻYWO 27.09.2018

Zło atakuje naszą ojczyznę – musimy stworzyć obronę przeciw masonską

Tajemnica „Najdalszej Północy” oraz polskojęzyczni czciciele magnetytu !

Dobre 37
Złe 1

Podobne Artykuły

3 thoughts on “Schodzenie i wchodzenie na góry – II część Biblii subtelnej

  1. Fajny artykuł i ciekawe pytania.
    cytuję „Ludzkość, przynajmniej większa jej część, nie ma zielonego pojęcia gdzie się znajduje … Gdzie znajduje się cała rzeczywistość ? ” Szkoda, że autor nie dał odpowiedzi.

    1. Witamy. Trochę o tym było pisane tutaj: https://popotopie.blogspot.com/2014/02/swiat-materialny-kosmosu-galaktyk-jako.html
      Temat jest bardzo rozległy, a przede wszystkim, że tak się wyrażę: duchowy, albo filozoficzny, można by napisać bardzo ciekawe rzeczy o tym, ale nie wiem czy posiadam wystarczająco dużo „mocy”, lub co bardziej ważne pozwolenie od Stwórcy ? „Chciałbym państwu pokazać trochę inny pogląd na te sprawy. Moim skromnym zdaniem (jak i wielu badaczy tego tematu) możliwe jest, że zjawisko to ma swoje korzenie umiejscowione w innym kontekście egzystencji. Ich geneza mogła by być inna, wynikać z innej koncepcji „otaczającego nas świata”. Wielu badaczy sugeruje, że Istoty te mogą pochodzić wpierw z rzeczywistości niematerialnej, ich pojazdy w takim kontekście byłyby czymś dziwniejszym niż są. Były by to „urządzenia” mające za zadanie przemieszczanie się poprzez rzeczywistość, a tam gdzie trzeba dotarcie do rzeczywistości materii-materialnej (cokolwiek rozumiemy poprzez materię). Istoty te jako będące od początku duchami-duchowymi musiałyby używać innej „technologii” by się dostać do tego świata zwanego Ziemią, a znajdującą się w kosmosie jako odrębnej rzeczywistości znacznie większego wszechświata.”, więcej w podanym linku, pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *