Wiele się mówi o tajemnicach Biblii. Wiadomo, że w Piśmie Świętym jest ukryty „numeryczny szyfr”, nazwany „Kodem Biblii”.  Specjalny program komputerowy, za pomocą bardzo skomplikowanej matematyki potrafi tylko w niewielkim stopniu nam go zaprezentować, ale nawet to co się udaje przyprawia wielu o zawrót głowy. Oczywiście cała chmara sceptyków i hejterów stara się to odkrycie ośmieszyć, podobnie jak zawarte w Biblii treści. Tajemnica nienawiści do Hebrajczyków, potem do Żydów i w końcu do chrześcijan, ma swoje korzenie nie tylko w istocie ‘oszczercy’, z języka greckiego Σατανᾶς = Satanas, ale jak już wiemy, za przyczyną wybrania Izraelitów przez Boga YHWH. Stąd też pozostałe ludy (nie wszczepione) są ciągle w sidłach innych nadprzyrodzonych i pomniejszych bogów ! Zawiść to uczucie silniejsze niż zazdrość, polegające na odczuwaniu silnej niechęci lub wrogości w stosunku do osoby, której czegoś się zazdrości, może przerodzić się w nienawiść.

„…Bo Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery. I taki to otrzymuje pochwałę nie od ludzi, ale od Boga…” List do Rzymian 2:28 Wynika z tego, że każdy chrześcijanin jest prawdziwym Żydem ! Jesteśmy nienawidzeni tak samo jak Żydzi według litery i obrzezani na ciele.

Transfer Sister Lucia / traslada‹o da Irm‹ Lœcia

Na przestrzeni tysięcy lat niezliczone rzesze badaczy starały się zrozumieć starożytne symbole. W pismach żydowskich jest ich ogromna ilość. Język Świętego Przekazu nie jest wcale łatwy, zwłaszcza dla ludzi z okresu technologicznego, ogłupionych tachno postępem i naukami demonów. W szkołach uczy się już coraz mniej humanizmu, a lekcje historii stają się z dnia na dzień coraz uboższe. Starożytność wydaje się być czymś odległym i niezrozumiałym. Cały ten upadek ma związek ze sprawą ewolucjonizmu, który tak wykrzywił obraz pradawnych myślicieli, że postrzega się ich jako prymitywy, żyjące na sposób pitekantropa.

Zakazana archeologia pokazuje nam, że sprawy wyglądają inaczej. Tamten świat był z pewnością „dziwny”, z dużą dozą pewności możemy stwierdzić, że za sprawą szerszych i częstszych kontaktów pierwszej ludzkości z istotami nadprzyrodzonymi, z Bogiem YHWH. Te kontakty zaowocowały powstaniem dzieła przełomowego. Spisane przekazy posługują się systemami znakowymi (semantyką językoznawczą) – kodem znaczeniowym, zrozumiałym dla wtajemniczonych rabinów, dla nas często zakrytym. Były to czasy kiedy ludzie odnosili wszystko do bogów i Stwórcy.

sharing-salvation-in-jesus-christ-yeshua-messiah-with-jewish-people-israel-genesis-12-3-john-3-16

Semantyka językoznawcza to z jęz. greckiego σημαντικός semantikos = ’oznaczający’, badająca problemy znaczenia w języku, a także relacji formy znaku do treści oznaczanej. Badania nad semantyką poruszają problemy wykorzystania abstrakcyjnego systemu znaków (zdań, słów, symboli, gestów) jakim jest język, do opisywania przedmiotów jak również abstrakcyjnych idei. Natura tych powiązań stanowiła przedmiot badań filozofów od starożytności, krążąc wokół definicji znaczenia znaku. Wielu językoznawców odstępuje od definiowania samego pojęcia znaczenie, pozostawiając to filozofom.

926ae45f1006f54bf047ea3ef47ef774_640x480x1

Większość chrześcijan pamięta scenę (znak, formę, symbol), gdy Jezus stanął przed Kajfaszem: „Wtedy powstał najwyższy kapłan i rzekł do Niego: „Nic nie odpowiadasz na to, co oni zeznają przeciwko Tobie?” Lecz Jezus milczał. A najwyższy kapłan rzekł do Niego: „Poprzysięgam Cię na Boga żywego, powiedz nam: Czy Ty jesteś Mesjasz, Syn Boży?” Jezus mu odpowiedział: „Tak, Ja Nim jestem. Ale powiadam wam: Odtąd ujrzycie Syna Człowieczego, siedzącego po prawicy Wszechmocnego, i nadchodzącego na obłokach niebieskich„. Wtedy najwyższy kapłan rozdarł swoje szaty i rzekł: „Zbluźnił. Na cóż nam jeszcze potrzeba świadków? Oto teraz słyszeliście bluźnierstwo. Co wam się zdaje?” Oni odpowiedzieli: „Winien jest śmierci”. Ew. Mat 26:62

O co w niej tak na prawdę chodzi ? Co jest tam ukryte ? Dlaczego członkowie Sanhedrynu tak bardzo się wściekli ? Sprawa jest o wiele bardziej ciekawa niż by się mogło wydawać ! Zapraszamy na urywek wspaniałej duchowej archeologii doktora Michaela Heisera. Bardzo cenne zdania, które odkryją państwu to co zakryte !

Pomocne linki:

Sensacje doktora Michaela Heisera – „Niewidoczna Rzeczywistość – Unseen Realm” – wykład

Tajemnice Kodu Tory – Rabin Glazerson ujawnia niezwykłe dane

Wybrani יהודים przez Wieczny Byt, mihu jehu di -מיהו יהודי

Działalność bogów, panów i bytów UFO

Biblijne kody

Et Sefer – nowe [qumrańskie] wydanie Biblii

WIZJA Ezechiela czy „statek kosmiczny” ? – duchowa archeologia, część I

PadrePio333aDwie Potęgi w Niebiosach Ojciec i Syn – Michael Heiser wykłada

Dobre 21
Złe 4

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *