Teoria jak powstało życie od dziesięcioleci jest tematem sporów, a w kręgach naukowych, które zostały od małości wychowane w Wierze Ewolucyjnej panuje pogląd, graniczący z pewnością, że darwinizm to fakt z którym się nie dyskutuje. Coś co tylko przypomina kreacjonizm, jest dla kapłanów ewolucji marą, prześladuje ich po nocach, usiłują wymyślić coś takiego, co będzie niepodważalne, najlepiej potwierdzić wiarygodnymi dowodami, jednak teoria Darwina chwieje się coraz bardziej, przynajmniej w niezależnych badaniach, które nie są fundowane przez elity Nachasza. Portal Innemedium zamieścił sensacyjny materiał, z którego może wynikać, że odnaleziono mumię trzy palczastego humanoida, odkrycia dokonano na płaskowyżu Nazca.

mumia05

desktop_21-06-2017_18-11-47-235Postać przypomina ufonautę. Można podejrzewać, że ma coś wspólnego z nieznanym systemem („komunikacji”) geometrycznych rysunków Nazca, że jest jednym z autorów geoglifów. Gdyby okazał się prawdziwym osobnikiem, był by to kolejny element układanki w dochodzeniu ludzkości odnośnie swojej historii, przypominania sobie – prawdziwego Total Recall’u. W takim układzie, może się stać dla sporej części ewolucjonistów przysłowiowym gwózdziem do trumny, a dla chrześcijan potwierdzeniem Biblii, jej historyczności. Właściwie ciężko było by ukryć taką informację, chyba że machina Nowego Babilonu wykorzysta ją jakoś do swoich celów, do obalenia wiary w Jezusa.

Zakazana archeologia, kreacjonizm i psychoanaliza drogą do katharsis

anamnesis02

1d40953f426503ccc23312ff540e636cMogą przecież zaproponować nową religię „Starożytnych Kosmitów” i na jej podwalinach stworzyć globalny rząd hybrydalny, przepowiedziany przez świętego Daniela. Największe zwiedzenie ludzkości, jakim jest teoria ewolucji, w mediach globalnej dezinformacji ma się ciągle dobrze. Za niedługo dowiemy się czy znalezisko jest autentyczne. Jeżeli tak, to od  tego momentu wielu naukowców zacznie się mocno drapać po głowie. Czy zatuszują sprawę, a może jest od początku fałszerstwem, tak by ośmieszyć wszelkie głosy krytyczne dotyczące ewolucji ?

862368584743

dziwny02Trzypalczasty humanoid wygląda znakomicie. Pierwsze oględziny wskazują, że mamy do czynienia z „obcą inteligencją”, czy jest dzieckiem istoty anielskiej, może biblijnym Nefilim ? Z pewnością jest cennym kąskiem dla Nowego Babilonu, który chce na Ziemi stworzyć „nową rasę„. Jako chrześcijanie wierzymy nie tylko w fakty zakazanej archeologii, ale w Boga Wszechmogącego YHWH, który może czynić rzeczy niewyobrażalne ! „lecz właśnie głosimy, jak zostało napisane, to, czego ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało,  ani serce człowieka nie zdołało pojąć,  jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują.” 1 List do Koryntian 2:9

Jesus_Christ_Pantocrator_Closed_Book_Hand-Painted_Orthodox_Icon_Large_1_3-1Aktualizacja 23/06/2017 – L.A. Marzulli opowiada o tym znalezisku i zaleca ostrożność, zwłaszcza po tym jak go oszukano w „podobnym przypadku” posklejanego „obcego”. ! Jego wypowiedz można posłuchać od 20min i 20sek tego video.

Aktualizacja 14/06/2019 – Istnieją bardzo silne przesłanki by uznać większość, albo jakiś spory procent prezentowanych tu istot-mumii za autentyczne ! Oczywiście do sprawy będziemy się starać powracać, w miarę naszych możliwości duchowych, bo nie jest łatwo akceptować tak zakazaną archeologię, ale i w miarę dopływających danych…

Linki:

Wstępna analiza mumii z Nazca – Wywiad z Jaime Maussanem

Komentarz do istoty hybrydy „Golluma zarejestrowanego w Californii”

Coraz bardziej sensacyjna wiedza o wielkich czaszkach z Paracas

Tajemnicza mumia Obcego odnaleziona na płaskowyżu Nazca w Peru

Starożytni posiadali możliwości modelowania gór, ale w jakim celu ?

Zakazana pamięć i tożsamość – Total recall jest możliwy !

Ufologiczny gral odnaleziony ?! Zdaniem badaczy szokujące znaleziska autentyczne…

SPECIAL REPORT: UNEARTHING NAZCA | Only on Gaia.com!

Kilkugodzinna konferencja w temacie kilku mumii z Nazca 11-07-2017

Wywiad z Brienem Foersterem o Wydłużonych Czaszkach z Parakas

CONTACTO : Investigación Seres de Peru, Existencia de Vida en el Universo 250617

https://www.youtube.com/watch?v=FhAI0etaZZM

Las Momias de Nazca Capitulo 1 con Jaime Maussan (Resumen) 30 cze 2017

Contacto: Momias Nazca Desmienten Comentarios (02-07-17)

Contacto: Las Momias de Nazca, Avistamiento San Miguel de Allende, nuuevo crop Circle(09-07-17)

Filmy znikają z internetu, temat tej mumii jest dla wielu zbyt kłopotliwy.

Światowej sławy ufolog Jajme Maussan prowadzi audycję i wywiady z badaczami w celu wyjaśnienia zagadki trzypalczastej mumii – język hiszpański.

Contacto: Investigación Seres de Peru, Existencia de Vida en el Universo (25-06-17)

Audycja Coast to Coast i temat trzypalczastej mumii ! Są podekscytowani i jednocześnie się obawiają 'podróbki’, w ich ocenie mumia wygląda znakomicie, co może budzić podejrzenia, choć z drugiej strony fakt że wygląda tak dobrze nie musi być rzeczą ją dyskwalifikującą…- nadana 23 czerwca 2017

Coast To Coast AM – June 23, 2017 Nazca, Peru Mummy & Secret ET’s with David Wilcock

https://www.youtube.com/watch?v=h9mHLTE0ZIs

Gigantyczna tajemnica istot wielkoczaszkowych z Paracas – Marzulli, Foerster

Teoria ewolucji to wielkie zwiedzenie ludzkości – dr Thomas Kindel

Momia extraterrestre en Nazca

Incredible DNA Test Results on 2,000 Years Old Elongated Paracas Skulls

Nephilim DNA Verified – LA Marzulli – Pharaohs w/ Elongated Skulls 2017

Dobre 20
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *