Wieża Babel to w opinii części badaczy urządzenie” służące do kontaktu z innym wymiarem, z istotami anielskimi. Jednym z czołowych propagatorów tego Biblijnego poglądu jest znany państwu amerykański pisarz Paul McGuire. W kręgach megalitomaniaków, kapłanów (katolickich), ale i okultystów, wymiary budowli, zwłaszcza sakralnych, ich kształt, lokalizacja, forma wewnętrzna jak i zewnętrzna oraz wiele innych przypisanych budynkowi cech, służy określonym (duchowym) celom. W tym temacie ma nam wiele do powiedzenia historia nierozpoznanych struktur przedpotopowych. Nie powinniśmy odrzucać twierdzeń McGuire i wielu innych, tylko dlatego że nie mamy w tej materii zbytniej wiedzy, przynajmniej większa część społeczeństwa, żyjąca w ułudzie teorii ewolucji.

grunwald-jagiello-bsz-61148Podobnie nie powinniśmy odrzucać twierdzeń pana doktora Krajskiego o zasadach działania polskojęzycznych elit, ich uwikłania w okultyzm i przynależność do tajnych bractw globalnego systemu ucisku. Z tego co powoli dociera do opinii publicznej wnioskujemy, że politycy posługujący się na co dzień językiem polskim, od wieków, są zaangażowani w budowę systemu „Nowej Wieży Babel„. McGuire dostrzega nie tylko psychotroniczno duchową technologię, kryjącą się za organizacjami międzynarodowymi, widzi, na podstawie swojego solidnego rozpoznania, że za posunięciami większości rządów, kryją się jednostki wierzące w Nachasza, przesiąknięci jego 'spirytyzmem’, posyłani jak roboty Dartha Vadera z „Imperium Kontratakuje” w różne zakątki globu, by tam wprowadzać plan Nowego Porządku Ufonautycznego.

First Battle of Tannenberg ReenactmentNadprzyrodzona Polska vs elity NWO – szansa na wolność – FILM

maxresdefaultDoktor Krajski ujawnia, że jeden z nich, niejaki Fogelman, zarządza obecnie terenem, który przed wiekami należał do polskich katolickich królów. Nie tylko to, Polska zdaniem premiera Morawieckiego ma stać się siedzibą planistów od Globalnej Technologii Wieży Babel ! Dzięki sprowadzeniu ich do Polski odsys energetyczny systemu śmierci banksterów ma dotknąć w pierwszej linii Słowian znad Wisły. Swoim wieloletnim dochodzeniem w sprawie choroby polskojęzycznej 'elity’, Krajski udowadnia, że moce zła, ukrywającego się za tzw. „Wolnością, równością i braterstwem” są faktem niezaprzeczalnym, widać to po „owocach”. Nagła zmiana kursu PiSu w sprawie GMO, cyrograf totalny, nazywany oficjalnie CETĄ oraz ogromna ilość mniej widocznych posunięć Porządku Ufonautów (’Ufosonów’), wskazują na pospieszne wdrażanie ich totalnego projektu cywilizacji śmierci.

W-sobotę-w-piekielnym-skwarze-obchodzono-600-–-lecie-Bitwy-pod-Grunwaldem-fot.-PAP-EPAKtoś może zarzucić panu doktorowi Krajskiemu, że przesadza, że tak wielki spisek nie może być realny, jednak fakty w tej sprawie są niezaprzeczalne, tak jest, właściwie jest znacznie gorzej. Wystarczy prześledzić życiorysy ludzi nazywanych politykami, by spadły nam wszystkim z oczu klapki. Ktoś, jakaś potężna istota, czuwa nad nami byśmy się nie spostrzegli co nam szykują i dokąd zmierzają. W każdej dziedzinie w mozole czoła pracują, by doprowadzić do globalnego systemu zniewolenia, dla niepoznaki nazywanego  „Nowym Wspaniałym Światem„.

maxresdefault (1)

Wyobraźcie sobie… – sygnalizacja – Paul McGuire

ufo-cywilizacja-04-ok-02bbPamiętajmy jednak, że jako chrześcijanie mamy swoich sprzymierzeńców w walce o ludzkie dusze, o własne dusze. Tak oczerniana Matka Boska ciągle nas ostrzega: szatan chce zniszczyć ludzkość i Ziemię ! Oczywiście Kościół Katolicki też jest tego świadomy, a właściwie bardziej niż wszyscy inni. Wyraża to słowami Katechizmu: „KKK 409 Ta dramatyczna sytuacja świata, który „cały… leży w mocy Złego” (1 J 5, 19) (Por. 1 P 5, 8). sprawia, że życie człowieka jest walką: W ciągu bowiem całej historii ludzkiej toczy się ciężka walka przeciw mocom ciemności; walka ta zaczęta ongiś u początku świata trwać będzie do ostatniego dnia, według słowa Pana. Wplątany w nią człowiek wciąż musi się trudzić, aby trwać w dobrym, i nie będzie mu dane bez wielkiej pracy oraz pomocy łaski Bożej osiągnąć jedności w samym sobie

Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych

bredzinski

Trzeba pamiętać, że w pierwszej linii chodzi o walkę duchów, Aniołów Niebieskich z aniołami Nachasza, „nowoczesności i postępu” z nauką Jezusa, z Jego moralnością, zasadami cywilizacji chrześcijańskiej, z kulturą chrześcijańską, z jeszcze czystą ludzką informacją DNA, z całą przyrodą, z prawami Boga YHWH, by je zastąpić utopijnym „prawem ufonautycznym„. Można, a właściwie należy zapytać się, co się dzieje takiego na polskiej scenie politycznej, i to od wieków, że nie jesteśmy w stanie odzyskać suwerenności ? Od setek lat ktoś nas pogrąża, narzuca nam niewidzialne kajdany, jakieś moce nie pozwalają nam oddychać, zaczerpnąć duchowego tlenu ! Oprócz doktora Krajskiego, Ks. Natanka, czy prof. Zwolińskiego odpowiedz na te pytania znajdziemy w znakomitej pracy Gabriela Maciejewskiego pt.: „Baśń jak niedźwiedź” Tom II

Koroncja

Miłość oraz roztropność – „Bądźcie więc roztropni jak wężeEw. Mt 10,16-23

Nawet najbardziej pogrążeni w budowie Nowej Wieży Babel mają szansę się nawrócić i uratować przed nadchodzącym Dniem Sądu. Wiele z ich działań jest coraz bardziej widocznych, coraz bardziej przypominają jakieś mroczne krainy, świat podziemny, tak jakby byli zarządzani przez „rządców świata ciemności„(Efezjan 6:12). Mimo wszyst­kich niedoskonałości, które tak bardzo przytłaczają nas w codziennym życiu, powinniśmy zachować w sercu pragnie­nie spotkania z Bogiem, z Jego świętą nauką, z tajemnicą Bożego przesłania. Trzeba, by nasza miłość ku Niemu wykraczała poza zwykłe stosowanie się do jakichś przepisów czy norm. Maryja zresztą przypomina: „Drogie dzieci ! Przychodzę do was w tych waszych czasach, aby skierować do was zaproszenie do wieczności. To jest wezwa­nie miłości. Wzywam was, abyście miłowali, gdyż tylko przez miłość poznacie miłość Bożą. Wielu z was myśli, że ma wiarę w Boga i że zna Jego prawa, stara się żyć według nich, ale nie czyni tego, co najważniejsze, nie miłuje Go. Dzieci moje, mó­dlcie się, pośćcie. To jest droga, która pomoże wam, abyście się otworzyli, abyście miłowali. Tylko przez miłość Bożą zdobywa się wieczność. Jestem z wami. Poprowadzę was matczyną mi­łością. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie” (orę­dzie z 2 października 2006 roku).

mbczestochowskaMaryja nie tylko ofiarowała nam Syna 2000 lat temu, Ona ofiaruje nam swojego Syna i dziś: „w tych naszych czasach„, przypomi­na nam, jak dobrze się przygotować na spotkanie z Nim w dniu Sądu: Moje serce pała miłością do was. Jedyne słowo, jakie pragnę po­wiedzieć światu — to nawrócenie, nawrócenie ! Dajcie o tym znać wszystkim moim dzieciom. Żądam tylko nawrócenia. Żadna udręka, żadne cierpienie nie jest dla mnie zbyt wielkie, żeby tylko was uratować. Proszę was tylko o nawrócenie! Będę prosiła moje­go Syna Jezusa, żeby nie karał świata, ale błagam was: nawróć­cie się! Nie macie nawet pojęcia, co się zdarzy, ani co Bóg Ojciec ześle na świat. Dlatego powtarzam wam: nawróćcie się! Zrezy­gnujcie ze wszystkiego! Czyńcie pokutę! Oto tu jest wszystko, co pragnę wam powiedzieć: nawróćcie się! Zanieście moje podzię­kowania wszystkim moim dzieciom, które modliły się i pościły. Ja przedstawiam wszystko mojemu Boskiemu Synowi, aby uzy­skać od Niego złagodzenie Jego sprawiedliwości względem grzesz­nej ludzkości” (orędzie z kwietnia 1983 roku).

710199_090403_plock_05_34

Linki:

Duchowy stan wojenny – chwasty atakują !

Duchowe oblicze psychologii zachwaszczonych grup

Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych

Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO – szansa na wolność

Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !

„Baśń jak niedźwiedź” Tom II

Lider „Stop NOP” alarmuje, że obowiązkowe szczepienia wywołują, zdaniem lekarzy, powikłania u co trzeciego a w niektórych przypadkach nawet co drugiego dziecka. – Lobbyści uspokajają, że to tylko obrzęk i gorączka, a poważne problemy zdarzają się raz na milion. A alergie, cukrzyca, zaburzenia rozwoju? – pyta Socha. Dodaje, że istnieją badania pokazujące wszystkie problemy zdrowotne u dzieci wynikające bezpośrednio z przebytych szczepień. – Przemysł farmaceutyczny wyolbrzymia korzyści płynące ze szczepionek, a pomniejsza i ukrywa skutki uboczne – zauważa.” http://www.pch24.pl/w-sieci–24-przymusowe-szczepienia–czyli-jak-koncerny-farmaceutyczne-rzadza-polskim-rynkiem-medycznym,51891,i.html#ixzz4iTFwxo2l

„W Sieci”: 24 przymusowe szczepienia, czyli jak koncerny farmaceutyczne rządzą polskim rynkiem medycznym

PiS ODDAJE SŁOWIAŃSKĄ POLSKĄ ZIEMIĘ POD UPRAWY GMO! Wzywamy Polaków na posiedzenie ostatniej szansy!

Szokujące słowa dziennikarki „Gazety Wyborczej”: musimy przyjąć uchodźców, nawet za cenę zamachu

Kard. Muller rozwiewa wątpliwości w sprawie Amoris laetitia. Co na to postępowe episkopaty Zachodu?

Przynależność do masonerii nie wiąże się jedynie z walką o „wolną aborcję” i inne „liberalne prawa”. Daje ona również możliwość przeżycia „wielu atrakcji okultystycznych”, o których opowiadała swego czasu prof. Środa: „Na nasze zjazdy […] w Mądralinie przyjeżdżała pewna czarownica – prosto z Salem. I uczyła nas różnych rzeczy […] wszystkiego nie mogę powiedzieć, bo jesteśmy związane tajemnicą i każda z nas ma dyplom. […] w Noc Walpurgii, albo w głęboką noc bogini Hekate, i gry, i wtajemniczenia trwają do samego rana. Efekty tego widać oczywiście potem w życiu politycznym przez następnych 6 miesięcy. […] My jesteśmy dobre czarownice. […] od pewnego momentu na konferencjach feministycznych rzeczywiście pojawił się wątek wiedźmhttp://www.pch24.pl/okultyzm–zrownowazony-rozwoj-i-masoneria–co-laczy-kobiety-wyzwolone-w-polsce-,51836,i.html#ixzz4iFwSQGEN

Okultyzm, zrównoważony rozwój i masoneria. Co łączy „kobiety wyzwolone” w Polsce?

Odrażająca deklaracja szefa Teatru Powszechnego: nadal będziemy obrażać Boga

Aborcjoniści z Planned Parenthood przyznają: aborcja to morderstwo. Sędzia zarządza cenzurę

Afrykańscy biskupi walczą z plagą masońską i przypominają: nie można być katolikiem i masonem

Najpierw bronili bluźnierców, teraz chcą homozwiązków. Partia Petru na froncie walki z Kościołem

List profesora teologii do Karla Rahnera: wasze pokolenie myliło Ducha Świętego z duchem czasu

„Nie próbujcie nas zabić wszystkich. Nie bądźcie jak naziści”. Wspaniałe świadectwo na forum ONZ

Każdy ma prawo być człowiekiem ? Globalne plany UFO-nautów i UFO-sonów ?

Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?

„Warto również przytoczyć mocne słowa kard. Saraha w wywiadzie z Charlotte d’Ornellas: „Macie do czynienia z inwazją innych kultur i innych narodów, które zaczynają przewyższać was liczbowo i radykalnie zmieniać waszą kulturę, wasze przekonania i wasze wartości”. Mam nadzieję, że prędzej czy później nastąpi zwrot, pozytywny w skutkach dla Kościoła i dla Europy i tym samym stanie się to, co nieuniknione. Stanie się to wtedy, kiedy Bóg zechce, ale stanie się. To jednak nie przeszkadza nam pracować nad tym, aby moment ten nadszedł jak najszybciej, zgodnie ze słowami Joanny d’Arc: „Wojownicy decydują o bitwie, Bóg o zwycięstwie”.cytat z: http://www.pch24.pl/czy-europa-popelni-samobojstwo-,51885,i.html#ixzz4iSV9iGhB

„Wielcy tego świata” planują reformę kapitalizmu. Słono zapłacimy za zrównoważony rozwój

Emmanuel Macron – produkt masonerii i międzynarodowego kapitalizmu

„Gdzie tkwi zagadka błyskawicznej drogi na polityczny szczyt niedawno jeszcze mało znanego Emmanuela Macrona? Było to możliwe przede wszystkim z powodu bezgranicznego popierania jego kandydatury przez krajową i międzynarodową masonerię oraz finasowania jego kampanii wyborczej pieniędzmi Sorosa i Rothschilda, dzięki koalicji dziennikarzy z wymiarem sprawiedliwości, a także propagandowemu demonizowaniu Frontu Narodowego. Przemarsz Macrona przed znajdującą się obok Luwru piramidę zwieńczoną okiem i przemowa na jej tle po wyborze na prezydenta były hołdem oddanym masonerii. Nie ma tu przypadku – piramida jest bowiem symbolem wolnomularstwa. Macron chciał w ten sposób powiedzieć masonom, że „idzie nowe” a jego prezydentura będzie stać pod znakiem realizacji ich wizji społeczeństwa, Europy i świata.” cytat z: http://www.pch24.pl/emmanuel-macron—produkt-masonerii-i-miedzynarodowego-kapitalizmu,51945,i.html#ixzz4idjxYImh

 zasadach działania polskojęzycznych elit, ich uwikłania w okultyzm i przynależność do tajnych bractw globalnego systemu ucisku

Nowi emisariusze wszystkich krajów łączcie się !

matka_boska_z_guadalupe

Międzynarodowy okultystyczny UFO-komintern

Wieża Babel oddział polski: Fogelman, Morawiecki, Zalewska, Gliński i Gowin

https://youtu.be/c6GLaFadq_g

Morawiecki pomagierem Fogelmana ?

Ks. Natanek o toczącej się wojnie duchowej 25 maj 2017

Tajemnicze zgony w III RP – Witold Hake – 1.03.2017

https://youtu.be/plarUikNE_o

Walka NWO z Polakami wchodzi w fazę wojny psychotronicznej. Tomek, Piotr i chemtrailsy

https://youtu.be/22oAwBmLnZ8

Historia Polski dla wtajemniczonych czesc II

Lepper zza grobu pogrąży Pawlaka i Tuska? Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 30.05.2017

https://youtu.be/vIxLOQX5m10

Technologia starożytnego Babilonu ponownie – McGuire, Marzulli

Dobre 16
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *