Czy 'zdarzenia’ opisane w zwoju 1QM rozpoczną się w roku 2016/2017 ?

Jasnowidzenie to w parapsychologii zdolność umożliwiająca postrzeganie osób, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni bez udziału standardowych sensorów ludzkiego ciała. Taką zdolność dzięki łasce Boga YHWH posiadało wielu proroków oraz świętych. W czasach cywilizacji technologicznej istnieją ludzie, którzy posiadają podobny dar. Co czeka Polskę i Europę w roku 2016 ? Dlaczego rok 2017 jest tak ważnym w skali globu ziemskiego ? Zastanówmy się chwilę nad tymi pytaniami.

„Wojna synów światłości z synami ciemności” to umowny tytuł starożytnego zwoju z Qumran – 1QM. Jest jednym z siedmiu pierwszych zwojów znad Morza Martwego odkrytych w Qumran w 1947 roku w grocie numer 'jeden’. Zawiera on 19 kolumn (pierwotnie było ich jednak co najmniej dwadzieścia), z których zachowało się pierwszych 14-19 linii z co najmniej 21-22. Rękopis został napisany w języku hebrajskim pismem kwadratowym z czasów Heroda. Jest on datowany na koniec I wieku p.n.e. lub na początek I wieku n.e. Zwój ten, znajduje się obecnie w Jerozolimie w Sanktuarium Księgi. W grocie numer „cztery” znaleziono siedem kolejnych fragmentów zwojów o podobnej treści, jednak powiązania pomiędzy 1QM a tamtymi tekstami nie są całkowicie jasne. Mogą one stanowić wcześniejszą wersję Zwoju Wojny lub też mogą to być materiały źródłowe, które posłużyły za podstawę napisania Zwoju Wojny.

k,NTUxODM5MTgsODA2NzYz,f,9613_wiato_big

Opisuje on siedem scen konfrontacji „synów światłości”, pod kierownictwem „Księcia Światła” (zwanego także Michałem, Archaniołem) a „synami ciemności” (określenie wrogów wspólnoty odnoszące się zarówno do Żydów jak i nie-Żydów, co powinno być podkreślane), wspomaganych przez naród nazywany Kittim i kierowanych przez Beliala (czyli jednego z upadłych aniołów, dosłownie: „niegodziwiec świata„, „ten, który podnosi bunt„). Konfrontacja ta miała trwać 49 lat i zakończyć się zwycięstwem „synów światłości” oraz przywróceniem służby świątynnej i składania ofiar. Zwój 1QM rzuca również światło na występującą w Nowym Testamencie Księgę Objawienia, w której opisana ostateczna wojna również odbywa się pomiędzy siłami ziemskimi i niebiańskimi !

4Q201

1QM zawiera dokładny opis siedmiu kolejnych etapów walki, z ostatnim, decydującym natarciem „Synów Światłości”, popartym interwencją Boga Izraela. Udział kapłanów wskazywał na święty charakter wojny. Duża część rękopisu poświęcona jest także organizacji kultu zgromadzenia podczas walk, przygotowaniu operacji wojennych, wskazaniom dotyczącym wyposażenia wojowników, a także organizacji armii „Synów Światłości”. 1QM zawiera ponadto opis znaków bojowych (sztandarów gminy) oraz przedstawia obowiązki kapłanów podczas walk.

.

Czy 'zdarzenia’ opisane w zwoju 1QM rozpoczną się w roku 2016/2017 ?

Widzimy niezwykle dynamicznie rozwijającą się sytuację tzw. uchodzców. Ktoś niewidoczny dla społecznych mas, wpatrzonych w ciekłokrystaliczne przetworniki LCD, usilnie stara się przekonwertować obecną cywilizację w nowy twór, pomocą w tym przedsięwzięciu są z całą pewnością islamscy „goście”. Jesteśmy świadomi, zwłaszcza po tym jak Paul McGuire i Troy Anderson ujawnili prawdę o globalnych elitach, że biorą oni udział w nadprzyrodzonej rozgrywce, opowiedzieli się po stronie określonej istoty/istot. Wszystko wskazuje, że na Ziemi trwa walka ciemnych mocy synów ciemności z Synami Światłości, zmaganie toczy się o specjalne wpływy. Badacze poważnie zajmujący się tą tematyką wiedzą, że nie chodzi wcale o skutki militarne, czy finansowe tej „przepychanki”, ale o władzę nad DUSZAMI !

Book-Anglewarslarge

W ostatecznym rozrachunku o taką właśnie dominację chodzi (zgodnie z badaniami doktora Krajskiego, prof. Zwolińskiego i wielu innych) ! Nie tak dawno twórca InnegoMedium opublikował znakomity materiał dotyczący przepowiedni księdza Klimuszki, gdzie ten znany polski jasnowidz przewidział islamską inwazję. W w tym artykule chcielibyśmy zaprezentować wizję dotyczącą roku 2016 lub 2017. W roku 1917 miały miejsce objawienia w Fatimie, gdzie Matka Boska przepowiedziała coś co może wyglądać na poważną sytuację we Włoszech, a konkretnie w Watykanie. Zacytujmy tu urywek cennego opracowania w tym temacie:

(…)Tyle, że tekst Trzeciej Tajemnicy mówi coś zupełnie innego. Mówi o „ciałach” leżących w zburzonym mieście, ciałach, które potrzebują modlitwy papieża. Nie miałoby to sensu, gdyby chodziło o męczenników za wiarę. Dalej tekst Tajemnicy opisuje zabicie papieża (który jest martwy, a nie „jak martwy”) przez żołnierzy i dopiero potem mówi o męczeństwie Biskupów, Księży, zakonników i ludzi świeckich, którzy „zginęli jeden po drugim”. Tak więc ma rację Solideo Paolini kiedy zauważa, że „męczennicy, o których mówi tekst, zostają zamęczeni po tym, jak Ojciec Święty dociera do końca swej Drogi Krzyżowej” – ta rzeź chrześcijan „następuje po gwałtownej śmierci Rzymskiego Papieża”. Tak więc wydaje się być tragedią, która ma się jeszcze wydarzyć, ponieważ od roku 1917 tego rodzaju wydarzenia nie miały miejsca. (…)Tymczasem przyjmujemy, że chodzi tu o zagadkę, która staje się coraz bardziej skomplikowana. Zresztą we wprowadzającym tekście arcybiskupa Bertone znajdują się także inne sensacyjne niespójności, do których wrócimy później. Ten tekst zresztą bardzo starannie unika twierdzenia, że zamach z 1981 roku jest realizacją proroctwa zawartego w Tajemnicy. (…)Jest zdumiewające, że te słowa papieża przeszły dotąd niezauważone. Znajdujemy w nich przynajmniej dwie ważne informacje. Pierwszą jest fakt, że trzynaście lat po zamachu, „pod koniec stulecia”, Jan Paweł II uważał, iż proroctwa z Fatimy mają się jeszcze urzeczywistnić i mówił o tym takimi słowami, które niemal dosłownie przywołują to, o czym siostra Łucja wspomina w liście z 1982 roku. (…)

424424

Widać obecnie rozwijające się skomplikowane sytuacje, które mogą doprowadzić do materializacji wydarzeń opisanych w wizji z Fatimy. Istnieje wiele teorii, które głoszą, że rok 2017 ma być kulminacyjnym dziełem tajnych stowarzyszeń, chcących końca cywilizacji chrześcijańskiej-człowieczej, ma to być trzechset lecie ich działalności. Z tej to okazji, w roku 2017, zacząć się ma okres nowej cywilizacji, o której pisaliśmy w tekście pt.: „Polska cywilizacja Człowiecza„. Proszę te kilka zdań traktować jako wstęp do zamieszczonej tu przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, która w naszej ocenie ma silne podstawy i należy ją przyjmować w pełni poważnie.

2e96c8f1d7fe871cbed3f217a02d6784,640,0,0,0

Gdy państwo obejrzą materiał, to będą się zapewne zastanawiać, tak jak wielu innych, nad słynną „ustawą 1066” ! Wizja naszego wybitnego jasnowidza wydaje się mówić o jej przyszłym zastosowaniu, dlatego tym szybciej powinno się ją odwołać, co miejmy nadzieję nastąpi już za kilka dni lub tygodni (Patrz artykuł na ZmianachnaZiemi). W przepowiedni jasnowidza jest mowa o wielce skrywanych posunięciach globalnej elity, wykonującej bliżej nieznany nam plan ! W mojej ocenie jest to plan nadprzyrodzony, realizowany przez wyznawców Istoty z Apokalipsy 9:11, aczkolwiek należy zaznaczyć, że może być on zatrzymany lub zneutralizowany dzięki modlitwie i postom, jak to przekazała wielokrotnie Maryja Dziewica w swoich przesłaniach (porównaj z Objawieniami w Oławie). Osobiście tą konkretną przepowiednię pana Jackowskiego oceniam bardzo wysoko, jego słowa na chwilę obecną wydają się wręcz sensacyjne ! (W tym temacie polecamy „Esseńczycy בעלי המסורה-żydowskie przygotowanie do chrześcijaństwa, nadejścia Synów Światłości„)

our_lady_of_guadalupe_4x6

P.S. – „1QM zawiera ponadto opis znaków bojowych (sztandarów gminy) oraz przedstawia obowiązki kapłanów podczas walk” – (…)Kluczowe w odłączaniu się od bestii są słowa wspomnianego czołowego polskiego matrixowca ks. Natanka, to nie jest jakaś skomplikowana wiedza, to jest bardzo proste, wystarczy „wyciągnąć sobie kabel” i udać się do okopów (na pustelnie, do kościoła, do zboru, do zakonu…), i strzelać modlitwami, postami, umarwieniami… !(…) – patrz „Fatima i polscy duchowi matrixowcy

 

Zródła:

Zenit 2016: Czy coś się zaczęło w roku 2012 i osiągnie swoją kulminację w roku 2016 ?

Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego

Nowy Porządek Rzeczy, a Kosciół Katolicki… etc.

Czy poprawność exo polityczna pozwoli nam dojść do prawdy ?

Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

inne narody zwróciły się ku fałszywym bogom.

Fatima i polscy duchowi matrixowcy

Ochronny znak z innego wymiaru

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Entelecheia w Turzovka

Rycerze Wyklęci

Królowa Nieba vs reptilianie

Tajemne zamiary Boga Stwórcy wobec stworzeń – ucieczka z cywilizacji UFO – droga do innego wymiaru

DARPA przetestuje mikroczipy, przeznaczone do kontroli ludzkiego umysłu”

Fundacja NWO i Ziemia(nie)

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część I

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część III

Hipoteza rzadkiej Ziemi – Paradoks Fermiego

Tajemnicze ogólnoświatowe wzięcie !

Bezcielesność aniołów w angelologii świętego Tomasza

Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów

https://lamarzulli.wordpress.com/2016/01/13/hybrid-beings-walking-among-us-daily-update-new-video/

Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z roku 1983

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/01/prawdziwy-wadca-pierscieni-czesc-ii.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/polska-cywilizacja-czowiecza.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/07/ufo-holizm.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/09/czarostwo-spoeczne-czyli-propagacja.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/09/islamskie-sieci-neuronowe-zamiast.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/09/wyobrazcie-sobie-sygnalizacja.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/10/co-takiego-dzieje-sie-w-polsce-ze-jako.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/12/tajemnica-zmiennoksztatnych-ufo.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/07/geopolityka-ponadludzka-nowastara.html

Jackowski – wizja roku 2016

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o „krwawym czerwcu” w Polsce  23.03.2016

Dobre 33
Złe 4

Podobne Artykuły

3 thoughts on “Czy 'zdarzenia’ opisane w zwoju 1QM rozpoczną się w roku 2016/2017 ?

  1. Jest 16. 01 2016 i co ja czytam w internecie? Na ulicach wielu niemieckich miast dochodzi do manifestacji, zmierzających do obalenia rządu Angeli Merkel.Informacje o zgromadzeniach i protestach są pomijane przez Niemieckie media. Niemcy i ich koncerny prasowe działające w Polsce walczą o wolność słowa w Polsce, cenzorując ataki na kobiety w nowy rok w Niemczech i manifestacje przeciw działaniom własnego rządu. Zakłamanie, manipulacja, walka interesów, potyczki gospodarczo militarne, tak właśnie wygląda Europa i Bliski wschód. Nie trudno tu dojrzeć działanie jakiejś siły. Moi zdaniem zapowiedź wojny jest wielce trafna w tym czasie. Nie wiadomo jedynie jaką formę miała by ona przyjąć. Wojna gospodarcza- już się toczy, wojna religijno społeczna- już jest. Zatem pozostaje jedynie konfrontacja militarna i to w niezbyt odległej perspektywie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *