Macierz kontra Watykan, narody kontra rząd globalny – chrześcijanie kontra kościoły duchów

Jeżeli mieliście państwo jakieś doświadczenia z Kościołem katolickim Kosmicznym i Megalitycznym, to możecie coś o nim powiedzieć. Moim skromnym zdaniem jest to Święta Instytucja, dodałbym jeszcze: cudowna, wspaniała i tajemnicza. Oskarża się ją o wszelkie możliwe rzeczy, to znak, bardzo wyrazny znak, że jest święta ! Podobnie rzecz miała się z licznymi świętymi Kościoła Katolickiego. Ich także oskarżano o jakieś wyimaginowane rzeczy. Święty Kościół Katolicki jest kosmiczny i megalityczny, a to licznym grupom niewsmak, zwłaszcza Złej Loży, robiącej wszystko w głębokiej konspiracji, w wielkiej tajemnicy ! To właśnie ona stara się zniszczyć katolików, całą ludzkość. To Zła Loża jest ową „Nierządnicą” na której „czole wypisane imię — tajemnica: ,,Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, zdumiałem się wielce.” (Apokalipsa 17,3-6).

(„Dobra Loża” jest w cudzysłowiu bo „Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg” Ewangelia wg św. Marka 10:17)

Jesteśmy świadkami gigantycznej walki, jak o niej cały czas mówi rycerz Niepokalanej, Ks. Natanek. To jest kosmiczno duchowa bitwa Nefezjan, podkreślmy wyraz: duchowa. Istoty nadprzyrodzone (UFOnauci) to też, albo przede wszystkim – duchy, mogące, tak jak w Emilcinie czynić znaki – demony, które wychodzą ku królom całej zamieszkanej ziemi, by ich zgromadzić na wojnę w wielkim dniu wszechmogącego Boga.” Apokalipsa 16:14

Dlatego tak ważne jest proszenie Boga, będącego Duchem, o miłosierdzie, którym jest do czasu Jezus Chrystus. Bitwa toczy się w planie nadnaturalnym, ale i „materialnym”, czymkolwiek jest tzw. „materia„. Jako że Polska jest zbudowana na Kościele Katolickim Kosmicznym i Megalitycznym, to powinniśmy się starać o względy Króla Wszechświata, Maryi Dziewicy, Ducha Świętego i Boga Ojca w oparciu o katolicyzm trydencki. Niestety potajemnie zakazuje się obrządku trydenckiego, tak jak znakomicie przebadał ten temat Ks. Natanek: wciskają wszystkim „Nową Mszę„. Zresztą sprawa coraz większej szarpaniny wewnątrz watykańskiego Kościoła staje się z dnia na dzień poważniejsza. Portal PCH24 już publikuje film w tym temacie – bardzo interesujący.

Dociera do nas coraz więcej informacji, które zaczynają potwierdzać wszystkie przepowiednie Maryi, Wysłanniczki Boga Jezusa, dotyczące losów Watykanu i świata. Zaczynają wyzierać zza horyzontu coraz bardziej widoczne posunięcia rządu globalistów. Bezczelnie naciska się na państwa, by te zrezygnowały ze spokoju społecznego i zaimportowały do siebie haos, uliczne burdy, mordy i antycywilizację, temu właśnie służy „Porozumienie z Marakeszu w sprawie trzeciej Wojny Światowej” („Wyrok na Europę? Groźne zapisy „imigranckiego” porozumienia z Marrakeszu„).

Maryja przepowiedziała, że niektóre narody znikną z mapy świata, prawdopodobnie pierwszym europejskim, przeznaczonym do eksterminacji, będzie naród szwedzki. Jeżeli zrealizują plan masona Pike w czasie spotkania we wspomnianym Marakeszu, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że również my Polacy będziemy przeznaczeni do szatańskiej asymilacji. Zresztą jeżeli chodzi o niewidoczne działania „Macierzy nierządnic”, to mało kto zdaje sobie sprawę, że od jakiegoś czasu polskie dzieci są okultystycznie znakowane trupimi wszczepami (duchowymi implantami !).

Za Duchowe znakowanie (duchowy wszczep) można uznać proces, który został przedstawiony w filmie „Złote Dziecko” (produkcja z 1986 roku w reżyserii Michaela Ritchiego). Cudowny tybetański mały chłopiec miał być okultystycznie zanieczyszczony krwią, w wyniku tego miał stracić swoją moc/dziewictwo (w chrześcijaństwie zbawienie, cnotę), gdzieś w tym kontekście polskie małe dzieci mają być (są!) z premedytacją szprycowane („Dziecko – chłopiec z doskonałą niewinnością jest najbardziej pożądaną i właściwą ofiarą„) produktem okultystycznego mordu na nienarodzonych ! („Diabelski obłęd. Szczepionki z komórek abortowanych dzieci!„)

W całej tej skrywanej przed nami przestrzeni coraz głośniej mówi się o stworzeniu jednej armii europejskiej, będącej wstępem do kolejnej niemieckiej hegemonii (agentury UFO ordensjunkrów). Macierz-nierządnic pracuje dzień i noc nad realizacją planów budowy niewidzialnej konstrukcji świątyni. Wszystko ma być gotowe na moment objawienia się syna ufonauty. Jak państwo pamiętają, ta istota nie może „przybyć” na Ziemię, zanim nie zostaną unicestwione/unieszkodliwione dusze chrześcijan. Cały harmider jaki się stopniowo tworzy w Watykanie jest dziełem członków Macierzy odzianych w purpurę. Purpuraci Nierządnicy przejęli tam władzę, potwierdzają to coraz liczniejsi kapłani. („Przesłanie arcybiskupa Vigano do amerykańskich biskupów: „Bądźcie odważnymi pasterzami”)

Czwarta Tajemnica Fatimska materializuje się na naszych oczach, ale jeszcze dużo przed nami. Zgodnie z przepowiedniami Matki Boskiej powstaną jakieś nowe kościoły, właściwie to należy je nazwać prawdziwymi „Kościołami UFOnautów” ! „…duchy ciemności wszędzie rozszerzać będą powszechne rozluźnienie w tym wszystkim, co dotyczy służby Bożej; będą one miały wielką władzę nad naturą; powstaną kościoły w służbie złych duchów.

Będą one przenosić ludzi z miejsca na miejsce, nawet duchownych…”. Tego typu działanie jest specjalnością UFO istot, oczywiście również i aniołów Boga YHWH. W tym temacie niezwykle ważnym filmem z roku 2018 jest ten o nazwie: „Narciarz teleportowany na odległość 3500 kilometrów z góry na której wypoczywał” (Skier „Teleported” 2900 Miles Away From Mountain?„) W dokumencie tym mamy potwierdzone rządowe informacje o niewyjaśnionej teleportacji amerykańskiego narciarza, doświadczonego wieloletniego strażaka. Policja badała ten przypadek, poważny człowiek jezdził sobie na nartach razem z grupą kolegów po fachu, gdy nagle zniknął. Cała lokalna społeczność, setki ludzi, rozpoczęła poszukiwania, zaangażowano w to różnorakie służby, wszystkie służby, psy i helikoptery (patrz film „Wielka stopa i zaginieni 411 – David Paulides, Ałmas – Yeti„).

Po paru/kilkunastu godzinach zadzwonił z miejscowości oddalonej o 3500 km od góry na której jezdził. Nie potrafił wytłumaczyć jak doszło do teleportacji, kiedy go odnaleziono miał na sobie te same narciarskie ubranie, poddano go badaniom medycznym, które nie wykazały w jego organizmie psychotropów. W miejscowości wypoczynkowej znaleziono jego wszysatkie rzeczy nietknięte, dokumenty i karty kredytowe. Władze/służby do dziś dnia nie potrafią tego wyjaśnić. „A kiedy wyszli z wody, Duch Pański porwał Filipa i dworzanin już nigdy go nie widział. Jechał zaś z radością swoją drogą.  A Filip znalazł się w Azocie i głosił Ewangelię od miasta do miasta, aż dotarł do Cezarei” – Dzieje Apostolskie 8:39-40

Przesłania Maryi są przedziwne, ale przecież obecnie dzieją się również rzeczy nadzwyczajne, prawie codziennie śledzimy wiadomości o zjawiskach niewyjaśnionych. Wystarczy wejść na Innemedium, lub portale zachodnie, YouTube, by przekonać się o istnieniu istot duchowych, anielskich, wizytujących planetę Ziemia i ludzi ją zamieszkujących. Wydaje się, że jest tych zjawisk więcej i więcej… „Na każdym miejscu będą się działy zjawiska niezwykłe, ponieważ prawdziwa wiara wygasła i fałszywe światło oświeca świat.” słowa Maryi, które włąsnie przeczytaliście, mogą potwierdzać czas Apokalipsy św. Jana 12:9 kiedy to: „został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie„.

Naszym zdaniem do wspomnianych „kościołów duchów” powinno zaliczać się(przede wszystkim!) dzisiejsze „Towarzystwa Vril-Thule„. Wchodzimy w jakiś duchowo gorący okres, dlatego Polska, Polacy i inne narody dla własnej ochrony powinny odmawiać różaniec, ale i koronkę do Miłosierdzia Jezusa. Niestety protestanci do jakiegoś stopnia sami pozbawiają się łaski i opieki ze strony Wysłanniczki Boga. Naszym zdaniem coś takiego mogło mieć miejsce w przypadku L.A. Marzulliego. 11 listopada pojawiła się na blogu Amerykanina informacja, że jego cały dobytek spłonął razem z całym domem, miało to miejsce w czasie katastrofalnych kalifornijskich pożarów 2018.

Znany wam badacz UFO implantów, ale i twórca filmów o rzekomo fałszywych objawieniach z Fatimy stał się w kilka godzin bezdomnym. Wszystkie jego dokumenty, badania i nagrania zostały kompletnie spalone. Czy był to przypadek, czy może wyrok ze strony istot nadprzyrodzonych ? Bóg to wie… my ze swej strony będziemy się modlić za Marzulliego, by oświeciła go Boża łaska, by uznał prawdziwość przesłań Maryi Dziewicy.

Linki:

Czy katolicka loża przywoła wreszcie Ducha i przejmie władzę ?

 Wszystkie królestwa świata – kosmoi – kto nam wymazuje pamięć Total Recall ?

Marzulli, Stearman i Braun, co ich łączy ?

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Czy marsze niepodległości zatrzymają agenturę UFO ordensjunkrów ?!

Dziecko – chłopiec z doskonałą niewinnością jest najbardziej pożądaną i właściwą ofiarą

ONZ spiskuje przeciw życiu: każde suwerenne państwo musi zezwolić na aborcję

Diabelski obłęd. Szczepionki z komórek abortowanych dzieci!

Wyrok na Europę? Groźne zapisy „imigranckiego” porozumienia z Marrakeszu

Grzegorz Braun poparł apel w sprawie umowy otwierającej granice Polski dla nielegalnych imigrantów

https://lamarzulli.wordpress.com/2018/11/11/our-home-and-studio-are-gone/

Produkcja żywnosci tak jak w filmie „Zielona Pożywka”, sensacyjne informacje !!!

Skier „Teleported” 2900 Miles Away From Mountain?

Diaboliczna asymilacja Polaków do zachodniej cywilizacji demonicznej – Z pomocą Boga się obronimy

Technologia kosmitów z gwiezdnej federacji Cas 9 coraz bardziej zaawansowana – Hoggard

Szatańskie wesela nowo opetanych Polaków, którzy mają już zainstalowane obce duchy – Ks. Natanek

Ewa Pawela: „Dużo dalej niż Orwell” – #112 – POLECAMY

https://www.youtube.com/watch?v=P5bY20GFO7A

Tak o Synodzie nie mówi nikt! Zobacz filmu PCh24

KOŚCIOŁY DUCHÓW – Świat istot hylemorficznych i ich wyznawcy

Grzegorz Braun: „Żydokomuna próbuje zredukować polski patriotyzm do faszyzmu” #107 KONDOnews

https://www.youtube.com/watch?v=hGLmb6CdIbs

Jerzy Grunwald, Janusz Hryniewicz: „Szwecja będzie pierwszym krajem zislamizowanym”

Antychryst nadchodzi

https://www.youtube.com/watch?v=A0tKzIzdoLc

LA Marzulli at the Red Cross Center with FEMA in Thousand Oaks CA

https://www.youtube.com/watch?v=4g3pIbRMECs

Tajna operacja „Odra 2018” – VRIL THULE w akcji ?!

Krzysztof Karoń i Zgierski o tym jak przekuć Marsz Niepodległości w realne poparcie polityczne? LIVE

https://www.youtube.com/watch?v=ND60bPZqlzA

Wielka stopa i zaginieni 411 – David Paulides, Ałmas – Yeti

Zgoda, a Bóg rękę poda – Jacek Krzystek

Duchowe istoty z innego wymiaru „najdalszej północy” w oparciu o biblijną archeologię

Dobre 19
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *