Opisywane przed rewolucją lotniczą, to jest przed lotami braci Wright, przypadki tajemniczych, świecących, latających obiektów, są efektem niewiedzy o zjawiskach w przestrzeni powietrznej, kosmicznej i duchowej. W celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, czym może być zjawisko UFO, zaproponowano wiele hipotez, najpopularniejsze z nich to istnienie „kosmicznych braci”, przybywających do nas z powodu czystej ciekawości, lub by pomagać. W ocenie wielu badaczy istoty te posiadają cudowne możliwości, technologiczne jak i duchowe.

Karla Turner renomowana badaczka UFO, która sama doświadczyła „niezwykłości” tego fenomenu, zebrała razem przykłady niezwykłych cech jakie posiadają istoty uznawane za pochodzące z „pojazdów kosmicznych”. Podczas porwań do UFO ofiary mogą doświadczyć następujących rzeczy (w tym i przekazów informacji):

– Obcy mogą zmieniać nasze postrzeganie otoczenia.

– Obcy mogą kontrolować nasze myśli.

Mogą pojawiać się nam w różnorodnych postaciach, przeróżnych formach oraz przebraniach cielesności.

– Istoty te mogą zabrać z nas naszą świadomość, wziąść ją z naszej cielesności, unieruchomić nasze czynności motoryczne i zainstalować w naszych ciałach inne istoty, użyć naszych ciał jako nośników dla ich działalności zanim przywrócona    zostanie nam świadomość i odczuwanie własnych ciał.

– Obcy mogą być obecni koło nas w niewidocznej formie, mogą stać się częściowo widocznymi jeżeli zajdzie taka potrzeba.

– Porwani do UFO otrzymują znamię na powierzchni skóry, są to często specjalne oznakowania, inne od typowych ran ufologicznych, pozostawionych po „zabiegach” przeprowadzanych przez te byty, takich: jak punktowe zaczerwienienia, wielopunktowe rany, duże siniaki, 3 lub 4 palczaste ślady szponów, różnorodne kształty trójkątów.

– Porwane kobiety często cierpią z powodu problemów ginekologicznych powstałych w kontaktach z tymi bytami. Objawia się to w takich schorzeniach jak cysty, rak piersi lub macicy, guzy rakowe i histerektomia.

– Obcy potrafią pobierać płyny ustrojowe ludzi z takich części jak kark, kręgosłup, żył, stawów kolanowych , przegubów dłoni lub innych. Mogą również wstrzykiwać nieznane rodzaje płynów w różne części ciała. Zadziwiająco duża ilość porwanych cierpi na poważne schorzenia, których nie mieli przed spotkaniem z UFO istotami, a które w konsekwencji doprowadziły do operacji chirurgicznych, osłabienia a nawet śmierci, przyczyn tych zmian chorobowych doktorzy nie potrafili ustalić.

– Część z porwanych doświadcza osłabienia ich zdolności umysłowych, chęci spotkań z innymi oraz dobrego duchowego samopoczucia. Porwani odczuwają również wybuchy nad popudliwości, prowadzące do narkomanii, alkoholizmu, przegrzania organizmu czy zaniku barier seksualnych, w tym powstania cech homoseksualnych.

– U ofiar porwań powstają dziwne obsesje prowadzące do zakłócenia normalnego życia, co prowadzi do zerwania powiązań rodzinnych.

– Obcy wykazują WIELKIE zainteresowanie seksualnością ludzi oraz dzieci, powodują fizyczny ból u osób zabieranych na pokłady UFO.

– Obcy trenują porwanych za pomocą przekazów telepatycznych, w formie lekcji, wizji oraz przykładów dawanych za pomocą ich technologii, bądz bezpośrednio za pomocą dotyku.

– Porwani są zabierani do pomieszczeń gdzie widzą nie tylko obcych, ale i normalnie wyglądających ludzi, ubranych w wojskowe uniformy, współpracujących z UFO bytami.

– Podczas pobytu w pojazdach ufo porwani często spotykają różnorodne rasy obcych, wszelkie typy szaraków, insektoidów, gadzich oraz tzw. blond włosych aryjczyków. Są zabierani do podziemnych baz gdzie widzą dziwaczne kreatury hybrydalne, nad którymi uwijają się inne humanoidalne hybrydy/stwory, często pokazywane są im przezroczyste pojemniki, w których pływają części ciał ludzkich. Porwani widzą innych ludzi, z których odciągana jest krew. Pokazywani są im ludzie, którzy są w tym czasie okaleczani, odzierani ze skóry, rozczłonkowywani i nabijani na coś, wyglądający po takiej „czynności” jak nieżywe zwłoki. Część ze świadków, którzy to widzieli była zastraszana, że skończą w podobny sposób, w podobnym stanie, jeśli nie będą współpracować z UFO porywaczami. (W związku z tym co właśnie państwo tu przeczytali nalegamy by zapoznać się z treścią artykułu pt.: bez przypowieści nic im nie mówił” !!!)

– Obcy pojawiają się w domach i zabierają na jakiś czas dzieci rodzicom, gdy ci zostają w tym czasie sparaliżowani przez technologię obcych. W przypadkach gdzie rodzice protestowali, ufo istoty oświadczały że: „…dziecko należy do nas…

– UFO istoty zmuszają porwanych do kontaktów seksualnych z innymi bytami ufo, a nawet z innymi porwanymi ludzmi, będącymi w tym czasie na pokładzie statku ufo, obcy obserwują takie seksualne zdarzenia. W takich przypadkach ufo byty przybierają na przykład formę Jezusa, papieża, znanych gwiazd, a nawet zmarłych bliskich porwanego, wszystko to by „zachęcić” ofiary do dokonania niechcianego aktu płciowego.

– Obcy przeprowadzają bardzo bolesne eksperymenty na porwanych ludziach, stwierdzając że te procedury te są konieczne, nie dając żadnych dalszych wyjaśnień.

– Byty te przeprowadzają bardzo bolesne zabiegi genitaliów jak i części analnych z użyciem ufo sond, robione są one także na dzieciach !

– Obcy przewidują nieuchronne katastrofy mające nawiedzić Ziemię jak ogólnoświatowy chaos i destrukcja cywilizacji (Proszę sprawdzić Biblijna archeologia istot innowymiarowych – rządców świata„). Mówią, że pewna część ludzkości zostanie „uratowana” i zabrana z planety by kontynuować dalszą egzystencję ludzkości na innych planetach, lub gdy na Ziemi skończy się chaos zostaną odesłani z powrotem.

– Wielu porwanych stwierdzało w raportach, że nie wierzyli obcym będąc przez nich mentalnie manipulowanymi, wywierano na nich presję co do zrozumienia celu porwań, w ocenie ofiar „zabiegi” UFO bytów miały o wiele bardziej złowróżbne cele niż te, które im imputowano jako tzw. „ratunek ludzkości”

easter-paintings

W każdym przypadku z tej listy istnieją inne raporty potwierdzające te punkty, nie są one pojedynczymi relacjami „wycieńczonych” ofiar. Te wyszczególnione elementy potwierdzają, że zjawisko UFO nie jest prostym fenomenem, jak spora część badaczy stara się wmawiać opinii społecznej.(tzw. Syndrom dobrych kosmitów) Doświadczenia porwań nie są ograniczone do jakiegoś jednego podobnego schematu zdarzeń. Ten fenomen nie może być prosto wytłumaczony jako coś co ma przypominać eksperymenty łączenia różnych gatunków humanoidalnych, lub „naukowych badań” w ramach poznania ludzkiej cielesności.

Zanim stwierdzimy, czy UFO jest wrogie musimy się zapytać czy byty te muszą robić te rzeczy głównie podczas nocy, czy potrzeba nas paraliżować by przeprowadzać te „spotkania” i robić „dobre uczynki” ? Czy aniołowie potrzebują kraść ludzkie płody ? Czy potrzebują manipulacji seksualno-genitalnych oraz odbytniczych dokonywanych także na naszych dzieciach ? Czy obecny podczas UFO porwań strach, ból i oszustwo jest zgodne z tym co myślimy o bytach posiadających wysokie duchowe motywy swojego działania ?!

– Byty UFO informują porwanych, że są tymi, którzy nas stworzyli za pomocą DNA

– Twierdzą że poprowadzą nas na kolejny wyższy etap rozwoju ewolucyjnego, będzie to poziom jaki osiągnęli Jezus, Mojżesz, Budda, Mahomet i inni przywódcy religijni. Że tak naprawę to ONI byli tymi wybitnymi jednostkami w dziejach ludzkości. (zgodne z innymi relacjami o tzw. kosmicznym procesie przygotowywanej asymilacji, patrz film pt.: „Demoniczne UFO”)

– UFO istoty stwierdzają, że Ziemia to żywy organizm

– Informują porwanych, że Ziemia zostanie zniszczona jeśli nie zmienimy naszego zachowania

– Twierdzą, że są bardziej rozwinięci od nas pod względem duchowym i technologicznym

– Mówią że są istotami cielesnymi pochodzącymi z innych systemów gwiezdnych

– Twierdzą że są naszymi zbawicielami

Przedstawiony tekst to raport Karli Turner, który znajduje się tutaj: http://www.stopalienabduction.com/?p=2339

Byty które spora część ludzkości uznaje za kosmitów są niezwykle zainteresowane naszą seksualnością. Możliwe, że nie posiadają oni cech rozrodczych do jakich jesteśmy przyzwyczajeni w tym świecie, jakie znajdujemy w naszej biologicznej konstrukcji.

Według biblijnego opisu stworzenia, do istoty człowieka należy bycie stworzonym przez Boga jako mężczyzna albo jako kobieta. Ta „podwójność” jest podstawowym faktem należącym do natury człowieczeństwa. Nikt nie jest człowiekiem w ogóle, człowiekiem poza płcią. Jest się człowiekiem albo jako mężczyzna, albo jako kobieta. 
Księga Rodzaju przekazuje prawdę o pochodzeniu człowieka od Boga w formie prostych, można powiedzieć wręcz baśniowo-bajkowych opowiadań. Te biblijne opowieści odpowiadają na fundamentalne ludzkie pytania: skąd ostatecznie wziął się człowiek? co jest istotą jego natury? co jest jego powołaniem? Na te pytania nie odpowie ani biolog, ani fizyk, ani chemik, ani lekarz, psycholog czy socjolog. Co bynajmniej nie oznacza lekceważenia wiedzy o człowieku, której dostarczają ci specjaliści. Biblia patrzy na człowieka z perspektywy religijnej i tak należy ją czytać.

kobieta i mezczyzna05Istoty które porywają ludzi dla ich seksualnych celów wydają się nie mieć poczucia wstydu. Zdaje się, że brak im tego wysokiego uczucia, określanego także jako cnota. Trzeba tu zacytować Jana Pawła II, będzie to nam potrzebne, by lepiej zrozumieć naszą ludzką naturę oraz sytuacje w jakiej się znalazła cywilizacja dnia dzisiejszego, z obserwowanym coraz mniejszym wstydem, z zanikającym uczuciem wstydu wśród medialnych gwiazd, pokazujących się na ekranach odbiorników TV.

(…)Czym jest wstyd i jak tłumaczyć jego nieobecność w sytuacji pierwotnej niewinności, niejako w samej głębi tajemnicy stworzenia człowieka mężczyzną i niewiastą? Z dokonywanych współcześnie analiz wstydu – zwłaszcza wstydu „seksualnego” – trzeba wnioskować o szczególnej złożoności tego podstawowego przeżycia, w którym wyraża się człowiek jako osoba we właściwej sobie strukturze. W przeżyciu wstydu człowiek doświadcza lęku wobec „drugiego ja” – np. kobieta wobec mężczyzny – a jest to lęk o własne „ja”; człowiek niejako “odruchowo” wyraża tymże samym przeżyciem potrzebę afirmacji swego “ja”: akceptacji na miarę istotnej dla niego wartości. Wyraża zaś równocześnie na wewnątrz: w sobie samym, i na zewnątrz: wobec „drugiego”. Można zatem powiedzieć, iż wstyd jest przeżyciem wielorako złożonym także i w tym znaczeniu, że oddalając niejako człowieka od człowieka (kobietę od mężczyzny), szuka równocześnie osobowego ich zbliżenia, ustanawiając dla niego właściwą płaszczyznę i „poziom”. Przez to samo posiada podstawowe znaczenie dla kształtowania etosu ludzkiego współżycia i obcowania, zwłaszcza w relacji mężczyzna-kobieta. Analiza wstydu wskazuje wyraźnie, jak głęboko jest on ugruntowany właśnie w relacji, jak ściśle i precyzyjnie wyraża prawidłowości istotne dla “komunii osób”, a równocześnie, jak głęboko sięga w wymiarze pierwotnej dla człowieka “samotności”. Pojawienie się wstydu w dalszym ciągu biblijnego opisu w wersji jahwistycznej (Rdz 3) posiada wielowymiarowe znaczenie i w swoim czasie wypadnie nam raz jeszcze podjąć jego interpretację. Co natomiast oznacza jego pierwotna nieobecność w Rdz 2,25: byli nadzy i nie odczuwali nawzajem wstydu?

POPE JOHN PAUL II

Przede wszystkim więc należy ustalić, że jest to właśnie nie-obecność wstydu, nie zaś tylko jego brak lub niedorozwój. W żadnym kierunku nie możemy tutaj dopuścić jakiejś “prymitywizacji” znaczenia. Nie tylko więc tekst Rdz 2,25 stanowczo wyklucza, abyśmy to, o czym mówi, mogli określić jako “bez-wstyd”, ale co więcej, nie możemy dla jego wyjaśnienia szukać analogii w pozytywnych ludzkich doświadczeniach, jak np. w doświadczeniach wieku dziecięcego albo w życiu tzw. ludów pierwotnych. Analogie te są nie tylko niewystarczające, ale mogą być wręcz mylące. Słowa Rdz 2,25 — “nie odczuwali nawzajem wstydu” — nie wyrażają bowiem braku, ale wręcz przeciwnie, służą do wyrażenia szczególnej pełni świadomości i przeżycia, przede wszystkim zaś pełni poczucia sensu ciała, która łączy się z faktem “byli nadzy”. Że tak należy rozumieć i interpretować nasz tekst, świadczy o tym dalszy ciąg opisu jahwistycznego, gdzie pojawienie się wstydu, w szczególności wstydu “seksualnego”, wyraźnie jest ukazane jako związane z utratą owej pierwotnej pełni. Zakładając przeto w dalszym ciągu doświadczenie wstydu jako “graniczne”, musimy pytać, jakiej pełni świadomości i przeżycia, a nade wszystko, jakiej pełni poczucia sensu ciała odpowiada znaczenie pierwotnej nagości, o którym mówi Rdz 2,25.

Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba mieć przed oczyma cały dotychczasowy proces analityczny, do którego podstawę znajdujemy przede wszystkim w całości tekstu jahwistycznego. W procesie tym pierwotna samotność uwydatnia się jako “nie-od-poznanie” swego człowieczeństwa w otaczającym świecie istot żywych (ani-malia), które z kolei – wraz ze stworzeniem człowieka “mężczyzną i niewiastą” – ustępuje miejsca uszczęśliwiającemu “od-poznaniu” swego człowieczeństwa “przy pomocy” drugiego. Tak mężczyzna od-poznaje swoje człowieczeństwo “przy pomocy” kobiety (Rdz 2,23). Jest to zarazem akt szczególnego uczestnictwa w widzialności świata, dokonuje się zaś bezpośrednio poprzez ciało (“ciało z mojego ciała„). Ono jest bezpośrednim i naocznym źródłem przeżycia utożsamiającego ich jedność w człowieczeństwie. Nietrudno ustalić, że nagość odpowiada tej pełni poczucia sensu ciała, jaka płynie z zewnętrznej widzialności. Można o tej pełni myśleć w kategoriach prawdy bytu czy rzeczywistości – i można powiedzieć, że mężczyzna i kobieta byli pierwotnie dani sobie w takiej prawdzie właśnie dlatego, że “byli nadzy„. Stanowczo nie można tego wymiaru pominąć w analizie znaczenia pierwotnej nagości. Ów udział w widzialności świata, w “zewnętrznej” jego widzialności, bezpośredniej i niejako samorzutnej – wcześniejszy od wszelkich “krytycznych” zawiłości ludzkiego poznawania i przeżywania – wydaje się bardzo ściśle związany z poczuciem sensu ludzkiego ciała. Można by już w nim dostrzegać pierwotną “niewinność poznania”.(…)

P.S. – …ufo istoty oświadczały że: „…dziecko należy do nas…„, podobnie i dziś, środowiska imperium gejowskiego twierdzą, że dzieci należą do nich ! – więcej o tym w tekście „Armia ciemności iluminackiego kominternu…

Zródła:

W tym temacie polecamy szczególnie tekst pt.: Biblijna archeologia istot innowymiarowych – rządców świata

Wielkie przygotowania do „Nowej Wspaniałej Cywilizacji”

Niedługo KAŻDY będzie szczęśliwy i będzie znał swoje miejsce„.

„Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi

ważne by zapoznać się z tekstem pt.: Ogrodnicy, siewcy, rybacy, myśliwi i żniwiarze

bez przypowieści nic im nie mówił” !!!

Ufologia wsparta video technologią uzupełnia nasz pogląd na Biblię – „królestwo ludzkie”

Prawdziwy władca pierścieni – część II (Aktualizacja – wersja 2.2)

Batalia o ufo implant, relacja L.A. Marzulliego

Naśladowanie Boskich rozwiązań – bionika bogów, czy taka istnieje ?

Marzulli ujawnia wiedzę z zakresu tożsamości ufonautów ! (Full Disclosure)

Atak na Argonautę – Ogłoszenie

Ludzie Acheiropoietos – nie ludzką ręką uczynieni !

Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?

Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne

Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów

Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

Zapraszam do innego wymiaru poprzedniej cywilizacji, czy znacie taką Ziemię ?

 „Rzeczy ukryte od założenia świata”

Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया

Amnezja trwa i cały czas jest nam narzucana !

Porwane czy asymilowane ?

Tajemnica zmiennokształtnych ufo wyjaśniona ?

Dowody historyczne na globalny starożytny kataklizm

Piramidy z Giza, dowody na globalny kataklizm – Stephen Mehler prezentuje

Pamięć absolutna (globalna) Total recall – resety cache i RAM ?

Zagadkowe konstrukcje na Marsie. Starożytne Vimany to prawda ?

Poważna hinduska instytucja naukowa oraz nobliści zajmą się Vimanami

„oto Czuwający i Święty zstępował z nieba” – עיר

Ziemia – planeta na której istnieje jeszcze normalność – empiryczne i statystyczne pojęcie „normalności”

Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny

Przedświadomość megalityczna

Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (zanim nie staniemy się podmieńcami)

Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli

 Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia – przygotowania do „nowej” ?

http://argonauta.pl/ufo-holizm/

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

„Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w „elity„). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie.” więcej w artykule „Starożytna niebieska materia

„John Keel badacz i autor wielu książek sam zetknął się z tymi mrocznymi postaciami, w Point Pleasant, w której  liczna społeczność donosiła o Mothmanie  (człowieku ćmie), który został zauważony przez ponad 100 mieszkańców. Co  ciekawe większość osób, która była świadkiem człowieka ćmy zginęła w katastrofie mostu na rzece Ohio, lub zmarła w późniejszym  czasie w dziwnych okolicznościach. Dawni ludzie w czerni i współczesne Miby były najwyraźniej tymi samymi transcendentalnymi postaciami, które zastraszały ludzi o czym wyraźnie pisał Keel iż błędem było przyjmować iż ludzie w czerni są związani z agentami rządowymi. To właśnie Keel w arcyciekawej książce UFO operacja koń trojański ostrzegał iż zajmowanie się UFO jest niebezpieczne, ponieważ może prowadzić do destrukcji psychiki a tym samym prowadzić do samobójstw. ‘’Żarty z UFO są tak samo niedobre jak żarty z czarnej magii. To zjawisko czyni swoimi ofiarami neurotyków, ludzi lekkomyślnych i nie dojrzałych. Mogą dosięgnąć ich i nieraz już dosięgały schizofrenia paranoidalna, demonomania, czy wręcz samobójstwo. Lekko myślna ciekawość w stosunku  do UFO może przerodzić się w rujnujące uzależnienie’’ – cytat ze strony ufologa Arkadiusza Miazgi http://arekmiazga.blogspot.com/2017/02/niebezpieczne-spotkania-z-ufo.html

Book-Anglewarslarge

UFO maskarada – Karla Turner 1995 – cały film PL. 

UFO tabu, sensacyjne badania ufologa Joe Jordana – duchowe raporty, polskie napisy

Graham Hancock to znany odkrywca zakazanej archeologii. Razem z Robertem Bauvalem sformułowali pogląd, wedle którego kompleks piramid w Gizie jest o kilka tysięcy lat starszy niż przyjmuje nauka, a jego architektura i układ był ziemskim odwzorowaniem położenia Pasa Oriona na starożytnym niebie. Będąc propagatorem niewygodnych informacji znajduje się pod ostrzałem krytyki, tzw. specjalistów mainstreamu, a jego publikacje są uznawane w kręgach akademickich za pseudonaukowe. Jest twórcą „teorii”, według której wszystkie cywilizacje ziemskie pochodzą od jednej i wspólnej kultury, „matki kultur”, z czym zgadza się bardzo wielu megalitomaniaków.  To też jak wiemy jest przesłaniem starożytnej Biblii. Książki Hancocka wydano na całym świecie w olbrzymich nakładach i w aż 27 językach. W roku 2005 wydał książkę o tytule: „Nadprzyrodzone: Spotkania ze starożytnymi Nauczycielami Ludzkości” („Supernatural: Meetings With the Ancient Teachers of Mankind„). Mogło by się wydawać, że chodzi w niej, jak to było do tej pory, o przegląd miejsc konstrukcji megalitycznych, mogło, ale tak nie jest.  Tym razem autor prowadzi dochodzenie, w którym to dziejowym momencie starożytni kosmici ingerowali w ludzkość, dając nam „światło cywilizacji i rozwoju” ! Hancock przygląda się twórczości zaginionych kultur, dopatrując się w ich powstaniu  i w ich dziełach działania halucynogenów. Zdaniem autora to dzięki narkotykom nastąpił kontakt z innymi wymiarami, z obcymi, a pozostawiona przez starożytnych sztuka, to efekt narkotycznych wizji oraz kontaktów istot z innego wymiaru z rzeczywistością ludzi. Czy tak było ? Aby to sprawdzić Hancock wielokrotnie zażywa tajemną miksturę Indian, po czym sam udaje się do innej rzeczywistości ! Tam spotyka niezwykłe istoty… O tym właśnie jest przetłumaczony program znanego wszystkim L.A. Marzulliego, który wyjaśnia eskapady pisarza i to co tam doświadczył.

Najszybsza droga do nieba ! – sensacyjne ustalenia pastora Hogarda, ks. Natanek

Istoty przybywające z „Wyżyn Niebieskich” do królestwa ludzkiego ?

Tajemnicze bramy, kryształowe sarkofagi i linia produkcyjna nowych UFO istot GMO

Plan Obcych i ich pomocników nadzorowanych przez Lucyfera, wiszący opęta…

Duchowe istoty z innego wymiaru „najdalszej północy” w oparciu o biblijną archeologię

Istoty z Czwartego Królestwa to byty z Czwartego Wymiaru – Hoggard, Missler, Jacobs

Podróże do drugiego nieba – L.A. Marzulli

Nadchodzi Czwarte królestwo – Quayle, Horn, Hoggard, Marzulli, Missler

Istoty z innego wymiaru – Duchowa archeologia w oparciu o badania biblistów i ufologów

Przyszłość ziemskiej cywilizacji i kontakt z obcymi w oparciu o interpretacje Biblii

Istoty hylemorficzne na przykładzie nagrania Roberta Binghama

Atak UFO Fakty czyta lektor Polskiego Radia

UFO oblivion oraz tajne nauki istot iluminackich odlatującej piramidy

Nasienie Węża i ufo zwodzenie czasów ostatecznych

Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia

Produkcja istot humanoidalnych – Gonz Shimura

Earth Vs The Flying Saucers” (1956)

https://youtu.be/jZO6pIhQEbo

Ufologia w pigułce – Davida Hugginsa obrazy

Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce

Dobre 10

Podobne Artykuły

2 thoughts on “Cudowne możliwości UFO istot, raport Karli Turner

  1. Servuß ! W roku /chyba/ 1977 mialem besposrednia stycznosc z niewidzialna „Istota” wielokrotnie, wraz z innymi ludzmi /Trzy Rodziny , ok. 15 osob razem/, ktora wydawala przerozne „wrzaski” /dzwieki/ w nocy i nad ranem /widocznosc dobra , jak w dzien/.Dzialo to sie w Powiatowym miescie Grodkowie Slaskim , Woj: Opole . Zawiadomilem osobiscie Polskie -Radio Opole – i przyjechali Redaktorzy: Panstwo Nowiccy z radia Opole /Pani Nowicka byla w zaawansowanej ciazy / Byl to Radiowoz Typu:. Nysa „Kaczka” z mikrofonami kierunkowymi.W tym czasie takie „Reportaze” byly – Zabronie /Ustroj Polityczny – materializm /.Zbigniew ,Piotr Iwanski – Austriak/Pensionionist – 66.6 lat – Kawaler/. 1140 Wien 15.08.2016 j. 10:57

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *