Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?

Polacy kochają swoją ojczyznę, to oczywistość. Ci zarażeni „europejskością” albo tzw. „europejskim domem”, „europejską wspólnotą” już tak bardzo nie. Są też tacy którzy starają się zniszczyć własny kraj poprzez sprowadzanie do Polski islamistów. Folksdojcze NWO są dla naszej stabilności, dobrobytu i duchowego rozwoju zagrożeniem. Nie można przejść spokojnie nad planem nowego globalnego SS i nie ostrzegać rodaków przed ukrywającym się złem. Wizja III wojen światowych masona Pike jest realizowana z premedytacją. Na naszych oczach przeprowadza się projekt destabilizacji kontynentu i wprowadzenia okultystycznego reżimu. Dlaczego Chiny, albo inne bogate roponośne państwa nie uczestniczą w relokacji zagrożenia ?

raiders_of_the_lost_ark1Z badań wynika, że co dziesiąty Niemiec chciałby znów dyktatury. Mówimy tu raczej o białych Niemcach, a nie zniemczonych nachodzcach. Badacze z Uniwersytetu w Lipsku przeprowadzili w roku 2016 rozeznanie, z którego wynika że niemieckie społeczeństwo chciało by też nowego „Fuhrera”, natomiast za stworzeniem bytu podobnego do NSDAP jest dziś aż 25,5 proc. Niemców. Na „Fuhrera” oczekują też elity Nachasza, nazywają go jednak nieco inaczej, chrześcijanie rozpoznają i mówią o nim jako antychryście. Wspomnijmy, że oryginalny Hitler był satanistą, wielbicielem tej konkretnej istoty ! Słowa podziwu Fuhrera dla Nachasza i chęci stworzeniu globalnej wiary w Diabła możecie usłyszeć w filmie „Naziści Towarzystwo Thule i okultyzm (przekierowanie – od 24min:25sek)” – „Nie ma w nim prawdy”, zostało wypowiedziane w związku z tym, że diabeł nie tylko nie ma udziału w Chrystusie, lecz nawet toczy z Nim walkę…” cytat; Ojciec Kościoła. (Obama wprowadził do szkół w USA program nauczania o szatanie ! Jaka liczba dzieci i młodzieży przystąpi po takiej psychomanipulacji do Szturmowców SSzatana – Satan Jugend ?)

monstrancja04

Sw._Maksymilian_Kolbe_2009

Doktor Krajski, specjalista w dziedzinie biblijnej „Nierządnicy”, czyli masonerii wyznającej szatana, wskazuje na rok 2017 jako szczególny dla „Macierzy nierządnic i obrzydliwości ziemi” (Apokalipsa 17,3-6). Nie tylko 2017 jest przez okultystów nowego hitleryzmu NWO specjalnie 'namaszczany’, podobnie było w roku 1917, kiedy maszerowali w Rzymie: „Na całej kuli ziemskiej – ostrzegał Św. Maksymilian – tu słabiej, tam bar­dziej zaciekle toczy się walka przeciw Kościołowi Świętemu i szczęściu dusz. Wróg ukazuje się w rozmaitej szacie i pod różnymi nazwami… Wszyst­kie te obozy tworzą, zgodną linię bojową  przeciw Kościołowi Świętemu. Łą­czy je i wykorzystuje masoneria. Pierwszorzędnym, największym i naj­potężniejszym wrogiem Kościoła jest masoneria” –  dobitnie stwier­dzał św. Maksymilian. Nie wahał się nazwać ją  „głową piekielnego węża” !

indiana_arkpic_frommoviebookRok 2017, w ocenie badaczy tematu „obrzydliwości ziemi„, może okazać się kulminacyjny, będą chcieli, a właściwie atakują ze zdwojoną siłą. Nowi hitlerowcy NWO przypuszczają blitzkrieg na wszystkich frontach – materialnym i duchowym. Pojawiła się informacja o kolejnych skandalicznych nominacjach do Papieskiej Akademii Życia, ’nowi’ członkowie „opowiadająca się za otwartym podejściem wobec sodomii i innych aberracji seksualnych.„. Słychać też o jakichś komisjach przygotowujących obalenie moralnego kierunku wyznaczonego przez Jana Pawła II. Przypomnijmy, papież Frańciszek pochwalił niemieckiego teologa moralnego Bernarda Häringa, który był najbardziej zaciekłym krytykiem encykliki Pawła VI z 1968 roku „Humanae vitae”. Encyklika potępiła m.in. aborcję i antykoncepcję. Zdaniem Franciszka duchowny pomógł „rozkwitnąć teologii moralnej. Na polu organizacji międzynarodowych Szturmowcy NWO – nowego Waffen-SS-globalistów przypuścili kolejny atak: „ONZ wytacza gender-działa. Ideologiczna machina ma zmiażdżyć tradycyjne wartości”

INDY RAIDERS ARK OPENINGPrzepowiednie z Fatimy się potwierdzają („Czwarta Tajemnica„), a te z Biblii muszą się wypełnić – w tym stuleciu, może w kolejnych, zobaczymy „ohydę spustoszenia stojącą w miejscu świętym” ? Nowi SS-mani NWO są w posiadaniu wielu narzędzi. Można wyliczać ich „zdobycze” bez końca. W laboratoriach NWO pracują nad „nową” informacją genetyczną, tym razem są bardziej niebezpieczni, bardziej zaawansowani Mengele chcą ją zaaplikować ludzkości i wyprodukować „nowego humanoida GMO„, który stać się ma transhumanistycznym „bogiem”. W internecie możemy wyszukać poważne doniesienia, świadczące o ich tajnym arsenale, w którym znajdziemy wszelkie odmiany islamu typu ISIS-organizacji farmakia, stosujących hitlerowskie metody nowej eksterminacji. Zgodnie z przepowiednią fatimską Watykan zostanie zaatakowany i prawdopodobnie przestanie istnieć, doktor Krajski mówi o odkrywanych składach broni wysyłanych do Europy, ktoś z nich skorzysta.

raiders-800-600x405_origJednostki ukrywające się za oficjalnymi rządami, posiadające rzeczywistą władzę nad światem wierzą i wykonują polecenia Diabolos’a. Ci którzy się łudzą, że można nad tak potężną istotą jakoś zapanować są w wielkim błędzie. To ona panuje nad nimi. Duchowe istoty które się zagościły w ich ciałach nie odpuszczą dopóki naród Żydowski nie zostanie zniszczony, ale co ważniejsze, będą atakować do momentu całkowitej eksterminacji chrześcijan, co zostało przepowiedziane w Apokalipsie: „przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii” Apokalipsa 13:11 Siłę do walki ze strukturami masońskiego zła posiadają przede wszystkim wyznawcy Syna Boga YHWH, pochodzi od Ducha Świętego Chrystusa wraz ze wsparciem Maryi Dziewicy. „Wszyscy” którzy zostaną zabici to prawdopodobnie chrześcijanie, kto inny ma moc się jej przeciwstawić ?!

sataniściNa tle państw kompletnie zdemolowanych globalistyczną machiną antychrysta, ciągle jeszcze chrześcijańska i katolicka Polska dla nowych hitlerowców NWO wydawać się może zagrożeniem. Popatrzmy na polskojęzyczne elity (folksdojczów NWO), jak wzdychają za upragnioną Europą, przecież tej cukierkowej Europy już dawno nie ma, teraz mamy inną Europę, w której stale jest obecny terror, zamachy i ciągły stan wyjątkowy. Ktoś nas od wielu lat oszukuje wmawiając, że UE dba o równouprawnienie energetyczne, kiedy Niemcy z Rosjanami ustanowili bezczelny energetyczny Ribbentrop-Mołotow ! Okultystyczne elity nie poprzestaną na sztucznie wywołanym kryzysie, ich celem jest człowiek i jego dusza.

Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ?

Proszę sobie przypomnieć jak po roku 2000 państwo niemieckie w obawie przed zbyt dużym napływem „zbędnych, źle wyedukowanych” pracowników z Europy wschodniej, wprowadziło dla Polski 7-letni okres przejściowy. Oznaczało to, że przez ten czas Niemcy mogli skutecznie blokować obcokrajowcom dostęp do pracy w swoim kraju. Ich zdaniem zalew taniej siły roboczej mógł zdestabilizować niemiecki rynek pracy oraz zagrozić rozbudowanym systemom zabezpieczeń społecznych, aż tu nagle sztab hitleryzmu NWO wprowadził realizację „nowego podpalenia Reichstagu„, tym razem „Reichstagiem” jest Europa, a „podpałką” nasilone zwożenie islamistów ! Już nikt nie krzyczy o „okresie przejściowym”, o „niewykwalifikowanych lub zbędnych pracownikach” !

indy_belloq_arkWszyscy zdajemy sobie sprawę, że sposób wykorzystania incydentu pożaru budynku Reichstagu był decydującym krokiem na drodze do pełnego przejęcia władzy w Republice Weimarskiej przez satanistyczną NSDAP, i przekształcenia republiki parlamentarnej w monopartyjne policyjne państwo totalitarne, które jest od wieków marzeniem tajnej elity wyznawców Nachasza. Pod wpływem dramatyzmu „podpalenia Reichstagu” Hitlerowi udało się uzyskać prawny dekret: „O ochronie narodu i państwa” (niem. Verordnung zum Schutz von Volk und Staat), który  zawieszał „czasowo” podstawowe prawa obywatelskie zawarte w konstytucji, unieważnił między innymi tajemnicę korespondencji, wolność zgromadzeń, nietykalność osobistą obywateli i ich mieszkań (rozpoczęto siłowe wprowadzanie do mieszkań Europejczyków islamskich nachodzców !), dopuszczał tzw. „areszt prewencyjny” (obecnie z powodu tzw. „mowy nienawiści„), czyli internowanie bez nakazu sądowego przez policję (i policję pomocniczą) oraz wolność publikacji (coraz częstsze głosy o ograniczeniu wolności internetu).

tumblr_mx8u56kyqc1qg8i80o2_1280

raiders of the lost ark nazi flag with harrison ford as a spyCo najważniejsze – zawieszał również możliwość sądowej kontroli decyzji administracyjnych podjętych w jego trybie (brak możliwości odwołania się do sądu). Dalsze kroki nowych SS-manów NWO, wprowadzające pełzającą islamsko-lewacką rewolucję nowego porządku, doprowadzą, już się to dzieje, do tych samych zmian, które zdobył wyznawca szatana – opętaniec Hitler.

Dyktatura i droga do niej prowadząca, czy to Nimroda, Hitlera czy nowych komando-NWO jest zawsze ta sama, wpierw wywołanie zagrożenia, czego efektem jest ograniczenie praw obywateli, wolności prasy, np. pod pozorem braku zgody na akceptację choroby homoseksualnej lub umysłowej gender, itd, itp.  Wygląda na to, że nowy porządek hitlerowców NWO przewiduje, iż rolę SS-manów mają przejąć wojownicy ISIS, mordujący bez skrupułów i uznających innych za 'podludzi’. W video z dnia 22/06/2017 Gomz Shimura przedstawia fakty oraz plany hitlerowskiej arystokracji NWO. Przewiduje się, że w nadchodzącej niebawem wojnie zginie przynajmniej miliard ludzi.

Kiedy Gog i Magog zaatakują Izrael ? Biblijna przepowiednia proroka Ezechiela

Nathan08aaWielu rabinów jest świadomych zagrożenia, znają przecież przepowiednię, o której wspominał Chuck Missler. Pamiętamy w jakim tonie wypowiadali się o lewackim Baraku Obamie. Sytuacja jest wyjątkowo niestabilna, coś się może wydarzyć takiego co spowoduje, że państwa nagle obrócą się przeciw Izraelowi i go zaatakują. Zawsze kiedy ktoś chce eksterminować Żydów pojawia się również wątek „utylizacji” chrześcijan. Te same moce które kierowały Hitlerem, kierują obecnie elitą mordującą nienarodzone i narodzone dzieci ! Tego elementu już dłużej nie można lekceważyć, można go jeszcze ukrywać.

Zadasz sobie jednak pytanie, czy może w wyniku zabójstwa dokonanego przez diabła nie zrodziło się to, co nie istniało na ziemi przeklętej w uczynkach Adama, który został wypędzony z raju rozkoszy. Szatan zresztą stał się zabójcą od początku istnienia wszystkich rzeczy i on to, jak sądzę, będąc „pierwszym wytworem Pana”, pozazdrościł tym, którzy zostali stworzeni, aby istnieć. W ten sposób „przez zawiść śmierć weszła na świat”, a diabeł wciąż zabija tych, w których znajduje życie, a dziać się tak będzie do momentu, kiedy wszyscy wrogowie zostaną rzuceni pod stopy Syna Bożego, i jako ostatni wróg zostanie pokonana śmierć.” cytat; Ojciec Kościoła

ixristos764

Nowi hitlerowcy NWO w akcji, już oficjalnie ! Info z dnia 22/03/2018 „Po partii Nowoczesna trudno spodziewać się czegoś dobrego. Nie chodzi jednak tylko o wpadki słowne byłego lidera formacji, Ryszarda Petru, ale również o skrajnie postępowy program ugrupowania. Grafika opublikowana na Facebooku formacji 18 marca wywołała prawdziwą burzę w sieci. I bardzo dobrze! Zaprezentowana przez Nowoczesną na FB grafika zachęca do udziału w konferencji z udziałem przewodniczącej Nowoczesnej, Katarzyny Lubnauer oraz wiceprzewodniczącego .N, Witolda Zembaczyńskiego. Spotkanie poświęcone ma być, jak można wywnioskować z reklamy, osobom starszym oraz dotyczącym ich aspektom programu partii założonej przez Petru. Na grafice widnieje jednak niepokojące słowo, które wprawiło w osłupienie internautów. Mowa bowiem o depopulacji!http://www.pch24.pl/depopulacja–zrobimy-to–porazajaca-grafika-na-facebooku-nowoczesnej-,59098,i.html#ixzz5AURgMGH6

Nowi Hitlerowcy NWO wpadli właśnie na stary pomysł by wysyłać nieposłusznych do obozów zagłady ! „Aktywiści LGBT związani z Uniwersytetem Goldsmith w Londynie wpadli na pomysł, aby osoby odrzucające transseksualizm trafiały na 10 lat do obozów, gdzie będą łączyć pracę z resocjalizacją. Lewicowe środowisko jednocześnie zdecydowanie broni systemu penitencjarnego Związku Sowieckiego, a gułagi nazywa miejscami, gdzie prowadzono regularne zajęcia, kluby książki, grupy teatralne i inną działalności resocjalizacyjną dla przestępców.„Wyślij tych, którzy kwestionują transgenderyzm do gułagów, apeluje grupa studentów LGBT” – donosi anglojęzyczny portal „Breitbar.com”, opisując nową inicjatywę środowisk transseksualnych w Anglii. Jak pisze autor publikacji, według wpisów na jednym z portali społecznościowych Stowarzyszenie Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Transseksualistów przy Uniwersytecie Goldsmith w Londynie zasugerowało, aby osoby kwestionujące transgenderyzm kierować do obozów na 10-letnią reedukację. Według środowiska LGBT przy londyńskim uniwersytecie, należy „zabić” idee nieprzychylne transgenderyzmowi. Na pytanie zadane na społecznościowym koncie, czy nie można „uciszyć” przeciwników LGBT odpisano, że „po prostu zostaną wysłani do gułagów”. http://www.pch24.pl/gulagi-dla-przeciwnikow-transgenderyzmu–oto-pomysly-londynskich–teczowych-aktywistow,63062,i.html#ixzz5SBYLn8pM

Linki:

Pierwszy okultystyczny Blitzkrieg NWO z roku 1939 oraz drugi z 1992

Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych

Kiedy Nowe Stowarzyszenie Vril rozpocznie kolejny holokaust ?

Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ?

Odlot Hitlera

Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji

Czasami przyszłość prześwituje po polsku„.

Marzulli ujawnia wiedzę z zakresu tożsamości ufonautów ! (Full Disclosure)

Atak na Argonautę – Ogłoszenie

Ludzie Acheiropoietos – nie ludzką ręką uczynieni !

Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?

przepowiednię, o której wspominał Chuck Missler

Polska kolejny raz najechana ?

Podróż młodego Żyda do innego wymiaru – część III Wojna światowa – Gog i Magog

Polska w objęciach – prośmy o objęcia miłosierdzia

Polska z XII wieku przypomina tą z XXI – odeprzeć atak nowego MkUltra

„czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie” – nadprzyrodzony świat w ciele i poza

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Ukraina: neonaziści z pułku Azow czczą pogańskiego bożka. Pod posągiem Peruna chcą „święcić broń”

Platforma nie uznaje woli Polaków i chce przyjąć imigrantów. Zobacz, gdzie chce ich ulokować

Lewackie amerykańskie media są niemal bliźniaczo podobne do polskich

Już niedługo Niemcy zapomną, czym jest prywatność. Rząd Merkel chce wprowadzić „totalną inwigilację

Niemcy: wizyta w meczecie obowiązkowa, kto nie idzie – płaci grzywnę

Tureccy uczniowie szkół średnich nie będą uczyć się teorii ewolucji

Schulz w antypolskiej tyradzie: Polska jest problemem Europy

USA nie wspiera aborcyjnych międzynarodówek, więc UE robi co może, by nadal finansować depopulację

Zabijanie dzieci to „podstawowe prawo człowieka”. Tak twierdzi premier Kanady, ponoć katolik

Nie ma w nim prawdy”, zostało wypowiedziane w związku z tym, że diabeł nie tylko nie ma udziału w Chrystusie, lecz nawet toczy z Nim walkę…” O tej walce wspominaliśmy w tekście pt.: „Kosmiczno duchowa bitwa Efezjan

krolestwo-wewnatrz-was

„Jeszcze w okresie kampanii wyborczej we Francji pojawiła się duża porcja wykradzionych w okresie od 20 marca 2009 roku do 24 kwietnia 2017 roku dokumentów związanych z Emmanuelem Macronem. Jego sztab wyborczy informował wówczas, że prawdziwe dokumenty zostały pomieszane z fałszywymi i jest to próba wpłynięcia na demokratyczne wybory. Do tego zdania przychyliła się komisja wyborcza, która wydała mediom zakaz komentowania treści e-maili i innych dokumentów. 5 maja do publicznej wiadomości przeniknęła właściwie tylko informacja o tym, że Macron miałby rzekomo posiadać konto w raju podatkowym na Bahamach. Zbytnio mu to nie zaszkodziło i jak wiadomo łatwo pokonał w II turze kandydatkę Frontu Narodowego Marine Le Pen. Obecnie sprawa wróciła. Portal WikiLeaks umieścił w swojej bazie 21 tys. podobno zweryfikowanych już dokumentów. Prezydencka partia LREM w odwecie zawiadomiła prokuraturę. Media głównego nurtu jak na razie zajmują się tematem treści bardzo ogólnikowo. Tymczasem jest tam sporo ciekawostek, które pośrednio dotyczą także i naszego kraju. Interesujące jest zwłaszcza stanowisko Macrona i jego partii wobec zjawiska migracji. Kolejny raz okazuje się, że nie chodzi tu bynajmniej o pomoc uchodźcom, ale przede wszystkim o wykorzystanie migracji do zmieniania Europy.”  http://www.pch24.pl/jaki-jest-prawdziwy-macron–wraca-sprawa-dokumentow-na-temat-prezydenta-francji,53535,i.html#ixzz4ogrvBYck

Proszę sprawdzić pierwszy film !

Naziści Towarzystwo Thule i Okultyzm-Film Dokumentalny Lektor.cz 1

https://www.youtube.com/watch?v=ZKNkoc_wmys

Naziści Towarzystwo Thule i Okultyzm-Film Dokumentalny Lektor.Cz2

Nowa Wspaniała UFO cywilizacja iluminacka – duchowo biblijna analiza globalnych przemian

Drugi wykład Ks. Bukowskiego w sprawie UFO i zakazanej wiedzy oraz dodatek

Prawdziwa wiara Hitlera – video do artykułu na Argonauta.pl

https://vimeo.com/259479445

W mroku tajnych stowarzyszeń Stowarzyszenia nazistowskiego okultyzmu Lektor Pl – POLECAMY !!!

Czciciele Słońca,Pogańskie I Okultystyczne Korzenie NSDAP I SS-Film Dokumentalny Lektor

Atak nowych hitlerowców NWO ! – Natanek, Kowalski, Chojecki

Starożytne systemy dzisiejszych okultystow – dr Krajski – POLECAMY ! Jest tam o Hitlerze !

Proroctwo kardynała Wojtyły z roku 1976 ! Atak struktur zła na chrześcijaństwo !

W całym kontekście elit NWO szczególnie polecamy film pt „Obcy z piekła (napisy PL)” !

Obcy z piekła (napisy PL)

Dobre 25
Złe 2

Podobne Artykuły

2 thoughts on “Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?

  1. Nie chodzi o zniszczenie Izraela. Izrael jest przykrywką, żydzi w tym uczestniczą tak samo jak szeroko pojęty zachód. Wolne ludy wschodu, które pomimo (Polska w niewoli od końca XVIIIw.) niewoli nie zatracili cząsteczki (genu) wolności. To jest prawdziwym zagrożeniem dla twórców NWO by Słowianie się nie zjednoczyli. Chwała wolnym ludziom.

    1. „Bo Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery. I taki to otrzymuje pochwałę nie od ludzi, ale od Boga.” List do Rzymian 2:28-29 Chrześcijanie są też Izraelem ! Duchowym Izraelem, i będą nas mordować, co przewidziała Biblia w Apokalipsie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *