Chrześcijaństwo jakiego nie znamy – o wojnie informacyjnej w Tv Trwam

Nieformalne grupy i anonimowe centra kierujące globalną polityką, gospodarką i wojną informacyjno duchową, to temat programu w Tv Trwam. Zorganizowane struktury zła, jak je nazywał Jan Paweł II, chcą zguby Polski i Polaków. Jak się chronić przed ich niewidocznym atakiem ? A najważniejsze, jak rozpoznać, że jesteśmy pod okupacją ? Na antenie telewizji redemptorystów wystąpił specjalista w temacie obronności kmdr por. rez. dr Bohdan Pac.

1963321634Pamiętają zapewne państwo wypowiedz papieża Polaka, w której wskazywał na toczący się bój pomiędzy budowaną cywilizacją śmierci, a cywilizacją życia, by nie być obojętnym i wskazywać oraz nazywać po imieniu te „tajemnicze” ośrodki zła. Nie tylko dzielny papież z Polski o tym wspomina. Znany biblista doktor Michael Heiser również wskazuje na tocząca się niewidzialną walkę. Jego zdaniem chrześcijanie są zaangażowani, świadomie czy nieświadomie, w duchową batalię, o tym właśnie opowiada Pismo Święte. Pierwszy atak informacyjny nastąpił już w Ogrodzie Eden, gdy istota Nachasch zmanipulowała przekaz Wszechmogącego tak, że Ewa przekroczyła Boży zakaz. Od tamtej chwili staliśmy się śmiertelni. Wystarczy przejrzeć wciąż niezależne media, by przekonać się jak wielkie niebezpieczeństwo przygotowują nam globalne elity. Jeszcze do niedawna uznane przez specjalistów za chorych na umyśle, dziś kreują się na wyzwolonych i „postępowych”.

synowie-boga-02bbTe skrytobójcze ataki na naszą umysłowość i duchowość są prowadzone coraz bardziej oficjalnie. Wszystko na to wskazuje, że będą zdecydowanie niszczyć to co najwartościowsze, nie tylko dziecięce umysły, ale chrześcijańską doktrynę. (Proszę sprawdzić referat docenta Kosseckiego w temacie niszczenia dogmatów !) Kościół Katolicki staje się areną, na której rozgrywa się batalia o rząd dusz. Pojawiają się dokumenty wprowadzające u wiernych niepewność. Część specjalistów od biblijnej symboliki mówi już, że „za chwilę” może pojawić się w miejscu świętym ohyda spustoszenia ! (…)15 września 1987 roku w miejscu objawień w Akita (Japonia) Matka Boża powróciła do tematu ohydy spustoszenia, mówiąc: „Płaczę, bo Kościół ciągle idzie drogą podziału, utraty prawdziwej wiary, odstępstwa, błędów, które coraz bardziej są rozpowszechniane i przyjmowane. Obecnie urzeczywistnia się to, co przepowiedziałam w Fatimie, co objawiłam właśnie tu w trzecim przesłaniu danym jednej z Moich małych córek. Również dla Kościoła nadszedł moment wielkiej próby, gdyż niegodziwy człowiek zajmie miejsce w jego łonie i ohyda spustoszenia wejdzie do Świętej Świątyni Boga.”(…)

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

czwarta-tajemnica-fatimskaMożna to rozumieć na dwa sposoby: pierwszy mówi, że Świątynią Boga jest nasze ciało, („Trzeba cieszyć się z tego, że jadący na oślicy i młodym źrebięciu zniszczy wszelki łuk wojenny, ponieważ wtedy rozpalone pociski wroga, nie przemogą tego, kto przyjął Jezusa do swej świątyni.” –  cytat, jeden z Ojców Kościoła), drugim rozumieniem jest to dosłowne, o świątyni(ach) fizycznej – budynku. Ktoś może tak modyfikować odwieczną świętą naukę Kościoła Katolickiego by wyprowadzić Lud Boży na manowce. Wówczas „zasiądzie ohyda” nie tylko w kościołach, ale i w duszach wiernych ! Sprawa „ohydy” jest kluczowym elementem przepowiedni końca czasów, ale nie jedynym. Polska od roku 1992 to „przodownik” tajnych posunięć, przynajmniej takim była do tej pory, to teren szybkiego wprowadzania planu wyludniania. Do ostatnich wyborów w roku 2015 śmiercionośny proces przebiegał bardzo szybko, obecnie jest spowolniony, choć nieformalne grupy czują się ciągle bardzo silne !

futJako państwo chrześcijańskie jesteśmy narażeni na skomasowany atak bardziej niż inni. Ujawnione przez doktora Krajskiego informacje mówią, że decyzje w sprawie naszej udręczonej Ojczyzny zapadły na wysokich szczeblach struktur zła. To co tam zatwierdzono, to coś co przypomina wstęp do hitleryzmu. Ale nie to jest tak na prawdę jeszcze tak grozne. Najbardziej niebezpieczne są prawdziwe cele nieformalnych ośrodków zorganizowanego zła, a są nimi plany, by odebrać nam nasze dusze ! Ktoś kto nie jest w temacie, pomyśli że to jakieś fantastyczne brednie. Jak można komuś odebrać coś co nie jest materialne ? Otóż można, oni sami o tym mówią. Jeżeli ktoś nie jest w stanie świadomie podejmować decyzji, jest zmanipulowany, lub co gorsza opętany, to taki człowiek „nie posiada dla siebie, nie korzysta z własnej duszy”, ona pracuje na korzyść oprawcy, stajemy się niewolnikami. Jakimiś marionetkami w rękach kosmicznych/innowymiarowych agencji ! Gromadzonymi „na wojnę w wielkim dniu Boga Wszechmogącego” Apokalipsa 16:13.

ojciec_tadeusz_rydzykTo nie wszystko, sprawa jest jeszcze bardziej niezwykła. To o czym opowiada kmdr por. rez. dr Bohdan Pac to tylko wstęp do świata jeszcze bardziej zdumiewającego ! Do rzeczywistości istot niewidzialnych, do kosmosu inteligencji kosmicznych. Na ten świat duchów powołują się właśnie elity nowego porządku cywilizacji śmierci. Ktoś może pomyśli, że to wymysł pewnej grupki fanów New Age, lub ufologów, ale o tym nie tylko wspomina Biblia, jak się okazuje również święta Faustyna.

710199_090403_plock_05_34

Chrześcijaństwo jakiego nie znamy – „trzeba walczyć na śmierć i życie”

Zahaczamy tu o mało znane zapiski Chrystusowej Rycerki. To nie są jakieś tam opowiastki ze stron ufologów, czy przekaz od ufo kontakterów, ale zdania zatwierdzone przez święte oficjum ! „Kiedy dusza moja pod jego kierownictwem zaczęła zażywać głębokiego skupienia i pokoju, często słyszałam w duszy te słowa: umacniaj się do walki parokrotnie nieraz powtórzone.” (Dzienniczek św. Faustyny 145a)

…Trudności jej nie przerażają, są dla niej jakby chlebem powszednim – wcale jej nie przerażają, ani zastraszają, jak rycerza, który jest ustawicznie w boju, nie przeraża go huk armat. Daleka od przerażania się, ale nadsłuchuje, z której strony nieprzyjaciel atakuje, by odnieść zwycięstwo. Nic na ślepo nie robi, ale bada, zastanawia się głęboko, a nie licząc na siebie, modli się gorąco i zasięga rady rycerzy doświadczonych i mądrych, a tak postępując, prawie zawsze zwycięża.” (Dzienniczek św. Faustyny 145c)

Bywają zaatakowania, gdzie dusza nie ma czasu ani na zastanowienie, ani zasięgnięcie rady, ani na nic, wtenczas trzeba walczyć na śmierć i życie, czasami jest dobrze uciec się do Rany Serca Jezusowego, nie odpowiadając ani jednego słowa – tym samym nieprzyjaciel już jest zwyciężony.” (Dz 145d)

„W czasie spokoju dusza tak samo robi wysiłki jak i w czasie walki. Musi się ćwiczyć i to bardzo, bo inaczej nie ma mowy o zwycięstwie. Czas pokoju uważam za czas przygotowania do zwycięstwa. Musi ustawicznie czuwać – czujność, jeszcze raz czujność. Dusza, która się zastanawia, otrzymuje wiele światła. Dusza rozproszona, sama siebie naraża na upadki i niech się nie dziwi, że upada. O Duchu Boży, kierowniku duszy, mądry jest ten, kogo Ty wyćwiczysz. Ale, aby mógł Duch Boży działać w duszy – trzeba ciszy i skupienia.” (Dz 145e)

faustynaModlitwa. Dusza zbroi się przez modlitwę do walki wszelakiej. W jakimkolwiek dusza jest stanie powinna się modlić. – Musi się modlić dusza czysta i piękna, bo inaczej utraciłaby swa piękność; modlić się musi dusza dążąca do tej czystości, bo inaczej nie doszłaby do niej; modlić się musi dusza dopiero co nawrócona, bo inaczej upadłaby z powrotem; modlić się musi dusza grzeszna, pogrążona w grzechach, aby mogła powstać. I nie ma duszy, która by nie była obowiązana do modlitwy, bo wszelka łaska spływa przez modlitwę.” (Dz 146)

Święta Faustyna wspomina o nadsłuchiwaniu, z której strony nieprzyjaciel atakuje ! „Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich” List do Efez. 6:12 Zaproponowane powyższe kilka zdań z dzienniczka św. Faustyny ukazują „trochę inny obraz” dusz zakonnych od tego jaki jest oficjalnie prezentowany. Miłosierdzie owszem, ale i walka z bliżej nieokreślonymi istotami: „Kiedy się skończyło kazanie, nie czekałam na zakończenie nabożeństwa, bo mi się śpieszyło do domu. Kiedy uszłam parę kroków, zastąpiło mi drogę całe mnóstwo szatanów, którzy mi grozili strasznymi mękami. – I dały się słyszeć głosy: Odebrała nam wszystko, cośmy przez tyle lat pracowali. – Kiedy się ich zapytałam: Skąd was takie mnóstwo? – Odpowiedziały mi te złośliwe postacie: Z serc ludzkich, nie męcz nas.” – Cytat z „Dzienniczka” nr 418

Czy w nowej formule TVP kiedykolwiek pojawi się tego typu program ? Nie ulega wątpliwości, że Tv Trwam to najbardziej pro narodowa telewizja jaką kiedykolwiek mieliśmy ! Redemptorystom, zwłaszcza Ojcu Rydzykowi należą się wielkie uznanie za pracę, jaką od lat wkłada, by ratować Naród Polski przed zakusami zorganizowanych struktur cywilizacji śmierci, w tym na wyżynach niebieskich. W dobie coraz bardziej nasilonych ataków na człowieczeństwo, a zwłaszcza na chrześcijaństwo, należy wspierać to wspaniałe narodowe dzieło. (Szczególnie związany z poruszanym tu tematem jest artykuł pt.: „UFO-Holizm„, tam też znajdą państwo szczególnie ważne w tej kwestii wypowiedzi Jana Pawła II !)

 2391747d64536fa20334bd6c56ba1ac7640000

Linki:

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake – 9.12.2016

Ważny tekst ! Komórki macierzyste czy wykształcone organy?

 Kosmiczny jasyr – duchowa husaria

Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?

Pamiętnik znaleziony w internecie – Polsko-Amerykański Ruch Oporu

Polska kolejny raz najechana ?

Amerykański sen, a może jednak horror… ?

„Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”

 Geopolityka ponadludzka – nowa/stara dziedzina nauki

Czarostwo społeczne czyli propagacja reakcji alchemicznej.

Islamskie sieci neuronowe zamiast chrześcijańskich ?

Wyobraźcie sobie… – sygnalizacja

Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO – szansa na wolność

Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Duchowe elementy układanki UFO

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

Polski biskup wspiera kardynałów, którzy napisali głośny list do papieża

Pro-homoseksualna zakonnica promowana w… Muzeum Żydów Polskich!

Parlament Europejski lobbuje za stworzeniem europejskiej armii. Niemcy zacierają ręce

Ataki na wolność słowa pod przykrywką „Fake News” dotarły do Polski ?

USA, Polska, Izrael, Soros

„Na początku lat. 80. – jak wspomniał przed komisją senacką Maurice Strong – zapał do realizacji „celów środowiskowych” znacznie przygasł, dlatego „Zgromadzenie Ogólne ONZ podjęło decyzję o utworzeniu Światowej Komisji Środowiska i Rozwoju pod przewodnictwem byłej premier Norwegii Gro Harlem Brundtland”. W 1987 roku Komisja, której członkiem był też Strong, przedstawiła raport, pt. „Nasza wspólna przyszłość”. Tłumaczono w nim, dlaczego świat musi wkroczyć na ścieżkę „zrównoważonego rozwoju jako jedynego bezpiecznego i trwałego szlaku dla przyszłości ludzkiej wspólnoty”. Dodajmy, że pani Brundtland doradzała polskiemu rządowi w latach 1990-1991 w ekokonwersji zadłużenia wobec Klubu Paryskiego. Dzięki impetowi politycznemu wytworzonemu przez komisję Brundtland, Zgromadzenie Ogólne ONZ postanowiło zwołać w 1992 roku Konferencję na temat Środowiska i Rozwoju w Rio de Janeiro. Wróćmy jednak do opracowania powszechnie znanego jako „Raport Brundtland”, od nazwiska przewodniczącej grupy roboczej. Zdefiniowano w nim pojęcie „zrównoważonego rozwoju” i stwierdzono, że utrzymanie wolnorynkowej gospodarki nie jest już możliwe. Wnioski zawarte w tym opracowaniu stanowią kamień węgielny realizowanej obecnie polityki „zrównoważonego rozwoju”, która przerzuca niejako odpowiedzialność za skutki neokolonializmu z korporacji międzynarodowych na całą ludzkość.” Całość w linku Zrównoważony rozwój – „walka z rakiem”, którym jest… człowiek

Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny

Miłość do Jezusa – pokarmem żywota rodu boskiego Lecha

Dobra zmiana dla subkultury LGBT? Polska wsparła w ONZ interesy homoseksualnej międzynarodówki

Soros i niezwyciężeni

Odrażający, brudni, źli…

Cywilizacja łacińska czy dziki step. Dokąd zmierza Polska?

Kardynał do niemieckich biskupów: przyjcie do zmiany, dopóki mamy Franciszka

Białoruś kręci film o „bandytach z AK”. Czy polski rząd zareaguje na czas?

Rzym: były Penitencjariusz Apostolski krytykuje decyzję papieża w sprawie grzechu aborcji

Franciszek chwali kontestatora „Humanae Vitae” i zwolennika antykoncepcji

Komentarz ks. Briana Harrisona odnośnie niedawnej wypowiedzi papieża Franciszka nt. „prozelityzmu”

Poniżej film, który powinni obejrzeć wszyscy ! Pizzagate…

Pizzagate – SKANDAL władzy w Ameryce + twittergate

W określonych państwach od nowego roku każdy noworodek będzie miał wszczepiany mikroskopijny mikroczip-iplant-mikro urządzenie !

Ted Cruz Joins Pastors, Members of Congress in Prayer Meeting to Cut Satan’s Power in Capitol

„Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w „elity”). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie.” więcej w artykule „Starożytna niebieska materia

Sejmowy teatrzyk absurdu i obłudy

jesus-chrystus-calun-01

Rozmowy niedokończone: Wojna informacyjna 20.11.2016

Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce

Wieża Babel oddział polski: Fogelman, Morawiecki, Zalewska, Gliński i Gowin

https://youtu.be/c6GLaFadq_g

Masoneria: tolerancja, rozmywanie wartości, walka z dogmatami – doc. Józef Kossecki (gdyby nie działało można kliknąć w znaczek „v”)

Plan depopulacyjny dla Polski (13-20 mln) – doc. Józef Kossecki

7. Niezmienna wola Boga – ks. prof. Tadeusz Guz – POLECAMY ! (profesor wspomina o obecnym prawie stalinowsko hitlerowskim od 58min.)

Ufologia w pigułce – Davida Hugginsa obrazy

Elity oczekuja na Abaddona – dochodzenie Toma Horna i Josha Pecka

Dobre 24
Złe 4

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *