„czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie” – nadprzyrodzony świat w ciele i poza

Jednym z najbardziej walecznych księży katolickich jest Piotr Natanek. Nie chodzi o walkę w planie materialnym, ale o duchową. Narzędziami służącymi do obrony są: modlitwa, zwłaszcza różańcowa, post, głoszenie Słowa Boga oraz opis rzeczywistości z punktu widzenia wiary chrześcijan. W duchowej bitwie stara się, między innymi, o to by publicznie powiedzieć co się dzieje złego, by w środkach masowego przekazu wytknąć posunięcia struktur zła, by głosić kazania, najlepiej bez obaw, i by w wyniku tego tworzyć cywilizację chrześcijańską na odpowiednim budulcu – „a tą skałą jest Chrystus” – 1 List Koryntian 10:1

Ksiądz Natanek walczy nie tylko z duchowymi siłami, o których cały czas wspomina (przeciwnik nie cierpi nazewnictwa po imieniu, stanięcia w prawdzie, z otwartą przyłbicą, ich zasadą działania jest tajemnica !), ale z szeroko rozumianą niewiarą w świat nadprzyrodzony, w możliwe przejścia z i do innego wymiaru, w objawienia Maryi Dziewicy i chrześcijańskie przesłania z Niebios. Ksiądz Piotr należy do, i tworzy prawdziwy święty kościół katolicki. Jest obecnie głównym, obok Ks. Rydzyka, przewodnikiem chrześcijan-katolików. To dzięki niemu cały czas możemy poznawać i doświadczać katholikos albo Świętej Nauki, jak ją określa św. Tomasz z Akwinu – prawdziwego katolickiego kościoła Jezusa.tomaszWśród ludzi poddanych praniu mózgu, nazywanych potocznie „niewierzącymi”, panuje wygodny pogląd, że zły duch to taka metafora, że to fantazja, że to sztuka literacka i malarska, która miała uczyć niewykształconych, jednak ostatnio w kręgach kapłanów katolickich pojawiły się głosy, że istoty anielskie nie istnieją ! „Jedna z najbardziej wpływowych osób w Kościele, generał jezuitów o. Arturo Sosa Abascal, stwierdził, że diabeł nie istnieje.” Ojciec Arturo mówił jeszcze inne rzeczy, wspierające specjalne narzędzie, jakim jest przez wielu uznana: „Amoris laetitia” (W takich przypadkach radzili byśmy skorzystać z 'pojazdu’ komory deprywacyjnej !). O realności walki ze złym mówią nam doświadczenia wielu świętych. Najbardziej znane przypadki zmagania się z siłami tamtego świata to 'raporty’ św. Jana Marii Vianneya i św. ojca Pio, ale o tej nadprzyrodzoności powiemy za chwilę. Z tej perspektywy wspomnijmy co się działo w Polsce po roku 89.

 Kościół Katolicki według społeczności aniołów961

Najważniejszym elementem duchowej wojny błyskawicznej, zastosowanej w „naszej” Ojczyznie, szczególnie zaraz po roku 1991, jak opowiadał o tym prof. Zwoliński, było w pewnym sensie, wykorzystanie momentu zaskoczenia, a przede wszystkim starannego ukrywania samego ataku. Blizkrieg nowych hitlerowców NWO był przeprowadzony w skali strategicznej oraz dążył do maksymalnego zmasowania głównych sił w kierunku pierwszego uderzenia na słabą Polskę postkomunistyczną. Jako naród nie posiadaliśmy wówczas żadnego doświadczenia w prowadzeniu obrony duchowej przed ’typowym’ masońskim najazdem, nie wspominając o ich ataku na jeszcze państwową gospodarkę. Początkowo ofensywa szła na strefy gospodarcze, ale zaraz za nią rozpoczął się nowy kulturkampf, czyli wojna o umysły, by momentalnie przeistoczyć się w bitwę o nasze dusze ! W latach urzędowania folksdojczy NWO nasiliło się usuwanie z przestrzeni publicznej symboli chrześcijańskich, które trwa do dzisiaj (01/01/2017). Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że religia masońska jest skrajnie symboliczną więc każdy inny symbol niż ich okultystyczny, jest niemile widziany !

matka_boska_z_guadalupeZauważyli państwo, że głównie katolicyzm, albo badacze i kapłani katoliccy, mówią o masonerii wprost ?! Nie pamiętam żadnego protestanta, który publicznie wytykał organizacjom ’tajemnicy’ propagowanie zła, stosując w słownictwie wyraz „masoneria” ! To może świadczyć że protestanci, albo większość protestantów, nie ma mocy by się sprzeciwić, choćby ustnie, mocom piekielnym stosowanym przez nowych hitlerowców NWO, może ich do jakiegoś stopnia tolerują ? (Bez wsparcia Maryi i Jej aniołów nie jest to dla nich łatwe, jeśli w ogóle możliwe) To też pokazuje, że Kościół Katolicki kosmiczny i megalityczny prowadzony nie tylko przez Jezusa Chrystusa, ale i przez nich znienawidzoną Maryję Dziewicę, jest jedyną instytucją zdolną odeprzeć atak duchowego SS – szturmowców szatana.

495_9677Siły którymi posługują się hitlerowcy NWO to siły okultystyczne, dlatego tak mało osób jest w stanie cokolwiek powiedzieć i napisać na temat duchowej inwazji istot ufonautycznych w ciałach ofiar inwazji, albo ludzi poddanych głębokiej psychomanipulacji z wszczepami do umysłowymi nowego SS-NWO ! Nacierający front nowych hitlerowców NWO był tak potężny, że od 1990 roku nikt w Polsce nie odważył się, albo co bardziej prawdopodobne, nie był zdolny publicznie rozpoznać zagrożenia. Ich okultystyczne potęgi stosowały magię „ukrycia-skrycia” i nie pozwoliły dojść większości z nas do prawdy, do rozeznania duchów „Umiłowani, nie dowierzajcie każdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy są z Boga.” 1 List Jana 4:1

KsiadzDuchowa wojna błyskawiczna na Polskę – Blizkrieg NWO, od roku 1991 rozgrywała się potajemnie, to jest właśnie ich metoda – najważniejsza procedura ! Wszystko musi być owiane tajemnicą ! Jeżeli państwo sobie przypomną co powiedział doktor Krajski o początkach służb specjalnych, że borą swój rodowód właśnie z masonerii, to zdajecie sobie sprawę, iż skrajnie ukrywające się, przeróżne organizacje(nierządnice), dały początek niektórym służbom państwowym !  Poczynania działaczy zgrupowań masońskich, członków tajnych bractw i należących do nich polityków, podlegają skrajnej tajemnicy !  „A na jej czole wypisane imię — tajemnica: ,,Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, zdumiałem się wielce.” (Apokalipsa 17,3-6).

tajne-towarzystwo-z-sekretaWiemy, że Maryja przybywa od Boga YHWH by nas wesprzeć w wojnie z nowym hitleryzmem NWO – z Ojcem Kłamstwa i jego sługami. Z powyższego wersetu wiemy również, że i szturmowcy od szatana NWO (tzw. antykościoła) mają swoją „niewiastę” – nierządnicę, a właściwie jest ich pełno, tyle ile nieformalnych organizacji wspierających budowę Nowego Babilonu.

Hagars

Maryja Dziewica, świat nadprzyrodzony (astralny) i List świętego Judy

Był listopad roku 1982, siedzieli w domu Jakova, małej biednej chacie. Około drugiej po południu byli w 'salonie’ i oglądali zdjęcia. Nagle pojawiła się Maryja i powiedziała im: „Teraz zaprowadzę was i pokażę piekło, raj, czyściec.” Było to dla nich szokiem. Jakov popro­sił Maryję, żeby poszła tylko z Vicką, bo ona miała sześcioro rodzeństwa, a on był jedynakiem. Wedle tłumaczenia Vicki, Jakov bał się, że już nie wróci, a Jakov mówi tylko o strachu przed zbyt silnym doświadczeniem – zważywszy, że dla nie­go czymś nadzwyczajnym było samo widzenie Maryi. Maryja jednak wzięła ich za ręce – Vickę za prawą, Jakova za lewą – i oboje zniknęli z domu na dwadzieścia minut, co zaświadczyła mama Jakova, która nie znalazła ich tam.

To bardzo konkretne i realistyczne zdarzenie z objawień w Medziugorie należy do przypadku sześciu osób, zwanych widzącymi. Element znakomicie pasuje do podróży w ciele, którą odbyła dwójka dzieci. Faktem jest, że wyszli z domu przez dach, który się otworzył, żeby ich wpuścić do nieba razem z Maryją. W jednej chwi­li znaleźli się w raju, gdzie – powiada Vicka – nie tylko wi­dzieli chwałę nieba, ale jej dotknęli: „czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie…”  2 List do Koryntian 12,2-4 Świat astralny, dla sporej liczby „niewierzących” – 'fantastyczny’, to coś nieuchwytnego…

Uznaje się, że jedną z pierwszych powieści sci-fi jest ta napisana przez rzymskiego retora Lukiana z Samosat w latach 165–175 naszej ery. Autor wysyła swego bohatera statkiem na Księżyc, gdzie opisuje gigantyczną wojnę pomiędzy dziwacznymi istotami. Już od najdawniejszych czasów ludzie uznawali koncepcję wpływu istot pozaziemskich na życie ludzkiej rasy. Oprócz badań ufologów nie ma w chwili obecnej wiarygodnych danych naukowych o istnieniu inteligentnych istot pozaziemskich. Sama ufologia nie jest pewna z jakimi istotami mamy do czynienia, ani skąd tak naprawdę przybywają.

astralne07bbBardzo duży odsetek raportów wskazuje, że zjawisko UFO zmienia świadomość ludzi, którzy doświadczają „kontaktu”. Element wpływu UFO na świadomość-umysł jest bardzo często podstawowym składnikiem zajścia z udziałem NOLi oraz ich załogantów, co z kolei może być przesłanką do twierdzenia, że załoganci są jakby jednym ze „statkiem”, są równocześnie i statkiem i zgrupowaniem duchów-umysłów, jedną świadomością, a kontakt w takim ujęciu zmienia nie tyle co otoczenie, ale przestrzeń ducha pomiędzy człowiekiem a UFO, co jest ważne dla interpretowania koncepcji przyszłego „nowego rodzaju pojazdów astralnych„. Same statki ufonautów, gdyby je rozpatrywać szerzej, też nie mieszczą się w ramach standardowego rozumienia „twardej materii”, część z nich się dematerializuje, zmienia kształty, a część wcale nie jest materialna, bardziej przypomina rodzaj „pojazdów energetycznych”, zrobionych z jakiegoś rodzaju energii. Są też tacy, którzy twierdzą, że mogą istnieć i pojazdy duchowe, zabierające na „pokład” dusze, lub istoty duchowe, co jeszcze bardziej nadaje ufologii wymiar zjawiska niematerialnego.

tumblr_o0ds3pPOGR1u1i4d4o1_1280

polaczenia

maxresdefaultGdyby uruchomić wyobraznię i połączyć ją z badaniami nad „Deprywacją sensoryczną”, stosowaną w medycynie alternatywnej i eksperymentach psychologicznych, a także dorzucić do tego wyniki poważnych eksperymentów medyków nad zjawiskiem tzw. stanu śmierci klinicznej, to możemy dojść do wniosku, że kiedyś na Ziemi rozwinie się wiedza o podróżach duchowych ludzkich dusz-umysłów do innych światów, innych rzeczywistości, lub innych kosmosów, a środkami do tego służącymi będą „pojazdy niematerialne„, a te jak się możemy domyślać, mogą przekraczać prędkość światła. Nie są przecież obciążone materią. Nie wykluczajmy w tym względzie i możliwości podróży w czasie ! Z tego punktu widzenia cytat Biblii o „…aniołach, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie, spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał w ciemnościach na sąd wielkiego dnia…” Judy 1:6 może stać się troszkę bardziej zrozumiały.

AlteredStates9_zpsc427bcaf

floatation-therapy-sensory-deprivation-1Słowa w nim zawarte, w pewien sposób, mogą wskazywać na istnienie możliwości pozostawiania „ciał” i duchowych podróży poza nie, mogą również eksponować istnienie istot wyższych, anielskich. Czytamy tam również, że opuściwszy własne „mieszkania” (ważne przekierowanie !), co było posunięciem niegodnym, zostali przez Kogoś 'sparaliżowani’, a w języku Biblii: „spętani„, ale nie tylko to. Nastanie jakiś moment w historii wszechświata: „sąd wielkiego dnia„, w którym nieposłuszne istoty anielskie zostaną osądzone ! Niestety nie wiemy czym są owe „ciemności„, czy są kosmiczną pustką, wiemy że jest „ciemna”, czy może chodzi o „ciemności” innego wymiaru, jakiś specjalny świat, duchowe miejsce, które jest tak straszne ponieważ jest „duchowo ciemnie”, ciemność ta jest ciemna z powodu swojej upiorności, a może z powodu bezmiaru ?

341900.1Zapomniany świat starożytnej psychologii

09144f04398112fec33b58d04fc828f6-101Ktoś stworzył nie tylko Ziemię, ale i inne światy-rzeczywistości niematerialne. Jesteśmy pewni, że gdyby szatan dał poznać prawdę o sobie dzisiejszym ’symbolistom od tzw. przenośni’, to szybko by biegli i zajmowali pierwsze ławki na niedzielnej mszy świętej, i to nie tylko niedzielnej, ale i tej codziennej. Chodzi tu o prawdę: kim jest zły duch i czego pragnie, co chce uczynić ludzkości ! W związku z tym chciał ­bym zaproponować czytelnikom dwie wizje, pierwsza to wizja siostry Józefy Menendez. Urodziła się w 1890 roku w Madrycie. W 1920 roku zosta­ła zakonnicą w Zgromadzeniu Najświętszego Serca Jezusa w Po­itiers. Siostra Józefa żyła bardzo krótko, ponieważ zmarła 1923 roku, mając zaledwie 33 lata. W trakcie tego krótkiego życia Je­zus podarował jej bardzo wiele doświadczeń mistycznych i wi­dzeń, a wśród nich wizję piekła, którą przytaczam:

W jednej chwili znalazłam się w piekle, ale nie zaciągnięta, jak za innymi razami, tak jak muszą tam trafiać potępieni. Du­sza rzuca się tam sama z siebie, wpada tam, jak gdyby chciała zniknąć sprzed oczu Bogu, żeby móc Go nienawidzić i przeklinać. Moja dusza dała się wtrącić w otchłań, której dna nie było wi­dać, taka była ogromną…. Zobaczyłam piekło jak zawsze —jamy i ogień. Chociaż nie widać cielesnych kształtów, udręki szarpią potępione dusze (które znają się wzajemnie), jak gdyby były tam też ich ciała. Nie można nawet ruszyć palcem w poszukiwaniu ulgi, ani zmienić pozycji. Ciało jest jakby ściśnięte: Uszy są jak­by ogłuszone nieustającymi straszliwymi i pomieszanymi krzy­kami. Wszystkiego tego doświadczyłam, jak przy innych oka­zjach, i — chociaż te udręki są straszliwe — byłyby niczym, gdy­by dusza nie cierpiała. Ona zaś cierpi niewypowiedzianie pozba­wiona Boga. Widziałam i

słyszałam niektóre z tych potępionych dusz, jak ryczały z powodu wiecznej męki, bo wiedzą, że muszą ją znosić, przede wszystkim zaś dotyczy ona rąk. Myślę, że za życia kradły bo krzyczały: „Przeklęte ręce, gdzie teraz jest to, coście za­brały?” Inne dusze, wyjąc, oskarżały swój język albo oczy Każ­da to, co było przyczyną jej grzechu: „Teraz płacisz srogą cenę za rozkosze, na któreś sobie pozwalało, moje ciało!… Za chwilę przy­jemności wieczny ból. Wydaje mi się, że w piekle dusze oskarżają się szczególnie o grzechy nieczystości. Kiedy byłam w tej otchłani, widziałam, jak wpadały tam osoby nieczyste, i nie można opi­sać straszliwych krzyków, jakie wydobywały się z ich ust: „Prze­klęta na wieki! Oszukałam się! Zgubiłam się! Będę tu na zawsze! Na zawsze! Na zawsze! I już nie ma na to sposobu. O ja przeklę­ta!”. Wszystko to, co napisałam, jest tylko bladym cieniem w po­równaniu z tym, jak cierpi się naprawdę w piekle„.

Drugą wizję, podobny opis znajdujemy w relacji błogosławionej Marii od Jezusa Ukrzyżowanego, oto jej słowa: „Wejście wydawało mi się czymś na kształt długiego i wąskiego zaułka (…). Podłoże zdawało się być bardzo brudną błotnistą mazią o cuchnącej woni, z mnóstwem obrzydliwego robactwa. W głębi znajdowało się zagłębienie zatopione w ścianie, coś na kształt szafy, gdzie widziałam się wciśnięta w wielkiej ciasnocie”. Taki widok nie tylko dla kobiety wydaje się być przerażający. Teresa chce jednak podkreślić, że od strachu i obrzydzenia spowodowanego wizją, jeszcze gorsze były jej odczucia: „A to jest i tak niczym w porównaniu z konaniem duszy: ucisk, zduszenie, smutek tak mocno odczuwalny i z tak rozpaczliwym i przygnębiającym poczuciem niezadowolenia (…). A powtarzam, że najgorszy był tam ogień i to wewnętrzne uczucie beznadziejności.” Teresa na własnej skórze poczuła całą grozę walki duchowej, zrozumiała że „Pan chciał, abym zobaczyła miejsce, które demony trzymały tam dla mnie przygotowane, a ja zasłużyłam na nie moimi grzechami”

Należy być świadomym, że nieprzygotowane przez Boga ludzkie dusze, albo nie mające pozwolenia, a 'opuszczające własne mieszkanie’, doświadczające innych rzeczywistości astralnych i w ten sposób uznające możliwość istnienia poza ciałem fizycznym, mogą doprowadzić siebie do weryfikacji wyznawanego dotychczas światopoglądu i rezygnacji z chrześcijańskiej wiary ! Świadectwa objawień religijnych wydają się czasami blisko związane ze zjawiskiem „opuszczenia ciała fizycznego-mieszkania duszy”. Należy podkreślić, że w oczach Boga skonstruowanie pierwszych pojazdów astralnych (UFO) w postaci ’nowoczesnych komór deprywacyjnych’, nie potrzebujących cieczy i długich godzin przygotowywania biologicznego ciała, które będą umożliwiały szybkie i długotrwałe opuszczanie ludzkich „mieszkań” przez hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή], może być niedozwolone – a jak czytamy u Judy 1:6  – dla aniołów jest z pewnością „niegodne” ! „czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie” – nadprzyrodzony świat w ciele i poza.

Na zdjęciu św. Ojciec Maksymilian Kolbe Rycerz Niepokalanej

Głosił walkę z masońskimi siłami ciemności, jeden z nielicznych, którzy mówili wprost o strukturach zła „nierządnicy” ! MAKSYMILIAN KOLBE I ZORGANIZOWANE ZŁO

Sw._Maksymilian_Kolbe_2009

W temacie nadprzyrodzonych kontaktów Maryi z ludzkością odsyłamy do tekstów: EXO kontra VATICANA ? Królowa Nieba vs reptilianie (Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część III) (Nadnaturalne Wzięcie Maryi do Nieba), Nadprzyrodzone spotkanie w Kecskemet, Węgry rok 1939, (Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z roku 1983), „Sygnały z innej rzeczywistości, Medziugorie” oraz (Entelechia w Turzovka)

plakatjesiensredniowiecza2013-165017

Linki:

Inne wymiary: abyssos, Tritos uranos, albo Boska osobliwość Stwórcy jako rzeczywistość natury

„Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi

„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane”

WIZJA Ezechiela czy „statek kosmiczny” ? – duchowa archeologia, część I

„Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?”

Sensacyjne eksperymenty niemieckich medyków – życie po śmierci istnieje !

Starożytni posiadali możliwości modelowania gór, ale w jakim celu ?

Kontakt z wyższą formą bytu – część II – z którego Nieba przybywa Maryja ?

Czyżby Jezus podczas kuszenia również był „poza” ? – W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów

Istoty z innego świata – chrześcijańska Kapadocja

Niewidzialne istoty obserwowane za pomocą przełomowego urządzenia

Podróż młodego Żyda do innego wymiaru – część I

Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne

Wewnątrz i na zewnątrz, a to oznacza tekst pt.: „Zapomniany świat starożytnej psychologii

opuściwszy własne „mieszkania” (ważne przekierowanie !)

Strefa ciszy informacyjnej

Opowieść o wielkiej mocy Boga

Polska w objęciach – prośmy o objęcia miłosierdzia

Polska z XII wieku przypomina tą z XXI – odeprzeć atak nowego MkUltra

Rozpoczęła się ukraińska inwazja na Europę

Komisja Europejska rozpocznie procedurę przeciw Polsce. Chodzi o nieprzyjmowanie uchodźców

„Maryja Dziewica” pojawiła się w chmurach nad sanktuarium w Irlandii

Ostatni link jest bardzo ważny, naszym zdaniem całkiem realnie, na podstawie Biblii, pokazuje, że porwania mogą (z pewnością) dotyczyć odbierania człowiekowi przez „latające byty” jakiegoś 'duchowego składnika’, który zostaje zabierany gdzieś indziej, pozostawiając „ofiary” bez ważnego 'elementu świadomości’ (opętanych ?) w rzeczywistości materialnej Ziemi…, po takim 'odebraniu’ ludzie zazwyczaj cierpią na poważne problemy natury psychologicznej i duchowej ! Co potwierdza przesłanie tekstu poniżej. Człowiek 'pozbawiony duszy’ może wyglądać i zachowywać się jakby był w pełni świadomy, jakby „żywy”, ale nie wykazywać ludzkich cech miłości lub miłosierdzia oraz wiary w Istotę Nadprzyrodzoną – Stwórcę Świata. Zastanawiające w tym układzie są słowa Zbawiciela: „Lecz Jezus mu odpowiedział: „Pójdź za Mną, a zostaw umarłym grzebanie ich umarłych!” – Mateusza 8:22 O jakich „umarłych” wspominał ? „Umarli” mogą działać jakby „świadomie”, mogą wykonywać wszelkie zadania…

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

SONY DSC

Początkowo znakomity film Gonz Shimury miał być  tłumaczony, ale z braku czasu nie udało się…

Why I Disagree with Christian Transhumanism! – POLECAMY !

https://www.youtube.com/watch?v=Vwz-p0cygVQ

Zaawansowane superkomputery z wymiaru czwartego królestwa – Michael Hoggard

Nowe transhumanistyczne mieszkania Nachasza – POLECAMY !

Podróże do drugiego nieba – L.A.  Marzulli

Altered States Trailer (1980) Ken Russell Movie

Jeżeli państwo nie nacisnęli czerwonych zdań-przekierowania w artykule, to proszę zobaczyć to wideo, jest tam pokazane spotkanie z bytami duchowymi-astralnymi UFO, które można odbierać jako istoty połączone w jedno, w jeden „pojazd”…

Bardzo ważne i jednocześnie solidne kazanie Ks. Natanka ! POLECAMY !

Kazanie „140 rocznica objawień w Giertrzwałdzie” 10.06.2017 cz. 1 – POLECAMY z 3 wykrzyknikami !!!

Tajny plan zniszczenia Polski i świata – TAJNY !!!

Unia Europejska dziełem masonerii 2/2 dr Stanisław Krajski ważny film

ONZ wytacza gender-działa. Ideologiczna machina ma zmiażdżyć tradycyjne wartości

ONZ Przygotowuje Świat Na Nadejście Lucyfera-Boga Tego Świata

https://www.youtube.com/watch?v=sRL2XfV36H0

Dobre 22
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *