Globalna sytuacja jest niezwykle delikatna i jednocześnie napięta. Wystarczy przemyśleć przekazy od Matki Boskiej o ataku szatana na ludzkość, zapiski świętych katolickich, by się przekonać, że informacje zawarte w Biblii, dawne przekazy od pierwszych mnichów, czy Ojców Kościoła mówią o baśniowych niepoznawalnych rzeczywistościach „zbyt dziwna jest dla mnie Twoja wiedza, zbyt wyniosła: nie mogę jej pojąć„[Ps 139:6]. O ukrytych znaczeniach Pisma Świętego, tajemniczym kodzie Boga. Czymś co nie tylko wykracza poza naszą percepcję, ale jest związane z duchem przenikającym całe ludzkie istnienie, cały kosmos: „Duch przenika wszystko, nawet głębokości Boga samego.” 1 List Koryntian 2:10.

W tym kontekście chrześcijaństwo i cywilizacja chrześcijańska ma dla ludzi zakotwiczonych w tym wymiarze wiele do zaoferowania. By przyjąć naukę Chrystusa, duchowo ją strawić „nie samym chlebem człowiek żyje„, wpierw musimy zadbać, by model życia oparty o Syna Boga Żywego i Jego polecenia przetrwał na ziemiach polskich (częściowo odzyskanych po wyborach 2015 r.), by lud zamieszkujący te tereny był silny wiarą, by w ogóle istniał, by instrukcje Syna Boga, które przyswajamy, podlewały silną roślinę, a nawet stały się skałą, na której zbudowano nasze państwo !

Polski-rzad-niepodlegly

Po ostatnich kilkudziesięciu latach okupacji komunistycznej i postkuminstycznej, osłabiania wiary w Boga Jezusa, należy wszelkie możliwe uszczerbki naprawiać, tak by przypadkiem sztucznie wywołany napływ nachodzców nie doprowadził w przyszłości, na obszarach zamieszkiwanych przez Polaków, do ucisku ! „Gdy przyjdzie ucisk lub prześladowanie z powodu słowa, zaraz się załamuje” Ew. Mateusza 13:21. Do duchowych uszczerbków, a właściwie do chwastów, zaliczyć musimy agenturę zła, rozsianą na przeróżnych gruntach instytucji państwa, jak i organizacji pozapaństwowych, zwłaszcza tych uprawianych i podlewanych przez znanego grańdziarzaLecz gdy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł. A gdy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wtedy pojawił się i chwast.” Ew. Mateusza 13:25

Alex

big_zbigOstatnimi czasy, to jest od roku 1991/92, kiedy to szerokim strumieniem zaczęto obsiew, Polska jest silnie zachwaszczana przez „struktury zła„, jak je nazywał Jan Paweł II. Chcą byśmy stali się rozwodnieni, zmiksowani, słabi duchowo i rozszczelnili naszą i tak słabą obronę. By przyjmować nachodzców pod pozorem „miłosierdzia” ! Nie do nas należy pomaganie islamistom, ale do ONZ, USA lub innego, bardzo znanego państwa, które rękoma innych nacji wywołało ten islamski kryzys ! Jeśli chcą wykończyć islam to ich sprawa, jednak jeśli służy im do eksterminacji chrześcijaństwa, to już jest i nasza sprawa !

d68fc968356638fac078690757ce9914_XL

Kościół Katolicki kosmiczny i megalityczny, zdaniem wielu, w tym i katolickich kapłanów, oczywiście największych obrońców polskości i wiary w Chrystusa – księdza Natanka oraz ks. Rydzyka, jest na rozdrożu, targany sprzecznościami chce podążać za radami „chwaściarzy”, które nakazują Polsce by się otwarła na „postęp”=zniszczenie oraz „nowoczesność”=przymusową islamizację !

Kardynał Kazimierz Nycz poinformował, że w ramach tego korytarza państwo polskie powinno „przyjąć kilkuset uchodźców potrzebujących pilnie leczenia, pomocy nadzwyczajnej, koniecznej do ich przeżycia”. Duchowny dodał, że w realizacji tego zadania potrzebna jest otwartość władz państwowych. „Chodzi tu o wrażliwość miłosierdzia, o której mówi Jezus w Błogosławieństwach, a o której przypominał święty Jan Paweł II. Chodzi o znaczący symbol tej naszej wrażliwości na ludzi potrzebujących radykalnej pomocy” – zaznaczył; cytat z dnia 15/05/17, ze strony PCH24

przemienienie-SynajXII02

W świętym kościele katolickim są również kapłani silni wiarą, przesiąknięci polskością, miłością do Ojczyzny Mieszka, to od nich słyszymy mądre słowa, że ” Na świecie zawsze będzie stan wojenny, bo ciągle istnieje walka dobra ze złem, dlatego prośmy świętych, aby pomagali nam w tej walce zawsze opowiedzieć się po stronie Pana Jezusa„, (a nie po stronie chwastów) ! –  informował w swoim kazaniu app Peta. „Bądźcie więc roztropni jak wężeEw. Mt 10,16-23

00papiez_fatima

Linki w kolejności ważności:

Cesarstwo Rzymskie IV wiek, a UE wiek XXI – Kolejne Deja Vu, czy plan totalny ?

Unia Europejska, aby zachęcić do przyjmowania uchodźców, może wprowadzić system nagród i kar

Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?

Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny

Wszyscy mają być multi kulti – neanderthalensis ?

Kosmiczno duchowa bitwa Efezjan

Nowi emisariusze wszystkich krajów łączcie się !

Geopolityka ponadludzka – nowa/stara dziedzina nauki

Ufonautyczna infekcja oraz „niebezpieczna strawa”

Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli

Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?

Zenit 2016: Czy coś się zaczęło w roku 2012 i osiągnie swoją kulminację w roku 2016 ?

Nadciąga urzędowa dyskryminacja nieszczepionych dzieci – odmówisz szczepienia, rząd może zabrać twoje dziecko

Głośno za Bugiem, cisza w Polsce. Ukraiński IPN wybiela zbrodniczą formację

Polska popiera gender i aborcję wśród nieletnich? Cicha akceptacja rządu dla chorej ideologii

Czy gorszej jakości produkty z zachodnich supermarketów w Europie Wschodniej mogą być częścią planu depopulacji?

Pro-homoseksualny duchowny odpowiedzialny za… katolicką etykę seksualną

Komisja Europejska unika odpowiedzi na pytania o wspieranie LGBT przez UE

Zbliżają się czasy ostateczne. Musimy zachować Wiarę i moralność katolicką!

Oby nie zbyt późna odpowiedź na przesłanie fatimskie: Holandia poświęcona Niepokalanemu Sercu Maryi!

Władze Hamburga konfiskują prywatne mieszkania, aby ulokować w nich uchodźców

włoscy masoni już w roku 1820 pisali o „zakrojonym na sto lat” planie, według którego „należy otoczenie papieża naszpikować masonami”, tak, by podsuwali mu masońskie, a więc antychrześcijańskie rozwiązania.” Całość tu:  http://www.pch24.pl/komu-potrzebny-bylby-lewicowy-kosciol-,50127,i.html#ixzz4bCJaAaEW

http://www.pch24.pl/berlin–zakaz-noszenia-krzyzyka-lub-ryby-w-szkole—bo-wskazuja-na-chrystusa,51674,i.html

http://www.pch24.pl/szef-pe-antonio-tajani-chce-wszczecia-procedury-naruszenia-prawa-przez-polske–chodzi-o-relokacje,51691,i.html

Lewactwo prześladuje lekarzy-katolików. Powiedz NIE, zaprotestuj!

000777

Ruch oporu – Przygotowania do wielkiego ucisku – Marzulli, Begley, Natanek

Szatanski plan tajnych elit – Co się stanie z Polską ?

30 srebrników…

Dr Stanisław Krajski – Dlaczego nie doszło do wybuchu wojny 13 maja 2017?

Waszczykowski: Razem z episkopatem i Watykanem przyjmiemy uchodźców. Kowalski & Chojecki 22.05.2017

https://youtu.be/W1yQ19J-VHU

LGBT z muzułmanami świętują ramadan! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO 11.05.2017

https://youtu.be/lvOLJW8Z5XQ

Zdaniem panów Chojeckiego i Kowalskiego obecny rząd to marionetki globalnych wyjadaczy, z czym, po wysłuchaniu audycji,  należy się zgodzić.

NWO pod przywództwem Chin i Rosji. A w tym Polska?! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO

https://youtu.be/TCIPb_iIUWY

Trump Fires FBI Director – Afera Taśmowa w USA – Max Kolonko Mówi Jak Jest

Steve Quayle & Tim Alberino on The Hagmann Report 5/11/17

UE: Bierzcie imigrantów! Macie czas do czerwca! Kowalski & Chojecki 17.05.2017

https://youtu.be/bHZ77pKS7wI

Nowe ACTA tuż tuż… Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 18.05.2017

https://youtu.be/nL8RovIpKwM

Kiedy koniec państwa WSI? Wojciech Sumliński w IPPTV! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO 19.05.2017

https://youtu.be/voPq11MZNyU

Technologie kontroli umysłu – Sławomir Wiktor – 19.05.2017

https://youtu.be/kvYli0iM4zs

Lepper zza grobu pogrąży Pawlaka i Tuska? Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 30.05.2017

https://youtu.be/vIxLOQX5m10

Dobre 17

Podobne Artykuły

2 thoughts on “Duchowy stan wojenny – chwasty atakują !

 1. Oczywiscie precz z muzułmanizmem ale dlaczego polska nie chce przyjac chrzescijan? ue zadowolona a my mamy rece do pracy. Ale powiem wam bo katolicyzm ma drugą stronę twarzy której dużo ludzi nie widzi nie chce u siebie najstarszago kościoła prawosławnego na swoim terenie.

  1. Jak jesteś taki uzależniony od pomagania to jedź do Azji albo Afryki i pomagaj tym chrześcijanom, a nie każesz Polsce „pomagać”.

   Polski rząd nie jest od tego aby eurokołchoz był „zadowolony”, tylko aby Polki i Polacy byli „zadowoleni”. Rząd w Warszawie nie musi się przed nikim sumitować ze swoich poczynań.

   Najpierw wypędzono ponad trzy miliony Polaków na banicję, a teraz płacze, że rąk do pracy brakuje?! I zamiast ściągać Rodaków do Ojczyzny, składane są propozycje aby zastąpić ich Afrykanami albo Azjatami.

   Jak lubisz multi-kulti to wypad do USA albo Francji, a nie próbujesz tę masońską zarazę sprowadzać do Polski. Wszystkie białe nacje praktycznie zniszczone i wciąż wam mało, Polskę też trzeba zniszczyć, wycierając sobie przy tym mordę chrześcijaństwem i miłosierdziem.

   I taki jest plan najpierw ściągać chrześcijan, aby obejść opór wykorzystując naiwność Polaków, a gdy plemię zostanie rozcieńczone to pościągamy już na rympał wszystkich jak leci.

   A gdy miliony obcych rasowo i etnicznie ludzi zaleje Polskę, zaczniemy za pomocą mediów, akademii oraz popkultury promować kundlenie się międzyrasowe, tak aby nigdy więcej Słowianie się nie urodzili.

   I im się obejrzymy za kilka dekad z Polski zostanie tylko nazwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *