Na temat „obcych” pisze się bardzo dużo, same opisy to jedno, inna sprawa to zdjęcia i nagrania. Większe możliwości smartfonów oraz ich dostępność, powoduje pojawianie się znacznej ilości ciekawych i autentycznych rejestracji. Tym razem kilka zdań na temat „gorących” obrazów MANIFESTACJI tego zjawiska z USA. Spora część filmów może potwierdzać założenie, że są to inteligencje zmiennokształtne-duchowe, pochodzące z innego wymiaru (ewentualnie z rzeczywistości „osobliwości technologicznej„).

W związku z tym prosimy obejrzeć i wysłuchać co ma do powiedzenia autor ufologicznego kanału YouTube „SecureTeam10” (Film przenieśliśmy na nasz kanał YouTube tutaj)(Craziness! UFO Stalks Kids & Men Go CRAZY Over Alien Sighting!), prezentującego nakręcone „coś-byt”. Gdy tego słuchałem, przyglądając się NOL-owi, przypomniało mi się od razu mnóstwo raportów ufologicznych, zwłaszcza wniosków z podejrzanej działalności tych istnień. Po pierwsze,  jak same UFO byty twierdzą: „dzieci należą do nich” (Patrz raport Karli Turner), ludzkie szkraby poddawane są wszelakim procedurom, w tym bardzo bolesnym, możliwy jest w takich przypadkach nadzór nad zmianami genetycznymi nowo narodzonych („ludzi”), lub chodzi o 'dotyk’ ! W tym konkretnym przypadku można interpretować to jako „typowy przykład nachodzenia„, wystraszone dziecko rejestruje sensacyjną manifestację UFO, gdy jednak woła matkę, obiekt-byt zaczyna…, no właśnie, co zaczyna ?! Czy zaczyna się oddalać z zawrotną prędkością, tak szybko że w pewnym momencie atmosfera zaciera jego kontury, zmniejsza się oddalając się/przenosząc się do…?  (Temat częściowo poruszany w tekście pt.: „Tajemnica zmiennokształtnych UFO wyjaśniona ?„)

00ufo05okladka

00ufo07aaA może „po prostu” przenosi się do innej rzeczywistości-’dematerializuje się’ – oddalając się od tej ?, obserwowany efekt „zmniejszania się-kurczenia” – skutek zmiany stanu skupienia materii i jednoczesnego oddalania się od tego wymiaru ? Na nagraniu nie można z całą pewnością określić czy jest to oddalanie się, czy „kurczenie-przenoszenie się” dokądś ? Dziecko jest jedynym świadkiem i jak wynika z komentarza, z relacji „najścia”, „obiekt” reaguje na komunikaty kilkulatka, wysyłane w kierunku matki !

00ufo02Analizując dalej, można założyć, opierając się na wielu ufologicznych raportach, że „to coś” bada małego, jego reakcje, podświadomie komunikuje się z nim. Wygląd „istoty-obiektu” może wskazywać, wskazuje, kolejny raz, że jest to obiekt „wykreowany-wygenerowany” przez obcą inteligencję, byt (zbiór istnień duchowych) anielski potrafiący materializować „coś-siebie” (proszę porównać z filmem pt.: „Bezcielesna natura UFO istot Whietley Strieber polskie napisy„). Forma „materializacji” kolejny raz, podobnych nagrań są już setki, skłania do przekonania o pewnego rodzaju (UFO)Hylemorfizmie tych stworzeń ! „Po tych słowach uniósł się w ich obecności w górę i obłok zabrał Go im sprzed oczu. Kiedy uporczywie wpatrywali się w Niego, jak wstępował do nieba, przystąpili do nich dwaj mężowie w białych szatach.” – Dzieje Apostolskie 1:9

Flying Humanoid UFO Anomaly Filmed Over Los Angeles - August 2015

thumnail-photo-1024x576

ufo-oko-film-adres02inne

maxresdefault (8)(UFO) Hylemorfizm to nazwa pochodząca z teorii bytu (arystotelesowskiej Metafizyki – nauki megalitycznej !). Termin ’hylemorfizm’ bierze się od greckiego hyle = materia i morphe = kształt. Pogląd ten dotyczy ontycznej budowy i działania ciał naturalnych. Według tej teorii każdy byt jest ukonstytuowany przez materię pierwszą i formę substancjalną. Za pomocą tego założenia można wyjaśnić m.in. fakt zmian substancjalnych – przechodzenia jednej substancji w inne substancje, tzn. ginięcia jednej substancji przy jednoczesnym powstawaniu innych. Jak wspomnieliśmy podwaliny teorii hylemorfizmu dał Arystoteles (384-322 p.n.e.), a sama nazwa została ukuta przez neoscholastykę pod koniec XIX w.

maxresdefault (3)

mqdefault

unnamedDla Arystotelesa materia wspólnie z ideą(informacją) tworzyły substancję, jako jej składowe. Według Arystotelesa materia pierwsza jest bytem potencjalnym, tzn. gotowym przejść do aktu, względem istoty. Natomiast Tomasz z Akwinu (1225-1274 n.e.) podejmując teorię hylemorfizmu, stwierdził, że materia jest potencjalna nie tylko względem istoty, ale także istnienia, tzn. że sama bez formy nie istnieje ! Istnienie otrzymuje wraz z formą substancjalną. Istnienie jest jej aktem drugim. Tak samo jak nie istnieją idee – wszystko to są abstrakcje. Naprawdę istnieją tylko konkretne zespoły materii i formy, czyli substancje.

Zdjęcie pierwsze – znakomita kompilacja fotografii ufo hylemorfizmu

yt_thumbCzy w przyszłosci ludzkość stworzy pojazdy astralne ?

maxresdefault (7)

maxresdefault (11)Hylemorfizm pochodzenia arystotelesowskiego różni się od teorii bytu typu neoplatońskiego, która uznaje że samodzielne idee, bez materii są bardziej bytem niż byty materialne. Teoria hylemorfizmu tradycyjnie odnosi się do tzw. „ciał naturalnych”, czyli substancjalnych bytów materialnych, podlegających zmianom lub mających dyspozycję do zmian. Nie zaliczają się do nich przedmioty wytworzone, np. przez człowieka oraz byty matematyczne. Niektórzy filozofowie rozszerzają złożenie hylemorficzne na każdy byt. Dodając do tej teorii możliwości bytów anielskich (ew. „Osobliwości Technologicznej – Singularitarnej„) uzyskujemy pogląd o zmiennokształtności Aniołów (UFO) pojawiających się w tej realności, czego częstym efektem są dziwaczne projekcje na niebie.

maxresdefault (16)

bingham-ufo

milanskycircleSkoro istnieją byty hylemorficzne, przemieszczające się pomiędzy wymiarami, to warto przywołać modlitwę, nadnaturalnie objawioną papieżowi Leonowi XIII, który po tym zdarzeniu udał się pośpiesznie do swego biura i ją zapisał, następnie nakazał biskupom i kapłanom odmawiać ją po Mszy Świętej: „Święty Michale Archaniele broń nas w walce a przeciw niegodziwościom i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromi, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen„.

…duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą

Leon XIII ur. 1810 r., zm. 1903 r.

Leo_XIII.Zanim zaprezentujemy wyjątkowo cenną wypowiedzi jednego z bytów hylemorficznych – anioła, który zdradził kilka cennych szczegółów odnośnie sytuacji ludzkości, przypomnijmy opinię ufologów o zagadkowej działalności tzw. „ufonautów”, jakże niedocenianą ! Zachowanie części z tych istnień wydaje się wielokrotnie niezrozumiałe, przynajmniej było takim do tej pory, a przecież często podczas porwań chodzi o wspomniany „zwykły” dotyk ! Podobnie jak znaczenia „dotyku”, tak i nie doceniamy osobowego charakteru tych stworzeń ! One są osobami niematerialnymi, istotami myślącymi-czującymi, a co za tym idzie posiadają takie cechy jak duma, zazdrość itp… !

(2 Kadry z filmu, który obejrzycie na końcu !)

W Piśmie Świętym niewiele jest informacji mówiących o strukturze Królestwa Niebieskiego. Bardziej wymowna jest pod tym względem Tradycja i nauka Ojców Kościoła. W myśl tej literatury, w centrum Królestwa Niebiańskiego znajduje się Bóg, w Trójcy Jedyny, jako duch nieskończenie doskonały, Stworzyciel nieba i ziemi. Ma on od swojej dyspozycji aniołów, duchy czyste, które w niezliczony sposób odbijają doskonałość swojego Stwórcy i wypełniają powierzone im zadania. Te byty niewidzialne podzielone są według kategorii i pełnionych funkcji. Biblia przekazuje tylko nazwy grup anielskich, określanych jako chóry. Są to: aniołowie, archaniołowie, zwierzchności, władze, panowania, moce, trony, cherubini, serafini.

Niewidoczna Rzeczywistość – Unseen Realm” – wykład

The-Unseen-RealmCzęsto w Biblii nazywani książętami. Istnieje pogląd, że książęta mają swój dwór, istoty „spłodzone” przez aniołów (ufonautów ?). Proszę sobie przypomnieć wypowiedz Steva Quayle z rozmowy z Tomem Hornem, o tym że część istot chce (z zazdrości nie mogą znieść szansy ludzkości na zbawienie w Chrystusie !) naszego upadku – przekierowanie do 2min 12sek. Ale zacznijmy cytowanie jednej z najlepiej udokumentowanych sesji katolickich (ufonatucznych), nazywanej w języku specjalistycznym – egzorcyzmem, prowadzonym przez światowej klasy fachowca – księdza. Jakże ogromne tajemnice skrywa przed nami rzeczywistość anielska ?! Jak gigantyczne sekrety są misternie zakodowane w Biblii ?!

Dwie starożytne nadprzyrodzone potęgi

Synowie-Boga-02ccc(…)Innego dnia, podczas gdy modliłem się do Matki Najświętszej, usłyszałem kierowane przeciwko mnie takie oto protesty: „Ja jestem czystym duchem: dlaczego nie ja, dlaczego nie ja, czysty duch ? Ja czysty duch: dlaczego nie ja, ale właśnie tamta ?”  A chwilę potem dodał: „To Ona jest stworzeniem, nie ja, ja jestem „bogiem”, a Ona została postawiona wyżej ode mnie. Dlaczego musiała być wyżej ode mnie ? A ja nie chciałem, nie chciałem; nigdy nie skłoniłbym się przed stworzeniem, tym powołanym do pozostawania w niskości; ja, czysty duch przed Bogiem: mieli adorować mnie, ponieważ oni są mniejsi ode mnie” (odnosił się, wyraźnie, do ludz­kiej natury Chrystusa i Najświętszej Maryi Panny). 

798
Przy innej okazji usłyszałem takie zdania: Nie znoszę tego, że Ona jest obok Niego ponad mną. Ja byłem najpiękniejszym, najpiękniejszym, najpięk­niejszym; największym, największym, największym aniołem; ja byłem Lucyferem, aniołem w doskonałym znaczeniu tego słowa. Co za afront! Co za afront! Po­cząć bez grzechu jednego z was! Niepokalana jest naj­większą zniewagą, jaką twój Bóg nam uczynił. Począć jednego z was bez tego grzechu, który my stworzyliśmy, jest dyshonorem nie do zniesienia. Wszystkich nazna­czyliśmy, wszystkich naznaczyliśmy naszym znamie­niem; wszystkich, oprócz Niej! Nie mógł nam tego zro­bić! Jeden z was bez grzechu! A potem On, który wciela się w wasze obrzydliwe ciało pełne robactwa (tutaj według mnie odnosi się do rozkładu naszego ciała po śmierci). Dlaczego to uczynił? Aby nas zrujnować? Dlaczego tak bardzo nas poniżył? Dlaczego tak bardzo nas poniżył?”. 

Ochronny znak z innego wymiaru

450,253,fdff298f8843ea49706880118c736f9652410cadInnymi razy następującymi słowami i pogardliwym tonem ponownie zamanifestował swój sprzeciw wobec faktu, że Dziewica Maryja została posta­wiona ponad nim: Ona jest tylko ciałem, ja jestem czystym duchem, ja jestem czystym duchem! Nie, Ona nie! Ona ponad mną? Nie! Ja jestem duchem!”. Przy innej okazji, powtarzając słowa częściowo przytoczone już wcześniej, stwierdził: „Ja sprzeciwiłem się Tamtemu (Bogu), bo stworzył Ją. Nie mogłem znieść tego, by Ona była obok Niego. Nie mogłem znieść tego, by stworzenie ludzkie było ponad mną, bo ja byłem najpiękniejszym, najpiękniejszym, najpiękniejszym aniołem, największym; ja byłem Lu­cyferem, aniołem doskonałym”.

futZ bardziej aktualnym stwierdzeniem demona spo­tkałem się podczas nowenny przed Uroczystością Nie­pokalanego Poczęcia Maryi w 2010 r., podczas gdy byli­śmy już w liturgicznym okresie adwentu. Brzmiało ono następująco: Niewiasta oczekiwania, nadziei, Niewiasta oble­czona w słońce, najsłodsza Matka. Niewiasta! Dla mi­łości Jego dzieci, została stworzona przed wszystkimi czasami w zamyśle Bożym, a ja, czysty duch, nie mogę tego znieść. -To zgniłe ciało! Boimy się Jej, ponieważ przez swoją pokorę, posłuszeństwo, nieskończoną mi­łosierną miłość trzyma was w ramionach. Czystość Jej ciała nigdy nie została naruszona nawet myślą, nie udało mi się nawet przez myśl, nie zadrasnąłem go na­wet myślą, ani jedną, ani jedną, przeklęci ! Nie mogłem jej dotknąć, bo patrzyła zawsze na Tamtego, zawsze był Tamten, to nie moja wina, nie mogłem Jej dotknąć bo patrzyła zawsze na Tamtego, zawsze był Tamten, to nie moja wina, nie mogłem Jej dotknąć, napełniała mnie strachem.

179483_f520Temat hylemorfizmu 'anielskiego’ jest przeogromny, aby go wyczerpać należało by napisać książkę. Obserwacje oraz nagrania są dowodem potwierdzającym całkiem odmienną naturę tych bytów, a co za tym idzie i przedziwne możliwości Tronów, Panowań, Władz i mocy ! Istnieją silne dowody i poważni badacze, twierdzący że wspomniane „moce” są wykorzystywane do omamienia ludzkości, zainstalowania jednej światowej religii ufonautycznej !

unnamed (2)

Dodatek do artykułu o Istotach hylemorficznych i ich dotyku na Argonauta – Niewidoczne inteligencje

UFO, UFOs, sighting, sightings, LA, los angeles, california, orb, orbs, summon, space, nasa, top secret, ET, aliens, Justin Bieber, Selena Gomez, Angelina Jolie, news, g

unnamed (1)Sprawa Roberta Binghama

Robert Bingham to postać enigmatyczna. Określa siebie jako UFO kontaktera, a istoty które ’wzywa telepatycznie’ anielskimi-aniołami, twierdzi że przed nagraniem otrzymuje sygnały lub wyczuwa te byty. Wszystko co się jawi (na niebie) nagrywa, przez co stał się postacią znaną. Światowej sławy ufolog Jajme Maussan nakręcił o nim kilka programów. Przez wielu uznany za hochsztaplera. Bingham jak i Urzii podczas nagrywania manifestacji otoczony jest przez licznych, (czasami są to dziesiątki) świadków ! Piszący te słowa jest całkowicie przekonany o autentyczności większości jego hylemorficznych rejestracji. Aby „nie wywoływać na Ziemi przedwcześnie” paniki, istoty te imitują „balony”, lub inne „śmieci”, co zostało wielokrotnie nagrane przez Binghama. „…Zdarzyło się zapewne, że zrobił kilka balonów sam„, choć się do tego nie przyznaje. Pamiętajmy, że podobne filmy rejestruje inny poważny kontaktowiec, wspomniany Antonio Urzii (Jego kanał YouTube).

Bingham-ufo-hylemorf

maxresdefault (9)

morphmontageNaszym zdaniem najbardziej sensacyjnym wideo istot hylemorficznych jest to poniżej „Elementary” They are among us” ! Jeszcze raz zaznaczam, na podstawie własnego doświadczenia w technologii wideo oraz niezliczonej ilości ufo analiz, jestem przekonany o autentyczności większości obrazów uzyskanych przez Binghama, są to jedne z najlepszych przykładów tzw. ufo hylemorfizmu – formowania (przez) „obcych materii”. Ogromnie niedocenianego przez standardowych ufologów. (Ważnym artykułem w tej tematyce jest tekst „Duchowe elementy układanki UFO„, dodatkowo prosimy zapoznać się z „Widziałam bogi (אלהים Elohim) występujące z ziemi” – Michael Heiser wyjawia sekrety„, gdzie są zawarte istotne informacje w kwestiach ideii anielskiego hylemorfizmu.)

„Elementary” They are among us

Istoty hylemorficzne na przykładzie nagrania Roberta Binghama

I wtedy jeśliby wam kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz, oto tam: nie wierzcie. Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą znaki i cuda, żeby wprowadzić w błąd, jeśli to możliwe wybranych. Wy przeto uważajcie! Wszystko wam przepowiedziałem.” Ew. Marka 13:21

Na to Jezus im odpowiedział: „Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł.” Ew. Mateusza 24:4

920x920

 autor ufologicznego kanału YouTube „SecureTeam10”, prezentującego nakręcone „coś-byt”

Niebiańskie Istoty nowej duchowej ufologii – nagrywane przez Roberta Binghama duchowego kontaktera!

Niewidoczne istoty zmiennokształtne, inteligencje UFO oraz duchy potrafiące się ukrywać obok nas!!!

Istoty anielskie tworzą na niebie pokazy hylemorfizmu ! – analiza nagrań UFO manifestacji

Linki:

W tym temacie polecamy szczególnie tekst pt.: „Ogrodnicy, siewcy, rybacy, myśliwi i żniwiarze”

Dodtkowo prosimy sprawdzić tekst pt: Jak prowadzić akcję w częściowo zatwardziałym Izraelu ?

oraz równie ważny artykuł „Kto się przemieszcza po Niebie ? – Dwie starożytne nadprzyrodzone potęgi”

 

Kanał YouTube Roberta Binghama https://www.youtube.com/user/UFORobertBingham/videos

Cała seria filmów o zmiennokształtnym/hylemorficznym ufo https://www.youtube.com/results?search_query=Morphing+UFO

 

Czy w przyszłosci ludzkość stworzy pojazdy astralne ?

Tajemnice aż do tritos Uranos

Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

„W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów”

Tajemnice aż do tritos Uranos

Niewidoczna Rzeczywistość – Unseen Realm” – wykład

Dwie starożytne nadprzyrodzone potęgi

Widziałam bogi (אלהים Elohim) występujące z ziemi” – Michael Heiser wyjawia sekrety

 DNA jako szerokopasmowy emiter informacji w środowisku kwantowej logiki Wszechświata

Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”

Cudowne możliwości UFO istot, raport Karli Turner

Tajemnica zmiennokształtnych UFO wyjaśniona ?

„Latający humanoidzi” – czy istnieli przed biblijnym potopem ?

Kim są istoty z innego wymiaru ?!

„poczułem, że MOC wyszła ze Mnie” δυναμιν – kosmiczny klej Qi

Krystalizacja informacji. Przestrzeń, czy tylko informacja o niej ?

Mantra CERNu – potencjalność materii pierwszej

Prawdziwy władca pierścieni – część II (Aktualizacja – wersja 2.2)

 Entelecheia w Turzovka

„Bóg przywraca to, co przeminęło”, czyli „Oblivion” w nowej formie

Czy poprawność exo polityczna pozwoli nam dojść do prawdy ?

Znakomity blog ufologa Arkadiusza Miazgi http://arekmiazga.blogspot.com/

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

To Ona jest stworzeniem, nie ja, ja jestem „bogiem”

Ochronny znak z innego wymiaru

Duchowe elementy układanki UFO

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część I

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część II

Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych

Poniżej zdjęcie z „typowej relacji ufologicznej” dotyczącej zmiennokształtnego UFO… (Tu cały artykuł – MUFON)

image-2371„Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w „elity„). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie.” więcej w artykule „Starożytna niebieska materia

czwarta-tajemnica-fatimskaJedno z lepszych nagrań Roberta Binghama, bardzo dobrze pokazuje zmiennokształtność manifestacji. Naszym zdaniem interpretacja Binghama odnośnie „postaci” jest dziecinna, prowadzona jest w taki sposób, by przyciągnąć uwagę „zwykłych ludzi”. Nie ma nic wspólnego, albo prawie nic, z „materializacją”. No cóż, Bingham próbuje ująć coś bardzo dziwnego w ludzkie ramy, dopasować to do kulturowych kodów, zaprezentować niezrozumiałe tak by było łatwiej „przyswajalne”. Zamiast pokazywać na siłę starożytne figurki, powinien wkleić obrazki inteligentnej srebrnej masy robota T-1000 z filmu „Terminator 2: Judgment Day”.

Android UFO captured by Robert Bingham 12 lut 2017

Żniwiarze jak chmury ?

Świat istot hylemorficznych i ich wyznawcy

Ponadświatowe intelekty, Matka Boża Anielska oraz Tritos Uranos

Szczególnie polecamy film pt „Obcy z piekła (napisy PL)” !Jest tam sporo o zmiennokształtności !

Obcy z piekła (napisy PL)

Kolejne dobre video pokazujące hylemorfizm UFO bytów…

Jak Iluminaci przedstawiają demony jako Kosmitów

https://www.youtube.com/watch?v=t9wfQrhzggA

Czy UFO jest wśród nas ? PL. HD – Are aliens among us ? – POLECAMY !

W kompilacji filmów „Steve Baron capta…” od 2min i 33 sekundy mamy wyjątkowo ciekawy przykład zarejestrowania 'istoty hylemorficznej’.

https://youtu.be/Pl3M_c3jxUE

Nagranie zmiennokształtenego „Ufo” z Moskwy, bardzo dobry przykład…

Humanoide vuelva a baja altura sobre Moscú 12.09.2016

https://youtu.be/4kEuS5k73EI

UFOTV Presents – UFOs – Mexico Contact Point and the UFO Vigilantes – POLECAMY !

Duchowy aspekt UFO istot – doktor William Alnor

Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia

Tajemnice zbawienia w starozytnosci Steve Quayle i Tom Horn część 01

Tajemnice zbawienia w starozytnosci Steve Quayle i Tom Horn część 02

Giant of Kandahar Afghanistan – Episode 18 – 13/08/2016

https://youtu.be/-zp7e8zKk7A

Paul McGuire: The Occultic Media 11/08/2016

Dobre 16
Złe 2

Podobne Artykuły

3 thoughts on “Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

  1. Witaj,

    Zdjęcia przedstawiające „Porky” i „Holy Grail” to bez żadnego wątpienia zwykłe balony.

    Nie zmienia to faktu, że popieram teorię „wczorajszego demona, dzisiejszego kosmity”.

    Pozdrawiam.

    1. Długo analizowaliśmy nagrania, o których mowa, i w większości wypadfków są to, naszym zdaniem, materializacje UFO, a nie balony, długo by o tym pisać i długo by to udowadniać, dziękujemy za komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *