Ufologia, demonologia, angeologia i inne tego typu, opisują pojawianie się w naszej rzeczywistości istot nierozpoznanych, jawiących się jako „Obcy, Ufonauci, Aniołowie, Kosmici„. Z czym mamy tak na prawdę do czynienia nie wie nikt. Jak podejrzewamy, wiedzę w tym zakresie posiedli starożytni. Już w Ogrodzie Eden istota „Nahash” (Wąż), członek Boskiej Rady, stosowała „technikę” kamuflażu, ukrywała się pod jakimś wizerunkiem, zmaterializowaną formą. W ocenie poważnych biblistów był to byt zmiennokształtny – „błyszczący – świecący się”, hebr. נָחָשׁ !

Społeczeństwa przygniecione materializmem żyją w świecie nihilizmu, opętane przez tajne bractwa umierają duchowo, a coraz częściej i fizycznie. Ludzkość jest nie tylko truta ideologicznie, coraz częściej mówi się o opryskach hemtrails, jako najnowszej zabawce globalistów. Biblijna Ewa „zjadła zakazany owoc”, od tamtej pory dewoluujemy w kierunku technoszaleństwa, mającego zastąpić naturę. Zaledwie 5 tysięcy lat po potopie Noego osiągamy myślowe poziomy, by w procesie naśladownictwa chcieć stwarzać cybernetycznych humanoidów. Samo chcenie to za mało, potrzebna jest wiedza, a jeszcze bardziej zaawansowana technologia. Najszybszą drogą do uzyskania bioelektronicznych istot humanoidalnych jest naśladowanie „urządzeń” Boga YHWH.

maxresdefault (32)

BoomerangUFO

tango

ufo1Drogą do tego celu jest bioelektronika, dziedzina wiedzy z pogranicza elektroniki oraz biologii, zajmuje się badaniem budowy i funkcjonowania żywych organizmów, a następnie wykorzystywaniem zdobytych w ten sposób informacji do konstruowania biopodobnych elementów elektronicznych. Stąd mamy w bioelektronice dział cybernetyki zajmujący się badaniem procesów sterowania w układach biologicznych oraz sprzężeń pomiędzy tymi procesami a środowiskiem, coś niezwykle interesującego ! (patrz tekst „Zapomniany świat starożytnej psychologii„). Jakby tego było mało, mamy jeszcze neuro cybernetykę, cybernetykę molekularną(molekularne systemy obliczeniowe) oraz cybernetykę celularną – systemów komórkowych. No i na koniec, stworzyliśmy (na nowo odkryliśmy) bionikę, naukę badającą budowę i zasady działania organizmów oraz ich adaptowanie się w technice i budowie urządzeń technicznych na wzór organizmu.

maxresdefault (34)

maxresdefault (29)

hqdefault (6)

Arizona UFO 2011

ufo olaszország milánó antonio urzi franciaország fényes tárgyak formáció 2014-új világtudat

Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne

Podczas rozmyślań nad przyszłym światem, warto zastanowić się nad ewentualnością skonstruowania całkiem nowych form humanoidalno-energetycznych, dlatego przypomnijmy o istnieniu czwartego stan skupienia. W 1879 r. William Crookes określił plazmę jako „czwarty stan materii” (materia zjonizowana w wyładowaniach gazowych). Dostarczając ciepła ciału stałemu poprzez przemianę fazową, otrzymuje się nowy stan skupienia, zwykle ciecz. Kontynuując ogrzewanie, z cieczy powstanie gaz. Z kolei, ogrzewając gaz, można go doprowadzić do jonizacji (oddzielenia elektronów od cząsteczek). Przy pewnej temperaturze nastąpi całkowita jonizacja gazu. Właśnie ten stan nazywany jest czwartym stanem skupienia – plazmą. „Wówczas Anioł Pana wyciągnął koniec laski, którą trzymał w swym ręku, dotknął nią mięsa i chlebów przaśnych i wydobył się ogień ze skały. Strawił on mięso i chleby przaśne. Potem zniknął Anioł Pana sprzed jego oczu. Zrozumiał Gedeon, że to był Anioł Pana, i rzekł: «Ach, Panie, Panie mój! Oto Anioła Pana widziałem twarzą w twarz!» Rzekł do niego Pan: «Pokój z tobą! Nie bój się niczego! Nie umrzesz».” Ks. Sędziów 6:21 oraz „Bóg nasz bowiem jest ogniem pochłaniającym” List do Hebrajczyków 12:29

maxresdefault (26)

UFO, UFOs, sighting, sightings, LA, los angeles, california, orb, orbs, summon, space, nasa, top secret, ET, aliens, Justin Bieber, Selena Gomez, Angelina Jolie, news, g

prtscr-capture_8

(Poniżej noty prasowe o pojawieniu się świetlistych (anielskich) istot w obrębie stacji kosmicznej. Działo się to w lipcu 1984 roku na stacji kosmicznej Salut 7 – więcej w tekście „Między wymiarowa – duchowa – stacja kosmiczna ISS„)

1379553079-paper

na4ODWybitni polscy bioelektronicy sądzą, że reakcje chemiczne i procesy elektroniczne w organicznych półprzewodnikach są związane zależnościami kwantowo-mechanicznymi. Polscy biocybernetycy podejrzewają możliwość istnienia bioplazmy – piątego stanu materii obecnego jedynie w organizmach żywych. Czołowy polski przedstawiciel tego kierunku w 1969 roku sformułował koncepcję elektromagnetycznej teorii życia mówiącą, iż wszystkie procesy życiowe zachodzą na poziomie kwantowym dzięki sprzężeniom reakcji chemicznych z procesami elektronicznymi w środowisku półprzewodnikowym takim jakim są białka i przejawiają się emisją światła lub innych fal elektromagnetycznych.

hqdefault (8)

maxresdefault (31)

IMG_0133

ItalyUFONeoplatonizm, zwłaszcza myśl Plotyna, utrzymywał, że byt ma naturę światła. W XIII wieku za sprawą Anglika Roberta Grosseteste (ur. ok. 1175- zm. 1253)  idea ta odżyła na nowo. Grosseteste napisał traktat „O świetle„, gdzie zawarł metafizyczne koncepcje dotyczące światła jako zasady rzeczywistości. Za Arystotelesem powtórzył, iż wszystko, co istnieje pochodzi z połączenia materii i formy. Światłość, przez swą aktywną naturę jest warunkiem wielości i zmienności, czyli jako forma pełni w substancji rolę aktu. Forma wiąże się z materia, rodzajem cielesności. Wówczas dzięki jej aktywności możliwa jest organizacja przestrzeni. Światło zbliża się do doskonałości, do bytów duchowych, gdyż jego natura czyni go pośrednikiem pomiędzy bytami materialnymi a duchowymi. Kolejni po Grossetesie myśliciele uważali światło za najsubtelniejszą bezcielesność materii. Światło ma u nich nawet pierwotną postacią materii. Dziś powiedziano by, że światło dało początek masie. Bonawentura zmodyfikował nieco pojęcie światła nawiązując do Arystotelesowskiej formy.

unnamed (3)

image_2

nlo-v-astrahani

Witelon (ur.1230 , zm. 1314) pierwszy polski „ufolog”

W połowie XIII wieku świetlna koncepcja bytu znalazła powodzenie również w Polsce. Zajmował się tym polski mnich, fizyk, matematyk, filozof, optyk i twórca podstaw psychologii spostrzegania – Witelo.  Praca Polaka jest o tyle godna uwagi, że stanowi przejście od metafizyki światła do optyki, czyli fizyki światła. Witelon miał bardzo nowatorskie poglądy na temat anatomii oka i fizjologii widzenia. Jest uznawany za twórcę podwalin wiedzy psychologiczno-psychiatrycznej i psychopatologicznej (więcej tekst „Przedświadomość megalityczna„). Analizował także psychologiczny aspekt spostrzegania.

ufokentucky

ufo-italy

maxresdefault (25)W swoim dziele o optyce, a także we wcześniejszej rozprawie Tractatus de primaria causa poenitentiae et de natura daemonum („Traktat o najgłówniejszej przyczynie skruchy i o naturze demonów”) z roku 1268 wskazywał m.in., że złudzenia wzrokowe są wynikiem warunków obserwacji oraz wyobrażeń i sposobu myślenia, pisząc np. że „oko nie otrzymuje żadnej innej informacji poza światłem, barwą i wielkością kątową”, a dopiero umysł dokonuje „przetworzenia wrażeń z pomocą przedstawień branych z doświadczenia”. Witelon opisał budowę i działanie ludzkiej duszy w liście „O najgłówniejszej przyczynie skruchy (…)”, przy czym pomimo rozróżnienia różnych funkcji umysłu, traktował jako niepodzielną całość. Wielokrotnie powoływał się przy tym na swoją nieznajomość teologii oraz naukowe podejście do tematu, ale najciekawsze były jego poglądy odnośnie istot nadprzyrodzonych.

maxresdefault (30)

hqdefault (2)

2013_04_14-Invite-Thumbnail

maxresdefault (23)Uznawał demony za rodzaj zwierząt, szlachetniejszych jednak od człowieka, w których przeważa element duchowy i które zbudowane są głównie z elementu powietrza ! Mają, według niego, zmysł dotyku, ale mniej czuły niż ludzie i zwierzęta, za to ich intelekt przewyższa ludzki ! Tłumaczył, że demony spółkują z kobietami (Inkuby) przez tą samą lubieżność, która u ludzi powoduje zoofilię, jednak u demonów jest to zjawisko rzadsze niż u ludzi oraz pogardzane (przypomnijcie sobie słowa Lucyfera-„świecącego”), oba ze względu na większą czystość duchową. Przypisuje też demonom zdolności prorocze, zmiennokształtność, opętania i poruszanie ciałami martwych.

maxresdefault (21)

milanskycircle

maxresdefault (24)Jaki rodzaj bytów jawi się na ziemskim niebie ? Czy ponownie uczą nas czegoś ? Przekazują podprogowo specjalne poglądy, naukę, wiedzę, kolejny raz kuszą byśmy zjedli „jabłko”, więcej „owoców” ? Z jakiego drzewa przybywają, na jakim siedzą ? „Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce.” Ew. Mateusza 7:17 Jeżeli rozsiewają, to jakie ziarna ? Czy odwracając naszą uwagę efektami specjalnymi pobierają coś z ludzkości ?niektóre [ziarna] padły na drogę, nadleciały ptaki i wydziobały je.” Ew. Mateusza 13:4

Większość fotografii hylemorfozmu, istot-bytów potrafiących „naśladować-kreować” metal (stąd prawdziwy odblask, rejestracje na radarach), pochodzi ze zbioru kontakterów Antonio Urziego i Roberta Binghama. P.S.- proszę zauważyć jak często sam Bingham określa (UFO) manifestacje „morphingiem” – zmienianiem kształtu.

 sharing-salvation-in-jesus-christ-yeshua-messiah-with-jewish-people-israel-genesis-12-3-john-3-16Linki:

https://www.youtube.com/user/MrAntonioUrzi/videos

https://www.youtube.com/user/UFORobertBingham/videos

Inne wymiary: abyssos, Tritos uranos, albo Boska osobliwość Stwórcy jako rzeczywistość natury

Czy w przyszłosci ludzkość stworzy pojazdy astralne ?

Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

Strażnicy, cherubimy, serafimy i Sfinksy – Duchowa archeologia, część II

Autorzy Exo-Vaticana ujawniają nowe fakty, rezultat dwuletniego dochodzenia – nowa książka i film

„W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów”

Niewidoczna Rzeczywistość – Unseen Realm” – wykład

Dwie starożytne nadprzyrodzone potęgi

„Latający humanoidzi” – czy istnieli przed biblijnym potopem ?

Widziałam bogi (אלהים Elohim) występujące z ziemi” – Michael Heiser wyjawia sekrety

UFO-Holizm

Duchowe elementy układanki UFO

stąd prawdziwy odblask, rejestracje na radarach

Potajemne spotkanie naukowców, chcą stworzyć „to coś” !

coraz częściej mówi się o opryskach hemtrails, jako najnowszej zabawce globalistów

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Tajemnica zmiennokształtnych UFO wyjaśniona ?

List biskupów Malty: zagrożeniem są nie tylko zamachy, ale kultura traktująca ludzi jak śmieci

Obsceniczne zachowanie homoseksualistów pod kościołem – tak tęczowi promują paradę tolerancji

Homomarsze jak sowiecka i nazistowska propaganda – Litwa walczy z Baltic Pride Parade 2016

Róbcie zapasy jedzenia i wody pitnej”. W Niemczech panika. Rząd każe gromadzić żywność

Hakerzy opublikowali niepełną listę polityków na usługach George’a Sorosa

Biblijne kody

Porwane czy asymilowane ?

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część I

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część II

 

Szczególna teoria myślenia względnego

sol11a

Tajemnica istot hylemorficznych duchowych w energetycznych kokonach jako ich bezcielesnych powłokach

Niebiańskie Istoty nowej duchowej ufologii – nagrywane przez Roberta Binghama duchowego kontaktera!

Serafimy, Ogród Eden i sfinksy – Michael Heiser

Ponadświatowe intelekty, Matka Boża Anielska oraz Tritos Uranos

The Serpent (Nachash) in the Garden of Eden- Michael S. Heiser –  „błyszczący – świecący się”, hebr. נָחָשׁ Polecamy !

Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia

Nagranie zmiennokształtenego „Ufo” z Moskwy, bardzo dobry przykład…

Humanoide vuelva a baja altura sobre Moscú 12.09.2016

https://youtu.be/4kEuS5k73EI

UFOTV Presents – UFOs – Mexico Contact Point and the UFO Vigilantes – POLECAMY !

Dobre 13
Złe 2

Podobne Artykuły

2 thoughts on “Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne נָחָשׁ

  1. od czasu do czasu lubię sobie poczytać takie historie o ufo, duchach etc. ale lubię jak są dobrze zrobione. pokazywanie srebrnych balonów jakich się setki wypuszcza w powietrze jako ufo to słabe jest.

    1. Bardzo dużo ludzi oczernia Binghama za te tzw „balony” ! No cóż, o to właśnie chodzi, by ludzie myśleli że to zwykłe „balony i inne śmieci” !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *