Bardzo dużo zawartych w tekście informacji, albo może ich spora część, to już fakty, wskazują że Hitler uciekł z obleganego Berlina. Nie tylko uciekł, ale po tym wyczynie dalej marzył o realizacji IV Rzeszy. Może się to dla wielu z państwa wydawać jakimiś teoriami spiskowymi, wręcz bredniami, jednak coraz większa ilość sygnałów z przeszłości, z dokumentów, pokazuje wyraznie na zręcznie przygotowywany wcześniej plan (ostatniego) transportu fuhrera, wszystko było gotowe, gdyby diabelska wojna skończyła się fiaskiem.

Poglądy jakie tu prezentujemy opieramy głównie na filmowej serii pt.: „Hounting Hitler” („Polowanie na Hitlera„), emitowanych przez „History Channel”. Nie jest tak, że sugerujemy się tylko i wyłącznie tą produkcją, ale jest ona o tyle poręczna, ponieważ kumuluje w sobie wszystkie dostępne dane w tym temacie. Jak sami producenci twierdzą, oparli się na „świeżo” odtajnionych dokumentach, co w filmach skrupulatnie prezentowano.

Hitler odleciał z Berlina. Jest kilka możliwych kierunków, w których się udał, by ostatecznie dotrzeć do Argentyny. Odtajnione dokumenty mają to potwierdzać. Berlin posiada całą sieć największych i najbardziej skomplikowanych podziemnych tuneli, zbudowano je w czasach hitlerowskiej bestii. To nimi mógł się przedostać do samolotu. Pokazano nam zdjęcie z 1945(powyżej i poniżej z trupem żołnierza), na którym widać usunięte uliczne lampy, ciągnęły się wcześniej, przed ucieczką, po obu stronach dwupasmowej ulicy, w samym centrum Berlina, tuż obok słynnego bunkra, gdzie upozorowano samobójstwo.

Lampy zostały ścięte w ostatnich godzinach oblężenia. Miało to umożliwić lądowanie i odlot samolotu z fuhrerem. Ucieczka nie była by możliwa bez międzynarodowych powiązań wielbicieli Hitlera, polityków kilku państw, sprzyjających sprawie niemieckiej swastyki. Pewnym na 100% jest ucieczka Martina Bormana do Argentyny, był  obergruppenführerem SS (naczelnym bosem ss-manów). Jego datę śmierci zmyślono i rozgłoszono na jakoby 2 maja 1945. Film temu stanowczo przeczy, naszym zdaniem solidnie udowadnia jego zgon wiele lat po II wojnie światowej w Ameryce południowej, skąd go przewieziono do Niemiec i pochowano „powtórnie”.

Temat samej ucieczki Hitlera jest oczywiście sensacyjny, ale nie aż tak, jak to, co się działo tuż przed i tuż po okropnościach wojennej zawieruchy. Tajne projekty, podkreślmy to mocno – okultystycznego reżimu Hitlera, są niezwykle tajemnicze, wiele wskazuje, że udało im się dokonać przełomów w rozwoju broni ostatecznej, i nie chodzi wcale o tzw. „hitlerowskie-UFO”. Zadziwiające, ale wszystko to co zawiera w sobie ufologia, znajdujemy w jakiejś postaci, w planach niemieckich naukowców-okultystów !

W filmie „Naziści Towarzystwo Thule i Okultyzm” Hitler przyznawał się do otrzymywania duchowej pomocy od sił spoza tego świata, bez niej, jak sam twierdził, walka jest niemożliwa ! W innym miejscu głosił potrzebę zaprezentowania światu prawdziwego boga: Lucyfera. Nazistowskie zdobycze technologiczne należy przypisywać nie tylko uzdolnieniu wybitnych niemieckich naukowców, ale jak liczne grono badaczy sugeruje, siłom nadprzyrodzonym !

Stany umysłu jakich doświadczał fuhrer, jeszcze zanim był szprycowany przez Morella, można określić jako prawdziwie euforyczny „odlot„. Czy był powodowany tylko i wyłącznie upajaniem się władzą, czy może miał bardziej związek ze światem duchów ? Interesują nas w tym momencie bardziej zagadki zródeł mało znanych wyczynów 'nazistowskiej’ technologii z końca wojny, i zaraz po niej. Redaktor Wołoszański w swoim artykule „Atomowa Bomba Hitlera„, zaraz na samym początku, pisze iż Niemcy bronili dłużej Dolnego Śląska niż Berlina, co może prowadzić do wniosku o prowadzonych tam badaniach nad „Cudowną Bronią/UFO”.

Rosyjski wywiad przekazywał wyjątkowo cenne dane na temat zagadkowej maszynerii, stosowanej przez lucyferiańskich nazistów, o nieziemskich albo straszliwych efektach jej działania. Relacje jakie zebrano wskazują na udane próby bomb atomowych małej mocy.  To Niemcy dokonali jako pierwsi udanych reakcji rozszczepień w praktyce, a nie Amerykanie. W Filmie „Polowanie na Hitlera” zaprezentowano sensacyjne lotnicze zdjęcie wywiadu (odcinek 6 serii II), widać na nim ślad po atomowym wybuchu, który zdaniem świadków miał mieć miejsce w Turyngii 3 marca 1945. Twierdzi się, że istnieją relacje opisujące to wydarzenie, wszystkie są zgodne z tym co wiemy o efektach tego typu broni.

Zwierzęta jak i ofiary obozów koncentracyjnych umieszczono w odpowiednich odległościach, zostali odparowani, a część niemieckiej ludności, znacznie oddalonej od epicentrum, doznała problemów związanych z promieniowaniem. Z analizy dostępnych informacji wynika szokujący wniosek: nazistom udało się odpalić co najmniej dwie, jeśli nie trzy małej mocy bomby atomowe.

Polowanie na Hitlera” można uznać za bardzo doby program dokumentalny, choć czasami odnosi się wrażenie sztucznie kreowanych sytuacji, niestety taka jest natura amerykańskiego show biznesu. Mamy tam pokazane zdarzenia wyglądające na „mrożącą krew w żyłach” akcję komandosów, szukających ciągle ukrywających się groznych nazistów, jednak zawsze wcześniej ktoś jest z kamerą w rzekomo „niebezpiecznym miejscu”, by ją nagrać z perspektywy widza, dla widza.

Pomimo kilku mankamentów zdecydowanie warto zapoznać się z tym dokumentem. W końcowych odcinakach widzimy, co może nas szokować, wielkie i solidne budynki na terenie argentyńskiej wyspy, są to instalacje do wzbogacania uranu. Od końca lat 40-tych i w latach 50-siątych planowano produkcję bomb atomowych za zgodą argentyńskich oficjeli, wszystko w głębokiej tajemnicy. Polityczny przewrót w Argentynie zakończył hitlerowskie przygotowania.

Podsumowując, jeżeli Hitler dostał się żywy do Argentyny, lub któregoś z państw graniczących, a przesłanki ku temu są bardzo silne, to ile lat mógł jeszcze przeżyć ? Długość życia Hitlera po wojnie można szacować na kilka dodatkowych lat. Wiadomo że w 1945 był poważnie chory. Został odcięty od okultystycznego pożywienia, dzięki któremu długi czas doznawał gigantycznego „odlotu” ! Jego infekowana satanistycznie psychika była w rozsypce, w paranoi. Zakładając jakieś solidne leczenie, jakiemu go poddano, podejrzewamy, że mógł przeżyć, w stresującym ukryciu, ciągłej ucieczce, do lat 60-tych, wówczas miałby 71 lat.

Spoglądając na to wszystko z perspektywy chrześcijańskiej duchowości, na dyktatora, warto zastanowić się co mogło się dziać w jego psychice już na miejscu, w Argentynie, w głębokim lesie, gdzie go ukrywano, w pewnym momencie zapewne przewożono z miejsca na miejsce. Jak wielkie szaleństwo ukrywa się w głowach ludzi tego pokroju. Nawet po tak straszliwych wydarzeniach, mordach niewinnych ludzi, nie przestano planować jeszcze większej wojny – tym razem atomowej.

Amerykański film daje nam kilka informacji o rozpoczęciu produkcji broni w Ameryce południowej, tuż po wojnie. Czy były to rozkazy fuhrera-uciekiniera, czy może części nazistowskiej elity, pozostaje tajemnicą. Niewątpliwie ludzie ci wierzyli, dalej wierzą, w ewolucję, w reinkarnację, w wyższą kosmiczną rasę, która im pomoże, w końcu w magiczne UFO. Koniec struktur zła jest zawsze taki sam, zostają porzuceni przez moce które nimi zawładnęły.

Najlepszym podsumowaniem prawdziwie przerażającego opętania Niemców są słowa doktora Krajskiego. Gdyby doszło do zjednoczenia się demonów, zasiedlających ich ciała z demonami mieszkającymi w ciałach sowietów oraz części elit USA, byłby to rzeczywisty koniec świata. Temu właśnie służy obecny plan nowych hitlerowców NWO. Struktury Zła rozpętają kolejne masowe mordowanie. Doktor Chuck Missler nie ma wątpliwości, że Żydzi poniosą jeszcze większe straty niż w okresie hitlerowskich bestii !

Linki:

http://www.pravdareport.com/history/10-05-2011/117849-atomic_bomb-0/

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4348497.stm

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3594579/Engineer-claims-Adolf-Hitler-s-secret-NUCLEAR-BOMBS-German-cave-warns-decay-Chernobyl-hands.html

http://natemat.pl/89509,atomowa-bomba-hitlera-boguslaw-woloszanski-pisze-o-sekretach-iii-rzeszy

Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych

Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?

Czasami przyszłość prześwituje po polsku„.

Otwartość na sodomię i eutanazję. Skandaliczne nominacje do Papieskiej Akademii Życia

18 miliardów „człowieka” z magicznym zapleczem hord

Rząd powinien wypowiedzieć genderową konwencję! Czy PiS odpowie

Tajemnice Trzeciej Rzeszy – Poszukiwanie bomby Hitlera

HITLERA BOMBA ATOMOWA – POLECAMY !!!

Polowanie na Hitlera | Dochodzenie | HISTORY – Tu w wielkim skrócie powyższy artykuł… jęz. polski-napisy.

Hunting Hitler: Photograph of an Aged Adolf Hitler? (Season 2, Episode 3) | History

A Fourth Reich In The Sun? – Hitler’s Escape to Argentina – Czwarta Rzesza – ucieczka do Argentyny – POLECAMY ! Pilot który odlatywał z Hitlerem był sądzony w Warszawie, po odsiadce zniknął bez śladu !

https://www.youtube.com/watch?v=xszKqQhnvEQ

[Discovery Channel] Hitler’s Escape (Documentary)

https://www.youtube.com/watch?v=3yBFQiH0eSc

Hunting Hitler Season 1 Episode 4 The Tunnel

https://www.youtube.com/watch?v=uSUT5oLWTcE

Plan nowych hitlerowców NWO, nowego MkUltra jest już realizowany, są pierwsze śmiertelne ofiary ! Proszę obejrzeć…

Prawdziwa wiara Hitlera – video do artykułu na Argonauta.pl

https://vimeo.com/259479445

Naziści Towarzystwo Thule i Okultyzm-Film Dokumentalny Lektor.Cz2

https://www.youtube.com/watch?v=CTHPqDS9Lps&t=3s

Ruch oporu – Przygotowania do wielkiego ucisku – Marzulli, Begley, Natanek

Tu poniżej jest wiele cennych informacji o wierze Hitlera w szatana !

Starożytne systemy dzisiejszych okultystow – dr Krajski

Dobre 21
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *