Nowy Wspaniały Świat „charagma therion χαραγμα θηριον”

Rok 2017 to trzechsetlecie powstania tajnej, hierarchicznej i 33 stopniowej organizacji – antykościoła. Mówi się, że na jej czele, na szczycie, ponad stworzeniami ludzkimi, stoją istoty nadnaturalne – anielskie. Stąd nie można wykluczyć wielu zjawisk i sytuacji, które się pojawiają w naszej rzeczywistości, jako mających związek z tą organizacją, a wiele wręcz wskazuje na działanie z ich strony, do części sami się przyznają. Wydarzenia światowej polityki, gospodarki i duchowości przyspieszają dramatycznie. Polski rząd, Kościół Katolicki i społeczeństwo są co rusz zaskakiwane decyzjami płynącymi z bliżej nieokreślonych siedzib, nieformalnych grup, czy anonimowych centrów, jak je nazywał Jan Paweł II.

04-igtorgeCoraz śmielej mówi się o tworzeniu hybryd ludzko zwierzęcych. Chrześcijański portal PCH24 informuje, że „Narodowy Instytut Zdrowia Stanów Zjednoczonych planuje tworzyć hybrydy ludzko-zwierzęce i nie wyklucza prób kreacji zwierząt z ludzkim mózgiem.” ! Oczywiście to nie wszystko, pokątnie przyznają się do tego, że: (…)„badania” są już prowadzone. Od dawna naukowcy mają analizować zasady łączenia komórek ludzkich i zwierzęcych. Teraz są zainteresowani hodowaniem ludzkich tkanek w ciałach zwierząt poprzez wprowadzanie do nich ludzkich komórek.” Wszystko wskazuje na to, że za jakiś „niedługi czas” pojawi się Nowa „Wspaniała” Cywilizacja – post ludzka.

Walka z „obrazem”…

lee„Wejście Smoka” to film kultowy. Na zdjęciu widać widać duchownego z klasztoru Shaolin oraz mistrza walki – Bruce’a Lee. Mnich doradza wojownikowi jak zwyciężyć z siłami zła, że należy zniszczyć pozory za jakimi się kryją, a gdy to się uda prawda wyjdzie na jaw i zwycięży dobro. Nie tylko ten film jest kultowy, do kultowych zaliczają się również pewne dwie książki sci-fi, o których będzie ten artykuł. Już w roku 1931 znano przyszłe dalekie dzieje ludzkości, a w roku 1953 dowiedzieliśmy się kim są odwiedzający nas kosmici ! Czy to możliwe, by kilkadziesiąt lat temu znano przyszłość ludzkiej rasy, stechnicyzowanego społeczeństwa i wyglądu nadchodzącej „Nowej Wspaniałej Cywilizacji” ?

jakub-rozalski-balanced-workforce18102015-s

26a3cd6ec91e58193ccfe8687429925d07fc7807_860

71d705d77442961b5f186fe376cf14d4Zagadka niezidentyfikowanych istot z pojazdów UFO to sprawa straszliwie interesująca. Jednocześnie bardzo tajemnicza. Od dziesiątek lat jest łamigłówką, nad którą ślęczą zastępy ufologów, naukowców i osób duchownych. Jak wpływa na ludzkość i czy w ogóle wywiera jakieś działanie ? Jeżeli tak to jakie będą tego konsekwencje, jaki cel przyświeca „kosmitom” i ich ziemskim pomocnikom ? Wiadomo, że hitlerowcy mieli kontakt z bytami nadprzyrodzonymi, ponoć uzyskali od nich plany budowy zaawansowanych urządzeń. Są głosy, że i obecne elity są w kontakcie telepatycznym z bliżej nierozpoznanymi stworzeniami – tzw. „kosmitami” (udowodnione przez licznych znawców tematu ! Patrz badania doktora Krajskiego, film: „Niewidoczne istoty sterujące światem„). Nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem, przecież wywoływanie duchów jest znane od tysięcy lat.

jakub-rozalski-1920-wykopki-expansion-coversnew

70585ef0eabd57d27142536f99256789

1418339932jakub_ralski_project_1920_robots_poland_876_204_1418294619Czy można zaryzykować i przedstawić jakąś solidną teorię rozwiązującą zagadkę tzw. ciszy obcych, ciszy kosmosu ? Najsensowniejszą wydaje się hipoteza naukowca i pisarza sci-fi Artura C. Clarka, a jeszcze bardziej zyskuje, gdy dołączymy do niej niezależne, a najlepiej chrześcijańskie, badania nad fenomenem UFO oraz wiedzę o tajnych stowarzyszeniach. Już w 1953 roku wspomniany Anglik był świadomy z kim mamy do czynienia. Pisze w swoim dziele sci-fi o kontakcie z obcą cywilizacją, która podporządkowuje sobie Ziemię i wprowadza na całej planecie pokój (Czyż to nie wspaniałe ?). Działania obcych prowadzą w końcu do transformacji ludzkości i jej połączenia się z kosmicznym „wyższym intelektem” (Czyż to nie Nowe i Nowatorskie ?), ale nie zdradzajmy najciekawszego, więcej o tym, o istocie działalności kosmitów w tłumaczonym filmie.

jakub-rozalski-factory-illustration-09-wintermechs

jakub-rozalski-1920-sianokosy02ready

1418339932jakub_ralski_project_1920_robots_poland_876_995_1418294616Kolejną pozycją która opowiada o przyszłym „nowym” świecie jest „dzieło” sci-fi Aldousa Huxleya, napisane w 1931 roku. Akcja toczy się w roku 2540. Powieść rozpoczyna się od wykładu w „Ośrodku Rozrodu i Warunkowania w Londynie Centralnym„, podczas którego grupa londyńskich studentów zapoznaje się z zasadami funkcjonowania „Republiki Świata„. I teraz najciekawsze (a może powinniśmy zastosować inny przymiotnik ?), idee Nowego Wspaniałego Świata, tzw. Republiki zostały przedstawione następująco: Wspólność – czego wyrazem jest zasada „każdy jest dla każdego„. Identyczność (!!!) – upodobań i poglądów, a w niższych warstwach klasowego społeczeństwa Republiki także wyglądu, będąca efektem klonowania ! (Czy trzeba to komentować ?) oraz tzw. stabilność – wypływająca z zachowania wspólności i identyczności, osiągana ustawiczną kontrolą i tępieniem zachowań odbiegających od ustalonych norm ! (DARPA już nad tym pracuje, jak informuje nas portal ZmianyNaZiemi w tekście „DARPA przetestuje mikroczipy, przeznaczone do kontroli ludzkiego umysłu)

jakub-rozalski-1920-hussars

jakub-rozalski-przedwiosnie1920-01s

e303cdae6b91d42a5dc938a86320ac53Aby powyższe zasady wcielić w życie będzie się stosować (już się stosuje) różne metody, najważniejszą z nich będzie (jest) warunkowanie genetyczne i psychologiczne całego społeczeństwa ! Nowy Wspaniały świat przyszłej cywilizacji przemysłowej ma sięgać dalej – zaczną (już zaczynają) hodować idealnych robotników. Warunkowani psychicznie, fizycznie i farmakologicznie do pełnienia określonej roli w społeczeństwie nie będą mieć wygórowanych wymagań, będą zadowoleni ze swojej pracy. Aby nie mieli wyższych potrzeb celowo będą (już to robią !) obniżać ich poziom umysłowy dostosowując go do minimalnych wymagań mechanicznej, odtwórczej pracy. Stanowić mają idealną załogę: nie strajkują, nie żądają podwyżki, nie intrygują w celu uzyskania awansu. Kolejna dawka somy – narkotyku, na którego używanie wszyscy będą warunkowani, uśmierzy ewentualne niepokoje. Alex Jones donosi, że podobny proceder, na dużą skalę ma już miejsce w USA.

meh-ro12159_02

ea52f5b90cae93d6fbe33d3daacf074aWszystko wskazuje, że to nie Anglik wymyślił „Nowy Wspaniały Świat”, ale Polak ! (Podobnie jak słynny „Matrix) W 1982 roku, polski autor Antoni Smuszkiewicz w książce „Zaczarowana Gra” postawił wobec Huxleya zarzuty o plagiat. Smuszkiewicz pokazał tam podobieństwa między „Nowym Wspaniałym Światem” a dwiema powieściami science fiction napisanymi przez polskiego autora Mieczysława Smolarskiego, czyli „Miasto światłości” (1924 r.) i „Podróż poślubna Pana Hamiltona” (1928 r.). Sprawa rozpatrywana była przez PEN Club (’międzynarodowe’ stowarzyszenie pisarzy założone w 1921 w Londynie. Niby jak angielskie stowarzyszenie miało uznać Anglika za plagiatora ?!), nie doczekała się jednak rozwiązania i do dziś budzi kontrowersje (co nie dziwi !).

jakub-rozalski-1920-hussars-smallSam Smolarski również posądził Huxleya o plagiat. W otwartym Liście do Aldousa Huxleya („Nowiny Literackie” 1948 nr 4, s. 7) pisał między innymi: Dzieło świetnego autora zarówno w całym zarysie świata przyszłościowego, jak i w niezliczonych szczegółach tak dalece przypomina nie jedną, ale dwie moje powieści, że usuwa to, jak sądzę, wszelką możliwość przypadkowych analogii. Huxley na list nie odpowiedział, choć otrzymał go na pewno przez brytyjski konsulat w oryginale i w przekładzie na angielski. Warto wspomnieć, że Huxley był propagatorem użytkowania środków psychoaktywnych, z których dwóm, meskalinie i LSD-25, poświęcił wiele czasu bezpośrednich badań. Tuż przed śmiercią, na jego własne życzenie żona podała mu domięśniowo 200 mikrogramów LSD-25 w dwóch dawkach po 100 µg !

1920_uninvited_guests

tumblr_nsdmjz34si1t2t2gmo2_r1_1280Elity które rozpoczęły już tworzenie Nowego „Wspaniałego” Świata korzystają nie tylko z dzieł pisarzy, ale również z instrukcji „kosmitów”. Nowe technologie które się za chwilę pojawią, zapoczątkują stworzenie „globalnego intelektu”, nowych wspaniałych homo genetikus, i wielu innych odmieńców. Potwierdzeniem tego są niektóre wersety Apokalipsy św. Jana, gdzie czytamy o  znamieniu bestii „χαραγμα θηριον” … co się czyta „charagma therion” – charagma χαραγμα to znamię, a therion θηριον to zwierzę.

jakub-rozalski-paintings-4

jakub-rozalski-paintings-1

 meh-ro12159_06-455x262Przypomnijmy, że pierwszą próbą znakowania, przeprowadzoną przez niemiecką Bestę, były tatuaże w hitlerowskich obozach zagłady, gdzie stosowano system oznaczania zarejestrowanych więźniów. Otrzymywali oni numery, które w pewnych obozach były zindywidualizowane (niepowtarzalne), a w innych przypisywane po śmierci jednego więźnia następnemu. Tatuaże z numerami nanoszono u osób dorosłych na wewnętrznej stronie przedramienia, natomiast u dzieci, zarówno narodzonych w obozie, jak i przybyłych z matkami – na udzie.

article-2578422-007406be00000258-222_634x403

1549970010

mark_beast-1200x565

Ponadto stosowano rozmaite sposoby oznakowania na ubiorach (głównie obozowych pasiakach. Były to najczęściej trójkąty, proszę pamiętać, ze system oznakowania ludzi porywanych na pokład przez ufonautów, ma często kształt trójkąta, choć nie jest to regułą. Nowy „Wspaniały” Globalny Reżim kolejny raz rozpocznie znakowanie „motłochu” ! Tym razem post hitleryzm zastosuje inną metodę, prawdopodobnie na początkowym etapie będzie to moda i przyjemność. Niepokornych się przymusi, podobnie jak ostatnio Polskę. Biedny polski rząd musi lawirować pomiędzy rozkazami elity systemu Babilonu.

lee-02Wróćmy jeszcze na chwilę do wypowiedzi mnicha z klasztoru Shaolin. W radzie jaką dawał Bruce’owi Lee była i ta, że należy zniszczyć sztucznie wykreowany obraz by złamać wroga, stąd pamiętajmy o przepowiedni Apokalipsy: „I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii (charagma χαραγμα), tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii (charagma χαραγμα). I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię (therion θηριον) na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii (charagma χαραγμα) lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii (charagma χαραγμα) przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć” Apokalipsa 13:11 „otrzymują znamię” – czy będzie także zmieniało informację genetyczną osoby „biorącej znak” ?

bd0b92f4366b8213a5d87857511af4e8_ft_m

Informacje dodatkowe:

„Setki Australijczyków zwracają się do technologii, dzięki której mają się stać superludźmi. Dają sobie wszczepiać czipy pod skórę. Australijczycy robią to, bo dzięki czipom mogą dużo łatwiej otwierać drzwi, włączać światło czy logować się do komputera. Machną ręką przed urządzeniem i zrobione. Dzięki nowej technologii, w wielu przypadkach nie muszą już nosić ze sobą kart albo kluczy.
Można tak urządzić sobie życie, by nie martwić się o hasła ani PlNy. To taka sama technologia co Paypass. Mam nadzieję, że będzie można płacić w ten sposób – mówi Shanti Korporaal, która dała sobie wszczepić dwa implanty pod skórę.
Czipy mają rozmiar ziarenka ryżu. Mogą przekazywać informacje na przykład do smartfonów czy przechowywać dane medyczne. Serwis News.com.au, który informuje o sprawie, pisze: „Shanti otrzymała parę wiadomości na Facebooku od ultrakonserwatywnych chrześcijan, którzy powiedzieli jej, że idzie do piekła, ale ona zareagowała intrygą”. Shanti powiedziała, że na pewno taki czip chciałaby mieć jej babcia. Stwierdziła, że jej przyjaciele są po prostu „zazdrośni”. 27-latka zauważyła, że implanty stały się towarem pożądanym. Założyła więc razem z mężem serwis dystrybucji czipów. Czip kosztuje od 80 do 140 dolarów w zależności od zaawansowania technologii. Dodatkowo 150 dolarów wynosi wszczepienie go pod skórę. – To drobny zabieg, miejscowy zastrzyk i krótki ultradźwięk, by upewnić się, że jest na miejscu – mówi kobieta.
Ona i mąż mają wszczepione czipy RFID w lewej ręce i NFC w prawej. Implant jest niemal niemożliwy do dostrzeżenia. Po wszczepieniu go zostaje bardzo mały ślad. Technologia czipowania zyskuje stopniowo popularność także w innych zachodnich krajach – w Stanach Zjednoczonych, Szwecji czy Holandii. Amerykańska telewizja CBS zauważa, że korzystanie z mikroczipów wiąże się również zagrożeniami. Oprócz ryzyka infekcji, budzą one wątpliwości odnośnie prywatności i włamań do nich. Część biblistów i specjalistów w teologii czasów ostatecznych obawia się tego rodzaju technologii, odwołując się do „znamienia bestii”, o którym jest mowa w Księdze Objawienia św. Jana.” cytat z: http://chnnews.pl/index.php/pl/reszta-swiata/item/3513-czipowanie-ludzi-w-australii-biblijne-znamie-bestii-u-progu.html

 

Linki:

Obrazy sci-fi to dzieła polaka Jakuba Rozalskiego: http://jakubrozalski.artstation.com/

http://www.alienjigsaw.com/gallery/Post-Abducton-Body-Marks.html

W określonych państwach od nowego roku każdy noworodek będzie miał wszczepiany mikroskopijny mikroczip-iplant-mikro urządzenie !

Uwaga – Ksiądz Natanek dzięki przekazom z innego wymiaru odkrył niewidoczne znamię bestii !

Mówi się, że na jej czele, na szczycie, ponad stworzeniami ludzkimi, stoją istoty nadnaturalne – anielskie.

Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia

Nowi emisariusze wszystkich krajów łączcie się !

Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”

Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया

O masonerii, gejach i UFO tylko dobrze…

Nowa Era – Czy aby napewno nowa ?

Szczególna teoria myślenia względnego

Fatima i polscy duchowi matrixowcy

UFO-Holizm

Duchowe elementy układanki UFO

Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne

Roberto de Mattei o prawdziwym źródle podziałów w Kościele

Ta propozycja musiała w końcu paść! Francuski rząd chce zlikwidować katolickie portale pro-life

(…)Wśród katolickich konserwatystów panuje przekonanie, że zbliżające się rządy Antychrysta skutkować będą rzezią sprawiedliwych dokonaną przez szatańskie szwadrony śmierci. Do tej pory – pomni historycznych doświadczeń – instynktownie wyobrażaliśmy sobie te szwadrony jako wojska złożone z mężczyzn wyposażonych w broń masowego rażenia. Obserwując jednak rozwój światowego ruchu feministycznego oraz obrzydliwe, wulgarne i coraz bardziej agresywne reakcje „środowisk kobiecych” na próbę zakazania aborcji w Polsce, trzeba dopuścić inną wizję – diabelskie szwadrony(…) więcej w linku poniżej:

Aborcja to triumf szatana i finał rewolucji

wp_husaria_970

Nowy Wspaniały Świat – Stearman, McGuire

Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów – Polska kolejny raz najechana

Czipowanie czas zacząć! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO 04.04.2017

https://youtu.be/ama8EL2DA04

Porządek świata i anonimowe centra

Produkcja istot humanoidalnych – Gonz Shimura

 W Poniższym video, w pewnym momencie, pokazane jest jak „Obcy” umieszczają coś u porwanego („znamię” ?), w obrębie „trzeciego oka”…, „standardowa procedura” podczas uprowadzeń do UFO.

Ufologia w pigułce – Davida Hugginsa obrazy

 

ufo-implanty02

 

http://www.alienjigsaw.com/gallery/Post-Abducton-Body-Marks.html

mark_beast-1200x565

Dobre 9
Złe 1

Podobne Artykuły

One thought on “Nowy Wspaniały Świat „charagma therion χαραγμα θηριον”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *