Doktor Krajski w swoich opracowaniach często podkreśla, iż globalne elity starają się doprowadzić ludzkość do momentu kulminacyjnego (masy krytycznej), po którym ma zapanować Nowa Era Ziemian. Ich plan był do niedawna skrzętnie skrywany. Nastanie wynalazku internetu oraz nadprzyrodzone siły Boga YHWH, Jego syna Jezusa Chrystusa wraz z Boską wysłanniczką Maryją zmieniło tą sytuację. Duchowy „download” (z jęz. ang. = pobierać, pobranie, ściągać) jak określają to niektórzy amerykańscy badacze, pozwolił rozszyfrować wiele z tego co się święci. Na podstawie książek jakie są inspiracją dla inżynierów przyszłej cywilizacji hybrydalnej, można wywnioskować o kierunku w jakim zmierzają, jak nami manipulują.

Fundacja i Ziemia” to w angielskim oryginale tytuł książki „Foundation and Earth” – wydanej w 1986 roku, ostatni tom siedmiotomowego cyklu Fundacja autorstwa Isaaca Asimova, jednego z najbardziej znanych pisarzy gatunku science fiction. Asimov był amerykańskim twórcą i profesorem biochemii pochodzenia rosyjsko-żydowskiego. Wraz z jego trylogią Imperium Galaktyczne, tetralogią Roboty i dwoma tomami opowiadań o nich, Fundacja tworzy 16-tomową (projektowaną) Historię przyszłości. Oprócz siedmiu powieści napisanych przez Asimova Fundację uzupełniają również tomy napisane przez innych autorów.

Fundacja jest studium wielkich procesów historycznych oraz takich zjawisk, jak władza i manipulacja ludźmi oraz historią, ukazanym w szacie SF. Początkowa wersja historii była dokładnie wzorowana na Zmierzchu i upadku cesarstwa rzymskiego Edwarda Gibbona i bardzo wiele z tego założenia zostało. Należy dodać, że tak jak w starożytności, tak w przypadku Asimova przewija się w jego twórczości element manipulacji genetycznych, nadzwyczajnych właściwości psychotronicznych i innych tym podobnych, wymarzonych przez członków obecnego UFO ruchu New Age.

Dwa zdjęcia – ’Resztki’ na Marsie

ufodrone1-670x351

ufodrone2-670x329

Asimov pisze w swoich, publikowanych także w Polsce esejach, iż nie mógł traktować swego rozpadającego się Imperium Galaktycznego (przyszłego rządu światowego NWO) tylko jak przerośniętego antycznego Rzymu, więc dla dodania oryginalnego i futurystycznego pierwiastka wymyślił naukę zwaną psychohistorią, która pozwalała na przewidzenie przyszłości za pomocą równań matematycznych, o ile posiadało się odpowiednie po temu dane. Dzisiejsi technokraci starają się stworzyć tak potężne komputery, by te potrafiły przewidywać zachowania nie tylko ludzi, ale i całych społeczeństw, wszystko to ma być przyprawione bliżej nie rozpoznanymi mocami istot nadzorujących ich ogólnoziemski plan Nowego (starego) Porządku GMO… (Więcej we wspaniałych dokumentalnych programach wideo – dołączonych do tego artykułu)

czaszki-wielkie-02

LA-Marzulli-FreemanTV

czaszki-wielkie-04

Z książki Preludium Fundacji dowiadujemy się, że psychohistoria jest jednym z działów matematyki, stworzonym przez Hariego Seldona, zajmującym się przewidywaniem zachowań zbiorowisk ludzkich poprzez ujęcie statystyczne. Warunkiem działania psychohistorii była niewiedza ludzi o tym, że są obiektem badań, gdyż w przeciwnym wypadku mogli zmienić swoje zachowanie, przez co przewidywania byłyby nietrafne. (Ciągłe ukrywanie się tak UFO jak i elit kontaktujących się z „kosmicznymi braćmi” – patrz tekst pt.: „UFO-Holizm„) Psychohistoria pomogła Seldonowi opracować tzw. Plan Seldona, który jest główną osią fabuły książek z cyklu Fundacja. Dzieło Fundacji zainspirowało w pewnym stopniu twórcę Gwiezdnych wojen – George’a Lucasa do nakręcenia jego słynnego filmu, co nie powinno nas dziwić.

dna

Prawdziwa nauka o nazwie psychohistoria to formuła badawcza stosowana w naukach humanistycznych, polegająca na integrowaniu badań historycznych z stosowaniem kategorii psychoanalitycznych. Psychohistorię tworzyli i tworzą głównie profesjonalni psychoanalitycy z zainteresowaniami historycznymi (wzorem może być tu sam Zygmunt Freud, jego kontynuator Erik Erikson, kulturalista Erich Fromm). Krytycy psychohistorii zwracają uwagę na ahistoryczność podstawowych kategorii stosowanych do badania postaci i zdarzeń historycznych, a zatem na logiczną i metodologiczną niespójność tego rodzaju badań.

lamarzulli

cr_25C3_25A1neos_deformados_la5

czaszki-wielkie-10

Istnieje inny dział prawdziwej „psychohistorii”, właściwie jest on tym najbardziej pierwotnym i cennym – zwanym historiozofią. Jego najwybitniejszym przedstawicielem jest Polak Feliks Koneczny (odpowiednik Hariego Seldona). Początkiem rozważań cywilizacyjnych Konecznego była refleksja nad stosunkiem Polski do Europy, naszej wartości cywilizacyjnej w ogóle, prowadzona w 1917 roku. Zaowocowała ona artykułem „Polska w kulturze powszechnej” w dwutomowym dziele pod redakcją Feliksa Konecznego. Był to jednocześnie początek prac nad książką „O wielości cywilizacyj” – na Zachodzie wydanej w języku angielskim pod tytułem „On the Plurality of Civilisations”. Co ciekawe nasz geniusz uważał, że nie można przy pomocy historiozofii przewidzieć przyszłego rozwoju ludzkości.

5477780-kardynal-karol-wojtyla-lata-882-660

Aby lepiej zrozumieć plany światowej elity należy odesłać państwa do znakomitej, wręcz genialnej książki Konecznego pt.: „Cywilizacja bizantyńska„, gdzie wiele pradawnych elementów jest powtarzanych przez globalnych alchemików w czasach obecnych, liczne poczynania Gigantów-Atlasów NWO to powtórka starożytnych 'filozofii’, zmierzających do stworzenia jednego rządu światowego, a co za tym idzie dyktatury ostatecznej, opartej o magiczną technologię (ufonautów ?). Ostatnie dni (właściwie godziny !) przyniosły kilkanaście genialnych anglojęzycznych programów/filmów wideo, które w sposób rewelacyjny oddają zbliżający się okultystyczny techno reżim (Sporo z nich to zapewne wspomniany Bosko inspirowany chrześcijański Download !). Trzy najlepsze umieściliśmy poniżej. Nie są tłumaczone. Dla tych z państwa którzy znają język staną się z pewnością cennymi pozycjami. Szczerze polecamy !

Jesus-Chrystus-calun-01

Pomocne linki:

inżynierów przyszłej cywilizacji hybrydalnej,

Programowanie materii, a biblijne znamię

Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?

Potajemne spotkanie naukowców, chcą stworzyć „to coś” !

Kim są istoty z innego wymiaru ?!

„Widziałam bogi (אלהים Elohim) występujące z ziemi” – Michael Heiser wyjawia sekrety

Wyobraźcie sobie… – sygnalizacja

Prawdziwy władca pierścieni – część II (Aktualizacja – wersja 2.2)

Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (zanim nie staniemy się podmieńcami)

Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli

Hipoteza rzadkiej Ziemi – Paradoks Fermiego

Niewidzialne istoty obserwowane za pomocą przełomowego urządzenia

Programowanie materii, a biblijne znamię

Esseńczycy בעלי המסורה-żydowskie przygotowanie do chrześcijaństwa, nadejścia Synów Światłości

Dyskusja na temat Gigantów z Biblii נפלים, rozmawiają Gary Stearman i L.A. Marzulli

Amnezja trwa i cały czas jest nam narzucana !

Wyginięcie mamutów i zagadkowe artefakty starożytnej cywilizacji

Kolumna geologiczna ? Faszerstwo !

„przychodzi z chmurami” – Zaczęły się dni Noego…

Niewidzialna kosmiczna wojna oraz fizyczne dowody

Prawda o 12 planetach Zecharii Sitchina – Przełomowy film !

Zbrodnia za Spiżową Bramą

Homopropaganda nadal podbija umysły Polaków

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/agenda-21-planowa-destrukcja-narodow#comment-295024

http://www.usatoday.com/story/tech/sciencefair/2015/11/03/alternate-universes-discovered/75102502/

https://www.washingtonpost.com/news/in-theory/wp/2015/11/02/were-building-superhuman-robots-will-they-be-heroes-or-villains/

http://news.discovery.com/tech/could-a-time-machine-deliver-messages-to-the-past-151102.htm

http://www.japantimes.co.jp/news/2015/11/02/reference/does-biometric-authentication-hold-the-key-to-a-bright-future-or-pandoras-box/#.Vjl_orerTIV

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/07/czaszka-kolejnego-gwiezdnego-dziecka.html

http://med.stanford.edu/news/all-news/2015/11/researchers-urge-lifting-of-nih-funding-restrictions-on-chimeric.html

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

St._Gregory_of_Nyssa

Technologia starożytnego Babilonu ponownie – McGuire, Marzulli

Produkcja istot humanoidalnych – Gonz Shimura

2030 BIOMETRICS AGENDA: U.N. – Mark of the Beast – CERN Connection Confirmed! – 04.11.2015

https://youtu.be/5BXvvatyR7o

JFK – Prezydent który powiedział PRAWDĘ [PL]

About INHUMAN the Documentary — Special Investigative Report Part 3 – 04.11.2015

https://youtu.be/auMHjptBQEY

Polska cywilizacja człowiecza w Japonii

Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO – szansa na wolność

Nowy Porzadek Rzeczy i Kosciół Katolicki

Masoneria w islamie/islam w masonerii dr Krajski Polskie Radio

Dobre 48
Złe 2

Podobne Artykuły

3 thoughts on “Fundacja NWO i Ziemia(nie)

 1. NWO w ostatnich kilku zaledwie latach, dokonało dość sporej akcji oswajania społeczeństwa z widokiem transseksualistow, po operacjach zmiany płci. Jeszcze do niedawna to był temat tabu, ze względu na mała popularność takich zabiegów. Dziś otwierając jakąkoleik strne internetową o charakterze „erotycznym” mamy specjany dział z tego typu wynaturzeniami.
  Widać jak na dłoni chęć zmieszania kultur i ras, pomimo niezadowolenia z tego faktu, przeciętnego europejczyka. Niemcy odgrywają w tym wszystkim kluczową rolę, sprowadzając migrantów z krajów muzułmańskich i promując Gender i podobne zachowania niejako ” jedynie słuszna modną modę”
  Czasami zadaję sobie pytanie, kto i dlaczego pozwala na takie wydarzenia w naszej przestrzeni życiowej? Komu zależy na promowaniu, wbrew estetyce i krytycznej opinii ogółu perwersji, które ostani w historii działy sie tylko w Sodomie i Gomorze?
  Jest jeszcze jeden niezauważalny akcent potajemnych zmian, akceptowany ogólnie i przyjmowany z aprobatą przez ogół. Teleturnieje, które pojawiają się w telewizji OCENIAJĄ i nasączone są pochlebstwami do tego stopnia iż przypomina to tresurę psów. Czy to czasem nie jest tresura społeczeństwa, polegająca na wdrażaniu uninfikacji poglądów, zachowań i celów? Przyzwyczaja społeczeństwo do tego iż wszyscy są oceniani a jeżeli nie spełniasz standardów, jesteś odrzucany w niebyt. Zadaję sobie pytanie jak będzie można walczyć z dalszym narzucaniem nam NWO, skoro młodzież i dzieci od najmłodszych lat, jest poddawana takiemu praniu mózgu na codzień, po kilkokroć?
  Kolejny aspektem są polskie seriale w których obrazowany jest obraz idealnej rodziny, który nie pokrywa się z rzeczywistością. Tysiące, głównie kobiet zapatrzone w postacie z serialu, rozbijają własne małrzeństwa, gdyż nie mogą znaleźć analogi do serialowej rzeczywistości w ich osobitym życiu.
  Zadziwiające jest że te wszystkie działania na wszystkich poziomach mają na celu jedno- zmianę całkowitą na wszystkich poziomach życia. Czy na gorsze? Tak to widać dookoła że te zmiany przynoszą jedynie zło.

 2. 2025r to jest ostateczna data NWO.nie wiem jak wyobrażacie sobie to NWO bo teorii wiele.ale jak dla mnie będzie to powrót III Rzeszy.wiele jest ku temu przesłanek.łącznie z zapowiedziami byłego bractwa tulle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *