Amerykanom udało się nagrać potężne humanoidalne istoty, rodem z filmu „Predator” (stosujące kamuflaż) !

Istnieją istoty bardzo podobne do tych pokazanych w filmie „Predator”, posiadają te same, albo zbliżone cechy charakteru Obcego, tą samą albo podobną technologię kamuflażu, są często tej samej wielkości, co postać ze wspomnianego filmu z Arnoldem Schwarzenegerem, zdarzają się nawet większe. Na samym początku musimy podkreślić, że to o czym tu będziemy pisać traktujemy bardzo poważnie, będą to rzeczy sensacyjne, i to delikatnie mówiąc. Do tych zjawisk i do tych istot trzeba się przyzwyczajać, zrozumienie przychodzi, jednak nie jest łatwe, zwłaszcza dla sceptyków, albo ludzi wychowanych w kulturze materialistycznej obecnej upadłej cywilizacji post chrześcijańskiej.

W temacie istot jak „Predator” pojawiła się seria niezwykłych filmów dokumentalnych, w tym o zjawiskach nadprzyrodzonych oraz jeszcze innych nieznanych nauce inteligentnych stworach, żyjących na Ziemi, w puszczach, na odludziach, posiadających baśniowe możliwości, rodem z filmów „Władca pierścieni”, czy wspomniany „Predator”. Natychmiast napiszmy, że filmy dokumentalne, które tu będziemy reklamować są najlepszymi jakie kiedykolwiek widzieliśmy !

To jest mało powiedziane, one są jedyne w swoim rodzaju. Długo się zastanawialiśmy nad recenzją tej produkcji. Długi czas uważaliśmy inną serię w tym stylu, a chodzi o „Ranczo skinwalkera”, za jedną z najlepszych, jednak ta, o której zamierzamy tu pisać mocno przebiła serial o „Demonicznym Ranczo”, zdeklasowała również większość, jeśli nie wszystkie poważne filmy o UFO ostatnich lat.

Jednocześnie, jako chrześcijanie, chcemy byście byli świadomi, że nasze pochwały nie mają na celu promowanie tego typu produkcji w ciemno, są to tematy duchowe, i jak się okazuje, mówią o potężnych istotach z innego świata, mających jednocześnie (do pewnego stopnia) fizyczne ciała w tym wymiarze. Tematyka poruszana w omawianej niesamowitej amerykańskiej produkcji jest niekoniecznie zbieżna z Duchem Świętym. Chodzi nam tu bardziej o jakość filmów, przełamanie tabu oraz o najważniejszą cechę, czyli o wielkie odkrycia jakie udało się osiągnąć badaczom z USA, uwiecznione na nagraniach audio-wideo!

20 marca 2015 roku napisaliśmy tekst pt.: „Nadzwyczajne dochodzenie policjanta w sprawie nieznanego gatunku humanoida”, jest to wprowadzenie do tego tekstu, jeśli ktoś nie wie o czym, albo o kim będziemy tu pisać, to koniecznie proszę wpierw przeczytajcie wspomniany artykuł, wszystko co tam zawarliśmy to tylko mały przedsmak, mała rodzynka, w porównaniu do produkcji, o której tu będziemy pisać, a chodzi nam, by już dłużej nie przeciągać, o serię filmów pt.: „Śladami Wielkiej Stopy” (ang. „Expedition Bigfoot” – W Polsce emisja odbywa się na kanale „Discovery Channel”, od czerwcu 2023, „Sezon pierwszy”). Produkcja rozpoczęła się w roku 2019, powstał „Sezon 01, następne lata to: Sezon 02 i 03”, i w lato 2023 są pogłoski o „Sezonie 04”, sezony zawierają po około 12 odcinków, każdy po 50 minut. (Do ściągnięcia również za odpłatą na Amazon.com.)

Jeśli chcą państwo obejrzeć te programy zanim doczytacie do końca ten tekst, to od razu polecamy zacząć od „Sezonu trzeciego”, który jest najbardziej szokującym, w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Zdecydowanie lepiej rozpocząć od 12 odcinków „Trzeciego sezonu”, niż od pierwszego. W „Sezonie pierwszym” produkcja się rozkręcała, w drugim do połowy nie była zbyt ciekawa, ale od połowy „Sezonu drugiego” zaczęło się robić rewelacyjnie ! „Trzeci sezon” to już klasa sama dla siebie, a w lato, albo na jesieni roku 2023 podobno wejdzie na ekrany „Sezon czwarty”.

Jeszcze raz wspomnimy, podchodziliśmy do napisania tej recenzji z mieszanymi uczuciami. Przez około 30 odcinków, do końca „Sezonu trzeciego”, a każdy odcinek jak pisaliśmy ma około 50 minut, zastanawialiśmy się czy nie jest to jakaś ubarwiana opowieść, może coś tam Amerykanie dodali od siebie, coś spreparowali ? Jednak po wielu dniach analizy, zastanawiania się nad tym co tam widać i słychać, uważamy że mamy do czynienia z prawdziwymi, ważnymi odkryciami ludzkości popotopowej, żyjącej ciągle w amnezji ! Rewelacyjna seria „Śladami Wielkiej Stopy” to właściwie rozbudowana wersja filmu o „Ranczo Skinwalkera”, tyle tylko, że obszar występowania zjawisk z „Rancza” rozciąga się w tym przypadku na tysiącach kilometrów kwadratowych, głównie w parkach USA, gdzie często spotyka się Wielką Stopę i UFO, o czym informuje policjant David Paulides, ale i wielu innych badaczy.

Do „Sezonu 03” włącznie, mamy około 30 godzin materiału. Każda ekspedycja trwa mniej więcej około miesiąca w terenie więc nie jest tak, że łatwo im szło nagrywanie czegoś ciekawego, musieli się dużo natrudzić i wybrać z setek nagranych godzin coś niezwykłego. Mamy tam cztery osoby-badaczy, trzech mężczyzn i jedną kobietę: Miyerę Mayor, amerykańską antropolog, prymatolog i korespondentkę National Geographic, zajmująca się dziką przyrodą w ramach ekspedycji badawczych, jest reprezentantem świata akademickiego, gra taką rolę, choć przyznaję przez pewien czas w programach, że nie wie z czym ma do czynienia.

Jako oficjalna osoba „naukowiec darwnistka”, chce wmawiać widzom jakieś teorie o „gigantycznych zaginionych małpach”, pomimo to, wyraża co chwilę opinie potwierdzające realność „Wielkiej Stopy – istot jak Predator”, widocznych jedynie poprzez kamery termowizyjne, stwierdza często, że czuje coś dziwnego, coś strasznego, coś co jest niewytłumaczalne z punktu widzenia nauki. Dlaczego piszemy w tytule o holywoodzkiej produkcji „Predator” z Arnoldem w roli głównej ? Otóż seria „Ekspedycja Wielka Stopa” przez wiele godzin programów udowadnia posiadanie przez te istoty możliwości znikania, czegoś co powoduje „niewidoczność”, albo dzięki nieznanej nam technologii, albo dzięki możliwościom ducha-umysłu, i jak się to sugeruje w tym dokumencie, dzięki dematerializacji tych stworzeń (prawdopodobnie hybryd, co może wynikać z lat badań nad nimi, i zdobytym próbkami włosów).

Producenci tego dokumentu wyposażyli badaczy-poszukiwaczy wielkich stworów w kamery termowizyjne i na podczerwień, co było strzałem w dziesiątkę ! Pomimo tych wynalazków Wielka Stopa – Predator potrafi znikać nawet z zakresu kamer termowizji ! Istoty te, podkreślmy: jak z filmu „Predator”, potrafią zbliżać się do badaczy na odległość około trzech, albo dwóch metrów bez zauważenia, jednak często słychać ich kroki, albo jeśli nie słychać, to słychać jak coś co jest efektem słabego działania kamuflażu, pojawiają się również na ekranach kamer termowizyjnych, ale i to też głownie wtedy kiedy chcą się ujawnić, w większości przypadków same się ujawniały, swoją sygnaturę cieplną, jak to profesjonalnie jest często powtarzane w programach.

Nie tylko kamery termowizyjne zdradzały Wielkie Stopy jak Predator. Badacze relacjonują czuli trzęsącą się ziemię, drgania ziemi kiedy te istoty były w pobliżu, ich waga sięga od 300 do 500 kg. więc kiedy „system niewidzialniości” był włączony, albo nie działał w pełni, było czuć kroki ! Naszym zdaniem w „Sezonie trzecim” przesadzono trochę z muzyką i efektami dzwiękowymi, rodem z horrorów, ale tylko troszkę. Atmosfera jaką uchwycono, w ciemnych gęstych lasach amerykańskich gigantycznych parków, kiedy badacze się przedzierali przez chaszcze jest właśnie jak z horroru, cały czas ktoś ich śledził, cały czas, od początku istoty te wiedziały o ich obecności, czasami dawały znaki, że wiedzą o wszystkim, o każdym ich kroku !

Wielka Stopa posiada władze umysłu-ducha jakie pokazują filmy i książki o „Władcy Pierścieni”, dlatego uważamy, że „istoty jak Predator” to połączenie wielkiego Obcego, polującego na ludzi oraz czarowników i potworów z „Prac Tolkiena”. Seria programów „Śladami Saskłocza” po raz pierwszy ujawniła realność tych stworów, udało się to dzięki wojskowej technologii dronów, którą w programach zastosowano.

Umieszczone kamery termowizyjne na latających dronach nagrały jednego z „Predatorów” kiedy ten zbliżył się do badaczy, jednak po chwili odkrył, albo wyczuł, że jest nagrywany i znikł ! Moment ten to jeden z kluczowych „Sezonu trzeciego”, drugim super momentem był ten, kiedy głównodowodzący ekspedycją postanowił jeździć samochodem, naszpikowanym kamerami, słynną drogą na której często widywano „Predatorów”, działo się to zazwyczaj w nocy. Ekipa zaczęła więc przez parę godzin przemieszczać się po tej słynnej drodze, poprzez ciemny nocny las, po jakimś czasie bezowocnej jazdy udało się nagrać szybko bięgnącą „Wielką Stopę”, nagranie jest szokujące, ale występuje tylko w termowizji, istota jest ledwo widoczna, i jak wspominaliśmy, termowizja nie zawsze wystarcza, coś jednak się przebiło przez super kamuflaż „Predatora”, sylwetka był widoczna jak przez mgłę (elektroniczną), nagranie jest, istnieje, i potwierdza obecność tych stworów na tej planecie !

Jeśli czytaliście książki policjanta Davida Paulidesa, albo oglądaliście jego najnowszy film z roku 2023, to zdajecie sobie sprawę, że „Predatorzy – Wielkie Stopy” potrafią bezgłośnie zbliżyć się do rodzin, będących na wakacjach w Parkach USA i porwać dzieci bez żadnego śladu, czy dzwięku, i to tuż sprzed wzroku rodziców. Robią to samo z dorosłymi, nawet z doświadczonymi survivalowcami ! Każdy kto się uda sam w dzicz, tam gdzie oficjalnie widuje się Wielką stopę jest narażony na zniknięcie-porwanie. Tam gdzie udałą się ekipa omawianego tu programu to miejsca o największym nasileniu zjawsk Saskłocza-UFO, tam też doświadczyli niesamowitych zjawisk, co zostało uwiecznione na video, pobrano odlewy śladów „Predatorów”, zebrano również sierść-włosy, które są prawdziwe, na co są dowody bnadań genetrycznych.

To co widzimy w programach jest jeszcze bardziej skomplikowane i jeszcze bardziej trudne do zrozumienia. Badaczom udało się nagrać fenomen UFO, jaki czasami towarzyszył „Predatorom”, czyli „Wielkiej Stopie” ! Zdarzało się, że inteligencje te, albo jeszcze inne, które towarzyszą Saskłoczom, wyłączały sprzęt ekipy. Działy się przedziwne rzeczy z tzw. „fotopułapkami”, a to się same odwracały z kierunku, w którym były skierowane, a to były uruchamiane przez niewidoczne siły. Jak wszyscy wiedzą kamery na podczerwień, nazywane „fotopułapkami” są załączane przez ruch zwieząt, w wielu przypadkach same się włączały, coś, lub ktoś przemykał się przed ich czujnikami powodując uruchomienia nagrywania, jednak na nagraniach nie było nic.

W 30 odcinakach, czyli 30 godzinach mamy bardzo dużo niezwykłych zjawisk, w tym „istoty cienie”, możliwe że jakieś inteligencje humanoidalne, pozbawione materialności, jednak mające wpływ na materię tego wymiaru, zwłaszcza w miejscach występowanie tzw. „Wielkiej Stopy” (możliwe, że to właśnie Wielkie Stopy, ale przed materializacją…). Badacze ustalili wiele rzeczy, które są zgodne z długimi latami badań nad „Wielką Stopą” i terenami na których występuje. Wielkim sukcesem okazały się wspomniane kamery na podczerwień-termowizyjne, dzięki nim udało się zarejestrować obraz żywych, ruszających się – uciekających – chowających się Saskłoczów – Wielkich Stóp, doszło wręcz do pewnego rodzaju kontaktu !

Patrząc na dany obszar nie było widać żadnego ruchu, żdanej istoty, same krzaki i drzewa, jednak na obrazie z kamer widać było humanoidalne postacie, ich cieplną sygnaturę, ewentualnie wielkie cieplne kule, wyłaniające się z nikąd (patrz kawałek programu). W połączeniu z nagraniami nieznanych świateł, przemieszczających się w lesie, czy nad lasem, mamy potwierdzenie wszystkiego o czym mówił i o czym pisał policjant David Paulides, te istoty, te zjawiska są połączone z fenomenem UFO ! Dodatkowo w momentach zbliżania się (do) Wielkiej Stopy było czuć strazszliwmy smród gnijącego mięsa ! (Patrz „Duchowe elementy układanki UFO„)

Stosowaliśmy w tym tekście często wyraz „Predator”, pochodzący z fantastyczno naukowego filmu hollywod. Dzieje się tak bo ekipia notowała również tajemnicze przemieszczanie się „Wielkiej Stopy” w wyższych częściach drzew, podobnie jak we wspomnianej produkcji – horrorze, gdzie Obcy skakał po drzewach, niewidoczny, stosując technologię kamuflażu !

Jeśli ktoś z państwa ma silne nerwy, traktuje poważnie te zagadnienia, to zapraszamy do obejrzenia trzech sezonów, prosimy pamiętać, że programy są robione w pewnym sensie pod publikę, tak by przyciągnąć wielbicieli mocnych wrażeń ale i zarobić, nafaszerowane dzwiękami jak z filmów horrorów, co wcale nie umniejsza samych prawdziwych informacji tam zawartych. Natomiast jeśli ktoś jest sceptykiem, to powinien zacząć od „Sezonu 03” ! Natomiast chrześcijanie mogą, albo powinni to obejrzeć jako coś co wzmocni państwa wiarę w istnienie demonów, UFO inteligencji, diabła oraz Jezusa Chrystusa – te istoty istnieją i są realne, tak jak Zbawiciel, który został wzięty do nieba, do innego wymiaru, co przekazuje Biblia w Dziejach Apostolskich 1:9 „Po tych słowach uniósł się w ich obecności w górę i obłok zabrał Go im sprzed oczu. Kiedy uporczywie wpatrywali się w Niego, jak wstępował do nieba, przystąpili do nich dwaj mężowie w białych szatach. I rzekli: «Mężowie z Galilei, dlaczego stoicie i wpatrujecie się w niebo? Ten Jezus, wzięty od was do nieba, przyjdzie tak samo, jak widzieliście Go wstępującego do nieba».

 

Link:

https://www.teleman.pl/tv/Sladami-Wielkiej-Stopy-Gniazdo-2182625

Nadzwyczajne dochodzenie policjanta w sprawie nieznanego gatunku humanoida – film

Tajemnicza śmierć grupy Diatłowa – Nowy film dokumentalny

Sekrety demonicznego rancza Skinwalkera

Sensacja biblijnej ufologii, nagrano istotę anielską – ufonautę morfującego z energii !

UFO istoty przybywające z wymiaru ducha, materializujące się w wymiarze ludzi ?

„Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi

„W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas

Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ?

Prawdziwy Władca Pierścieni, część III – pojemniki „rządców świata” mordoru

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *