Pisanie i mówienie o Żydach jest uznane w Polsce za antysemityzm oraz tzw. „mowę nienawiści„. Nie zamierzamy tu pisać o Żydach, musimy to mocno podkreślić, jesteśmy przecież nadzorowani przez służby, wszelkiej maści. Nie tylko służby państwowe, ale przez służby „faraona”, „nabuchodonozora”, przez niebiańskich „watchersów” i przez lewicowo ufonautycznych iluminatów. Racjonalne pisanie o zjawiskach z innego wymiaru przyciąga zawsze okultystyczny salon, dlatego prosimy wszelki wywiad o zrozumienie/wyrozumiałość, jeśli to możliwe.

Nie będziemy tu prowadzić rozważań w temacie Żydów z państwa Izrael, lub rozproszonych wyznawców religi mojżeszowej, ale w temacie złożonych zagadnień Biblii, duchowości i filozofii. Wszystko to ma zostać przeprowadzone językiem wielopłaszczyznowych symboli Pisma. Celem serii jest przekaz duchowy dla „istot polskojęzycznych” oraz „prawdziwych Żydów”.

„Bo Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery. I taki to otrzymuje pochwałę nie od ludzi, ale od Boga.” List do Rzymian 2:28-29

Prawdziwi Żydzi nie mają łatwo. Jesteśmy prześladowani przez faraona i jego wojsko („wiozące” ołów) ! Proszę się zastanowić (posiadają ogromne ilości ołowiu, czasami nim częstują tych którzy są dla nich zagrożeniem), stoją nad YouTube’m wyłączają kanały, które uznają za niezgodne z doktryną „egiptu”(gdzie się topi metale) ! Zresztą może to bardziej „król Babilonu” nimi rządzi ?

Wstawiliśmy zakazane na YouTube filmy dokumentalne na trzy, uznane za niezależne, platformy, po czym ktoś musiał się natrudzić i je zablokował na tych trzech platformach. Jakiś „egipcjanin”, albo „asyryjczyk” musiał wysłać emaila, zadzwonić, albo wydać polecenie, że akurat te, a nie inne, filmy nie maja prawa być pokazywane ! („Wionęło tchnienie Twoje i przykryło ich morze, zatonęli jak ołów pośród wód gwałtownych.” Wyjścia 15:10)

Ile to wysiłku musieli włożyć by coś tak 'nieistotnego’ zablokować. Przecież nasze filmiki mają znikomą oglądalność. To pokazuje, że prawdziwe wojsko faraona istnieje, jest obecne i prześladuje „prawdziwych Żydów„, (mają [w sobie?] ołów) ścigają nas na pustyni („Wielu egzegetów odrzuca jednak taką interpretację. Zwolennicy kierunku wyłącznie mariologicznego: a) lekceważą większość głosów świadków Tradycji, którzy nie przyjmują takiej możliwości; b) nie potrafią wyjaśnić bólów porodu, ucieczki na pustynię i „reszty potomstwa” Ap 12,17.”)

Prawdziwi Żydzi z Listu do Rzymian 2:28-29 powinni przejąć władzę nad TVP. Można by wówczas wytłumaczyć „ludowi egipskiemu” by nie wracał do „egiptu” – „Wtedy przyjdą wszyscy słudzy twoi do mnie i oddadzą mi pokłon, i powiedzą: Wyjdź ty i cały lud twój, który idzie za tobą. I potem wyjdą». Mojżesz płonąc gniewem wyszedł od faraona.” Wyjścia 11:8

Należało by wyprodukować poważne filmy dokumentalne w temacie zakazanej archeologii, zwłaszcza duchowej. Przecież dla sporej części Prawdziwych Żydów jest oczywiste co takiego działo się w starożytności. Jak zaawansowana była zaginiona pradawna cywilizacja „ludzi-ludzi”, a nie tylko „ludzi” (powtórzenia w Biblii).

Prawdziwi Żydzi, mając w ręku TVP, przekazali by istotom polskojęzycznym wiele tajemnic. Można by wspomnieć o „północy”, albo o jakichś porach, lub specjalnych czasach: „…a rano: Będzie padać, bo niebo się czerwieni chmurzy. Z jednej strony wiecie co oznacza wygląd nieba, z drugiej nie potraficie (pojąć) znaków czasów?”  Mateusza 16:3 – Nie wspominając o ogólnopolskim głoszeniu jakichś przesłań z „miejsca pioruna” ! (Pomarzyć wolno…)

Szanowni państwo, przecież w Biblii „piorun” strzelił z określonego miejsca ! Gdyby iść tym tropem, to można odkryć wiele zadziwiających i niebezpiecznych dla „nabuchodonozora, asyryjczyków, faraona i egipcjan” rzeczy. Z drugiej strony pisanie o tym „kierunku”, w czasie rządów okrutnego „babilończyka„, może doprowadzić Prawdziwych Żydów do wielkiego niebezpieczeństwa, do prześladowań !

Przecież cały czas jesteśmy nadzorowani przez prawdziwego „faraona”. Cała armia „egipska” wszystko kontroluje. Jest i Armia Boga, są Aniołowie Boga, ale może się zdarzyć, a mówię to z własnego doświadczenia, że „zawieje jakiś zimny wiatr” i zostaniecie skasowani, albo wrzuceni do lochu(Mateusza 5:25). Nie daj Boże…!

„Asyryjczycy”, tak jak „egipcjanie” są okrutni, gdyby mówić i pisać o nich otwartym tekstem to by nas zamordowano, ile to razy były takie sytuacje u piszącego te słowa, mam nadzieję prawdziwego Żyda, taką mam nadzieję. To się cały czas dzieje na naszych oczach, każdego dnia, pisaliśmy i ciągle o tym piszemy, „prawie” otwartym tekstem (prawie czyni różnicę).

Wszystkie duchowe zdarzenia, istoty duchowe z wyżyn niebieskich, jakie się tu pojawiają, ich działalność oraz „nadzorców z biczem-szmalcowników NWO„, wszystko to co się dzieje na Ziemi z ich powodu jest dla opisujących to prawdziwych Żydów niebezpieczne, zresztą mówienie nawet do „ludu egipskiego” o istnieniu „prawdziwych Żydów” może okazać się dla nas co najmniej nieprzyjemne, a w egipskiej przyszłosci Istwana Zoltana śmiertelne: „…nadchodzi godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu.” Jana 16:2 W przyszłości ludu egipskiego, kiedy wszyscy będą czcili egipskich bogów, jak matkę ziemię, zacznie się pownowny holokaust, tym razem za sprawą zrównoważonych egipcjan: „Osiągnięcie stanu stabilności i spokojne życie. Zrównoważone życie! Wszystko ma być zrównoważone

W czasach terroru prawdziwego „faraona”, albo prawdziwego „króla Babilonu” nie można wprost wytłumaczyć istotom przebywającym na Ziemi (i w Polsce) co się z nimi dzieje, część zdaje sobie sprawę z „kosmiczno – duchowego jasyru„, zapewne jest ich bardzo dużo w Kościele Katolickim, ale ogólnie, społeczeństwo „istot polskojęzycznych” jest coraz bardziej „egipcjanami-ludem egipskim” ! (nie piszemy „egipcjanin” z dużej litery, bo przecież nie chodzi o Egipcjan, tych z geograficznego Egiptu).

W Polsce mamy ogromną ilość „ludu egipskiego”. Ostatnimi czasy, w swoim kazaniach ks. Natanek bardzo na to zwraca uwagę, chwała mu za to (proszę choćby sprawdzić kazanie z dnia 29.02.2020). Tworzenie z polskojęzycznych istot „egipcjan-ludu egipskiego” to działanie niezwykle szkodliwe, to wręcz cofanie się do „egiptu”(jeśli z niego po drugiej wojnie, za czasów św. Jana Pawła II wyszliśmy ?! – brak dużej litery oznacza, że nie mówimy tu o geograficznym Egipcie, ale to już jest chyba oczywiste…) „Czemu nas Pan przywiódł do tego kraju, jeśli paść mamy od miecza, a nasze żony i dzieci mają się stać łupem nieprzyjaciół? Czyż nie lepiej nam będzie wrócić do Egiptu” Liczb 14:3

Telewizja, to znaczy „pudełko diabła, w którym tańczą trubadurzy”, jak to przekazali nam średniowieczni podróżnicy w czasie, jest tu wyjątkowo sprawnym narzędziem opętania, stosowanym przez „króla Babilonu”, zresztą „Babilon”, jeżeli jesteście prawdziwymi Żydami to to rozumiecie, wcale nie oznacza „bramy bogów-boga”, ale super rozwałkę, dokładnie, słowami XX wiecznej nauki akademickiej „psychomanipulację”, tak uczą starożytni chrześcijanie, mędrcy niewysłowionej duchowej przenikliwości, niech będą błogoisławieni.

Przecież pan Kurski, zamiast tworzyć telewizję „prawdziwie Żydowską”(List do Rzymian 2:28-29), buduje „telewizję egipską”, dla „egipcjan”, albo dokładniej dla „ludu egipskiego”. Oczywiście czasami są jakieś prześwity z Kościoła Katolickiego, ale to tylko „prześwity”.

Nie wiemy czy obecnie zawiadujący instytucją TVP należy do tajnego bractwa, ale to co promuje, przygotowuje Polaków do „wyrabiania jeszcze większej ilości cegieł faraona” ! Już od co najmniej 25 lat, jako naród katolicki, zwiększamy ilość „zbieranej słomy” – Kiedy przyjdzie Chrystus, pszenicę zbierze do spichlerza, a plewy spali w ogniu nieugaszonym – zapowiada Jan Chrzciciel. Syn Boży jako żniwiarz dla jednych staje się źródłem radości, dla innych – lęku. Wszystko zależy od tego, czy w dniu spotkania będę dla Niego pszenicą, czy słomą. Ta zbiórka „słomy” rozpoczęła się szczególnie mocno gdzieś tak od roku 1995, kiedy to szerokim strumieniem wlewały się do Polski organizacje „króla Babilonu”, jak nas o tym informował przykładowo profesor Andrzej Zwoliński.

Czy pan Kurski jest sługą „króla Babilonu” ? Tego nie wiemy, może wykonuje tylko polecenia, może nie jest duchowo zaangażowany, jednak coraz większa liczba „polskojęzycznych istot”, jak o tym piszą również w „Zoharze„, jest biczowana, przymuszana do wyznawania egipskich bóstw, a część nawet uprowadzana przez istoty babilońskie. Lud egipski, po tym jak wyrabia dzienną ilość cegieł, udaje się do swoich domostw i włącza „pudełko diabła”, gdzie widać coraz więcej i więcej trubadurów Kurskiego, a przecież TVP miało być telewizją dla Polaków, dla katolików, czyli dla prawdziwych Żydów.

Zamiast tego stało się przyrządem „faraona-nabuchodonozora”. Gdy dojdzie do tego, że polskojęzyczne istoty staną się już w pełni „ludem egipskim-egipcjanami”, prawdopodobnie nie wyrwą się z „kwantowej jaskini„, by szukać ratunku u prawdziwego „Mojżesza” ! „Wyznaczycie zaś im tę samą ilość cegieł, jaką wyrabiali dotąd, nic im nie zmniejszając; ponieważ są leniwi, wołają przeto: „Pójdźmy złożyć ofiarę naszemu Bogu„. Wyjścia 5:8

I tak jak cały czas o tym mówi ks. Natanek, jeśli „lud coraz bardziej egipski” (w Polsce też) przestanie składać ofiarę naszemu Bogu”(Wyjścia 5:8) to się zacznie „czas”. Prawdziwy Mojżesz wyraźnie przekazał, że nie potrafimy, albo „lud egipski”, „nie potrafi (pojąć) znaków czasów”(Mat 16:13), no bo zaraza koronawirusa, albo inaczej „plaga egipska”(Makot Micrajim – jedna z Eser Ha-Makot), to przecież jedna z plag jakie są przywoływane na „ziemię egipską„, na której „asyryjczycy i egipcjanie” hodują zielsko ! „Występni plenią się jako zielsko” Psalm 92:8

Pan rzekł do Mojżesza: «Wyciągnij rękę do nieba, by spadł grad na całą ziemię egipską, na człowieka, na bydło, na wszelką trawę polną na ziemi egipskiej».” Wyjścia 9:22 Prawdziwi Żydzi mogli by też objaśnić coś ludowi egipskiemu o „trawie„, która już teraz zaczyna masowo ginąć, jak czytamy w Wyjścia 9:22 –

„..kto czyta, niech rozumie – wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry!” Ew. Mateusza 24:15, a to dopiero początek, po nim, po „wyjściu”, albo po ginięciu „trawy”, można by tu szybko wspomnieć coś o tajemniczym pomieszaniu z Apokalipsy 8:7(patrz zdjęcie kobiety z ośrodka badań): „…pierwszy zatrąbił. A powstał grad i ogień – pomieszane z krwią i spadły na ziemię.„(Eser Ha-Makot),  nastąpi poród ?! Niewiasta rzeczywiście porodzi Syna, Smokowi zaś nie uda się go pożreć: „Dziecię jej bowiem zostało porwane do Boga i do Jego Tronu” (Apoka 12,5).

Oto Kościół święty Prawdziwych Żydów rodzi Bogu cały czas, ciągle, prawdziwe potomstwo. Takie, jakiego Bóg pragnie. Mimo że w bólach porodu. Mimo że dzieje się to w przestrzeni ciągle jeszcze skażonej grzechem, do której szatan ciągle jeszcze ma przystęp, a czasami coraz więcej. Ale naprawdę rodzi. Rodzi ciągle do Życia. Gdyż „to co się z ciała narodziło, jest ciałem, a co się z Ducha narodziło, jest duchem” (J 3,6). – „…obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe…” Rzymian 2:28-29

Koniec wstępu…

część II – „Jeszcze bardziej tajemniczy przekaz do prawdziwych Żydów – część II

część III tu „Wewnętrzni(e) prawdziwi Żydzi ciągle idą przez pustynię, należy uważać na kąsające „węże” !

część IV tu Kolosalnie tajemniczy megalityczny przekaz do Prawdziwych Żydów – część IV

Linki:

Biblijne kody

Boskie Tchnienie

Wstęp do Esencjalizmu biblijnego

Chrześcijańska medytacja zasłony kodu Biblii

Tajemnicza kwantowa kraina – II część wstępu do Esencjalizmu biblijnego

Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”

SUPER Kazanie – ks. P. Natanek 01.03.2020

Kazanie – ks. P. Natanek 29.02.2020 – kazanie do „ludu egipskiego”

Tajemnica biblijnej symboliki istot z innego wymiaru

Steve Quayle & Robert Griswold – Haunting, Hope for Screams in the Darkness – FULL SHOW – 2/27/2020

Wspaniałe Kazanie – ks. P. Natanek 28.02.2020

Dobre 14
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *