Wielkie ujawnienie UFO i Klucze (de)szyfrujące do cudownego przekazu-kontaktu ludzkości z Boską cywilizacją poziomu VII

Baza nagrań UFO istot staje się z dnia na dzień coraz większa. Nieznane obecnej cywilizacji inteligencje uczestniczą w życiu Planety oraz ingerują w życie ludzi – biblijnych Adamów. Zapewne spora część ufo duchów jest pod nadzorem Boga Jezusa. Jak pisaliśmy, to znaczy jak wspominają to Ojcowie Kościoła, w tekście pt.: „O co chodzi w Biblii, dlaczego jest tak bardzo skomplikowana: kto kontroluje „element powietrza”, i kim jest archont powietrza, kim „ziemi” ? Należy medytować i prosić Ducha Świętego by to zrozumieć !” – istoty te, większy ich odsetek, zostały oczyszczone, („powietrze”) kiedy na tą planetę zawitał Jezus. Byty anielskie, czy inne jeszcze, nazywane przez obecną upadłą cywilizację: „UFO-NOL-OVNI” – nie lubią się pokazywać, nie chcą się afiszować. Zbytnie ujawnienie ich obecności wpłynęło by na stan świadomości ludzkości. Nie mamy się podniecać ich technologią, ale Bogiem, Duchem Świętym i Jezusem. Niestety większa część fanów UFO jest opętana ideą pozyskania tajemnej technologii „kosmitów”, zamiast skupić się na duchowości starożytnych, zwłaszcza chrześcijan – na Stwórcy i Duchu Świętym.

W sobotę 27 maja 2023, o godz. 17-stej, na kanale History Channel leciał kolejny odcinek „Starożytnych kosmitów„, jego nazwa to „Starożytni kosmici 14: Wielkie ujawnienie (1) (Ancient Aliens 14)„. Zaproszeni goście, głównie ufolodzy oraz inne istoty, ubolewali nad niechęcią administracji – rządu USA, tajnych grup polityków – ujawnienia, zbyt małego ujawnienia faktów w sprawie „Obcych”. Amerykańska śmietanka ufologów tupie nogą: chcą wiedzieć co skrywają politycy, co to za rządowe tajemnice ufo, dlaczego nie chcą się podzielić z nami tymi sekretami !?

Ale co jest najważniejsze w tej serii programów, to ciągłe powtarzane zdania o cudownej technologii obcych, która jest ukrywana przed ludzkością, a która nas wyniesie na szczyty, do Nieba („Chodźcie, zbudujemy sobie miasto i wieżę, której wierzchołek będzie sięgał nieba” Rodzaju 11). Ta magiczna technologia zdaniem ufologów i fanów UFO musi zostać zrozumiana i przejęta przez ludzkość ! Tego typu rządania słychać w programach „Starożytnych Kosmitów” cały czas. To jest ich głowne przesłanie – wszystko co mają do zaoferowania kosmici, w ich opinii, to cudowna technologia ! (Wunderwafe) Poziom tych ludzi mocno kuleje, coś jest z nimi chyba nie tak – spoglądając z perspektywy historii ufologii, ale jeszcze bardziej z perspektywy starożytności (chcą się stać tacy jak ufonauci! „będziecie jak bogowie” Ks. Rodzaju).

Naszym zdaniem, rządy USA, albo nawet rządowa masoneria, ukrywająca pozyskane statki obcych, zachowuje się wyjątkowo poprawnie w tej kwestii, pisaliśmy o tym w tekście „Personel naukowy i generalicja Pentagonu są na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o „zagadkę UFO” ! Popieramy kierunek działania wywiadu USA w sprawie „Obcych”. Na co nam „Wielkie ujawnienie UFO” ?! Wystarczy posłuchać audycji pastorów L.A. Marzulliego, Hoggarda, albo ufologów typu Joe Jordan, Karla Turner, David Jacobs, czy innych, by się dowiedzieć o co chodzi, co się dzieje („Niedługo planeta Ziemia będzie ich„).

Ufolodzy oraz „młoda masoneria” z programów „Starożytni kosmici” naciskają by szybko „doinformować ludzkość” w sprawie objawień ufo inteligencji, zwłaszcza pokazać światu „statki obcych”, zalegające w amerykańskich magazynach. Chcą wylać szambo „Niu Ejdż” jak najszybciej, stara ludzkość megalityczna, ma odejść do lamusa, w to miejsce powstanie nowa UFO religia „syna ufonautycznego„. Kapłani tej religii z programów „Starożytni Kosmici” strasznie się spieszą. My, tu na Argonaucie, uważamy że „stara masoneria USA” powinna dalej wszystko ukrywać, tak długo jak się tylko da.

Wszystko w tej sprawie „jest wiadome”, ci co chcą się dowiedzieć więcej powinni sięgnąć do programów wspomnianych pastorów, czy poważnych ufologów. „Wielkie ujawnienie UFO” jest nam niepotrzebne, spowoduje tylko przyspieszenie rozkładu cywilizacji chrześcijańskiej, możliwe że: upadek słabych duchowo i umysłowo chrześcijan – wielu może się złamać, choć spory odsetek jest już przygotowanych na szersze spektrum działania: „Rządców świata – archontów„. Jeśli ktoś śledzi portale ufologiczne to „wielkie ujawnienie” trwa każdego dnia, nagrań tych inteligerncji jest co nie miara, ci co chcą sami się przekonają !

Jako skromni badacze tego typu fenomenów, zwłaszcza przekazów od Boskiej cywilizacji z poziomu VII, bardziej skłaniamy się do uzyskania chrześcijańskiej łaski, i poprzez nią, do otrzymania „klucza deszyfrującego” to co przekazała nam Boska cywilizacja w Starym i Nowym Testamencie. Coś jakby takiego pokazano w filmie pt. „UFO” – amerykańskiej produkcji science fiction z 2018 roku, historii napisanej i wyreżyserowanej przez Ryana Eslingera, w sporej części opartej na przypadku obserwacji UFO w Chicago, na lotnisku O’Hare. Zdarzenie to miało miejsce 7 listopada 2006 r., około 16:15, kiedy kilkunastu (conajmniej 12) pracowników United Airlines i kilkuset świadków spoza międzynarodowego lotniska O’Hare zgłosiło nagłą obserwację UFO . Federalna Administracja Lotnictwa odmówiła zbadania sprawy, ponieważ tego UFO nie widziano na radarach, choć po czasie okazało się że widziano, zamiast tego nazwano je „zjawiskiem pogodowym”. Resztę zacierania śladów tego objawienia możecie zobaczyć we wspomnianym filmie „UFO” – pisaliśmy o nim w tekście „Medytacja starożytnego przekazu pochodzącego od Ducha – kontakt z Omega Inteligencją boskiej Rośliny„.

To co odkrywamy tu na Argonaucie w spraiwe Kodu Biblii, albo Szyfu Biblii, to coś w rodzaju „trówymiarowego przekazu” jaki otrzymali bohaterowie wspomnianej amerykańskiej produkcji. „Szyfr” to funkcja matematyczna wykorzystywana do szyfrowania tekstu jawnego lub jego deszyfrowania. Zazwyczaj jedna funkcja wykorzystywana jest do szyfrowania, a inna do deszyfrowania wiadomości. Wiadomość przed zaszyfrowaniem nazywana jest tekstem jawnym, zaś wiadomość zaszyfrowaną nazywamy szyfrogramem (Świętymi przypowieściami, analogią, symbolami proroków i Mesjasza”). Proces zamiany tekstu jawnego na szyfrogram nazywamy szyfrowaniem.

Algorytm z kluczem to taki, w którym do zaszyfrowania oraz odszyfrowania wiadomości wykorzystywane są klucze. W przeciwieństwie do algorytmów ograniczonych, bezpieczeństwo wiadomości oparte jest na kluczu. W przypadku wielu algorytmów klucz szyfrujący jest inny niż klucz deszyfrujący. Herb Watykanu, przedstawia w polu czerwonym dwa klucze, złoty i srebrny, skrzyżowane w skos, złączone czerwonym sznurem, umieszczone pod srebrną tiarą, uwieńczoną trzema złotymi diademami. Idea kluczy pojawia się w Starym Testamencie. w księdze Proroka Izajasza czytamy: „Położę klucz domu Dawidowego na jego ramieniu; gdy on otworzy, nikt nie zamknie, nikt nie otworzy” (Iz 22,23). W tym proroctwie Jahwe nadaje wraz z kluczem wybranemu przez siebie Eliachimowi najwyższą władzę nad Królestwem Dawidowym.

W Nowym Testamencie również mamy wspomniane tajemnicze klucze: „A do anioła zboru w Filadelfii napisz: Oto, co mówi Święty, Prawdziwy, Ten, który ma klucz Dawida, Ten, który otwiera, a nikt nie zamknie, i Ten, który zamyka, a nikt nie otworzy.” Apokalipsa 3:7 albo: „I tobie dam klucze Królestwa Niebieskiego: a cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a cokolwiek rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane i w niebie” (Mt 16,19). Jeśli ktoś z państwa śledzi wypowiedzi papieży, to możecie doznać niezwykłej radości, bo kilku z nich znało super Kod, albo święty Szyfr !!! Oczywiście mamy tu głownie na myśli papieży sprzed rewolucji, sprzed lat 1700-1800. W tym Układzie Boga, to znaczy Układzie Slonecznym siedmiu planet, siedmiu duchów, albo siedmiu ramion świecznika – Menory, wszystko jest pod kontrolą Boga Jahve oraz Logosu – najwyższego Porządku Maszijaha Yeshui !

Dlatego zacytujemy tu jednego ze świętych papieży, to co pisał o cudownym przekazie od Boskiej Cywilizacji z poziomu VII, potwierdza zaawanasowane badania Watykanu oraz duchowych Istot katolickich nad Szyfrem, oto jego urywek: „Oto dlaczego, chociaż w „glosach’’ Księgi Wyjścia i wszystkich innych zjawiskach dostępnych dla zmysłów ukazywał się Pan nasz Jezus Chrystus, albo — jak wykazała analiza tekstów — bądź Chrystus, bądź Duch Święty, to bynajmniej nie znaczy, by Bóg Ojciec nigdy w ten sposób nie ukazywał się patriarchom. Wiele takich widzeń zdarzyło się w owych czasach, w których się nie wymienia Ojca, Syna czy Ducha Świętego, a jednak towarzyszyły im pewne znaki nie pozwalające twierdzić, że Bóg Ojciec nigdy nie ukazywał się patriarchom czy prorokom w jakiejś postrzegalnej dla zmysłów postaci.

Takie mniemanie powstało stąd, że nie wszyscy byli zdolni odnieść do jedności Boskiej Trójcy słowa Apostoła: „Królowi wieków, nieśmiertelnemu, niewidzialnemu Bogu” (1 Tm 1, 17), oraz: „Żaden człowiek go nie widział i widzieć nie może” (1 Tm 6, 16). A słowa te odnoszą się do samej najwyższej substancji, najwznioślej Boskiej i niezmiennej, w której i Ojciec, i Syn, i Duch Święty są jednym jedynym Bogiem. Zdrowa wiara Go tam odczytuje. Widzenia owe odbywały się za pośrednictwem podległego zmianom stworzenia poddanego niezmiennemu Bogu i okazującego Boga nie w Jego istocie, ale w znakach i symbolach, w sposób dostosowany do potrzeb i okoliczności.” – koniec cytatu

Proszę zauważyć ostatnie zdanie: „…w znakach i symbolach, w sposób dostosowany do potrzeb i okoliczności– co pokazuje nam możliwości Boskiej cywilizacji poziomu VII, dostosowują się do inteligencji określonych cywilizacji, do poziomu świadomości ludzi (patrz kompilacja powyżej), do tego czy byli już „zrodzeni z wody i z Ducha„, czy jest obecna w nich nowa duchowa istota – prawdziwy Żyd ! Wspomniani bohaterowie filmu „UFO” dopiero raczkują, tak jak cywilizacja technokratyczna NWO ! Są na poziomie „technologicznego kamienia łupanego”, szukają sposobu by dostać się do Nieba, będą budować „wieżę Babel”, w przeciwieństwie do cywilizacji chrześcijańskiej katolickiej, która to naucza, że każdy zrodzony z wody i z Ducha może dostać się do innego wymiaru, lepiej nie do piekła, lecz do Nieba, tam gdzie przebywają inteligencje z poziomu VII Boga Jahve !!! Zamiast badać przekaz od biorobotów, typu technologicznego, jak to pokazała amerykańska produkcja, lepiej zająć się prawdziwym wielowymiarowym duchowym Kodem Pisma !

Część ufo istot zdaje sobie sprawę z wysokiego poziomu chrześcijan, to pewne, niektóre nie chcą porywać wyznawców Jezusa, maja zakaz, albo się obawiają mocy Ducha Świętego, jak pokazały badania ufologa Joe Jordana. Inne jeszcze w odpowienim czasie zbiorą wszystkich wyznawców Chrystusa i zabiorą nas do Innego Świata – Niebiańskiego Jeruzalem…, stosując święty Szyfr, słownictwo Pisma.

Linki:

Personel naukowy i generalicja Pentagonu są na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o „zagadkę UFO

Medytacja starożytnego przekazu pochodzącego od Ducha – kontakt z Omega Inteligencją boskiej Rośliny„.

Syn Człowieczy, to nie syn ufonauty(czny)

 „Kosmiczne istoty z gwiezdnej federacji to starożytni Archonci – jednego z nich nagrano na Video !

Biblijna archeologia istot innowymiarowych – rządców świata

Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi

Czy da się zrozumieć święty „Kod Źródłowy” Biblii Starożytnego Boga ? – część I

Wkraczanie w katolickie chrześcijaństwo, w świat istot duchowych, duchów, demonów, aniołów, Ducha Świętego i Stwórcy, razem z Jego Synem

Kosmos, czyli dwa obozy, mianowicie wspólnota podległa Bogu, której przewodzi Książę świateł oraz drugi…

Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi,

Nadzwyczajne dochodzenie policjanta w sprawie nieznanego gatunku humanoida

Film Pattersona – Gimlina, analiza stwora i nagrania

Tajemnicza śmierć grupy Diatłowa – Nowy film dokumentalny

„W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas

Kosmiczno duchowa bitwa Efezjan

Nowa duchowość planetarna transhumanów tożsamości ufonautycznej Nowej Ery GMO

Wszystkim rządzą duchowe inteligencje! Władze nadprzyrodzone albo duchowe Księstwa !

Chrześcijanie to wyższa duchowa cywilizacja – Kosmiczna antropologia filozoficzna

Hipoteza rzadkiej Ziemi – Paradoks Fermiego

Dobre 17

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *