Boska cywilizacja z „Poziomu VII skali Isaaka Asimova” JEST realna – Polacy otrzymali potwierdzenie jej istnienia !

Od czasów tzw. „Katastrofy w Roswell” ludzkość wyczekuje kontaktu z istotami humanoidalnymi, nazywanymi „kosmitami”. Oficjalne nawiązanie znajomości z Obcymi, w świetle kamer i setek świadków nie nastąpiło, przynajmniej do roku 2023. Na wielu kanałach YouTube i innych stronach o tej tematyce, spora grupa fanów UFO głosi, że upragniony kontakt już niebawem nastąpi, jednak od lat to się nie dzieje, nic takiego nie ma miejsca. W tekście pt.: „Stworzenie świata w ciągu sześciu dni – czy to jest możliwe (dla cywilizacji poziomu VII) ?!” wspominaliśmy o prawdopodobnych stopniach zaawansowania kosmicznych super cywilizacji. Jest ich siedem, ostatnia „Boska z poziomu VII” potrafi stwarzać całe kosmosy, lub inne wymiary, razem z istotami inteligentnymi, robi to błyskawicznie, posiada nieograniczone możliwości.

Od kilkudziesięciu już lat jesteśmy bombardowani teoriami jakoby istoty UFO, i ich pojazdy, były zrobione na zasadach ziemskich, z metali, elektroniki i czegoś co ma przypominać technologię, rodem z filmów „Star Trek”. Nie można wykluczyć, że pewne kosmiczne zbiorowości posługują się czymś takim jak „materialna technologia”, można je zakwalifikować do grupy Skali Kardaszowa, jednak nas interesują bardziej zaawansowane cywilizacje, te które opisał Isaak Asimov, należące do poziomów skali V, VI i VII – boskie.

Aby bardziej naświetlić te wspaniałe zagadnienie sięgnijmy do produkcji z Hollywood, do wspomnianej serii „Star Trek”. Film w którym zaprezentowano ziemski pojaz z kapitanem Jean-Lucem Picardem potrafił przemieszczać się zaledwie na odległości kilkuset lat świetlnych, jednak w filmowej serii pojawiła się kilka razy postać z innego wymiaru (Q Continuum), potrafiąca przybierać ludzką formę. Chodzi o „Istotę Q”, nazwa jej czytana jest w języku polskim jako „Kju”, od angielskiej listery „Q”. Jest pozawymiarową istotą nieznanego pochodzenia, która posiada niezmierzoną władzę nad czasem, przestrzenią, prawami fizyki i samą rzeczywistością, będąc w stanie zmienić ją według własnego uznania, wydaje się pochodzićz poziomu V, albo VI skali Isaaka Asimova. Pomimo swojej ogromnej wiedzy i doświadczenia obejmującego niezliczone eony istnienia nie wzbrania się przed praktycznymi żartami dla własnej rozrywki, jego działanie ma na celu udowodnienie czegoś istotom ludzkim, możliwe że działa także w celach edukacyjnych. Mówi się, że jest prawie całkowicie wszechmocny i nieustannie unika zdradzenia swoich prawdziwych motywacji.

Imię „Q” odnosi się do imion przedstawianych osób po materializacji w tym wymiarze (wszystkie postacie męskie i żeńskie odnoszą się do siebie jako „Q”); dotyczy to również nazwy ich rasy i samego „Q Continuum” – alternatywnego wymiaru dostępnego tylko dla Q i ich „zaproszonych” gości. Mówi się, że prawdziwa natura królestwa jest poza zrozumieniem „niższych istot”, takich jak ludzie, dlatego jest pokazywana ludziom tylko w sposób, który mogą zrozumieć; na ich poziomie, czyli wspomnianym poziomie „statków kosmicznych, budowanych na zasadach materialnych”, pokazywanych w telewizjach i serialach typu „Star Trek”, np. podupadła stacja benzynowa w „środku niczego”. Istoty Q potrafią materializować się jako „kosmici”, lubią wmawiać określonym środowiskom fanów od UFO, że już niedługo nastąpi „upragniony kontakt”, „pomogą ludzkości w rozwoju”, „przekażą nam cudowną technologię”, „podniosą nas na wyższy poziom świadomości”, „staniemy się jak bogowie”, „będziemy szczęśliwi jeśli się do nich upodobnimy tworząc pojazdy UFO”, itp, itd… !

(Poniżej na grafice-nagraniach z filmu Marzulliego widzimy przedstawiciela „Cywilizacji „Q Continuum” – morfującego ze światła, tak jak w filmie „Star Trek” istota „Q”)

W fantastyce spotyka się nawet bardziej ekstremalne formy post osobliwościowych cywilizacji, niż typowe zmiennokształtne „UFO”:, chodzi o istoty, które porzuciły materialne ciała, zamknęły się w gigantycznych wirtualnych środowiskach, co jest wysoce prawdopodobne gdy przypomną sobie państwo cytat żydowskich mędrców, pisaliśmy o tym w tekście pt.: „Hipoteza rzadkiej Ziemi – Paradoks Fermiego„: „Wąż powiedział do Ewy: „…Wiesz jaka jest prawdziwa przyczyna zakazu? Bóg sam jadł z tego drzewa i stworzył wszechświat. Teraz próbuje wam przeszkodzić, abyście nie stali się jak On i nie stworzyli własnych światów!…” Żydowski mędrzec Michtaw MeElijahu dodał do tego takie oto zdanie: (…)”Tymi słowami wąż próbował skusić Chawę perspektywą zdobycia nowej wiedzy o złu, mówiąc: „…Bóg stworzył ten świat, utajniając Swoją Obecność w nim, aby dać ludziom możliwość odkrycia Go i aby przez rozpraszanie ciemności uświęcano Jego Imię, dzięki temu człowiek mógł zdobyć udział w wieczności. Możecie osiągnąć to samo, jedząc owoc z Drzewa Poznania. Poznacie siły zła i pokonując je, stworzycie nowe światy duchowe !”(…)

Mamy już gigantyczną ilość zdjęć i filmów na których widać coś ufo podobnego albo „UFO pojazdy”, lub inne ufo manifestacje, zmiennokształtne energie, „moce z okręgów niebieskich” (Efezjan 6:12) ! Od czsu rozbicia się pojazdu UFO w Roswell ludzie czekają na kontakt, jednak ciągle go nie ma ! Mamy nagrania UFO na Księżycu, jak coś tam robią, mają tam swoje bazy…, ci z Księżyca też się nie kontaktują z Ziemianami. Kontakt następuje, ale raczej jest on indywidualny, często jest to kontakt z niższymi kosmicznymi nadzorcami Cywilizacji Q, typu IV-go i V-go (Efezjan 6:12), za to nieliczni, zwłaszcza chrześcijanie mają kontakt z Cywilizacją Boską typu VII…, duchową, potrafiącą stwarzać całe światy, całe kosmosy !

Ciekawe jest to, że Boska Cywilizacja poziomu VII przekazuje nam prawdę, ale poprzez różne rodzaje duchowego kontaktu…, w tym przez sen, modlitwę, medytację, kontemplację i inne techniki. Część ludzi-chrześcijan ma szansę zamienić się w istoty duchowe i dołączyć do rodziny Boskiej Cywilizacji poziomu VII, w tym celu trzeba się ukorzyć przed Bogiem Jezusem i prosić Go o łaskę, co denerwuje istoty Cywilizacji Q. Jak pamiętamy główny przedstawiciel Q na Ziemię skusił Ewę, by ta zaczęła wątpić w prawdę Stwórcy, czyli przekaz ostrzeżenie Cywilizacji poziomu VII, by nie „jeść zakazanego owocu” ! Wszystko to jest ciężkie do ogarnięcia, ludzie nie mogą uwierzyć w istnienie, duchów, demonów, aniołów czy „istot UFO”, w Cywilizację Q, a co dopiero mówić o stwarzaniu całych galaktyk, czy kosmosu przez Super Inteligencję Logos-Słowo ?!

Za to udało się wmówić większości ludzi na tej planecie fikcyjne samo-stwarzanie się kosmosu z niczego i bez powodu ! Jako Polacy otrzymaliśmy w prezencie pewien przekaz, potwierdzający Skalę Isaaka Asimova, został oficjalnie uznany przez Święte Oficjum, czyli przez Watykan i papieży. Chodzi o słowa jakie zanotowała święta Faustyna w swoim „Dzienniczku”, gdzie wyraźnie mamy potwierdzoną informację o Boskiej Cywilizacji z poziomu VII ! Oto co zanotowała nasza Rodaczka:

W pewnej chwili nagle ujrzałam Pana Jezusa w Majestacie wielkim, Który mi powiedział te słowa: – Córko Moja, jeżeli chcesz, stworzę w tej chwili nowy świat piękniejszy od tego, a resztę dni w nim przeżyjesz. – Odpowiedziałam: nie chcę żadnych światów, ja pragnę Ciebie Jezu, pragnę Cię kochać taką miłością, jaką Ty mnie kochasz, o jedno Cię błagam, uczyń serce moje zdolne do kochania Ciebie. Dziwi mnie to bardzo, Jezu mój, że dajesz mi takie pytanie, bo i cóż mi po tych światach, chociażbyś mi ich dał tysiąc, cóż rni po nich, Ty wiesz Jezu dobrze, że serce moje kona z tęsknoty za Tobą; wszystko co jest poza Tobą, niczym jest dla mnie. – W tej chwili nic już nie widziałam, ale jakaś moc ogarnęła duszę moją i dziwny ogień zapalił się w sercu moim i weszłam jakoby w rodzaj konania za Nim, wtem usłyszałam te słowa: – Z żadną duszą nie łączę się tak ściśle i w ten sposób, jako z tobą, a to dla głębokiej pokory i ognistej miłości jaką masz ku Mnie.” (Dzienniczek 587)

To co tu opisaliśmy, czym się tu zajmowaliśmy, dziwnym trafem, w marcu roku 2023, w jednym ze swoich super klazań, przekazał ksiądz Natanek, wspominał w nim o gigantycznym orgomie, o niekończącej się mocy i niebywałych przestrzeniach świata Stwórcy, jaki posiada w swoim arsenale Syn Boga Żywego, o biliardach lat świetlnych oraz innych wymiarach (Ducha), które nakreślił jednej z kontakterek jego eremu-świątyni, co zanotowała, a co Ks. Natanek omawiał…, do odsłuchania poniżej w audycji ! Warto jeszcze wspomnieć o pewnym aspekcie niezwykłych mocy, jakimi dysponuje Boska cywilizacja Jezusa, otóż potrafi On, Stwórca i Logos: „chodzić po morzu”, po „otchłani”, po „głębinach morskich”, co zostało przedstawione w drugim tu zamieszczonym filmie, z udziałem rabina Zev Porata !

Linki:

Część pierwsza to: Stworzenie świata w ciągu sześciu dni – czy to jest możliwe (dla cywilizacji poziomu VII) ?!

 

Dobre 21

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *