Świat ufo fanów wydobył z video nagrań wygląd UFO stworów „awaryjnego” lądowania w Las Vegas ?!

Po tym jak coś, jakieś inteligencje, ufo istoty, a nawet niektórzy twierdzą „duchowe bio-roboty”, wylądowało na podwórku rodziny z Las Vegas, rozpętała się wielka afera. Pojawiło się kilkadziesiąt filmów analizujących to zdarzenie. Ktoś dotarł nawet do nagrań okolicznych domów, w których są zainstalowane systemy video rejestracji, jak na przykład „video-dmofony”, czy „video-dzwonki”. W mediach zawrzało, część stacji stara się dociec prawdy, część traktuje to jako ciekawostkę, a część już rozpoczęła „zaciemnianie całego zdarzenia”, twierdząc że był to „meteoryt” i „ośmieszanie lądowania w Las Vegas” w starym dobrym stylu jako wymysł i fałszerstwo jakichś „video oszołomów z silnymi kartami graficznymi”.

Na szczęście to co wypłynęło z tego spotkania w formie Video zostało szybko przerobione i zanalizowane przez normalnych ludzi i fanów ufo zjawiska. Po pierwsze na nagraniu widzimy wystraszoną rodzinę której członkowie ojciec i syn posiadają broń, młody chłopak trzyma ją w dłoni, co skomentował jeden z policjantów jako silny argument za tym, że coś poważnego działo się na podwórku tej rodziny ! (Zdjęcia powyżej) Jak wspomnieliśmy są nagrania z video domofonów które potwierdzają, że zielonkawa kula ognia była tym właśnie pojazdem obcych, dodatkowo dzwięk z tych „video-dzwonków” potwierdza potężne walnięcie obiektu o ziemię !

 

Dodatkowo analiza która możecie obejrzeć poniżej w nagraniu (od 1 minuty i 3 sekundy) ukazuje ufo stwory za szczeblami płotu (jak ten ze zdjęcie powyżej), których rodzina nie zauważyła, a które obserwowały zachowanie wystraszonych ludzi poprzez szczeliny płotu ! Jak by tego było mało, to co wydobyli internauci z nagrań ukazuje wspomnianego przez chłopaka „stwora z wielkimi oczami i wielkimi ustami„.

To nie wszystko, na nagraniach z „video-dmofonów” widać innego stwora ufonautę (zdjęcie powyzej), bardzo podobnego do tego przetrzymywanego w jakiejś wojskowej bazie USA, którego rzekome nagranie wypłynęło w latach 80-90tych i stało się klasyką jako „Przesłuchanie obcego” (zdjęcie z domofonu Las Vegas powyżej). Znany wam astronom Bruce Sees All twierdzi, że włądze za pomocą usłużnych mediów rozpoczęły tuszowanie tego przypadku. Natomiast Steven Greer uważa, że możliwe jest tu specjalne ujawnienie tego przypadku, albo specjalnie spreparowanego, jako odwrócenie uwagi od procesu Donalda Trumpa. Wspomniany przez chłopaka Obcy z „wielkimi oczami i ustami” został prawdopodobnie wydobyty z nagrania, oto te kadry:

Wszystko to i zapewne jeszcze więcej w tej sprawie, nie tylko szokuje opinię publiczną, ale będzie miało dalsze swoje rozstrzygnięcia, na które czekamy z niecierpliwością. Ktoś gdzieś w kosmosie zrobił ufo fanom niezłą gratkę…, ufo istoty wykazały się niesamowitym brakiem strachu, obserwowały zachowanie wystraszonych ludzi, posiadały nie tylko wokoło ich ufo statku, ale i w około swoich ciał technologię kamuflażu, a nawet próbowały uruchomić spycharkę…, ale po co ?

Z drugiej strony, zamazany UFO pojazd, jak i zamazane ufo istoty, niekoniecznie mogły być w pełni materialne, ta niewyraźność, jak i zamazanie nie mysiały być efektem super technologii, albo nie całkiem tylko standardowej technologii, mogło to być efektem przesunięcia w czaso-przestrzeni tych istot, jak i „pojazdu-energii”, albo działaniem urządzeń innowymiarowych, w tym duchowych, temat ten jest zbyt skomplikowany i zajmiemy się nim innym razem… (Większość informacji jakie tu podaliśmy znajduje się w dołączonym tu pierwszym filmie). (część II opisu tego przypadku to tekst pt.: „Dodatkowe niesamowite informacje w sprawie „awaryjnego” lądowania UFO wielkoludów w Las Vegas ! (aktualizacja)

Linki:

Cudowne możliwości UFO istot, raport Karli Turner

https://nypost.com/2023/06/08/las-vegas-police-spot-ufo-and-residents-claim-to-see-aliens/

Sensacja biblijnej ufologii, nagrano istotę anielską – ufonautę morfującego z energii !

Wielkie ujawnienie UFO i Klucze (de)szyfrujące do cudownego przekazu-kontaktu ludzkości z Boską cywilizacją poziomu VII

Personel naukowy i generalicja Pentagonu są na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o „zagadkę UFO

Firma Nikon jest o krok od dokonania rewolucji w UFOlogii !

Kosmos, czyli dwa obozy, mianowicie wspólnota podległa Bogu, której przewodzi Książę świateł oraz drugi…

Nagrano niebywały pojazd UFO – typ „spodka Gimbal” – ten sam, albo podobny, który zarejestrowało wojsko USA, potwierdzający istnienie starożytnej zasady celu i przyczyny !

 Ufologia wsparta video technologią uzupełnia nasz pogląd na Biblię – „królestwo ludzkie”

Kosmiczne istoty z gwiezdnej federacji to starożytni Archonci – jednego z nich nagrano na Video !

UFO Las Vegas Update! The Plot Thickens!

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *