Kosmiczno duchowa bitwa Efezjan

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że państwa należące do cywilizacji chrześcijańskiej, głownie USA, w latach 50 i 60-tych podjęły działania psychologiczne, których efektem było stworzenie programu dezinformacji w obrębie fenomenu UFO, a ten miał na celu zmylenie rywali w wyścigu zbrojeń, przedstawiając fałszywe, mylne opinie o pozaziemskim pochodzeniu wojskowych obiektów latających i związanych z nimi tzw. kosmitów oraz ich działaniem na ludzi. Te dezinformujące starania prowadzili wyszkoleni w wojnie informacyjnej funkcjonariusze i żołnierze służb specjalnych.

Gelder,_Aert_de_-_The_Baptism_of_Christ_-_c._1710Sporo obserwacji UFO w postaci ruchomych świateł można wyjaśnić rzadkimi zjawiskami atmosferycznymi. Równie wiele przypadków jest wynikiem pomyłek, błędów urządzeń pomiarowych oraz świadomych oszustw. Jednak bardzo duża grupa zdarzeń nie daje się prosto wytłumaczyć; są to prawie zawsze zeznania świadków, a przede wszystkim gromadzona przez ufologów informacja o wzięciach. Te ostatnie są najbardziej sensacyjną wiedzą. Pochodzącą często z sesji hipnotycznych. To z nich dowiadujemy się o przedziwnych zdarzeniach, w których uczestniczyli ludzie i ufonauci.

a7068d1bcdae860853fa74ebed5146c3Jak i w ziemskiej rzeczywistości, tak i tam mamy do czynienia z programem dezinformacji. W wielu przypadkach Obcy nie chcą ujawnić swojej tożsamości, a bardzo często wspomnienia „świadków” są po prostu „wgranym w pamięć ofiary filmem”, narzuconą „pamiątką”, mającą za zadanie dostarczenie do zbiorowej społecznej świadomości określonych poglądów. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że dzięki temu Obcy sterują ludzkimi zbiorowiskami, czy wręcz narodami, zwłaszcza kierunkiem naszego cywilizacyjnego „rozwoju”. Istnieją filozoficzne prądy, ale i hinduskie księgi, z których można się dowiedzieć, że w innych światach, we Wszechświecie, istnieją wszelkiego rodzaju wynalazki, że wszystko co tylko możemy pomyśleć już zostało tam zrealizowane, najwspanialsze technologie, jak i najczarniejsze scenariusze horrorów. Gdyby tak było, to w całym kosmosie powinny istnieć także siły zdolne nadzorować wszelkie zamieszkałe światy oraz wszelkie inteligencje.

f401f7b2c35d48f1fc55605a1bdc7523Tego typu zadanie, jak i istoty, mogły by nosić miano „Obserwatorów-Watchersów”. Nadane im przez Istotą Nadrzędną – Stwórcę uprawnienia, stawiają ich w wyjątkowej roli. Chyba już nikt nie będzie zaskoczony tym, że Biblia informuje nas o tego rodzaju stworzeniach. Dodatkowo określając je mianem „Czuwających” ! Jakże niezwykła wizja wszechświata jest przed nami roztaczana, jak wielką tajemnicę zawiera w sobie Boski Przekaz Pisma Świętego ? Nie jest on typową space operą, z gatunku Hollywood, ale tajemnym zbiorem przekazów duchowych, skierowanym ku wszystkim tym, którzy są zdolni przyjąć je duchem, zwłaszcza w pokorze ogromu Wszechświata i mocy stwórczej Inteligentnego Projektanta.

ufo-n-art9Z takiej perspektywy „świat” (w starogreckim „kosmos”, albo „Tritos uranos„, czy „paradeisos„) jest pełny niebiańskich inteligencji, mających w gwiezdnym ładzie swoje miejsce i zadania. W tym kontekście można tłumaczyć jeden z najbardziej przedziwnych wersetów Biblii, który informuje nas o bliżej nieokreślonych: „Zwierzchnościach”, „Władzach”, „rządcach świata ciemności i tajemniczych „pierwiastkach duchowego zła”, znajdujących się „na wyżynach niebieskich” ! Ale nie tylko to, jest w nim miejsce na bitwę nie cielesną – duchową. To wszystko o czym wspomnieliśmy zawarte jest w Liście do Efezjan 6:12. W tym kontekście proponujemy obejrzeć dwa filmy, gdzie znani Amerykanie, jak i wybitny Polski duchowny, opisują kosmiczno ziemskie zmagania – Efezjan 6:12

madonnaufo(…)Boska ciemność jest „niedostępną światłością„[1Tym. 6,16], w której, jak się powiada, zamieszkuje Bóg. Jest ona niedostrzegalna w swej przemożnej jasności i niedostępna w nadmiarze jej nadsubstancjalnego światła. W tej światłości przebywa każdy, kto zasługuje na to, by poznawać i oglądać Boga. I przez to właśnie, że nie widzi i nie poznaje, prawdziwie odnajduje się w tym, co jest ponad wszelkim oglądem i ponad wszelkim poznaniem. I wie już wtedy sam z siebie, że to, co boskie, przekracza świat rzeczy postrzeganych i dających się pojąć, i głosi za prorokiem: „zbyt dziwna jest dla mnie Twoja wiedza, zbyt wyniosła: nie mogę jej pojąć„[Ps 139:6]. Podobnie mówi się o boskim Pawle, że poznał Boga, gdyż wiedział, że Bóg jest ponad każdym rodzajem poznania i ponad wszelką wiedzą. Stąd też głosił, że: „drogi Jego są niepojęte i wyroki nieprzeniknione‚”, „dary niewysłowione„, a „Jego pokój przewyższa wszelkie wyobrażenie„(…) cytat: Tajemniczy Ojciec Kościoła

de Gelder, Aert, 1645-1727; Jacob's DreamLinki:

O „wgranym filmie” pisaliśmy w UFO-Holizmie

„…najczarniejsze scenariusze horrorów” – „Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.” Ew. Mateusz 10:28 – Któż jest tak mądry, aby…

Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?

Dodatkowo o ciężkiej walce duchowej, do pewnego stopnia „przedziwnej”, bitwie ostatecznej, opowiada urywek z filmu pt. „Czy UFO jest wśród nas ?” – proszę obejrzeć od 18min. 12sek.

08

Przedświadomość megalityczna

W tym temacie polecamy szczególnie tekst pt.: „Ogrodnicy, siewcy, rybacy, myśliwi i żniwiarze”

Mantra CERNu – potencjalność materii pierwszej

„poczułem, że MOC wyszła ze Mnie” δυναμιν – kosmiczny klej Qi

Miliardy detektorów nieskończoności

„Po prostu jestem. Nie ma sposobu, abym się zdefiniował” – Jahwe –יהוה

Wszystko płynie z sensem – „Umysł bowiem nie jest zacieśniony do samych zjawisk”

Ziemia – planeta na której istnieje jeszcze normalność – empiryczne i statystyczne pojęcie „normalności”

Przedświadomość megalityczna

Głęboka tajemnica Okeanosa

Polska popiera gender i aborcję wśród nieletnich? Cicha akceptacja rządu dla chorej ideologii

Czy gorszej jakości produkty z zachodnich supermarketów w Europie Wschodniej mogą być częścią planu depopulacji?

Pro-homoseksualny duchowny odpowiedzialny za… katolicką etykę seksualną

72fe66bbb8d8feefaf1db2ad24f8ee5c

Kosmiczna wojna Baal Zebula z chrzescijanstwem – Marzulli, Stearman, Natanek

Wielka duchowa bitwa – Polska wywyższona czy zasymilowana ?!

Istoty z Czwartego Królestwa to byty z Czwartego Wymiaru – Hoggard, Missler

Sensacyjne wideo i jednocześnie potwierdzenie, trzeba to stanowczo podkreślić, sporej części treści zawartych w artykule pt. „Prawdziwy władca pierścieni – część II (Aktualizacja – wersja 2.3)”. Te czaszki nie przedstawiają istot Homo sapiens sapiens ! To nie były istoty ludzkie, takie jakie znamy z podręczników biologii !

The Star Children Skulls Of Peru – 4 mar 2017

Proszę sprawdzić interesujące wideo Alexa Jonsa, w którym pokazane zostały grupy lewackich rewolucjonistów, jak widać są to osoby mogące z powodzeniem zaliczać się do jednostek opętanych, zgodnie z chrześcijańskimi zasadami oraz definicją.

Liberal Snowflake Exorcism Caught On Tape

Fanciszek-pielgrzymka

Zawsze i wszędzie ten sam klej – superglue

Chipy, dane osobowe i totalna kontrola – 20.03.2017

WAT o tajnych broniach kontroli umysłu – 22.03.2017

Dobre(16)Słabe(0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.