Nie ma najmniejszej wątpliwości, że państwa należące do cywilizacji chrześcijańskiej, głownie USA, w latach 50 i 60-tych podjęły działania psychologiczne, których efektem było stworzenie programu dezinformacji w obrębie fenomenu UFO, a ten miał na celu zmylenie rywali w wyścigu zbrojeń, przedstawiając fałszywe, mylne opinie o pozaziemskim pochodzeniu wojskowych obiektów latających i związanych z nimi tzw. kosmitów oraz ich działaniem na ludzi. Te dezinformujące starania prowadzili wyszkoleni w wojnie informacyjnej funkcjonariusze i żołnierze służb specjalnych. Sąna to dowody, opisy akcji podane przez służby USA, ujawnione dokumenty !

Gelder,_Aert_de_-_The_Baptism_of_Christ_-_c._1710Sporo obserwacji UFO w postaci ruchomych świateł można wyjaśnić rzadkimi zjawiskami atmosferycznymi. Równie wiele przypadków jest wynikiem pomyłek, błędów urządzeń pomiarowych oraz świadomych oszustw. Jednak bardzo duża grupa zdarzeń nie daje się prosto wytłumaczyć; są to prawie zawsze zeznania świadków, a przede wszystkim gromadzona przez ufologów informacja o wzięciach. Te ostatnie są najbardziej sensacyjną wiedzą. Pochodzącą często z sesji hipnotycznych. To z nich dowiadujemy się o przedziwnych zdarzeniach, w których uczestniczyli ludzie i ufonauci.

a7068d1bcdae860853fa74ebed5146c3Jak i w ziemskiej rzeczywistości, tak i tam mamy do czynienia z programem dezinformacji. W wielu przypadkach Obcy nie chcą ujawnić swojej tożsamości, a bardzo często wspomnienia „świadków” są po prostu „wgranym w pamięć ofiary filmem”, narzuconą „pamiątką”, mającą za zadanie dostarczenie do zbiorowej społecznej świadomości określonych poglądów – tworzenim nowych. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że dzięki temu Obcy sterują ludzkimi zbiorowiskami, czy wręcz narodami, zwłaszcza kierunkiem naszego cywilizacyjnego „rozwoju”. Istnieją filozoficzne prądy, ale i hinduskie księgi, z których można się dowiedzieć, że w innych światach, we Wszechświecie, istnieją wszelkiego rodzaju wynalazki, że wszystko co tylko możemy pomyśleć już zostało tam zrealizowane, najwspanialsze technologie, jak i najczarniejsze scenariusze horrorów. Gdyby tak było, to w całym kosmosie powinny istnieć także siły zdolne nadzorować wszelkie zamieszkałe światy oraz wszelkie inteligencje.

f401f7b2c35d48f1fc55605a1bdc7523Tego typu zadanie, jak i istoty, mogły by nosić miano „Obserwatorów-Watchersów”. Nadane im przez Istotą Nadrzędną – Stwórcę – uprawnienia, stawiają ich w wyjątkowej roli. Chyba już nikt nie będzie zaskoczony tym, że Biblia informuje nas o tego rodzaju stworzeniach. Dodatkowo określając je mianem „Czuwających” ! Jakże niezwykła wizja wszechświata jest przed nami roztaczana, jak wielką tajemnicę zawiera w sobie Boski Przekaz Pisma Świętego ? Nie jest on typową space operą, z gatunku Hollywood, ale tajemnym zbiorem przekazów duchowych, skierowanym ku wszystkim tym, którzy są zdolni przyjąć je duchem, zwłaszcza w pokorze ogromu Wszechświata i mocy stwórczej Inteligentnego Projektanta.

ufo-n-art9Z takiej perspektywy „świat” (w starogreckim „kosmos”, albo „Tritos uranos„, czy „paradeisos„) jest pełny niebiańskich inteligencji, mających w gwiezdnym ładzie swoje miejsce i zadania. W tym kontekście można tłumaczyć jeden z najbardziej przedziwnych wersetów Biblii, który informuje nas o bliżej nieokreślonych: „Zwierzchnościach”, „Władzach”, „rządcach świata ciemności i tajemniczych „pierwiastkach duchowego zła”, znajdujących się „na wyżynach niebieskich” ! Ale nie tylko to, jest w nim miejsce na bitwę nie cielesną – duchową. To wszystko o czym wspomnieliśmy zawarte jest w Liście do Efezjan 6:12. W tym kontekście proponujemy obejrzeć dwa filmy, gdzie znani Amerykanie, jak i wybitny Polski duchowny, opisują kosmiczno ziemskie zmagania – Efezjan 6:12

madonnaufo(…)Boska ciemność jest „niedostępną światłością„[1Tym. 6,16], w której, jak się powiada, zamieszkuje Bóg. Jest ona niedostrzegalna w swej przemożnej jasności i niedostępna w nadmiarze jej nadsubstancjalnego światła. W tej światłości przebywa każdy, kto zasługuje na to, by poznawać i oglądać Boga. I przez to właśnie, że nie widzi i nie poznaje, prawdziwie odnajduje się w tym, co jest ponad wszelkim oglądem i ponad wszelkim poznaniem. I wie już wtedy sam z siebie, że to, co boskie, przekracza świat rzeczy postrzeganych i dających się pojąć, i głosi za prorokiem: „zbyt dziwna jest dla mnie Twoja wiedza, zbyt wyniosła: nie mogę jej pojąć„[Ps 139:6]. Podobnie mówi się o boskim Pawle, że poznał Boga, gdyż wiedział, że Bóg jest ponad każdym rodzajem poznania i ponad wszelką wiedzą. Stąd też głosił, że: „drogi Jego są niepojęte i wyroki nieprzeniknione'”, „dary niewysłowione„, a „Jego pokój przewyższa wszelkie wyobrażenie„(…) cytat: Tajemniczy Ojciec Kościoła

de Gelder, Aert, 1645-1727; Jacob's DreamLinki:

O „wgranym filmie” pisaliśmy w UFO-Holizmie

„…najczarniejsze scenariusze horrorów” – „Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.” Ew. Mateusz 10:28 – Któż jest tak mądry, aby…

Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?

Dodatkowo o ciężkiej walce duchowej, do pewnego stopnia „przedziwnej”, bitwie ostatecznej, opowiada urywek z filmu pt. „Czy UFO jest wśród nas ?” – proszę obejrzeć od 18min. 12sek.

08

Przedświadomość megalityczna

W tym temacie polecamy szczególnie tekst pt.: „Ogrodnicy, siewcy, rybacy, myśliwi i żniwiarze”

Mantra CERNu – potencjalność materii pierwszej

„poczułem, że MOC wyszła ze Mnie” δυναμιν – kosmiczny klej Qi

Miliardy detektorów nieskończoności

„Po prostu jestem. Nie ma sposobu, abym się zdefiniował” – Jahwe –יהוה

Wszystko płynie z sensem – „Umysł bowiem nie jest zacieśniony do samych zjawisk”

Ziemia – planeta na której istnieje jeszcze normalność – empiryczne i statystyczne pojęcie „normalności”

Przedświadomość megalityczna

Głęboka tajemnica Okeanosa

Polska popiera gender i aborcję wśród nieletnich? Cicha akceptacja rządu dla chorej ideologii

Czy gorszej jakości produkty z zachodnich supermarketów w Europie Wschodniej mogą być częścią planu depopulacji?

Pro-homoseksualny duchowny odpowiedzialny za… katolicką etykę seksualną

72fe66bbb8d8feefaf1db2ad24f8ee5c

Kosmiczna wojna Baal Zebula z chrzescijanstwem – Marzulli, Stearman, Natanek

Wielka duchowa bitwa – Polska wywyższona czy zasymilowana ?!

Tajemnica kosmicznych symboli Biblii – Obcy niosący światło i postęp – Hoggard

Istoty z Czwartego Królestwa to byty z Czwartego Wymiaru – Hoggard, Missler

Sensacyjne wideo i jednocześnie potwierdzenie, trzeba to stanowczo podkreślić, sporej części treści zawartych w artykule pt. „Prawdziwy władca pierścieni – część II (Aktualizacja – wersja 2.3)”. Te czaszki nie przedstawiają istot Homo sapiens sapiens ! To nie były istoty ludzkie, takie jakie znamy z podręczników biologii !

The Star Children Skulls Of Peru – 4 mar 2017

Proszę sprawdzić interesujące wideo Alexa Jonsa, w którym pokazane zostały grupy lewackich rewolucjonistów, jak widać są to osoby mogące z powodzeniem zaliczać się do jednostek opętanych, zgodnie z chrześcijańskimi zasadami oraz definicją.

Tajemnicze bramy, kryształowe sarkofagi i linia produkcyjna nowych UFO istot GMO

Fanciszek-pielgrzymka

Zawsze i wszędzie ten sam klej – superglue

Chipy, dane osobowe i totalna kontrola – 20.03.2017

https://youtu.be/dmAEWb_9uu8

WAT o tajnych broniach kontroli umysłu – 22.03.2017

https://youtu.be/7EPibxU9NcA

Dobre 19

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *