Wchodzimy w apogeum maryjnej przepowiedni o Antychryście w Rzymie oraz biblijnym ataku BerGOGa i Magoga? (Słońce i ziemia uratują Niewiastę)

Wszyscy pamiętamy psycho pogrom jaki urządziła partia PiS w TVP, kiedy bezczelnie zwolnili słynnego chrześcijańskiego redaktora Pospieszalskiego, to wtedy zaczął się upadek partii pana Kaczyńskiego, jeszcze słabo widoczny, ale więszość świadomych istot już go przepowiadała i o nim pisała! Pod koniec roku 2023 coś podobnego zrobił znany wszystkim dyktator, członek loży Sankt Gallen, istota duchowa zwana BerGOGiem, mocno spowinacona z biblijnym stworem najdalszej północy! Duchowy sługa wspomnianej inteligencji „GOGa”, ma nawet niezwykłe znamię w postaci trzech liter „GOG” w swoim nazwisku, co naszym zdaniem było decydujące dla masonerii, by właśnie tą istotę wysunąć na fałszywego papieża, a dokładniej anty-papieża. Jesteśmy przekonani, że to było coś najważniejszego dla tajnej sekty, musieli się tym bardzo ekscytować! Dla nas rónież ma to wielkie znaczenie, jest to mistyczny symbol, namaszczenie jakie otrzymał BerGOG-lio jeszcze zanim stał się sługą GOGa.

Wspomnieliśmy o szokującym działaniu istoty BerGOGa w sprawie amerykańskiego biskupa Stricklanda. Anty-papież Franciszek niezwykle brutalnie wywalił ze stanowiska super Amerykanina za to, że ten oficjalnie głosił standardowy i zdrowy katolicyzm, znany od kilkunastu wieków jako dogmat i nauka św. Tomasza z Akwinu – Logos Arche. Katolicym jaki do tej pory był podstawą cywilizacji Człowieczej Chrystusa sprawia wielki ból i cierpienie wszelakim opętańcom z loży Sankt Gallen. To co od wielu już lat wyprawia anty-papież, albo istota BerGOG jest wyjątkowo zgodne z przepowiedniami Matki Boskiej, jakie tu od długiego czasu prezentujemy, a co bardzo niezwykłe, dodatkowo i cudownie, potwierdza w przepowiedniach Katarzyna Emmerich.

Z duchowego punktu widzenia sytuacja ta realizuje biblijną wykładnię terminu jaki stosujemy na Argonauta.pl w sprawie przechwycenia ciał ludzi, w tym przypadku biskupów Antychrysta, chodzi o słowo „istota” – „istota BerGOG”. Dokładne rozumienie tego terminu z punktu widzenia biblistyki znajdziecie w tekście pt.: „Zaawansowane nauki (gwiezdnych) Rycerzy… („dynamin”)” i dwóch dodatkowych jego częściach. Istota BerGOG musiała przejść jakieś wtajemniczenia w ich stopniach, i pewnie „ostateczne namaszczenie” jakie dają każdej z tych istot – tajne bractwa, podobnie robi to loża katolicka zwana Kościołem Katolickim, jest to „chrześcijańskie wtajemniczenie„, jednak loża katolicka, jeśli jest w rękach Synów Światłości, jest z nadania Chrystusa Pana, a nie Lucyfera, zwanego także „Feniksem„.

Globalny atak BerGOGa i Magoga na góry izraelsko katolickie, prawdziwej Judei prawdziwych Żydów, jest coraz bardziej widoczny i już prawie oficjalny – synodalny ! Wraz z „synodem diabła” jak go nazywa pewna część prawdziwych włoskich kapłanów, wchodzimy w totalną rozwałkę struktur kościelnych, co doprowadzi do pojawienia się również „ohydy spustoszenia„! Istnieją pewne przesłanki, że mogła by to być jakaś postać załogantów UFO, możliwe że za jakiś czas, kiedy Kościół Katolicki, jego watykańska część, zaklepie New Age („Niu Ejdż”) jako swoją wykładnię, wystawią w Watykanie „święte zwłoki UFO istoty” na widok publiczny, tak jak wcześniej „pacza mamę”. Wcale byśmy się nie zdziwili! To jedna z możliwości, biorąc pod uwagę zapędy kościelnych transhumanistów typu „2050„, katolików otwartych (na działanie obcych duchow), jak i okultystycznych praktyk Yid-de-onim, odprawianych przez Istotę BerGOGa.

W listopadzie roku Pańskiego 2023 realizację przepowiedni Matki Bożej o siedzibie Antychrysta w Watykanie dostrzegł wreszczie polski episkopat ! Na odwagę zdobył się arcybiskup Gądecki, który po takim oświadczeniu może skończyć jak święty Strikland…, zobaczymy czy sługa Antychrysta, istota BerGOG, jest już na tyle silny? Możliwe że „załatwi go”, naszego biskupa, wojsko Magoga, chodzi o duchowe działania, jakąś akcję specjalną wojsk Diabła, którą wyśle istota z najdalszej północy (odsyłamy do wspomnianego tekstu „Zaawansowane nauki (gwiezdnych) Rycerzy… („dynamin”). Na szczęście w Polsce mamy rycerzy Chrystusa Króla, które to oddziały powinny wreszcze zostać uznane przez Episkopat jako jednostki doborowe sił specjalnych!!!

Napisaliśmy coś, co niektórzy z czytelników mogą uznać za sprawę bardzo dziwną, chodzi o określenie „loża katolicka„. Prosimy was drodzy Rodacy Katolicy o wyrozumiałość i zapoznanie się z wcześniejszymi naszymi takstami w tej sprawie. Kościół Katolicki kosmiczny i megalityczny jest „lożą”, ale założoną przez Synów Światłości, i tak jak „loże otchłani„, tak loża katolicka posiada w swoim wnętrzu różne mistyczne znaki. Przykładowo na Jasnej Górze, w kaplicy św. obrazu Matki Boskiej widnieje znak „słońca”, ten sam jaki propaguje masońska telewizja Polsat, lub typowe zgromadzenia świątyń wolnomurarskich (zdjęcie powyżej-czerwona strzałka).

Słońce jakie widzimy u „dobrych i złych„, to Słońce z Biblii, z Ewangelii Mateusza 5:45 „…abyście się w ten sposób stali synami Ojca waszego, który jest w niebie, gdyż Jego słońce wschodzi nad złymi i dobrymi, i spuszcza deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.„, to również jest to Słońce z Psalmu 84, 12 „Bo Pan Bóg jest słońcem i tarczą”. Skoro już coś tu wam przekazaliśmy, coś z loży „dobrych i złych„, to udajmy się do jakże ciekawej i super tajemniczej przepowiedni z Apokalipsy, do momentu w którym się prawdopodobnie znaleźliśmy jako katolicy i chrześcijanie uciekający w „góry”, pogrom na prawdziwych Żydach chyba się zaczyna rozkręcać… wojska Magoga się nie patyczkują, co widać na przykładzie Żyda Striklanda! ( Nie opuścił Judei!)

„Skoro wszędzie rządzi Smok, „istota wodna, z wody„, z „morza„, to nie powionno nas dziwić, że podlegli Lotanowi dostają szału na same słowo „Maryja Dziewica”. Co ciekawe, „istota z wody, z morza” wystrzeli jakiegoś rodzaju „wodny pocisk”, skieruje go w „Niewiastę„. Proszę sprawdzić „Dwa skarbce, a kluczem jest najbardziej starożytna Inteligencja, posiadająca „przyprawę” – audycja na PCH24” – nie ma mowy, nie ma dwóch Testamentów, jest jedna Biblia, jest jeden Kod Biblii ! Jeden z najbardziej oświeconych protestantów, Chuck Missler znakomicie tłumaczy ten Kod, dorównuje mu w wielu aspektach pastor Hoggard, jednak nigdzie nie słyszałem od nich nic o Maryi Dziewicy („Dziewicy Anat„), która pokona Smoka – cisza, wielka cisza… nie wspominają o „wodnym pocisku” – „A wąż ze swojej paszczy wyrzucił za Kobietą wodę jak rzekę, aby ją nurt (jej) uniósł.” Apokalipsa 12:15 – przekład dosłowny.” – pisaliśmy w artykule pt.: „Spokojna, głęboka, skupiona medytacja nad świętym Kodem Biblii – im bliżej roku 2075, tym ciekawiej… i straszniej ?

Jak państwo czytają („kto czyta, niech rozumie – wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry!”) „A wąż ze swojej paszczy wyrzucił za Kobietą wodę jak rzekę, aby ją nurt (jej) uniósł.” Apokalipsa 12:15 – Wąż, albo Smok „wystrzelił” rzekę w Niewiastę! W następnym wersecie 12:16 mamy coś takiego: „Lecz ziemia przyszła na pomoc Kobiecie: ziemia otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła rzekę, którą smok wyrzucił z swojej paszczy.” Proszę zauważyć: „rzeka” to woda! Następnie mamy tam informację, że „wodę” pochłonie „ziemia”, a nie ogień czy powietrze !!! Skoro nie „powietrze” i nie „ogień” pomoże Niewiaście-Kobiecie, to trzeba prosić Boga Wszechmogącego o rozszerzenie inteligencji o Ducha świętego, by to jakoś zrozumieć…, ową „ziemię„. Sprawę tą poruszaliśmy w kilku tekstach, jak pamiętacie, chodzi o tajemnicze substancje starożytnych: „Tajemnice wytopu żelaza oraz innych cennych kruszców, w tym „kryształu” – alchemicznych Niebiańskich Inteligencji Logosu (Alchemicy z północy?)

Oczywiście nie będziemy się upierać co do wyrazu „rzeka”, bo rzeka to rzeka, a nie woda, jednak zaraz po słowie „rzeka” mamy wyraz „ziemia”, a na dodatek, w dokładnej wersji papirusów, dosłownej – mamy lekcjęA wąż ze swojej paszczy wyrzucił za Kobietą wodę jak rzekę, aby ją nurt (jej) uniósł.” – więc chodzi o „WODĘ”, tak jak chodzi o „ziemię”, czyli w domyśle mistycznym wspominanie o „powietrzu” i „ogniu” jest prawidłowe…! Skoro tak, to mamy tu w Apokalipsie i miejscu gdzie występuje Kościół, zwany Niewiastą, niezwykle skomplikowną przepowiednię! Duch Święty przekazuje nam: „wodę jak rzekę” – słowo „rzeka” też jest dozwolone, może chodzić przykładowo o jakieś „kosmiczne rzeki„. Kto to wie co nas czeka za watykańskich rządów „Synów Ciemności z loży otchłani” ?! Ktoś kiedyś może się zdecydować pokazywać w „miejscu świętym” – „ciało obcego”, pochodzące z kosmicznych wód… – „pustyni arrakis” (gdyby przyjąć wykładnię w kluczy ufo demonów).

Jeśli jednak trzymać się Biblii i św. Tomasza, to musimy wybłagać łaskę poznania symbolu „pomocy ze strony ziemi” jako „znaku” czegoś niezwykłego, czegoś co możemy doświadczyć „To oznaczenie, dzięki któremu rzeczy oznaczane przez słowa znaczą ponownie inne rzeczy, należy do sensu mistycznego” (Tomasz z Akwinu, In Ep, ad Gal, Opera omnia, Paris 1876, tom 21, 230). Gdyby wojsko BerGOGa i Magoga zaczęło organizować wielkie manewry i zmagazynowało „wodę jak rzekę„, to „ziemia przyjdzie nam z pomocą” ! Z tego co widzimy, każdy kto się sprzeciwia „wielkiej wodzie” BerGOGa zostaje szybko „skasowany”! Wody dibała, albo „rzeka krokodylajest podawana coraz większej liczbie ludzi! Na szczęście mamy ciągle Duchwą Skałę: „Pili zaś z towarzyszącej im duchowej skały, a ta skała – to był Chrystus…” (1 Kor 10,4). No ale czy ktoś wie jak rozumieć pomoc ze strony „ziemi” ?

Linki:

Konieczne cztery pierwsze dla lepszego zrozumienia tego co zostału tu przekazane!

Zaawansowane nauki (gwiezdnych) Rycerzy… („dynamin”)

Ucieczka rycerzy mocy w „góry” i na pustynię

Tajemnice filmów fantastyczno naukowych z dziedziny hodowli zaawansowanych starożytnych „strąków – keration”.

Chrześcijańscy Synowie Światłości walczą z Synami Ciemności komunistyczno-transhumanistycznej globalnej loży

Gog i Magog – polityczna czy duchowa tajemnica ? Kiedy się zmaterializuje, i czy ludy iluminacko-niemieckie będą w niej uczestniczyć ?

Już niedługo Rzym będzie siedzibą Antychrysta ? – Czy Żydzi znowu przegapią moment ?

Megalityczna Dziewica „Prawdziwych Żydów”, obleczona w mistyczne światło – czyli opowieść o prawdziwej kosmicznej pustyni

 Megalityczny Kościół, czyli „Niewiasta zrodzi” super mistycznych chrześcijan, uciekną na specjalne miejsce „pustyni (Arrakis)” !

Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk. Obrazowanie termograficzne pokazuje masywne skrzepliny krwi u bezobjawowych zaszczepionych

Termografia lub obrazowanie termiczne może wykryć nieprawidłową wewnętrzną temperaturę ciała. Pozwalając na podkreślenie obszarów zapalnych i słabego krążenia krwi. Jest to najskuteczniejszy nieinwazyjny sposób wykrywania DVT, czyli zakrzepicy żył głębokich. Inaczej znanej jako skrzepliny krwi.  Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk.

To zdjęcie zostało zrobione na 23-letnim sportowcu. Ciemne linie to skrzepliny krwi. Ten 23-latek przyjął zastrzyk, ale nie ma żadnych objawów. Felipe Reitz przeprowadził również analizę żywej krwi. I tak jak słyszeliśmy od kilku innych badaczy, Reitz donosi o obecności obcych struktur nabierających kształtu we krwi zaszczepionych. I pokazał, jak komórki krwi zlepiają się w wyniku otrzymania zastrzyku. W zeszłym tygodniu doktor Richard Fleming opublikował film o tym, co dzieje się, gdy szczepionki genetyczne są dodawane bezpośrednio do ludzkiej krwi. Po dodaniu szczepionki Janssen do zdrowej próbki krwi, można zobaczyć w powiększeniu jak krew zaczyna się zbijać i zlepiać. W badaniach przeprowadzonych przez Natural News stwierdzono, że te tak zwane skrzepliny są prawie całkowicie pozbawione kluczowych elementów markerowych, które byłyby obecne w ludzkiej krwi, ale wykazują znacznie wyższe stężenia pierwiastków stosowanych w elektronice i obwodach elektrycznych.

Tymczasem dyrektor generalny Moderny, firmy, która wyszlamowała swoich klientów na 500 procent za śmiercionośny zastrzyk, otrzymał 50-procentową podwyżkę po spieniężeniu akcji o wartości 400 milionów dolarów. Im dłużej żyjemy bez sprawiedliwości, tym bardziej jest to do zaakceptowania. Moderna inwestuje teraz w przyszłość mRNA. tutaj zródło: https://www.bibula.com/?p=140383

Dwa skarbce, a kluczem jest najbardziej starożytna Inteligencja, posiadająca „przyprawę” – audycja na PCH24

Rabini znają szyfrogram liczbowy, i w dużym stopniu semantyczny – ale to chrześcijanie mają Nowy Testament, czyli klucze kodu (potworów) !

Megalityczny Kościół, czyli „Niewiasta zrodzi” super mistycznych chrześcijan, uciekną na specjalne miejsce „pustyni (Arrakis)”

Wewnętrzni(e) prawdziwi Żydzi ciągle idą przez pustynię, należy uważać na kąsające „węże” !

Benedykt XVI przed tym ostrzegał. W Kościele narasta duchowa moc Antychrysta…

Pastor Bergolio ogłosił ostateczne rozwiązanie kwesti katolickiej ! Potwierdza się cudowna przepowiednia z roku 1823 !!!

Papież BerGOGlio prosi globalistów o szybsze wprowadzenie szatańskiego NWO, przywołując nadprzyrodzoną istotę „Goga” ?

Jasnowidz Jackowski trafnie przep

Dobre 15

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *