Spokojna, głęboka, skupiona medytacja nad świętym Kodem Biblii – im bliżej roku 2075, tym ciekawiej… i straszniej ?

Po tym jak opublikowaliśmy artykuł pt.: „Część II kluczy kodu potworów – szyfrogramu rabinów i chrześcijan, prowadzącego do świata inteligencji: wody, powietrza, ognia i ziemi” dotarło do nas kilka rzeczy, możliwe że czekały gdzieś obok, albo ktoś je podesłał, z innego wymiaru ? Kontemplacja biblijnych tajemnic prowadzi do spokoju ducha, coś się rozjaśnia w środku światyni – tej którą dzwigamy każdego dnia. Możliwe, że „Pani„, albo „Dziewica Anat„, a kto wie, może „Niewiasta” z Apokalipsy, pomogła, natchnęła, wsparła ? Na przestrzeni lat wysłuchaliśmy sporej ilości oskarżeń względem „kultu Maryjnego”. Część z nich zawarliśmy w cyklu tekstów pt.: „Kontakt z wyższą formą Bytu”. Po wpisie o „kluczach szyfrogramu” wiele rzeczy staje się bardziej jasnych, dociera do głębokich pokładów świadomości, podświadomości, do duszy rozumnej.

Wspaniali znawcy Biblii, a jest ich sporo wśród protestantów, niezbyt „lubią kult Maryi”, to wie spora część chrześcijan, zwłaszcza katolicy. Weźmy na chwilkę głęboki oddech, wyluzujmy się i zastanówmy. Skoro twierdzą, że katolicy czczą „Kosmitkę Anat„, a ta pokonała „Smoka-Lewiatana”, to w pewnym sensie stają (katolicy) po stronie istot-kosmitów, walczących z Diabłem, tak czy nie ? Trwa kosmiczno duchowa bitwa Efezjan, na Ziemię został strącony Smok, jak nas informują Źródła Anielskie, Boskie, a dokładnie Pismo. Fani UFO istot też nie są zadowoleni z „kultu Maryi”, uważaj że katolicy czczą starożytną „Kosmitkę, ktora na płaskorzeźbie karmi jakąś reptyliańską istotę„, no ale skoro to UFO istota (znaczy Maryja), to dlaczego sami jej nie czczą, przecież są fanami UFO istot ?

To jeszcze nic, bo Ojcowie Kościołą twierdzą, że po tym jak ukrzyżowano Jezusa, część „kosmicznych hitlerowców” przestałą być okrutna dla Ziemian, no może nie dla wszystkich, albo nie wszyscy z „kosmitów” zmiękli, ale dla większości z nich także coś się zmieniło na lepsze, a nawet, w pewnych momentach, pomaga(ją) – tam gdzie zachodzi potrzeba ! Trzba jednak pamiętać, że Smok został strącony, a z nim jego aniołowie, i chce pożreć tych, którzy są nieostrożni, tak nas informują dobrze poinformowane święte Źródła, wspierające partyzantów Zbawiciela.

Co ciekawe, katoliccy „kontakterzy” otrzymali wyjątkowo cenną informację od Maryi Dziewicy, ta mnie bardzo poruszyła, i jest naszym zdaniem zgodna z Biblią. Matka Boska twierdzi w przekazie, że „kiedyś była Maryją, teraz jest istotą anielską„, o tym opowiadał Ks. Natanek, ale wśród tysięcy audycji nie wiem gdzie to jest, aby to zaprezentować na YouTube – proszę sobie przypomnieć tekst „W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas„. To nas nie dziwi, to jest opisywane od tysięcy lat, ludzie chcą się dostać do Nieba, stać się jak „bogowie„, to właśnie umożliwia Zbawiciel Yeshua.

Niedawno L.A. Marzulli, razem z Gary’m Stearman’em opowiadali o „Smoku„, który tworzy hybrydy. Cała cywilizacja iluminacko lucyferiańska z eurokołchozu, z USA, i z Chin, chce produkować genetycznych humanoidów, chcą się upodobnić do ufo stworów, już tego nie ukrywają. Wszędzie mamy znaki i symbole Diabła, na każdym kroku je widać, bardziej lub mniej, ale są, telewizje to całodobowa propaganda Lewiatana, właśnie tego Smoka zmiażdży „Niewiasta” – no ale kim Ona jest ? Jak wspominaliśmy na początku, coś nam świta, coś się rozjaśnia. Maryja Dziewica, to już Istota anielska, wyższa forma Bytu, jest połączona, zjednoczona z Kościołem, jest z nami Jednością, tak jak ogólnie chrześcijanie należą również do Yeshui-Zbawiciela, do Ducha Świętego YHWH – tworzą Mistyczne Ciało, w przeciwieństwie do mistycznego ciała Lewiatana !!! Mistyczne ciało diabła istnieje, są nimi w pierwszej kolejności wszyscy ci, który przeszli inicjacje w loży, pochłonięci przez otchłań – humanoidy choirous.

Można mówić, że Kościół to „Niewiasta”, że to Maryja, tak jak można informować, że wszyscy wyznawcy Chrystusa, w pewnym momencie historii, zostaną mistykami, staną się „chłopcem”, to ci najbardziej wierzący, bo przecież zawsze są jacyś bardziej i mniej… „męscy”, chodzi o „duchową męskość”, to nie oznacza że macie stać się „Arnoldami pakierami”, to oznaca w świecie ducha, duchów, byście bardziej się zjednoczyli z Duchami Boga – aniołami YHWH, z Duchem Świętym, odłączyli – jaki pisaliśmy w „Zaawansowane nauki (gwiezdnych) Rycerzy… („dynamin”)” od duchów iluminacko lotanskich loży NWO.

Skoro wszędzie rządzi Smok, „istota wodna, z wody„, z „morza„, to nie powionno nas dziwić, że podlegli Lotanowi dostają szału na same słowo „Maryja Dziewica”. Co ciekawe, „istota z wody, z morza” wystrzeli jakiegoś rodzaju „wodny pocisk”, skieruje go w „Niewiastę„. Proszę sprawdzić „Dwa skarbce, a kluczem jest najbardziej starożytna Inteligencja, posiadająca „przyprawę” – audycja na PCH24” – nie ma mowy, nie ma dwóch Testamentów, jest jedna Biblia, jest jeden Kod Biblii ! Jeden z najbardziej oświeconych protestantów, Chuck Missler znakomicie tłumaczy ten Kod, dorównuje mu w wielu aspektach pastor Hoggard, jednak nigdzie nie słyszałem od nich nic o Maryi Dziewicy („Dziewicy Anat„), która pokona Smoka – cisza, wielka cisza… nie wspominają o „wodnym pocisku” – „A wąż ze swojej paszczy wyrzucił za Kobietą wodę jak rzekę, aby ją nurt (jej) uniósł.” Apokalipsa 12:15 – przekład dosłowny.

Ten sam rodzaj inteligencji co Smok, bo Lewiatan przekaże władzę straszniejszemu bytowi: Bestia, ze swej paszczy wyrzuci-wyruca już istoty jak żaby: „A są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego.” Apokalipsa 16:14 Proszę zauważyć, święty Jan przekazał nam, że te istoty nie tylko potrafią czynić cuda, co jest samo w sobie szokujące, ale są to „duchy demonów”. Nie są to same demony, ale „duchy demonów” (pneumata daimonon) !

Powstaje pytanie o cel „kosmicznego zwiadu w Emilcinie” ? W Polsce, kiedy wzięli Wolskiego ? Czy był wymierzony w fanów UFO hobby, a poprzez nich w nadchodzące wielkie wydarzenie „wyjścia z Polski iskry, przygotowującej świat na ponownie przyjcie Zbawiciela” ? Istoty UFO informują porwanych – potrafią zmieniać ludzką świadomość, a zwłaszcza pamięć. Robią to na skalę planetarną „zwodzi-wprowadza w błąd cały zamieszkały świat” Objawienie 12:9 – Lewiatan, z Bestią będą szaleć, wprowadzać chaos, będzie się działo tego coraz więcej, zwłaszcza w obrębie roku 2075 !

Super mistyczni katoliccy jogini, kiedy zostaną zrodzeni przez „Niewiastę„, będą wielkim zagrożeniem dla metody historyczno-krytycznej, dla technokratów, dla politruków bestii 666, dla niu-ejdżowców Bergoga (synów ciemności) i innych pożartych przez wodnego „potwora-węża” ! Na pustyni Arrakis prawdziwą „przyprawą jest Chrystusowy mistycyzm” („Wy jesteście solą ziemi” Mt 5, 13-16), a Jego woda daje na pustyni przeżyć ! Diabelscy bibliści ahnenerbe, następcy Bergoga, mogą skonstruować w przyszłości jakiś wodny pocisk wunderwaffe, jednak: „ziemia przyszła na pomoc Kobiecie: ziemia otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła rzekę, którą smok wyrzucił z swojej paszczy.

 

Każdy kto posmakuje prawdziwej Chrystusowej „przyprawy z Arrakis” nie będzie już pragnął na wieki, zostanie na nowo zrodzony przez miłość Zbawiciela, tak jak filmowy bohater, albo lepiej książkowy „Diuny”. Wszyscy którzy zasmakują w przyprawie staną się istotami duchowymi – chłopcami-mężczyznami! „I urodziła Syna, Mężczyznę, który wszystkie narody ma paść żelazną laską, a jej Dziecko zostało porwane do Boga i do Jego tronu.(…) Apokalipsa 12:4-14 Podkreślmy jeszcze raz: nie ma dwóch Biblii, jest tylko jedna ! Nowy i Stary Testament to jedno Dzieło tej samej najbardziej starożytnej Inteligencji !

Linki:

Biblijna analiza zdarzenia z Emilcina – istoty reptiliańskie – „jak żaby

Megalityczna Dziewica „Prawdziwych Żydów”, obleczona w mistyczne światło – czyli opowieść o prawdziwej kosmicznej pustyni

Megalityczny Kościół, czyli „Niewiasta zrodzi” super mistycznych chrześcijan, uciekną na specjalne miejsce „pustyni (Arrakis)” !

Dwa skarbce, a kluczem jest najbardziej starożytna Inteligencja, posiadająca „przyprawę” – audycja na PCH24

Rabini znają szyfrogram liczbowy, i w dużym stopniu semantyczny – ale to chrześcijanie mają Nowy Testament, czyli klucze kodu (potworów) !

Duchowa i kosmiczna medytacja chrześcijańskich joginów

(Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część III) (Nadnaturalne Wzięcie Maryi do Nieba) („Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”) (Entelechia w Turzovka) (Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z roku 1983), (…objawienia Maryi Dziewicy Tre Fontane”), („Logos nakazał byśmy mieli Matkę ! Zaawansowana symbolika Świętej Nauki„)

Kosmiczna medytacja poprzez Rydwany bogów Merkaby oraz wybawienie prawdziwego Boga Jezusa – Hoggard

Dobre 14

Podobne Artykuły

One thought on “Spokojna, głęboka, skupiona medytacja nad świętym Kodem Biblii – im bliżej roku 2075, tym ciekawiej… i straszniej ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *