Jasnowidz Jackowski trafnie przepowiedział rozpad PiSu i upadek polskiej gospodarki ?! Czy już niedługo koniec Narodu i państwa ?

Przepowiednie pana Jackowskiego wywołują wielkie zainteresowanie i emocje, jedni uważają, że się nie sprawdzają, inni, tak jak piszący te słowa, twierdzą że są trafne. Naszym zdaniem wizje pana Jackowskiego są celne, ale często przesunięte w czasie ! Jesteśmy obecnie, po dwóch latach realizacji planu rządu globalnego i zaprowadzania „Nowego Porządku Pandemicznego”, na drodze ku materializacji jednej z bardziej strasznych wizji jasnowidza, dotyczących Polski i świata.

Zawsze po wyraźnych przepowiedniach pana Jackowskiego, dotyczących zbliżających się wydarzeń, czy to w Polsce, czy to globalnych, staramy się obserwować świat, by zobaczyć czy się zrealizują. Moim zdaniem jedną z najważniejszych wizji naszego narodowego jasnowidza była ta z początku plan-pandemii, kiedy miał silną wizję o ugrupowaniu Prawa i Sprawiedliwości. Wówczas to kilka razy powtarzał, że PiS nie ma szans by dotrwać do wyborów, że coś dziwnego się dzieje we wnętrzu tej partii, ktoś tam mocno kombinuje, i nie jest jasne o co im chodzi, tym którzy chcą zrobić coś złego z partią pana Jarosława. Była mowa o jakiejś grupie we wnętrzu, dążą do przejęcia partii, by potem z premedytacją, albo bez niej, to ugrupowanie rozwalić.

Wszystko to można odsłuchać, jest na YouTube. W pierwszym momencie traktowałem to jako coś z pogranicza political fiction, coś niepewnego, jakieś mgławice wizji, jednak po dwóch latach cyrku pandemicznego, bezsensownych zamknięć gospodarki, która została tymi działaniami doprowadzona do ruiny, co spowodowało gigantyczne zadłużenie Narodu Polskiego, i wreszcie akceptacja szaleństwa tzw. „zielonego ładu Agendy 2030 i 2050”, wszystko staje się jasne ! Jasnowidz Jackowski miał rację, jego wizja była trafna ! Jak by tego było mało, 11 miesięcy temu, w roku 2021, 18 lutego, pan Jackowski przepowiadał, że w wakacje roku 2021 PiS może się rozpaść, a władza w kraju trafi w ręce rządu tymczasowego. Nastąpi również kryzys ekonomiczny, na który powinniśmy się przygotować. Jest tam coś bardziej przerażającego, pojawiają się jakieś dwie osoby, które pilnują pana Morawieckiego !!! Czy aby wykonuje plan rządu globalnego ? Oto jego słowa:

„Ja to powiem ze strony bardziej tego mojego przeczucia, które spróbowałem sobie logicznie wytłumaczyć. Mianowicie tu jest pewna kwestia. Oceniając całą sytuację ewentualności, że jeżeli PiS rzeczywiście odda władzę i poda się do dymisji, PiS będzie rządził w mniejszości (nie będzie możliwe rządzenie), to ocena, co zrobi wyborca – tu byłbym bardzo ostrożny. Nie można analizować obecnych trendów wyborczych przeciętnego wyborcy, ponieważ jesteśmy zmęczeni, zgnieceni całym rokiem sytuacji wręcz nienormalnej społecznie i gospodarczo. […] Coś nowego, co wcale nie musi być nowe, jak pan Hołownia […} Hołownia może naprawdę mocno potrząsnąć rynkiem wyborczym, rynkiem wyborów. Ja nie mówię, że będzie liderem, ale to jest świeże i na świeże wszyscy pójdą w czasie, kiedy jest nienormalnie. Konfederacja nie odważyłaby się teraz przykleić do PiSu, bo by skończyła jak Liga Polskich Rodzin. […] Przyklejenie się w tej sytuacji do PiSu takiego ugrupowania politycznego jak Konfederacja, byłoby samobójstwem politycznym Konfederacji. […] Moim zdaniem wybory, które moim zdaniem miałyby przyjść opłacalne, będą tak naprawdę, (bo PiS na pewno straci na tych wyborach) tylko Hołowni. I Hołownia coraz bardziej zdaje sobie z tego sprawę. […] Hołownia jest wielkim zagrożeniem dla wszystkich partii i każdej trochę zabierze. Na 100 procent. Ja mówiłam cały czas, że jeżeli PiS się poda do dymisji, to zrzuci odpowiedzialność. To będzie wyglądało tak, że rząd się rozpadnie i z jakiś powodów (prawdopodobnie zarazy) nie będzie mogło dojść od razu do przedwczesnych wyborów.

I trzeba będzie zrobić jakąś alternatywę rządzenia. Kiedyś w swojej wizji mówiłem, że widzę rząd bardzo dziwny, tymczasowy. Ten rząd będzie mógł władać prawnie kilka miesięcy. Do 10 miesięcy. I powiedziałem jeszcze takie zdanie: on będzie dyskusyjny. Władność tego rządu, jeżeli to będzie w ogóle można rządem nazwać (to będzie jakaś komisja). Władność będzie graniczyła z możliwością konstytucyjną. Będą różne dyskusje czy to jest prawny rząd i czy konstytucja na to pozwala. Będzie trochę bezprawia w tym wszystkim. Tego się obawiam. Zaznaczam, to jest wizja, to nie jest moja prywatna opinia. Mam wrażenie, że pan Morawiecki jest postawioną postacią, jako premier. I nie jest to typ pana Kaczyńskiego.

Nie jest to też typ wielu członków z koalicji obecnego rządu. Pan Morawiecki liczy się tylko z dwiema osobami, z dwoma mężczyznami, którzy są silniejsi niż cały PiS. Dziwne to, ale tak to czuję. […] Stoi przed nim dwóch mężczyzn – mówi dalej o Mateuszu Morawieckim jasnowidz Jackowski – sądzę, że ci mężczyźni nie są z rządu. Tych dwóch mężczyzn bardzo pilnuje wszystkiego, co premier robi. […] Najbliższy czas 2-3 miesięcy będzie czasem bardzo ścisłej decyzyjności premiera, nawet w stosunku do tego, co się teraz dzieje. Grzecznej, ale chwilami bezwzględnej decyzyjności. Ale uwaga, mam takie wrażenie, że w pewnym momencie, nie wykluczam, że jeszcze w tym roku premier zostanie wymieniony.” – koniec cytatu.

Naszym zdaniem, po tym jak zachowuje się PiS, a właściwie jego część, tajemniczy odsetek tego ugrupowania, jak silnie dąży do zaprowadzenia medycznego zamordyzmu, anihilacji resztek polskiej gospodarki, widzimy niezwykłą zbieżność przepowiedni pana Jackowskiego z rzeczywistością ! Tak jak na początku wspomnieliśmy, często wizje jasnowidza się materializują z przesunięciem czasu, a do wyborów mamy około dwóch lat (piszemy to w 26.01.2022) więc wiele się jeszcze może wydarzyć, wiele złego może na Polskę spaść pod rządami tajemniczych dwóch osób – agentów rządu globalnego, nadzorujących premiera. Osobiście rozmawiam z wieloma osobami, to samo mówi rodzina, znajomi, większość napotkana w sklepach, w środkach lokomocji, wszyscy są zmęczeni ściemą pandemiczną, oszukaństwem pseudo medycznym, upadkiem gospodarki i straszliwymi cenami, jakie już teraz się pojawiają, prawie wszyscy mówią jednym głosem: „PiS nie wygra wyborów, zostanie zdmuchnięty-politycznie anihilowany”.

Jak czytamy, jesteśmy za każdym razem, kiedy w Polsce ktoś dochodzi do władzy, „rządzeni z tylnego siedzenia”, i nie ma znaczenia kto głosuje, ani kto liczy głosy, bo zawsze jest ktoś kto wydaje polecenia polskim marionetkom… Jednak wszystko to jest tylko wynikiem rządów istot nadnaturalnych, które najwyraźniej mają inny plan dla Polski, i nie jest to plan chrześcijański, ale istoty reptilianina – Nachasza, z Księgi Rodzaju. Dlatego uważamy, że nasza przyszłość powinna być wypraszana u Stwórcy, i Jego Syna Chrystusa Jezusa, a nie w Brukseli, czy innym tajnym ośrodku iluminatów.

Linki:

Globalny spisek Covid-19 rozwali PiS w drobny mak ? – czas na modlitwę różańcową do granic !

Co myśli pan Premier ?

BOLSZEWIA ILUMINACKA NWO ZAATAKOWAŁA KS. NATANKA ZA UJAWNIENIE PRAWDY O ŚMIERCIONKACH I HYBRYDACHNWO

PiS zrobi z Polski Wenezuelę? Demokracja Bezpośrednia NAPRAWI system?! Kubań i Łuksza

Polska sprzedana diabłu z Wall street!!! – mocne kazanie Ks. Natanka o tych z tajemnicą na czole!!!

Dwa kosmiczne państwa bitwy Efezjan oraz antypapież BerGog sługa Goga realizuje plan! – Ks. Natanek

Dobre 11
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *