Pastor Bergolio ogłosił ostateczne rozwiązanie kwesti katolickiej ! Potwierdza się cudowna przepowiednia z roku 1823 !!!

Istnieją biblijne przepowiednie dotyczące przyszłości rodzaju ludzkiego, nie mają w tej kwestii żadnych wątpliwości znawcy Pisma. W tym artykule skupimy się na wspaniałym proroctwie dotyczącym Kościoła Katolickiego, które jak się okazuje dotyczy roku 2021 ! Rzadko zdarza się by można uchwycić dokładną datę określonej przepowiedni jednak tym razem jesteśmy przekonani o słuszności interpretacji jaką państwu tu zaprezentujemy, a ma ona związek z „papieżem Frańciszkiem”.

Kościół Katolicki to najbogatsza instytucja religijno filozoficzna na tej planecie ! Oczywiście nie mówimy tu o „bogactwie pieniędzy”, czy pochodzącym od jakichś drogocennych kruszców, ale o duchowych skarbach ! Duchowe i filozoficzne bogactwo Kocioła chrześcijan jest gigantyczne, swoje źródło bierze od Zbawiciela Jezusa Chrystusa.

Jednak pewna ilość kapłanów chce roztrwonić ten majątek i iść paść się razem z demonami, mającymi w Biblii tajemnicze połączenie ze „świniami”, przykładowo z Ewangelii Łukasza 15:15 „Poszedł i przystał do jednego z obywateli owej krainy, a ten posłał go na swoje pola żeby pasł świnie„. Istoty innowymiarowe-anielskie istnieją i mają ogromny wpływ na całą ludzkość, mówi o tym przepowiednia, do której za chwilkę dojdziemy. Wydaje się, że określone istoty duchowe, wzmiankowane w proroctwie z roku 1820, zaczynają przejmować władzę na Watykanie, zwłaszcza za rządów rewolucjonisty Frańciszka.

Od początku podejrzanego pontifikatu „pastora” Bergolio, bo tak o nim mówi wielu katolików, jesteśmy szokowani przeróżnymi dziwnymi (antykatolickimi) wydarzeniami jakie podejmuje wspomniany „pastor wywrotowiec”. Oprócz jego częstych heretyckich wypowiedzi, i teologicznie dziwacznych dokumentów jakie wypuszcza, pastor Bergolio jest przez wybitnych speców od doktryny i kapłanów Kościoła Katolickiego, znawców Świętej Nauki, uznawany za schizmatyka ! Tzw. „papież Frańciszek” od samego początku (nie)swojego pontyfikatu, usilnie stara się zapoczątkować „Nowy Kościół Katolicki”, coś na wzór „Nowego Porządku Światowego”.

W planach jakie prześwitują z jego, albo nie jego wypowiedzi, (najwyraźniej steruje nim i dyktuje mu „Grupa Sankt Gallen„), wyziera stanowczy kurs ku utworzeniu globalnie całkiem nowego konstruktu, czegoś co tylko będzie miało nazwę „katolicki”, a co będzie post-katolicką hybrydą, wszystko to sprytnie następuje małymi kroczkami i jest w zgodzie z bergoliańskim namaszczeniem, albo inaczej masońskim „braterstwem” – Fratelli Tutti, czyli lożą ufonautyczno-iluminacką Sankt Gallen – „Capo di tutti capi„.

To nie tylko jest w zgodzie z postanowieniami tajnego bractwa komunistycznego, znanego jako: „Komitetu centralnego galaktycznej wszechreligii pod patronatem Watykanu„, ale jest zgodne z przepowiednią Maryi Dziewicy z La Salette ! To z niej dowiadujemy się, że Watykan ma stać się siedzibą Antychrysta ! Nastąpi to prawdopodobnie, jeśli nie będzie ingerencji z Nieba Boga, w roku 2033, który jest niezwykle cenną liczbą Tajnych Bractw bestii, czymś arcyważnym dla okultystycznej sekty Ordo ab Chao…

Gdyby jednak Kościół Chrześcijan – katolicki, przetrwał pontyfikat południowo-amerykańskiego rewolucjonisty, kolejną symboliczną datą będzie rok 2333 ! Ta konkretnie liczba jest jeszcze bardziej okultystyczna, i naszym zdaniem, to ta data może być kluczowa dla ludzkości, zwłaszcza cywilizacji iluminackiej !

W związku z posunięciami „głębokiego kościoła” (ang. „Deep Church” – jak sugeruje mówić o Sankt Gallen arcybiskup Viganò), w piątek 16 lipca 2021 r. ukazało się wstrząsające motu proprio watykańskiego pastora, i chyba należało by o nim raczej powiedzieć: czarno-białego-szachownicowego Franciszka. Wspomniany czarno-biały członek „kosmicznego komitetu” wypuścił dokument o nazwie „Traditionis custodes o użyciu rzymskiej liturgii wcześniejszej od reformy 1970”.

Papież wprowadza w nim ograniczenia w odprawianiu Mszy według rytu sprzed reformy liturgicznej i tym sposobem ostatecznie rozwiązuje „kwestię katolicką”,  trwającą już prawie 20 wieków ! Jak się przeanalizuje całą historię pana Bergolio, to wszystko to, tego typu „kroczki” mają sens i są ze sobą powiązane !

Jeśli ktoś z państwa uważa pastora Bergolio za prawdziwego papieża, dbającego o „baranki Boże”, to żyje w innym świecie=wirtualnym, w krainie (świń Ewangelii Łukasza 15:15) medialnych manipulacji i niedopowiedzeń oraz Nauk Demonów z 1 Listu do Tymoteusza 4:1. Od początku dziwnego przejęcia „Tronu Piotrowego” iluminata Frańciszek wypowiada się naprzemiennie „dobrze i źle”, tzn. raz „na biało”, czyli w zgodzie z naukami Zbawiciela, a raz na „czarno”, w zgodzie z „Nowym Porządkiem anty Katolickim”.

Tym zręcznym sposobem jest pozytywnie oceniany przez część „zwykłych katolików”, niedoinformowanych, ale i co ważniejsze, przez wszelkiej maści postępowców oraz innowierców – jego wypowiedzi są jak szachownica, pomieszanie czarnego i białego, złączenie przeciwności (zwłaszcza jeśli przypomnicie sobie film „Szatańska TRANSFORMACJA w Watykanie” ?!).

Tak dramatyczne decyzja w sprawie najświętszego „Obrządku Trydenckiego” jest jawnym objawieniem się „ducha antypapieża”. Od tego momentu wszystko staje się dla tradycjonalistów jasne i kolejny raz zgodne z dawną przepowiednią, tym razem z proroctwem błogosławionej stygmatyczki Katarzyny Emmerich (1774-1824), mającej kontakt z Jezusem, dawcą opisywanych tu wizji ! Zacytujmy kilka zdań z jej nadprzyrodzonego i jakże trafnego objawienia, zbieżnego z tym, co obecnie wyprawia watykański iluminata i jego koledzy burzyciele sekty kielni… ! To się dzieje teraz ! Jesteśmy tego świadkami zwłaszcza od lipca 2021 !

„Ujrzałam pałac o lśniących dachach. Na nim stał szatan na czatach. Widziałam, że spośród demonów związanych przez Chrystusa w czasie jego zstąpienia do piekieł, kilku się niedawno rozwiązało i wskrzesiło tę sektę (masonerii). Zobaczyłam, że inne zostaną uwolnione…” (19.10.1823) – …i dalej: „Ujrzałam straszne skutki działań wielkich propagatorów „światła” wszędzie tam, gdzie dochodzili oni do władzy i przejmowali wpływy albo dla obalenia kultu Bożego oraz wszelkich praktyk i pobożnych ćwiczeń, albo dla uczynienia z nich czegoś równie próżnego jak używane przez nich słowa: światło, miłość, duch. („…paież Frańciszek w pażdzierniku 2020 wydał nowę encyklikę o „Braterstwie loży wolnomurarskiej katolickopodobnej” – dopisek Argonauty).

Następnie mamy bardzo ważne, wręcz kluczowe opisy wizji potyfikatu  iluminata ! Czytamy co następuje: „Zobaczyłam ludzi z tajnej sekty podkopującej nieustannie wielki Kościół…  i zobaczyłam blisko nich obrzydliwą Bestię, która wyszła z morza. Miała ogon jak u ryby, pazury jak u lwa i liczne głowy, które otaczały jak korona jej największą głowę. Miała pysk szeroki i czerwony. Była w cętki jak tygrys i okazywała wielką zażyłość wobec burzących. Kładła się często pośród nich, gdy pracowali. Oni zaś często wchodzili do pieczary, w której czasami się chowała.”

Naszym zdaniem symbol „pieczary”, czyli czegoś ukrytego, głęboko, to globalna loża 666, inaczej „Organizacja Tajemnicy”, inaczej słudzy bestii ! Ta duchowa istota, razem z duchem Antychrysta, (ale i z antypapieżem), chowa się do „pieczary Wielkiego Babilonu”, inaczej „Wielkiej Nierządnicy” !!! Proszę sobie uzmysowić, że tzw. „papież Frańciszek” jest światowym orędownikiem szybkiego zjednoczenia się/zmiksowania wszelakich religii oraz sekt w jedno, w jeden wspomniany wcześniej „centralny komitet wszechreligii NWO”, co w języku Biblii oznacza „NIERZĄD” ! Pastor Bergolio na przestrzeni lat udowadnia, a zwłaszcza poprzez ostatnie „motu proprio”, że jest antypapieżem ! („Nowa encyklika papieża Franciszka została zainspirowana m.in. spotkaniem papieża z przedstawicielami islamu sunnickiego i deklaracją o braterstwie„)

Kolejne zdania przepowiedni Katarzyny Emmerich powoli doprowadzają nas do kluczowego „motu proprio” ! Czytamy tam o globalnym podziale jaki zaczyna właśnie następować w Kościele Katolickim, czyli po straszliwym destrukcyjnym „motu proprio” w sprawie zburzenia 20 wiekowej konstrukcji katolickiej tradycji ! Oto te zdania: „Kościół był już w dużej mierze zburzony, tak że pozostawało jeszcze tylko prezbiterium z ołtarzem. Ujrzałam burzących, jak weszli do niego razem z bestią.

Wchodząc do Kościoła z bestią burzyciele napotkali tam potężną niewiastę pełną majestatu. Zdawało się, że spodziewała się dziecka, szła bowiem powoli. Nieprzyjaciół ogarnęło przerażenie na jej widok, a bestia nie mogła postąpić nawet o jeden krok. Wyciągnęła w powietrzu najbardziej wściekłą szyję w kierunku tej niewiasty, jak gdyby chciała ją pożreć. Lecz Ona się odwróciła i upadła na twarz. Zobaczyłam wtedy bestię uciekającą w kierunku morza, a nieprzyjaciele biegli w wielkim nieładzie.

Zobaczyłam Kościół św. Piotra i ogromną ilość ludzi pracującą by go zburzyć. Ujrzałam też innych naprawiających go. Linia podziału pomiędzy wykonującymi tę dwojaką pracę ciągnęła się przez cały świat. Dziwiła mnie równoczesność tego, co się dokonywało. Burzyciele odrywali wielkie kawały (budowli). Byli to w szczególności zwolennicy sekt w wielkiej liczbie, a z nimi – odstępcy. Ludzie ci, wykonując swą niszczycielską pracę, wydawali się postępować według pewnych wskazań i jakiejś zasady.

Nosili białe fartuchy, obszyte niebieską wstążką i przyozdobione kieszeniami z kielniami przyczepionymi do pasa. Mieli szaty wszelkiego rodzaju. Byli pomiędzy nimi ludzie dostojni, wielcy i potężni w mundurach i z krzyżami, którzy jednak nie przykładali sami ręki do dzieła, lecz kielnią oznaczali na murach miejsca, które trzeba było zniszczyć. Z przerażeniem ujrzałam wśród nich także katolickich kapłanów. Zburzono już całą wewnętrzną część Kościoła. Stało tam jeszcze tylko prezbiterium z Najświętszym Sakramentem. Kościół św. Piotra był zniszczony, z wyjątkiem prezbiterium i głównego ołtarza. Widziałam znowu atakujących i burzących Kościół św. Piotra. Zobaczyłam, że na końcu Maryja rozciągnęła płaszcz nad Kościołem i nieprzyjaciele Boga zostali przepędzeni.” – koniec cytatu.

Ciąg dalszy cudownej i jakże dokładnej przepowiedni Katarzyny Emmerich znajdziecie w artykule pt.: „Boskie wizje „objawiającego kosmicznego umysłu”. W tym miejscu musimy wskazać kluczowe zdanie wizji: „Linia podziału pomiędzy wykonującymi tę dwojaką pracę ciągnęła się przez cały świat.” Zwłaszcza po 16 lipca 2021 KK już nie będzie taki sam, nie jest taki sam !

Natychmiast po wspomnianej dacie, i to na całym świecie, pojawiły się głosy „podziału”, jedni nie będą pozwalać/nie pozwalają na Mszę Trydencką, inni biskupi, ci wierni Chrystusowi, przeciwni „Nowemu Kościołowie post katolickiemu NWO pastora iluminata”, będą kontynuować odwieczny prawdziwy Kościół Katolicki, czyli staną się tymi którzy naprawiają to co burzy „bestia tajemnej pieczary – loży specjalnego znaku na czołach pomocników Wielkiej Nierządnicy” ! Swoja drogą ciekawe jak to będzie wyglądało w Polsce, wśród polskich biskupów ?!

Chcemy zwrócić państwa uwagę na oceny „bergoliańskiego motu proprio” – wielkiego kroku, milowego wręcz, jakie wystosowali znawcy świętego Kościoła Katolickiego oraz Świętej Nauki. Pamiętajmy, że w historii Kościoła nie było czegoś tak skandalicznego i przełomowego, jak zakaz odprawiania Mszy ! Otóż specjaliści od Watykanu, duchowni oraz teolodzy katoliccy, ci uczciwi, nie będący pod wpływem ducha „bestii chowającej się w pieczerze”, opisywanej przez Emmerich, stawiają sprawę jasno: „Frańciszek dokonał ataku, i to bezczelnego, a nawet brutalnego, czy wręcz nienawistnego, na wszystkich wiernych świętej tradycji trydenckiej, będącej prawdziwą i jedyną podstawą katolicyzmu, jaki znaliśmy od 20 wieków” !

Naszym zdaniem, a powołamy się na papieży wcześniejszych, analizując to co robi „pastor Bergolio”, można wysunąć stanowczą „tezę”, że jest on, tzw. „papież Frańciszek” – antypapieżem ! Będąc w zmowie z „grupą Sankt Gallen” są dokładnie tymi z przepowiedni, a są to: „zwolennicy sekt w wielkiej liczbie, a z nimi – odstępcy” ! Mechanizm jakim mogą się kierować wspomniani przez Katarzynę burzyciele, to „zasada małych kroczków”, choć może chodzić o jakąś jeszcze inną, dodatkową, obmyśloną w tajemnych „pieczarach”, rozsianych po całym świecie, zwłaszcza w „pieczarze Bilderberg” !

Do tego momentu nie wspomnieliśmy tu o całym szeregu wstrząsających antykatolickich wypowiedzi „pastora Bergolio”, czy niszczących wiarę wybrykach typu „paczamama”, lub tajnych listach jakie już teraz burzyciele Watykanu, twórcy  „Nowego katolicyzmu NWO” – odstępcy, wysyłają do biskupów na całym świecie, w których surowo zabraniają Świętego Obrządku, wspomina o tym w dołączonym tu filmie ks. Natanek. Jest tego tak dużo, i jest to tak straszne, że nie mamy najmniejszej wątpliwości w sprawie wypełniania się właśnie teraz, szczególnie po „motu proprio”, przepowiedni Katarzyny Emmerich !

Widzimy, że diabeł się spieszy, chce stworzyć „nową religię”, podmienić Kościół Katolicki, w to miejsce zainstalować coś co zwiedzie miliardy dusz ! O tym przepowiada Apokalipsa św. Jana 12:9 „I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie”. Przypuszczamy, że UFO genetycy, razem z istotami, które się rozwiązały i utworzyły masonerię, tworzą ogólno planetarne wielkie zwiedzenie, którego częścią jest tak zwana plan demia, będąca namiastką przyszłego ucisku, który rozpocznie asymilację ludzkości do „gwiezdnej federacji GMO” – odsys dusz.

Z przepowiedni Katarzyny wnioskujemy, że po pewnym czasie Dziewica przepędzi burzycieli, jednak sytuacja będzie się pogarszać, aż do ostatecznego ratunku, który nadejdzie ! „Ujrzałam, jak stawało się oziębłe duchowieństwo i zapadała wielka ciemność. Widok rozszerzył się i wtedy zobaczyłam wszędzie wspólnoty katolickie prześladowane, dręczone, uciskane i pozbawione wolności. Widziałam wiele zamkniętych kościołów. Ujrzałam wojny i rozlew krwi. Wszędzie widać było lud dziki, nieuczony, walczący przemocą. To nie trwało długo. Kościół św. Piotra był podkopywany, zgodnie z planem ułożonym przez tajną sektę. W tym samym czasie uszkadzały go burze. Widziałam, jak pomoc przyszła w chwili największego niebezpieczeństwa.

Musimy jeszcze napisać kilka słów o sekcie „burzycieli”. Jak sama nazwa wskazuje zajmują się niszczeniem, chociaż uznawani są za kogoś kto „buduje”. Masoneria owszem buduje, ale „Wielki Babilon”, duchowo okultystyczną konstrukcję, która już teraz próbuje spacyfikować całe społeczeństwa, a zwłaszcza chrześcijan ! Co ciekawe „burzenie-niszczenie” ma powiązanie z istotą, która ma nad nimi kontrolę, a jest nią „Niszczyciel” – „…anioł Przepaści. Imię jego po hebrajsku brzmi Abaddon, a w greckim języku ma imię Apollyon.”

Abaddon to z jęz. hebr. ‏אֲבַדּוֹן – awadon‎ – niszczyciel, a z greckiego to Apollyon – anioł zagłady opisany w powyższym cytacie z Apokalipsie św. Jana (9,11), który jako anioł przepaści wyłania się z otchłani i niesie cierpienie tym, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach. Jest to istota nadzorująca tych, którzy mają pieczęć tajemnicy na swoich czołach, a są to asymilanci z loży Wielkiej Nierządnicy, czyli ci którzy tak jak Bergolio uprawiają kontakty z innowiercami, tworząc zręby „paczamamańskiej nowej religii”. 

W Objawieniu 20:1-3 anioł posiadający „klucz od otchłani” zstępuje z nieba jako przedstawiciel Boga. Nie popiera Szatana – wiąże go i wtrąca do otchłani. W Apokalipsie 1:18 Chrystus oznajmia: „Żyję na wieki wieków i mam klucze śmierci i Hadesu”. O jego władzy nad otchłanią świadczy werset z Łukasza 8:31. A w Liście do Hebrajczyków 2:14 wskazano na jego moc niszczycielską; Jezus użyje jej m.in. wobec Szatana, gdyż jak powiedziano, miał udział we krwi i ciele po to, aby „przez swą śmierć unicestwić tego, który ma środki do powodowania śmierci, to jest Diabła”. Dlatego nie powinniśmy się obawiać inwazji istot z „baz czeluści„, ale mieć nadzieję na Zbawienie, pochodzące od potężnej Duchowej Istoty, to jest Jezusa Chrystusa Pana !

Linki

W Izraelu pałują rabinów w ramach braterstwa – nowa encyklika papieża: „kosmiczne braterstwo wszystkich” !

Bardzo dziwne zachowanie papieża Frańciszka w sprawie zarazy koronawirusa

Memałe kroczki na Watykanie (Aktualizacja o film Armagedonu wojsk SS-Lucifer !)

W pięćdziesiątą rocznicę promowanego przez ruch New Age „Dnia Ziemi” Franciszek-Bergoglio wzywa pogańską boginię przyrody do wybaczenia grzechów

Taktyka małych kroków

Inwazja Porywaczy Dusz

2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a

Chrześcijaństwo jakiego nie znamy – o wojnie informacyjnej w Tv Trwam

Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake – 9.12.2016

Myślący i żyjący trylionowo miliardowy system vs świetlista istota Nachasz-a

O masonerii, gejach i UFO tylko dobrze…

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

Nowi emisariusze wszystkich krajów łączcie się !

Fatima i polscy duchowi matrixowcy

Iluminacki schizmatyk paczamamowy Bergolio ogłosił ostateczne rozwiązanie kwesti katolickiej !

PAPIEŻ OSZALAŁ!?Lisicki nie zostawia suchej nitki na decyzji Franciszka

Kulisy Motu Proprio papieża Franciszka i ataku na Mszę Trydencką I P. Chmielewski

Papież zdradził tradycyjnych katolików? MOCNA debata o przyszłości Mszy Trydenckiej! KBC #37

Rozmowy niedokończone: Historia chrześcijaństwa cz. I

Szatańska TRANSFORMACJA w Watykanie i w Polsce, walec duchowej rewolucji NWO sie toczy

Szatański Klub z Sant Gallen oraz tajne grupy uderzeniowe SS-Lucyfera w Polsce

Kazania Ks. Natanka w sprawie rewolucji masońsko ufonautycznej w Watykanie Loży Sankt Gallen NWO GMO

Dobre 25
Złe 2

Podobne Artykuły

4 thoughts on “Pastor Bergolio ogłosił ostateczne rozwiązanie kwesti katolickiej ! Potwierdza się cudowna przepowiednia z roku 1823 !!!

  1. Ale wiecie, że ani Jeszua, ani Maryja, ani nikt z jego kumpli a) nie mówił po łacinie, b) nie wymyślił mszy i nie obudował jej duperelami, nie kazał nurzać się w złocie i nie ustanowił gazyliona przykazań? Wiecie to, prawda?

    Jeszua zostawił dwa skandalicznie proste przykazania, kochaj Boga i kochaj bliźniego. Koniec.

    Papież Franciszek jak nikt inny wraca do prawdziwego chrześcijaństwa, a każdy, kto chce wracać do doktryn, niezrozumienia, tarzania się w złocie i innych bzdur występuje jako wróg, antychryst przesłania syna cieśli. Więc jeśli chodzi o antychrystów to tradycyjny kościół jest największym z nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *