Cywilizacja UFOnautyczna chce skazać Ks. Natanka za głoszenie prawdy o produkcji humanoidów ! (Czy Ordo Iuris pomoże ?!)

Jeden z najbardziej oświeconych polskich kapłanów katolickich, jakim jest bez wątpienia Ks. Natanek, został pozwany przez mec. Magdalenę Spisak, reprezentująca pokrzywdzonych-obrażonych stwierdzeniem naszego wielkiego Rodaka, że dzieci poczęte metodą in vitro „to nie istoty, a zwierzęta„. Środowiska należące do świata „ziemi”, istot „ziemskich”, będące na usługach Nachasza, wypowiedziały wojnę jedynemu kapłanowi, który publicznie opowiada o piekle zbliżającej się cywilizacji UFO hybrydalnej, tworzonej przez bandę międzynarodowych iluminatów z loży diabła 666 ! Chcą w ten sposób uciszyć naszego wspaniałego Rodaka, niezwykle uduchowionego bojownika o prawdę Chrystusa. Już długi czas piszemy o zbliżającej się rewolucji społeczno-duchowej, która będzie wstępem do prawnego usankcjonowania istot UFOnautycznych = hybryd ludzko zwierzęcych – Obcych (Nostromo).

Od kilkudziesięciu lat temat produkcji istot humanoidalnych GMO, lub innych „potworaków” (jak je nazywał porwany rolnik z Emilcina) jest poruszany w powieściach fantastyczno naukowych oraz w szeregu filmów z Hollywood, zwłaszcza typu: horrory. Najsłynniejszym przykładem jest satanistyczna seria pt.: „Obcy – ósmy pasażer Nostromo” (ang. „Alien”), będący brytyjsko-amerykańskim horrorem science fiction w reżyserii Ridleya Scotta z 1979 roku, jest to pierwsza część serii „Obcy”. Jean-Pierre Jeunet postanowił kontynuować historię Obcego, m.in. podejmując wątek Davida Finchera. W kolejnych częściach serii, po śmierci bohaterka Ellen została sklonowana na podstawie materiału genetycznego (wątek badań genetycznych zaczerpnięty z poprzedniej części), a klon Ripley osadzony został w laboratorium, będącym zarazem więzieniem (podobnie jak w Obcym 3).

Wspomniana seria filmów „Obcy” pokazuje nadchodzącą przyszłość ziemskiej cywilizacji, nazywanej przez wielu „cywilizacją UFOnautyczną” – jest to nazwa zaczerpnięta, albo ustalona, na podstawie ogromnej liczby raportów ufologów, które wyraźnie przekazują obraz istot „z kosmosu” – totalnie przemienionych przez inżynierię genetyczną, zagubionych, a co najważniejsze zniszczonych ciągłymi zmianami informacji genetycznej, które prowadzą do zatracenia tożsamości i utraty Bożego Ducha, albo Duszy, co z kolei prowadzi do zastąpienia Ducha Bożego innym rodzajem duszy-jestestwa. W tak powstałe ciała, albo „domy-mieszkania” – stosując terminologię Biblii – wstępują istoty demoniczne, czy sam Szatan ! Odsyłamy do szeregu artykułów, podanych na końcu, zwłaszcza do: „W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas„, lub „Każdy ma prawo być człowiekiem ? Globalne plany UFO-nautów i UFO-sonów ?„, ale i do „Potajemne spotkanie naukowców, chcą stworzyć „to coś” !” (i arcyważnej serii o „Prawdziwym Władcy Pierścieni” !)

Ks. Natanek, razem ze swoimi zakonnikami, został obdarowany łaską kontaktu z Jezusem, który przekazuje im prawdy o stanie ludzkości. W serii audycji, zwłaszcza z końca lutego i z początku marca 2022 upublicznia słowa Pana Jezusa o produkcji istot ufonautycznych, metodą in vitro (i/lub inżynierii genetycznej) co jest zdaniem większości amerykańskich pastorów, przykładowo ze „SKY Watch TV„, lub „Prophecy Watchers” – „nauką demonów !!! Wybitni znawcy tematu, czyli Chrześcijanie z USA, demonolodzy – określają inżynierię genetyczną jako jedną z „nauk demonów”, która została wspomniana w 1 Liście do Tymoteusza 4:1 „Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów.”

Środowiska, a wiecie o kim tu piszemy, chodzi o loże iluminackie Lucyfera, nie mogą zdzierżyć mocy Ks. Natanka i tego, że ten dzielny duchowy wojownik rozpoczął mówienie prawdy o inżynierii genetycznej jako nauce demonów, ale co ważniejsze, o duchowych konsekwencjach praktyk modyfikacji ludzkiej informacji DNA, jak i zapładniania metodą in vitro – Diabła – Smoka – Reptilianina ! Stosując duchowość chrześcijańską Nauk Biblii oraz filozofię starożytnych – istoty powstałe w ten sposób posiadają w sobie bliżej nierozpoznane duchy – albo ducha, co potwierdzają liczne regresje hipnotyczne porwanych do UFO. Przekazy ofiar UFO odsysu przekazują opisy istot humanoidalnych, często z wyglądu będących „jak ludzie”, jednak pozbawionych przykładowo: uczuć ludzkich, empatii, zachowujących się jak roboty, chorowitych, schorowanych, cierpiących na depresję i anomalną tożsamość, a co najważniejsze poczucie braku miłości (patrz tekst „Gwiazda z innego wymiaru uzyska „klucz do potrójnej ekspresji” – II część megalitycznej interpretacji zmieszania 2:43„)

Represje jakie już teraz przechodzi Ks. Natanek to tylko wstęp do do prześladowań chrześcijan mówiących prawdę o nadchodzącej genetycznej cywilizacji diabła – istot humanoidalnych-hybrydach – zrodzonych w sztucznych macicach. To co chcą zrobić ze wspomnianym Księdzem to na razie przedsmak, objawienie się loży diabła. Każdy kto będzie zauważał różnicę hybryda (humanoid z plstikowego worka płynów in vitro) – a człowiek zrodzony z ludzkiej matki, zostanie okrzyknięty wrogiem ludu, „ruską onmucą”, czy innym epitetem, wykluczającym normalnego człowieka – chrześcijanina ze społeczeństwa (przyszłości) ! Proszę sobie przypomnieć raporty ufologa i profesora Davida Jacobsa, jak zapewne pamiętacie istoty UFO, kosmiczni oficerowie prowadzący, sprawdzają czy aby ktoś potrafił zauważyć różnicę pomiędzy UFO hybrydą, a człowiekiem ! (Patrz film pt.: „Demoniczne ufo (polskie napisy) PL. hd” – od 1 godz i 02 min.).

Gigantyczny przełom, a właściwie atak sił Reptilianina Nachasza na ludzkość, na czystość genetyczną ludzkiej rasy, a przez to na człowieczeństwo, nastąpił właśnie w roku 2022, kiedy to w lutym Chiny ogłosiły rozpoczęci produkcji UFO humanoidów w sztucznych macicach !!! Patrz tekst pt.: „Eugeniczne szaleństwo w Chinach. Rząd będzie „hodował” ludzi w sztucznych macicach„. Jest to oczywiście początek przemiany całej Ziemi, cywilizacji ludzkiej w cywilizację UFO hybryd, albo w UFO cywilizację !

Proszę zauważyć jedną niezwykle ciekawą rzecz ! Otóż termin „smok” w Nowym Testamencie występuje wyłącznie w arcyważnej Apokalipsie św. Jana. W języku greckim jest określony jako δράκων (drakon). Co ciekawe, δράκων-drakon nie tylko oznacza wyłącznie smoka, ale też węża! – czyli Nachasza !!!  Występuje on 13 razy w tej księdze. Wyraz „smok” posiada wiele znaczeń. Może być rozumiany jako mityczny potwór (z głębin !!!), jak też być przedstawiony pod postacią „zwykłego” węża kusiciela ! No i teraz zobaczmy, kto rozpoczął przemianę ludzkiej cywilizacji w cywilizację UFO hybryd, czyli humanoidów potworaków ?! Jest tym kimś państwo czczące Smoka – mianowicie Chiny !

Chiński Smok zazwyczaj przedstawiany jako długie, wężopodobne stworzenie z wielkimi szponami, jest od dawna silnie zakorzenionym w folklorze i sztuce Chin. W czasach dynastii Han wyobrażenie smoka przedstawiano jako mającego ciało węża, łuski i ogon ryby, rogi wołu, twarz wielbłąda, dwie pary orlich szponów, uszy byka, stopy tygrysa i oczy demona. Miał też płonącą perłę pod swoją brodą. Chińskie smoki były niekiedy przedstawiane ze skrzydłami podobnymi do skrzydeł nietoperza wyrastającymi z przodu ich ramion, przeważnie jednak nie miały skrzydeł. Powiada się, że potrafi on ukazać się ludziom w postaci jedwabnika, lub powiększyć się tak, by przysłonić całe niebo. Może latać wśród chmur lub ukrywać się w wodzie (według Guanzi). Może tworzyć chmury, zamieniać wodę w ogień, stawać się niewidzialnym lub przeciwnie – jaśnieć w ciemnościach (według Shuowen Jiezi) – czyli być tym jaśniejącym z Biblii !

W ludowych wierzeniach chińskich smoki są silnie związane z wodą. Są uważane za zdolne do władania formami wodnymi, takimi jak wodospady, rzeki czy morza !!! A to nas prowadzi do Niewiasty, „pustynia Arrakis” i wielkiego „wodnego pocisku” wystrzelonego przez SMOKA !!! Pisaliśmy o tym w tekście o „Arrakis” tak: „…przekazuje nam Duch Święty w wersetach Apokalipsy 12:15-16 „A wąż ze swojej paszczy wyrzucił za Kobietą wodę jak rzekę, aby ją nurt (jej) uniósł. Lecz ziemia przyszła na pomoc Kobiecie: ziemia otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła rzekę, którą smok wyrzucił z swojej paszczyI rozgniewał się smok na Kobietę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej nasienia, które strzeże przykazań Boga i ma świadectwo Jezusa.”…

Z powodu powiązań smoków chińskich z wodą, przypisuje się im udział w fenomenach pogodowych, jak oberwania chmury, gradobicia czy tornada. W dawniejszych czasach wielu chińskich wieśniaków (zwłaszcza mieszkających nieopodal rzek i mórz) miało miejsca kultu poświęcone lokalnemu „smoczemu królowi”. Odkąd Chińczycy zaczęli uważać Huang Di za swego protoplastę, czasami nazywali samych siebie „potomkami smoka”. Legenda ta wkrótce znalazła odbicie w używaniu chińskiego smoka jako symbolu siły Imperium Chińskiego. Wielce prawdopodobne, że już niedługo za sprawą „nauk demonów” – inżynierii genetycznej – naród chiński zamieni się fizycznie i duchowo w reptilian, czyli istoty smocze, hybrydy ufonautyczne, uznając siebie z faktycznych potomków Nachasza – Smoka – Diabła ! „I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię; został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie.” Objawienie 12:9

Wracając do globalnego ataku na Ks. Natanka, możemy śmiało stwierdzić istnienie ukrytych i niewidzialnych polskojęzycznych pachołków Smoka, którzy zza węgła, posługując się „obrażonymi” – chcą stworzyć cywilizację ufonautyczną, a następnmie humanoidalne potwory, a przynajmniej na razie zamknąć usta polskiemu bohaterowi ! Ponieważ zajmujemy się tu starożytnymi przekazami, jak i najcudowniejszą Bibliią – pozostaje jeszcze do rozwikłania tajemnica symbolu „ziemi”, która „przyszła na pomoc Kobiecie: ziemia otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła rzekę, którą smok wyrzucił z swojej paszczy”… czym jest owa „ziemia otwierająca swoją gardziel” ?! I czy organizacja Ordo Iuris stanie w obronie naszego wspaniałego kapłana, walczącego ze Smokiem ?! Rozprawa już 11 kwietnia !

Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk. Obrazowanie termograficzne pokazuje masywne skrzepliny krwi u bezobjawowych zaszczepionych

Termografia lub obrazowanie termiczne może wykryć nieprawidłową wewnętrzną temperaturę ciała. Pozwalając na podkreślenie obszarów zapalnych i słabego krążenia krwi. Jest to najskuteczniejszy nieinwazyjny sposób wykrywania DVT, czyli zakrzepicy żył głębokich. Inaczej znanej jako skrzepliny krwi.  Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk.

To zdjęcie zostało zrobione na 23-letnim sportowcu. Ciemne linie to skrzepliny krwi. Ten 23-latek przyjął zastrzyk, ale nie ma żadnych objawów. Felipe Reitz przeprowadził również analizę żywej krwi. I tak jak słyszeliśmy od kilku innych badaczy, Reitz donosi o obecności obcych struktur nabierających kształtu we krwi zaszczepionych. I pokazał, jak komórki krwi zlepiają się w wyniku otrzymania zastrzyku. W zeszłym tygodniu doktor Richard Fleming opublikował film o tym, co dzieje się, gdy szczepionki genetyczne są dodawane bezpośrednio do ludzkiej krwi. Po dodaniu szczepionki Janssen do zdrowej próbki krwi, można zobaczyć w powiększeniu jak krew zaczyna się zbijać i zlepiać. W badaniach przeprowadzonych przez Natural News stwierdzono, że te tak zwane skrzepliny są prawie całkowicie pozbawione kluczowych elementów markerowych, które byłyby obecne w ludzkiej krwi, ale wykazują znacznie wyższe stężenia pierwiastków stosowanych w elektronice i obwodach elektrycznych.

Tymczasem dyrektor generalny Moderny, firmy, która wyszlamowała swoich klientów na 500 procent za śmiercionośny zastrzyk, otrzymał 50-procentową podwyżkę po spieniężeniu akcji o wartości 400 milionów dolarów. Im dłużej żyjemy bez sprawiedliwości, tym bardziej jest to do zaakceptowania. Moderna inwestuje teraz w przyszłość mRNA. tutaj zródło: https://www.bibula.com/?p=140383

Zródła:

Cudowne możliwości istot UFO które mogą produkować mieszkania dla wszelakich duchów i enwuowców !

UFOcywilizacja chce skazać Ks. Natanka za prawdę o humanoidach – dodatek do artykułu na Argonauta.pl

Wewnętrzny wróg z Loży NWO hybrydy iluminackiej demonów chce przejąć władzę w katolickiej Polsce !

Hybrydy dwóch zachodzących na siebie trójkątów loży iluminackich NWO – super kazania Ks. Natanka

Konferencja ufologiczno biblijna – L. A. Marzulli 2014 – Dni Noego ponownie ?

Analiza cywilizacji ufo hybrydalnej powstającej na naszych oczach !!! – super kazanie Ks. Natanka

BOLSZEWIA ILUMINACKA NWO ZAATAKOWAŁA KS. NATANKA ZA UJAWNIENIE PRAWDY O ŚMIERCIONKACH I HYBRYDACHNWO

Mocno ukrywanaTRANSFORMACJA ludzkości w nową cywilizację UFO synów diabła – Hoggard

Technologia kosmitów z gwiezdnej federacji Cas 9 coraz bardziej zaawansowana – Hoggard

Nowa Wspaniała UFO cywilizacja iluminacka – duchowo biblijna analiza globalnych przemian

Najbardziej skrywana doktryna OBCYCH iluminatów Wielkiej Loży Ufonautycznej

UFO masoni to nie fikcja ! Prawda o tajnych bractwach ufonautycznych istot SOWY

Alchemiczna biologia golemiczna – hybrydy, kryptydy, humanoidy i inne potworaki Czwartego Królestwa!

Pojemniki rządców świata mordoru – III część Prawdziwego Władcy Pierścieni

Dobre 14

Podobne Artykuły

4 thoughts on “Cywilizacja UFOnautyczna chce skazać Ks. Natanka za głoszenie prawdy o produkcji humanoidów ! (Czy Ordo Iuris pomoże ?!)

    1. Witamy, bardzo prosimy o uzasadnienie pana twierdzenia, rozumiemy że taka wypowiedz jest spowodowana brakiem wiedzy z zakresu ufologii, chrześcijańskiej duchowości oraz nieznajomości planów pato elity NWO ?!

  1. Dawniej czytałem teksty umieszczane na tej strony z wielką ciekawością obecnie jestem zmieszany. Odnoszę wrażenie że podobnie jak w „pradawnych kosmitach” gdzie autorzy programu niemal wszystko naciągali żeby udowodnić że ludzi stworzyli obcy tak tutaj niemal każdy najmniejszy nawet symbol oznacza szatana lub jego sługi

    1. Dzięki za komentarz, zgadzamy się z pastorem Hoggardem, czy innymi pastorami z USA, ale i ks. Natankiem, czy innymi kapłanami kościoła katolickiego, że jesteśmy na tej planecie pod okupacją sił zła, choć należy pamiętać, że Jezus Chrystus wszystkich ich pokonał…, jak również że istnieją siły dobra i jest ich znacznie więcej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *