„W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów”

W tradycji judaizmu istnieje stałe przekonanie, że Bóg stworzył świat z niczego. Wiara w stworzenie świata i człowieka przez Boga (i z Boga ex Deo) ma znaczenie fundamentalne, ponieważ w niej znajduje się odpowiedź na pytania dotyczące wszechmocy i miłości Przedwiecznego, pochodzenia człowieka, pochodzenia istot nadprzyrodzonych, wzajemnej relacji Boga i człowieka oraz człowieka do świata, do aniołów i przyrody. Wiekuisty jest Istotą najbardziej żywą ! Bóg który był, jest i będzie to Stwórca doskonałych istot, które na początku, z powodu grzechu upadły i dla których zbawienia oraz późniejszej naprawy potrzebne było przyjście na świat Mesjasza – Jezusa Chrystusa.

W sprawie Boskiego stwarzania nieodzownie należy przytoczyć zdanie Teofila z Antiochii (II w. po Chrystusie). Na temat upadku człowieka biskup Antiochii pisał w dziele Do Autolika. Wskazywał na fakt stworzenia mężczyzny i kobiety razem, by było jasne, że zostali uczynieni przez tego samego, jedynego Boga. Była to aluzja anty-gnostycka, a dziś byśmy powiedzieli anty gejowska (więcej w „Ufonautycznej infekcji”). Natomiast o ex Nihilo pisał w ten sposób: „Cóż nadzwyczajnego byłoby w tym, gdyby Bóg wyprowadził świat z istniejącej już wcześniej materii? Ludzki twórca, gdy otrzyma materiał, zrobi z niego wszystko, co zechce. Tymczasem moc Boga okazuje się właśnie w tym, że wychodzi On od nicości, by uczynić wszystko, co zechce.”

demoralizacja-seksualna03bb

„W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów”

Sprawa istot nadprzyrodzonych (bogów) jest niezwykle interesująca. Napisano setki, jeśli nie tysiące książek na ten temat, a przecież co jakiś czas pojawiają się nowe. Do tego badania starożytności pokazują, że w tym temacie wiemy naprawdę niewiele. Czasy pradawne obfitują niezwykłymi opisami istot z innego wymiaru, z nieba duchowego, a kto wie, może z kosmosu gwiazd i galaktyk. Jeśli już wspomnieliśmy o wszechświecie to warto przypomnieć o istocie nadprzyrodzonej – aniele (dla części światowej elity opisującej go jako boga), który oferował Jezusowi władzę nad „wszystkimi królestwami kosmosu” ! „Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych” Ew. Mateusza 4:8 Królestwa „świata” – w języku greckim koine wyraz „świata” to „kosmoi” i można to tłumaczyć jako całą rzeczywistość.

01 PaintingWielu badaczy sądzi, że anielska istota pokazała Jezusowi ogromną ilość zamieszkałych światów, niekoniecznie z tej rzeczywistości, z tej planety. Stać się to mogło w ułamku czasu ziemskiego. „Oskarżyciel” przeniósł się z Chrystusem do innej realności, w której czas albo płynie inaczej, albo nie ma go wcale ! Następnie wrócili do tego samego punktu czasoprzestrzeni ziemskiej. Na szczęście dla ludzkości Zbawiciel nie dał się przekupić i odrzekł „Idź precz, szatanie!” (Czarno białe fotografie to przypadek lądowania UFO z Rosji, rok 1995, czerwona strzałka wskazuje obezwładnionego przez ufonautów Rosjanina – więcej o tym przypadku w dołączonym filmie)

ufo-rosja06

ufo-rosja08

ufo-rosja-09b

ufo-rosja-09Biblia jest nafaszerowana zjawiskami (jakby) nie z tej rzeczywistości, istotami anielskimi Elohim. Znany i ceniony doktor Heiser, po wielu latach archeologicznych badań, jest pewny że mamy w Piśmie Świętym do czynienia z różnymi rodzajami duchowych stworzeń, z całą hierarchią bytów niematerialnych, które na najwyższych poziomach, są nazwane „Boską Radą” (ang. „Heaven Council„, „Divine Council 1 Ks. Król 22:19, Psalmów 89:5-7 – hebr. qedoshim), oczywiście nad nią jest już tylko Bóg Wszechmogący YHWH.

92021d804b0c82a6e46d7ada38f10bdcZ jego badan wynika i inna sensacja, w Niebiosach istnieje „jakby” drugi YHWH, Jego Syn, który przybył na Ziemię i się wcielił w ludzką powłokę. Od tamtego momentu dziać się zaczęły jeszcze bardziej tajemnicze przygody. Heiser udowadnia, że gdyby nieposłuszne istoty anielskie (należące do „tronów, panowań, zwierzchności i władz”) wiedziały, kto i po co przybył na tą planetę, to nigdy by nie doprowadziły do zamordowania Chrystusa „Was świat nie może nienawidzić, ale Mnie nienawidzi” Ew. Jana 7:7 Zdaniem amerykańskiego biblisty, znaczna część Sanhedrynu wykonywała polecenia wspomnianych „tronów, panowań, zwierzchności i władz”, współpracowała z „wężem starodawnym” – „Plemię żmijowe ! Jakże wy możecie mówić dobrze, skoro źli jesteście?” Ew. Mateusza 12:34 „W 1967 roku zbadano policjanta, który meldował w czasie służby dziwne zjawiska, a następnie zaginął. Został odnaleziony z tajemniczymi bliznami za uchem i na głowie, w pamięci miał lukę czasową. Podczas hipnozy przypomniał sobie porwanie na statek kosmiczny, w którym przebywały humanoidy w skafandrach z emblematem… skrzydlatego węża.

UFO implanty

IMPLANTSLudzki produkt (więcej o nim w linkach oraz filmie „Bio cybernetyka…„):

38018c1000000578-0-image-a-1_1473237033003

38018c1400000578-0-image-a-5_1473237115416W pewnym sensie 'niewytłumaczalna’ działalność istot z innego wymiaru wcale nie zakończyła się wraz z odejściem Zbawiciela do „Domu Ojca”. Trwa do dnia dzisiejszego. Przecież Jezus ma przybyć (z częścią „Boskiej Rady” Ks. Zachariasza 14:1-5 oraz Ks. Izajasza 24:21-23) na obłokach i dokonać ostatecznego sądu. To co tu częściowo zostało opisane, to działalność potężnych bytów duchowych, znających sekrety niewyobrażalne. Możliwe, w zależności od stopnia w hierarchii, że mają one specjalne ciała energetyczne (świetliste – „Ciała uwielbione” w doktrynie katolickiej), potrafiące się materializować w środowisku „standardowej materii”, lub przypisane duszom jeszcze dziwniejsze formy egzystencji („ale opuścili własne mieszkanie, spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał w ciemnościach „ – List św. Judy 1:6).

50325aeee4142664f699679f98aca9fdStarając się zrozumieć przedziwne zachowania tzw. ufonautów, można założyć za częścią biblistów, że im większe nieposłuszeństwo aniołów, tym więcej technologii, którą muszą się podpierać, w ich manifestacjach i działalności. W przeciwieństwie do niebiańskich „realnych światów baśniowych” posłusznych bytów nadprzyrodzonych, gdzie nie potrzeba czegoś na kształt mechaniczno-elektronicznej maszynerii. Przestrzenie skrajne „stechnicyzowane” oznaczają w tym kontekście światy należące do kusiciela, a przecież Ziemia wraz z ludzkością, pod naciskiem technokratów, coraz bardziej ma przypominać bezduszną 'maszynę’ (transhumanizm Dartha Vadera).

(Poniżej noty prasowe o pojawieniu się świetlistych (anielskich) istot w obrębie stacji kosmicznej. Działo się to w lipcu 1984 roku na stacji kosmicznej Salut 7 – więcej w tekście „Między wymiarowa – duchowa – stacja kosmiczna ISS„)

1379553079-paper

na4OD

Photo edited with http://www.tuxpi.comTo prawdopodobnie tam dokonuje się skrajnej kontroli jednostek, by nie mogły się duchowo wyzwolić i powrócić do Stwórcy (dusze zasymilowane). Dlatego część badaczy podejrzewa, że ufonauci mogą być owymi aniołami (bogami), którzy „opuścili własne mieszkania”, posługującymi się bajkową technologią, przynajmniej tak wyglądającą dla Ziemian. L.A. Marzulli twierdzi, że „pojazdy UFO” to tylko proteza ich normalnych nadprzyrodzonych możliwości przemieszczania się.

Saint_James_the_Just

Patrząc z perspektywy UFO raportów, tego co mówią zabierani na „pokład pojazdów dyskoidalnych”, wielu z nich zostaje „obdarowana” mikro urządzeniami. Jakimś rodzajem nanotechnologii. Jak państwo zobaczą w prezentowanym filmie, część ufologów podejrzewa, że są to urządzenia rejestrująco-nadawcze, pomagające „kosmicznym naukowcom” w ich eksperymentach. Może i tak jest, jednak osobiście skłaniam się, by interpretować je w kluczu Marzulliego, którego opinie będą państwo mogli również wysłuchać. Uznając pogląd zwłaszcza chrześcijańskich ufologów, że są to bardziej urządzenia kontroli-nadzoru, to sytuacja „przybywających-przebywających” na Ziemię/i „tronów i panowań..” wyda się nam o wiele „ciekawsza”, mająca szczególnie dla chrześcijan, więcej sensu od tej uznającej ich jako tzw. gwiezdnych uczonych.

POPE JOHN PAUL II

Na tej osnowie lepiej uwidoczni się specjalny cytat z Biblii, pokazujący ludzkie życie chrześcijan jako coś co jest bacznie obserwowane przez kosmiczną społeczność istot anielskich „Staliśmy się bowiem widowiskiem światu, aniołom i ludziom” 1 Kor 4:9 Warto przytoczyć słowa jednego z Ojców Kościoła (III w.n.e.), w temacie (latających-uskrzydlonych-wężowatych) tzw. bogów, o pozycji człowieka na kosmicznej arenie istot myślących: „A skoro napisano: „Ponad wszelkim imieniem wzywanym nie tylko w tym wieku, ale i w przyszłym”(Ef 1:21), to musimy wierzyć, że poza nimi istnieją jeszcze inne byty rozumne, których nie zwykliśmy wymieniać. Jeden określony ich rodzaj Hebrajczyk nazywa „Sabai„, od którego pochodzi nazwa „Sabaoth„. Ich władcą jest On i nie jest nikim innym tylko Bogiem. A poza wszystkimi znajduje się człowiek – rozumna istota śmiertelna. A zatem w pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg wszechrzeczy rodzaj bytów rozumnych, czyli tak zwanych bogów, drugim rodzajem niech będą na razie tak zwane Trony, a trzecim niewąt­pliwie Panowania. Tak więc należy w myśli zniżyć się aż do ostatniego bytu rozumnego, którym może być tylko człowiek.

tomasz

W dniu przybycia Pana odbędzie się sąd nad nieposłusznymi aniołami (ang. wer. Biblii „the host of heaven in the heavens” – „wojsko niebieskie„) i ich ziemskimi marionetkami ! „Nastąpi w ów dzień to, iż Pan(YHWH) skarze wojsko niebieskie tam, w niebie i królów ziemskich tu – na dole. Zostaną zgromadzeni, uwięzieni w lochu; będą zamknięci w więzieniu, a po wielu latach będą ukarani. Księżyc się zarumieni, słońce się zawstydzi, bo zakróluje Pan Zastępów(YHWH) na górze Syjon i w Jeruzalem: wobec swych starców będzie uwielbiony.” Ks. Izajasza 24:21-23 (Więcej o tym w Psalmie 82).

66ae5d17e6c24c3d384dccf683bdeb3cKtóry anioł podarował ludzkości język słowiański ? – Intelektualne bogactwo YHWH

By odpowiedzieć na powyższe należy wesprzeć się na jednym z Ojców Kościoła (ok. III w.n.e.) „Jeśli przeto sens prawdy każe odnosić wszystkie te określenia do jakichś aniołów złej mocy, to czyż zgodnie z samą logiką również to, co napisano dobrych książętach lub narodach, nie będzie się odnosić, jak stwierdzili­śmy, do aniołów i sług dobrych mocy? A jak należy rozumieć zapis, który czytamy w Księdze Rodzaju, iż Bóg, przemawiając oczywiście do aniołów, rzekł: „Chodźcie, pomieszajmy ich języki”? Czyż nie tak, że różni anio­łowie wytworzyli w ludziach różne języki i dialekty? Że na przykład pe­wien anioł narzucił wówczas jednemu człowiekowi język babiloński, inny innemu narzucił język egipski, a jeszcze inny komuś innemu język grecki ? być może władcami różnych narodów byli ci aniołowie, którzy uchodzili za twórców różnych języków i mowy, natomiast język dany na początku za pośrednictwem Adama – moim zdaniem język hebrajski – pozostał przy tej grupie ludzi, która nie stała się własnością jakiegoś anioła lub księcia, lecz pozostała działem Boga” Więcej o działalności istot stworzonych przez YHWH w znakomitej książce Michaela Heisera „Unseen Realm” – „Niewidoczna rzeczywistość

 visoki-dec48dani-monastery_detail-sun

Linki:

Batalia o ufo implant, relacja L.A. Marzulliego

Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów

DARPA przetestuje mikroczipy, przeznaczone do kontroli ludzkiego umysłu

Nowy Wspaniały Świat „charagma therion”

„który mówił do mnie w dialekcie hebrajskim” – ktaw aszurit

Nowi emisariusze wszystkich krajów łączcie się !

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3777492/Tiny-fitbit-track-body-Dust-sized-wireless-sensors-tested-humans-two-years.html

8_3_0

Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia- POLECAMY !

Steve Quayle in The Infowars Studio – Alex Jones Show (8-22-16)- POLECAMY !

https://youtu.be/E9X8L486vTE

Wymiary wszechświata – Niebo – ciało duchowe – Chuck Missler

Nowy Wspaniały Świat – Stearman, McGuire

Dobre 16

Podobne Artykuły

One thought on “„W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów”

  1. Anna Katharina Emmerich: „Mój Oblubieniec ukazał mi niesłychany nieład i wewnętrzną nieczystość wszystkich rzeczy oraz wszelkie Swoje działania, zmierzające do przywrócenia stanu początkowego” „Pierwsza [praindogermanska] mowa ojczysta Adama, Sema i Noego jest inna i tylko w poszczególnych jeszcze narzeczach istnieje. Pierwszymi czystymi [indoiranskimi] córkami tej mowy jest mowa Baktrów, Zendów i święta mowa Indów. W tych językach, słowa można znaleźć dokładnie podobne do dolnoniemieckiego mojego rodzinnego miasta. W tym języku napisana też jest książka, którą w dzisiejszym Ktezyfonie, nad rzeką Tygrys leżącym, widzę.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *