Uważacie, że ufologia się skończyła, nic więcej Was już nie zaskoczy, a każda książka powtarza te same historie? Jeśli tak, nie znacie zapewne publikacji Arka Miazgi, który po  sukcesie UFO nad Podkarpaciem, prezentuje nowe dzieło – „Magiczną rzeczywistość…”. Skąd taki tytuł? Świadkowie spotkań z NOL często podkreślają, że mimo, iż obserwowane przez nich obiekty wyglądały na materialne, a ich pasażerowie na stworzenia z „krwi i kości”, bliskie spotkanie było doświadczeniem na styku naszej rzeczywistości z jej lustrzaną wersją.

Książka została podzielona na cztery tematyczne części. Pierwsza z  nich Echa Przeszłości, przenoszą nas w czasy Średniowiecznych, masowych obserwacji świetlnych  znaków na niebie, takich jak krzyże, ogniste słupy, czy ogniste kule, które określano mianem „komety” lub „tańczącym słońcem” oraz wizje pradawnych bitew . Część druga książki została również poświęcona Średniowieczu, ale o ile w pierwszej części mieliśmy do czynienia głównie z obserwacjami „dalekimi”, tak tym razem autor ukazuje nam bezpośrednie spotkania z magicznymi istotami, które wpływały na ludzi. Wiele z przytoczonych relacji, przekładając na współczesny język i czasy, to nic innego, jak klasyczne uprowadzenia i Bliskie Spotkania z załogantami UFO!

 Kolejny dział Żywy Folklor, to obszerny zbiór relacji ludzi, którzy we współczesnych czasach zetknęli się z „magicznymi” istotami znanymi głównie z podań ludowych i baśni, takimi jak: krasnale, skrzaty, elfy oraz innymi „stworzeniami” budzącymi dużo mniej przyjemnej skojarzenia i uznanymi za „demoniczne”. Ostatnim dział nazwany jest Parafizyczna siła i ukazuje problematykę zjawiska UFO w sensie dosłownym. Pokazuje jak trudno i jak ostrożnym trzeba być w ocenie charakteru zjawiska. Czym jest UFO, jaka siła za tym stoi, czy tylko hipoteza pozaziemska jest możliwa, a co z innymi teoriami i przemilczanymi wątkami?
Magicznej rzeczywistości… poznajemy zdarzenia, o których normalnie się nie mówi – współczesne spotkania z „żywym folklorem” w postaci wszelakich karłów, czortów i innych stworzeń, o których opowieści snuli nasi pradziadowie. Tymczasem z ustaleń Arka wynika, że zaskakująco wiele osób twierdzi, że spotkało tych niewidocznych mieszkańców naszej (?) rzeczywistości i są oni pewni tego, co widzieli. Ponieważ historie te wykraczają poza jakikolwiek kanon, były rzadko publikowane i choć na pierwszy rzut oka mogą wywoływać uśmiech, są to w rzeczywistości traumatyczne, często przerażające doznania, gdyż siła, która za tym wszystkim stoi, nie wydaje się zbyt pozytywnie nastawiona do człowieka – wskazuje autor.
Oprócz katalogu polskich, współczesnych spotkań z dziwacznymi istotami, wMagicznejrzeczywistości… znajdziecie też opowieści ludzi, którzy przenieśli się do innej rzeczywistości albo linii czasowej, historie o „ludziach w czerni”, objawieniach Maryjnych i innych zdarzeniach sugerujących, że nasz świat przecina się na pewnych płaszczyznach z odmienną rzeczywistością, której mieszkańcy okazjonalnie trafiają do naszego świata. Co więcej, wiele sugeruje, że z owej „cudownej krainy”, jak nazywał ją prof. Kenneth Ring, pochodzą także… ufonauci.

Choć poglądy, które prezentuje Arek nie są nowe, dla wielu badaczy i entuzjastów UFO w kraju stanowią przysłowiową „sól w oku”. Wielu ludzi – tłumaczy autor – nie jest w stanie porzucić wiary w teorię o tym, że dziwaczni, czasami wręcz groteskowi kosmici, są przybyszami – astronautami z innych planet. Wiele wskazuje, że jest inaczej, a swoją naturą przypominają oni chochliki albo inne stworzenia z demonologii ludowej. Możliwe, że ludzkość ma do czynienia z zupełnie inną, para fizyczną siłą, mającą możliwość manifestowania się nam w dowolny sposób.
 
Magiczna rzeczywistość… to książka nie tylko dla entuzjastów ufologii. To również doskonała, trzymająca w napięciu lektura dla miłośników zjawisk forteańskich, paranormalnych oraz tych, którzy lubią historie z dreszczykiem. W tym przypadku, oprócz niezwykłych historii, otrzymujemy też komentarz doświadczonego badacza zdarzeń z pogranicza na temat natury naszej rzeczywistości i tego, jak wiele o niej nie wiemy…

Redakcja Argonauty.pl oczekuje na swoją kopię, zapowiada się wyśmienicie !

Technologia kosmitów z gwiezdnej federacji Cas 9 coraz bardziej zaawansowana – Hoggard

Steve Quayle – 26/11/2018

Dobre 20
Złe 2

Podobne Artykuły

4 thoughts on “Magiczna Rzeczywistość – Książka już w sprzedaży !

  1. Jesteśmy pierwsi we wszechświecie a tzw UFO, to nic innego jak manifestacje demonów, inteligentnych energii, upadłych duchów które realizują kolejny plan zwiedzenia ludzkości i będą wmawiać naiwnym ludziom że są z wyższej kosmicznej cywilizacji a my jesteśmy ich dziełem a nie Boga, i tylko o to, w tym chodzi

  2. Jestem zawiedziona treścią książki .Jeśli jest Pan katolikiem.wierzącym i praktykującym to dziwię się ,że poddaje Pan w wątpliwość objawienia Matki
    Bożej,nawet to w Fatimie.Cóż! Wiara to łaska.My katolicy wierzymy i nie mamy z tym problemu.Różaniec odmawiamy,o Jej pośrednictwo wypraszamy, z wiarą ufamy.Niech będzie wszelka cześć, chwała i uwielbienie za Matkę Maryję,która nam przez Pana Jezusa pod Krzyżem na Kalwarii ofiarowana.Niech Pan Bóg ma Pana w swojej opiece a Maryja Ostrobramska wyprasza Panu potrzebne łaski.ps.wielu słabych w wierze może Pan zwieść,przestroga w Bibli!

    1. Wiara to ŁASKA, każdy ma szansę na to by iść drogą chrześcijańską, ale nie wszyscy dają radę, dlatego trzeba cały czas prosić Zbawiciela i Ducha Świętego by się nad nami litował…, autor należy do grona ufologów, a ufolodzy jak to ufolodzy, są we władaniu duchów UFO i nie jest im łatwo się od nich uwolnić, jak to o nich pisze Biblia: „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”, – „WŁADZE” mają nad nimi władzę ! Mają nad nimi „panowanie”…, dziękujemy za przestrogę, bo najważniejsze są dusze chrześcijan, którzy nie powinni czytać takich książek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *