WIZJA Ezechiela czy „statek kosmiczny” ? – duchowa archeologia, część I

Co naprawdę się działo podczas gdy Ezechiel DOZNAŁ wizji Boskiego Rydwanu, czy byli to „kosmici”, jak chcą wierzyć zwolennicy UFO ? Czy widział 'kosmiczny statek’ (Boskich) istot z innej rzeczywistości ? Ilu z nas zna wersję, która jest tajną wiedzą rabinów ? Istnieje przecież cała rzesza zwolenników poglądu o „twardych – materialnych pojazdach kosmicznych”, przemierzających kosmos w celach wycieczkowych, poznawczych lub naukowych. Ponieważ wersja paleoastronautyczna jest główną teorią propagowaną przez ruch New Age, stąd Argonauta.pl postanowił zaprezentować wariant, który obowiązuje w kręgach rabinackich, ewentualnie chrześcijańskich teologów. Nie jest to w opinii wtajemniczonych, opis statku kosmicznego, ale bardziej kontakt z innym wymiarem (Niebem), lub duchowa „transmisja” do świadomości proroka (odbiorcy).

www-St-Takla-org--Bible-Slides-ezekiel-1497

Anielska działalność 'zakłócania’

Tajemnic związanych ze starożytnością jest tak wiele, iż spora liczba wtajemniczonych chrześcijan wypowiada popularne w ich kręgach zdanie o tym, że „ludzkiego życia nie starczy by je wszystkie ogarnąć, nawet pobieżnie” ! Same Pismo Święte jest tak naszpikowane informacjami, że wyróżnia się tam poziomy, semantyczne, fizykalne, liczbowe, a nawet fraktalne. Do tego wszystkiego dochodzi jeden podstawowy, (płaszczyzna) duchowy, i ten z pewnością jest najważniejszy, ten prowadzi poprzez, i do całkiem odmiennych stref. Szczególną chwilą w odkrywaniu starożytnych tajemnic jest moment, gdy człowiek uświadomi sobie, iż na Ziemi, pośród ludzi, zachodzi zjawisko DEWOLUCJI, co w języku fizyki nazywa się rozkręcaniem sprężyny – zwiększaniem się entropii układu.

ezekiel-s

Jedyną Osobą w Kosmosie, która potrafi nakręcić ją z powrotem jest jej Twórca (zmartwychwstanie). Istnieją prawdopodobnie istoty, które starają się to robić w oparciu, lub w ramach Boskiego pozwolenia, ale nie wiadomo z jakim skutkiem. Również wśród członków tajnych organizacji duchowych istnieje mniemanie, że „człowiek jest zdolny nakręcić sprężynę ponownie”, czy to dzięki transhumanizmowi, czy to zmianie ludzkiej genetyki, czy to dzięki innym „wynalazkom”. Jednakże uduchowieni ludzie twierdzą, że bez Boga wszystkie te działania skazane są na niepowodzenie.

18 ANGELI ELIJAH TAKEN UP IN A CHARIOT OF FIRE W

Tajemnica nadprzyrodzonych spotkań jakie miały miejsce na pustyni, gdy nowa ludzkość została wyprowadzona ze strefy okultystycznej starożytnego Egiptu jest nieprzerwanie podważana przez materialistów, dzisiejszych nowo wyhodowanych „Egipcjan„, budujących piramidy czy to finansowe , czy inne, oraz przez podburzonych emocjonalnie ignorantów, którzy stają się nieświadomie wrogami prawdziwej duchowości, spuścizny religijnych Żydów i chrześcijan.

jesus-yeshua-hebrew-t-shirt_design-1

Jak sami rabini to opisują, na pustyni została podarowana ludzkości jakaś niewyobrażalnie cenna „Rzecz – (Rzeczy)” ! Jest tak cenna, iż wtajemniczeni którzy odkryli choćby jej rąbek, stwierdzają w swoich księgach, by o pewnych rzeczach nic nie mówić, by „trzymać gębę na kłódkę” (o czym opowiada również poniższy film). Takie przekonanie co do tajemnicy Boskiego Przekazu potwierdza sam Jezus w swoim nakazie, by nie rzucać pereł przed świnie, co dla wielu jest czymś wielce niezrozumiałym. Proszę pamiętać, że nie ma systemu religijnego na świecie, który by nie posługiwał się w swoim kręgu tajemnicą, i poziomami dostępu do niej ! W tym przypadku chrześcijaństwo nie jest odmienne od innych światowych instytucji duchowych.

MosesTabernacleTabernacleTribesSinai-700

Duchowa archeologia

Skoro termin archeologia mówi, że jest to nauka, której celem jest odtwarzanie społeczno-kulturowej przeszłości człowieka na podstawie znajdujących się w ziemi, na ziemi lub w wodzie , źródeł archeologicznych, czyli materialnych pozostałości działań ludzkich, to archeologią duchową będą odtwarzane nauki, bądz ich rozumienie, znajdujące się w starożytnych pismach, ukazujących, przekazujących wiedzę o rzeczywistości niematerialnej.

W filmie jest kilka bardzo cennych uwag. Odnoszą się one również do ludzi zajmujących się zjawiskami paranormalnymi, jest tam przekaz mówiący by zwracać uwagę na sedno badań, na ukryty sens, (w przypadku badań nad UFO na cel wizyt istot z innego wymiaru, a nie na ich pokazy, na show jakim łudzą wielu badaczy tego fenomenu.)

W wykładzie często pojawia się hebrajski termin „Szawout” (hebr. שבועות), który jest żydowskim Świętem Tygodni, zwanym też Świętem Żniw, Pięćdziesiątnicą lub Zielonymi Świątkami, obchodzone 6 dnia miesiąca siwan. Upamiętnia ono nadanie Tory Mojżeszowi na górze Synaj i wypada w siedem tygodni po święcie Paschy (stąd zwane jest Pięćdziesiątnicą). Święto to wiąże się ponadto ze starożytnymi obyczajami rolniczymi.

mn-3

Prezentujemy urywek wykładu znanego i cenionego rabina Moshe New (zdjęcie powyżej), który jest dyrektorem „The Montreal Torah Center (MTC)”, jeśli ktoś jest zainteresowany całością prelekcji w języku angielskim, to tytuł tego wykładu nosi nazwę: „Shavuot A Vision for the Ages

Linki:

Inne wymiary: abyssos, Tritos uranos, albo Boska osobliwość Stwórcy jako rzeczywistość natury

Zakazane prace symbolicznej analogii

Dlaczego ewolucjonizm oznacza śmierć duszy?

„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane”

„Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?”

Sensacyjne eksperymenty niemieckich medyków – życie po śmierci istnieje !

Tajemnice izraelskich świątyń

Kontakt z wyższą formą bytu – część II – z którego Nieba przybywa Maryja ?

Czyżby Jezus podczas kuszenia również był „poza” ? – W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów

Istoty z innego świata – chrześcijańska Kapadocja

Jesus_and_the_New_Jerusalem.271120202Wizja Ezechiela – wyjaśnia rabin Moshe New

Dobre 170
Złe 7

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *