Podróż młodego Żyda do innego wymiaru – część I

Pewnego dnia piętnastoletni Natan poczuł się zle, jego ciało doznawało w ciągu dnia silnych dreszczy. Zaczął odczuwać zimno więc udał się do łóżka, nakrył się kołdrą, dygotanie ciała nie ustępowało, odczuwał ogólny wszechobecny ból. Jak sam opowiada nagle opuścił swoją cielesną powłokę, zaczął unosić się ponad łóżkiem, widząc  u dołu swoją materialną sylwetkę, jednak nie rozpoznał jej jako siebie, generalnie nie rozumiał sytuacji w jakiej się znalazł. Następnie zaczął się unosić w górę, coraz wyżej i wyżej, aż zobaczył całą planetę Ziemia, jednak jego lot „ku górze” się nie zatrzymywał, w końcu znalazł się w jakiejś nieznanej przestrzeni, jak gdyby „nigdzie”, dotarł do ogromnego tunelu, na którego końcu dostrzegł małe światło. W czymś co przypominało tunel, na jego „ścianach”- obrzeżu znajdowało się całe mnóstwo dusz, tunel składał się jakby z kół-pierścieni, wewnątrz których dostrzegł ogromną ilość duchowych bytów.

circle-of-angels-dantes-paradise-illustration-gustave-dore

Nathan01Gdy dotarł do światła poczuł się bardzo dobrze, bezpiecznie, doznał miłości. Światło rozpoczęło telepatyczną-duchową rozmowę z chłopcem, zadając mu pytania, czy chce umrzeć, bo gdy przejdzie poza (świetlną) granicę na końcu tunelu nie będzie mógł już wrócić na Ziemię. Chłopiec nie wiedział co ma odpowiedzieć, nie był zdecydowany, więc trafił do gigantycznego jakby „pomieszczenia”, w którym to ujrzał rzeszę dobrze ubranych ludzi, ich ubrania były przepiękne, jednak na sobie zobaczył poszarpane odzienie, ubrudzone krwią, zaczął się bardzo wstydzić widząc siebie tak odzianego.

„…Idźcie więc na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie». Słudzy ci wyszli na drogi i sprowadzili wszystkich, których napotkali: złych i dobrych. I sala zapełniła się biesiadnikami. Wszedł król, żeby się przypatrzyć biesiadnikom, i zauważył tam człowieka nie ubranego w strój weselny. Rzekł do niego: «Przyjacielu, jakże tu wszedłeś nie mając stroju weselnego?» Lecz on oniemiał. Wtedy król rzekł sługom: «Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz w ciemności. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów». Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych.” Ew. Mateusza 22:9

heaven_is_a_place_on_earth_by_melgamac2a920062010melgama

Wszyscy ci ludzie „przybyli-byli” tam ze względu na przybycie Nathana, z tego powodu doświadczył ulgi. Chłopiec dostrzegł, a następnie przywitał się z rabinem Ovadia Yosefem.  Natan zbliżył się do wielkiej „sceny-podestu”, ujrzał na niej trzy światła, najwyższe największe i dwa poboczne mniejsze (Św. Trójca ?) „W pewnej chwili zastanawiałam się o Trójcy Świętej, o Istocie Boga. Koniecznie chciałam zgłębić i poznać, kto jest Ten Bóg. W jednej chwili duch mój został porwany jakoby w zaświaty, ujrzałam Jasność nieprzystępną, a w niej jakoby trzy źródła jasności, której pojąć nie mogłam. A z tej Jasności wychodziły słowa w postaci gromu i okrążyły niebo i ziemie. Nic nie rozumiejąc z tego zasmuciłam się bardzo. Wtem z morza jasności wyszedł nasz ukochany Zbawiciel w piękności niepojętej, z Ranami jaśniejącymi. A z onej jasności było słychać głos taki: Jakim jest Bóg w Istocie swojej, nikt nie zgłębi, ani umysł anielski, ani ludzki. Jezus mi powiedział: Poznawaj Boga przez rozważanie przymiotów Jego. Po chwili Jezus zakreślił ręka znak krzyża i znikł.” – (Dzienniczek św. Faustyny 30)

heavens-surprise

Światło po prawej stronie świadczyło na niekorzyść zmarłego, a światło po lewej na korzyść, wszystko przewijało się ze względu na dokonane na Ziemi uczynki. Natan stwierdził, że głównym ludzkim sędziom (nie wiadomo czy światłem) był wspomniany rabin Ovadia Yosef, towarzyszył mu rabin Elyashiv. Światło oskarżyciel wytknął chłopcu najmniejsze przewinienia z jego życia, było niezwykle dokładne. Światło obrońca ukazał wiele dobrych rzeczy z życia Natana. Jak się okazało na przesłuchaniu nawet małe dobre (religijne, zwłaszcza błogosławienie-wychwalanie Boga YHWH) uczynki mogą zmieniać świat. (Na tym przykładzie widać że kosmiczna Świadomość – Bóg jeżeli chce, to komunikuje się z każdą kulturą za pomocą jej własnej symboliki-znaków-języka obrazów.)

Nathan05

Chłopak stwierdził, że widział humanoidów – „ludzi” nazwanych przez niego „aniołami zniszczenia”, ich oczy wyglądały jak płomienie, one również pokazywały (telepatycznie) chłopcu wszelkie jego ziemskie przewinienia. W pewnym momencie odwiedził miejsce gdzie ludzie „studiowali Torę”, odczuł pobyt tam jako coś cudownego, a zapachy i doświadczenia towarzyszące tym ludziom i temu miejscu były przecudowne, był to swego rodzaju raj.

179483_f520

W pewnym momencie Natan odczuwał jakby przebywał tam już kilka lat, gdy „aniołowie zniszczenia” uświadomili mu, że minęło dopiero kilka minut, i gdyby został dłużej niż trzy godziny (chodziło chyba o 3 ziemskie godziny, w których jego ciało nie posiadało w sobie „świadomości-duszy” Natana)  to nie mógł by wrócić na Ziemię. W pewnym momencie „Aniołowie Zniszczenia” wzięli młodego Żyda do piekieł, tam usłyszał przerazliwe wycie cierpiących. Piekieł było kilka-kilkanaście, każde coraz gorsze i straszniejsze, chłopak stwierdził, że każde miejsce się odczuwało w duszy (miejsca duchowe są jakby połączone z duszą). Chłopiec widział również Kosmos-Wszechświat, a w nim niezliczoną ilość przemieszczających się dusz, które opisał jako bezkształtne „jaznie-świadomości”, każda posiadała swoją charakterystykę i osobowość, cechy dzięki którym nie było problemu z ich rozróżnieniem i komunikacją. – Koniec części pierwszej. Tłumaczenie na podstawie wywiadu z Natanem, zakończone w 16 minucie…

Linki:

Sensacyjne eksperymenty niemieckich medyków – życie po śmierci istnieje !

Ezekiel.215180900

Rabbi Rami Levy and 15 year old Natan full translation 148min Clinical Death

Dobre 24
Złe 5

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *