Niewidzialne istoty obserwowane za pomocą przełomowego urządzenia

Firma Thunder Energies Corporation, zajmująca się optyką, fizyką nuklearną oraz energiami twierdzi, że wykryła niewidoczne stworzenia żyjące w ziemskiej atmosferze. Specjalistyczne przedsiębiorstwo jest prowadzone przez ‘kontrowersyjnego’ fizyka nuklearnego, doktora Ruggero Santilli. Naukowcy głównego nurtu nie uznają jego prac za wiarygodne, nazywając je „badaniami z pogranicza”. W odpowiedzi na te nie merytoryczne zarzuty Santilli twierdzi, że padł ofiarą spisku elit, bojących się stawić czoło nowym odkryciom, będąc uwarunkowanymi kosmicznym ewolucjonizmem.

879753985

santilli-titelafbeelding

Fizycy nuklearni (chodzi prawdopodobnie o jego zespół – dopisek redakcji) stwierdzają, że odkrycia dokonali za pomocą opracowanego przez Santilliego specjalnego teleskopu. Urządzenie miało być zastosowane do wykrycia galaktyk zbudowanych z anty-materii, anty-materialnych promieni kosmicznych oraz anty-materialnych asteroid, opisywanych do tej pory tylko przez fizyków teoretycznych. Zespół badawczy obawia się, że wykryte nieznane do tej pory formy życia mogą prowadzić skryty nadzór na ludzkością. Do takiego wniosku doszli na podstawie obserwowanych zachowań tych bytów, a zwłaszcza miejsc ich obserwacji !

Zdjęcia uzyskane za pomocą wynalazku Santilliego

252244242

000teleskop

screenshot-www.youtube.com+2016-01-25+23-45-56

santili-telescope

Specjalny rodzaj teleskopu używa wklęsłych soczewek, w przeciwieństwie do standardowego przyrządu. Urządzenie  Santilliego jest w trakcie procedury patentowej, a sam Santilli twierdzi, że jest zdolne wykryć nieznane i do tej pory niewidoczne dla ludzkich oczu istoty/byty (niematerialne). Niepokorny Włoch stwierdza: „To jest ekscytujące odkrycie, nie wiemy kim są te istoty, są kompletnie niewidoczne dla ludzkiego wzroku, zwykłej lornetki, czy standardowego teleskopu.  Byty te są za to w pełni widoczne dla kamer przymocowanych do Teleskopu Santilliego. Od niepamiętnych czasów, aż do tego momentu, ludzkość wierzyła, że wszystko co istnieje musi być widoczne dla ludzkich oczu lub typowych teleskopów.”Tyle notatka prasowa.

dyrektor-cern-01

Jak państwo pamiętają podobne urządzenie (lub te same) istnieje już od jakiegoś czasu i jest zastosowane w obserwatorium z Góry Graham w Arizonie, określanego akronimem L.U.C.I.F.E.R. Odkrycie Santilliego jest o tyle ważne, iż mowa jest o nim publicznie, choć zapewne zostanie jeszcze długo przemilczane. Co do rodzaju istot jakie są dzięki niemu wykrywane istnieje wielka niepewność. Część badaczy sugeruje, że są to byty przyjazne, a część że należą do „Władcy mocarstwa powietrza, to jest ducha, który działa teraz w synach buntu…” List do Efezjan 2:2

On-the-Path-of-the-Immortals-Interview

Reżyser filmów chrześcijanskich Gonz Shimura, na podstawie dokumentacji tego odkrycia, stwierdza że obserwowane ‘byty’ występują najczęściej w okolicy Księżyca, ziemskich obiektów przemysłowych i militarnych, co jest potwierdzeniem prowadzonego przez „nich” nadzoru, ale również, co trzeba podkreślić, w atmosferze naszej planety – List do Efezjan 2:2 (przekierowanie do 2min i 56sek jego filmu, lub Anthony Patch w 31min i 40sek). Zaznaczmy, że niecodziennych obserwacji dokonuje instrument złożony z dwóch teleskopów, tzw. binokular – teleskop stereoskopowy, tak samo jak w przypadku urządzenia z Góry Graham w Arizonie ! Czyżby Watykan rzeczywiście „badał” rzeczy, o których opowiadają Tom Horn i Chris Putnam ? Co w tym temacie ma do powiedzenia Biblia, do jakiego rodzaju bytów można je zaliczyć ? O tym w kolejnym artykule, zapraszamy.

0000Elohim

Pomocne linki:

http://www.thunder-energies.com/index.php/ct-menu-item-18/11-articles/17-article-8

http://www.express.co.uk/news/science/639279/SCIENTISTS-discover-invisible-alien-entities-spying-on-us-on-Earth

http://popotopie.blogspot.com/2015/12/tajemnica-zmiennoksztatnych-ufo.html

CERN WATCH: „Terrestrial Invisible Entities” Confirmed? Hadronic Mechanics & the Rephaim

https://youtu.be/UuQ6cO17L6w

CERN, Extra Dimensions and Portals with Anthony Patch – 2/10/2016

Thunder Energies Discovers Invisible Entities

Thunder Energies and Invisible Entities

https://youtu.be/LeATXI9aYoo

 

Dobre 30
Złe 4

Podobne Artykuły

8 thoughts on “Niewidzialne istoty obserwowane za pomocą przełomowego urządzenia

  1. Bardzo interesująca informacja, tym bardziej, że podobne zjawiska wielokrotnie były rejestrowane przez Bozowskiego i jego grupę, on sam nigdy nie określał, że to kosmici, acz inny stan przestrzeni. Faktycznie tego typu zjawiska często się pojawiały w okolicy zakładów przemysłowych, militarnych etc. Będę śledził ten temat.

    1. Witamy. Szanowny panie proszę przeczytać ze zrozumieniem stronę, do której pan dał link, cytat z tego niebieskiego tła: „W Niemczech nie przejmujemy się tym, tak jak zrobiliby to świeccy Amerykanie. Dla nas Niemców, LUCIFER to po prostu fajna nazwa.” Ludzie żyjący w strachu lub ignoranci posiłkują się ZWIEDZENIEM które rozpowszechniają WIERNI „LUCI” skrót pochodzący od „niosącego światło” ! Te jakoby „wytłumaczenie”, o którym pan mówi to ich słowami „fajna nazwa” ! Pan raczy żartować ?! Watykan to organizacja bardzo zaawansowanych „megalitomaniaków”, znających tajemnice starożytności, znają je od strony duchowej, czyli takiej o której mało kto ma pojęcie. Nie zdziwił bym się, gdyby jakaś „frakcja” z Watykanu zajmowała się „istotami ufonautycznymi” ! Pamiętajmy, że istnieje poważny pogląd, iż ci „kosmiczni bracia” to istoty spłodzone przez Nachash’s, byt który zwiódł Ewę… więcej w artykule pt „Prawdziwy władca pierścieni – część II (Aktualizacja – wersja 2.2)” http://popotopie.blogspot.com/2015/01/prawdziwy-wadca-pierscieni-czesc-ii.html

      1. Ale czy rozumie pan, iż „Aparatura [LUCI] jest częścią wielkiego teleskopu LBT i nie ma nic wspólnego z Watykańskim teleskopem VATT”. Nie ma to NIC wspólnego z Watykanem po za tym, że również w okolicy jest obserwatorium należące do Watykanu. Ja nie wiem czy problemem jest czytanie ze zrozumieniem?

      2. Witam, extra robota mega materiał. Pozdrawiam serdecznie ? Stwórca NC jest z Nami hybrydy won ścierwo w otchłań. Pozdo ?

  2. I have read several good stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you put to make such a magnificent informative web site. eedkfagfkcbgfcbd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *