Patrząc na Ziemię z perspektywy ogromu kosmosu nie wydaje się jakoś szczególnie znaczącą, ale gdyby przyjrzeć się pod względem duchowym, to możemy dojrzeć tu wiele niezwykle ciekawych elementów, które składają się na przedziwny obraz. Stwórca przekazał nam, że: „Niebiosa są moim tronem, a ziemia podnóżkiem nóg moich.” Ks. Izajasza 66:1 Niebieska planeta w Układzie Słonecznym jest miejscem jakiejś rozgrywki. Uwzględniając starożytne przekazy należy przyjąć, że ludzkość jest w zasięgu działań istot nam nieznanych, lub co bardziej prawdopodobne – ZAPOMNIANYCH !

christ 1W tekście Gnanakana, opisującym tradycję hinduistyczną Indii południowych, pojawia się postać manthirawadi, wojownika-uzdrowiciela, który osobiście zmaga się z demonami, uwalniając od nich nękane przez nie osoby. Uzdrawiając, manthirawadi często sam doznaje szkody. Są tam też relacje kosmicznej bitwy surów z asurami. Znawcy tematu opisują bitwy występujące też w ludo­wych wierzeniach islamskich, w których złe dżiny walczą z ochraniającymi nas aniołami. Jako chrześcijanie nie musimy zbytnio szperać w opowieściach hinduistów, czy islamistów. Nasz Wojownik-Uzdrowiciel jest najpotężniejszym ze wszystkich ! (Proszę sprawdzić tekst pt.: „Biblijny Jozue napotkał nadprzyrodzonego Wojownika – Czy wiemy kim był ?„) Nie tylko najpotężniejszym, ale najbardziej litościwym. Jego miłosierdzie może wyzwolić nas z działania niewidocznych potęg, sił które obezwładniają człowieka, zniewalają nas nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie. Chrześcijański Wojownik-Uzdrowiciel i Król ma ku temu odpowiednie narzędzia: „Wtedy Jezus podszedł do nich i przemówił tymi słowami: „Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi.” Ew. Mate 28:18

pobraneMiłosierdzie jakie Jezus ma w swojej ofercie jest tym czego potrzebujemy. Bez niego polegniemy, nie damy rady, nie zrozumiemy tego co się wokoło nas dzieje ! „W pewnej chwili, kiedy rozmawiałam z kierownikiem mojej duszy, ujrzałam wewnętrznie, szybciej niż lotem błyskawicy, duszę jego w wielkim cierpieniu, w takiej męce, że niewiele dusz Bóg dotyka tym ogniem. Cierpienie to wypływa z tego dzieła. Będzie chwila, w której dzieło to, które tak Bóg zaleca – jakoby w zupełnym zniszczeniu i wtem nastąpi działanie Boże z wielką siłą, która da świadectwo prawdziwości. Ono będzie nowym blaskiem dla Kościoła, chociaż od dawna w nim spoczywającym. Że Bóg jest nieskończenie miłosierny, nikt temu zaprzeczyć nie może, pragnie On, żeby wiedzieli wszyscy o tym, nim przyjdzie powtórnie jako Sędzia; chce, aby wpierw dusze poznały Go, jako Króla Miłosierdzia. Kiedy ten triumf nadejdzie, to my już będziemy w nowym życiu, w którym nie ma cierpień, ale wpierw dusza Twoja będzie nasycona goryczą na widok zniszczenia twoich usiłowań. Jednak zniszczenie to jest tylko pozorne, ponieważ bóg, co raz postanowił, nie zmienia, ale chociaż zniszczenie będzie pozorne, jednak cierpienie będzie rzeczywiste. Kiedy to nastąpi – nie wiem; jak długo trwać będzie – nie wiem. – Ale przyobiecał Bóg wielka łaskę szczególnie Tobie i wszystkim, którzy głosić będą o wielkim miłosierdziu Moim. Ja Sam bronić ich będę w godzinę śmierci, jak Swej chwały i chociażby grzechy dusz czarne były jak noc, kiedy grzesznik zwraca się do Miłosierdzia Mojego, oddaje Mi największą chwałę i jest zaszczytem Męki Mojej. Kiedy dusza wysławia Moją dobroć, wtenczas szatan drży przed nią i ucieka na samo dno piekła.” (Dzienniczek św. Faustyny 378)

Prośmy Pana Miłosierdzia by się zlitował nad Polakami, byśmy wyzwolili się z kajdan jakie szykują nam politycy, ale najbardziej błagajmy Syna Boga YHWH by pozwolił uratować nam nasze dusze ! To na nie czyhają istoty władające globalną strukturą ucisku, marionetkami którym wydaje się, że „posiadają” władzę, pieniądze i życie innych. „…Kiedy dusza wysławia Moją dobroć, wtenczas szatan drży przed nią i ucieka na samo dno piekła.”

czwartaLinki:

Czasami przyszłość prześwituje po polsku„.

Biblijny Jozue napotkał nadprzyrodzonego Wojownika – Czy wiemy kim był ?

Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych

Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?

„czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie” – nadprzyrodzony świat w ciele i poza

Poniżej trzy artykuły w tematyce globalnych „chwastów”:

Duchowy stan wojenny – chwasty atakują !

Duchowe oblicze psychologii zachwaszczonych grup

Duchowy tlen – nie pozwólmy by nas zadusiły chwasty

UFO-holizm

Marzulli ujawnia wiedzę z zakresu tożsamości ufonautów ! (Full Disclosure)

Atak na Argonautę – Ogłoszenie

Ludzie Acheiropoietos – nie ludzką ręką uczynieni !

Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?

„Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w „elity„). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie.” więcej w artykule „Starożytna niebieska materia

’Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia’

Nasz Wojownik-Uzdrowiciel

Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?

Wiedźmy przeklinają prezydenta USA. Do demonicznej akcji dołączył dziennikarka znanej gazety

Chemtrails – dowody zbrodni przeciwko naszemu narodowi

Chemtrails – dowody zbrodni przeciwko naszemu narodowi

Węgry blisko prawa prześwietlającego zagraniczne wpływy. Nożyce odzywają się bardzo głośno

Pederaści i lesbijki – cud uzdrowienia

MFW nakazuje dalszą walkę z gotówką

Społeczeństwo obywatelskie potrzebuje aborcji, in vitro i gender, czyli co promują Fundusze Norweskie

Nowi emisariusze wszystkich krajów łączcie się !

Polska z XII wieku przypomina tą z XXI – odeprzeć atak nowego MkUltra

jesus-chrystus-calun-01

Początek siedmiu czasz ?

Nowi zaborcy Polski działają potajemnie, musimy walczyc z filantropowcami !

Gwiazdy, szołmeni i czwarta tajemnica fatimska

Proroctwo kardynała Wojtyły z roku 1976 ! Atak struktur zła na chrześcijaństwo !

Morawiecki pomagierem Fogelmana ?

Konserwatyzm, patriotyzm, wolny rynek. Sejm Dzieci i Młodzieży czarnym snem Michnika

Dobre 35
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *