„Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”

W serii artykułów „Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki” wspomnieliśmy o zjawiskach nadprzyrodzonych, w których uczestniczą istoty 'hylemorficzne’ – anielskie. Zakres ich manifestacji jest przeogromny. Natura bytów anielskich nie jest nam znana, ale mamy wiele rejestracji, z których wynika, że przybywać mogą nie tylko w „pojazdach„, ale i „schodzić” z innego wymiaru prosto na Ziemię, do naszej rzeczywistości. Jak sam Ojciec Pio ostrzega, nie wszystkie zjawiska są dla ludzi bezpieczne. Aniołowie to istoty potężne, ci przysyłani przez Boga YHWH się nie „patyczkują”, z nimi nie ma żartów. Jak państwo pamiętają uczestniczymy przecież w walce „Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału…” List do Efezjan 6:12

Te duchowe bitwy są obserwowane coraz częściej. Na razie nie dochodzi jeszcze do tak dramatycznych i nadnaturalnych zdarzeń jak te z udziałem Ojca Pio, ale dla wprawnego chrześcijanina są widoczne, ktoś się za nimi kryje, tym wszystkim kierują odpowiednie siły, nieformalne i niewidzialne ośrodki. Gdy nadejdzie Dzień Pana zjawiska nadprzyrodzone z pewnością będą bardzo częste. Czy przybiorą obrót jak te, w których uczestniczył jeden z seminarzystów Ojca Pio ?

…Jako mały przełożony grupy najmłodszych seminarzystów nie zauważyłem, że po wieczornym błogosławieństwie, jakie Ojciec dawał nam wszystkim, oni zatrzymali się jeszcze, prosząc o następne. Szczerze się poskarżyłem im i samemu Ojcu, twierdząc, że uważam za bezużyteczne i obłudne domaganie się drugiego błogosławieństwa. Ojciec obruszył się trochę i prosił mnie, bym złagodził osąd, ponieważ mogę tego pożałować. Nie ustąpiłem wobec jego kilkakrotnych próśb i również obruszony odszedłem, kierując się do celi, dziś zamieszkałej przez przełożonego klasztoru, aby położyć się spać. Ale zdarzyła się dziwna rzecz jak na piętnastoletniego chłopaka, gdyż nie mogłem zasnąć. Ojciec przychodził dwukrotnie, aby mnie odwiedzić, stale zalecając mi, bym się modlił. Mimo tych jego ojcowskich przestróg, dalej nie mogłem zasnąć. O północy, gdy zegar umieszczony na końcu głównego korytarza wybił godzinę dwunastą, zauważyłem dziwne zjawisko.

Ogromne i duszące ciepło, mdlący smród, kroki gołych stóp oraz przyspieszony i sapiący oddech. Chciałem krzyknąć i poruszyć się, ale ze strachu nie byłem w stanie ani krzyczeć, ani ruszyć się z zajętego miejsca. To zjawisko trwało ponad dziesięć minut. Wyraźnie słyszałem drapanie pazurami w pobliżu łóżka. Nie przesadzam: nic nie widziałem, ale wszystko mogłem czuć. Jakaś niewidzialna ręka wzięła obrazek Matki Bożej z Pompejów, który otrzymałem od Ojca, i rzuciła go o okiennicę małego okna mojej celi. Poczułem uderzenie, a rano w obecności Ojca Pio skonstatowałem, co się wydarzyło w nocy. Przerażony nie miałem odwagi wyjść z celi i nie ruszyłem się z łóżka, dopóki nie nastał dzień i nie usłyszałem pierwszych kroków na korytarzu.

Nie ubierając się, w majtkach i podkoszulku, pobiegłem do celi Ojca, drżąc, płacząc i krzycząc, aby opowiedzieć o tym, co się wydarzyło, i aby prosić go, by odesłał mnie natychmiast do domu rodzinnego. Ojciec nie dał mi nic powiedzieć. Zrozumiał wszystko. Wstał i powiedział mi te słowa: „Dobrze, że tylko słyszałeś, a nie widziałeś„. Dotknął mi głowy i nadgarstka i nie odsyłając mnie do mojej celi, posadził mnie na swoim łóżku. Zasnąłem od razu. On sam przyszedł mnie obudzić po śniadaniu. Kazał mi obiecać, że żadnemu z kolegów nie powiem o straszliwej i przerażającej nocy, i zapewnił mnie, że przeprowadzi mnie z celi do pokoiku, jak się trochę uspokoję. Od tamtej nocy pierwszym, który prosił o dwa błogosławieństwa, byłem ja…” Cytat z książki „Ojciec Pio i Szatan„, str.63

Katolicki duchowny, który przetrwał jak sam to określił „dziwne zjawisko”, to nie jedyna osoba uczestnicząca w kosmicznym „kontakcie”, jest ich więcej. Zanim przejdziemy do sedna, przypomnijmy co o galaktycznych, duchowych inteligencjach mówi Biblia, jak wspomnieliśmy mogą schodzić na Ziemię, ale mogą też spadać: „Wtedy im powiedział: Widziałem, jak szatan niby błyskawica spadł z nieba.” Ew. Łukasza 10:18, albo: „Albowiem anioł Pański zstąpił z nieba, podszedł, odsunął kamień i usiadł na nim. Postać jego jaśniała jak błyskawica, a szaty jego były białe jak śnieg.” Ew. Mateusza 28:1 Proszę sobie przypomnieć co o tym mówią mędrcy rabinaccy, moce jakie się ukazują Ziemianom przybierają postać sił przyrody.

Pod Nowosybirskiem sfilmowano kulę ognia

kulaPrzygotowania do Har-Magedonu

Wszyscy słyszeliśmy o Armagedonie. Słowo to kojarzy się najczęściej z jakimś rodzajem nagłego końca, wojennej zawierusze, czy globalnej katastrofie. Sprawa jest o wiele bardziej tajemnicza. Sięga starożytności, dotyczy wiedzy bardzo starej, wręcz przedpotopowej ! Przekazywano ją od niepamiętnych czasów, aż do Babilonu Nimroda. Jest szalenie interesująca, ma związek z istotami anielskimi, hybrydami „kosmitów”, a wreszcie z Biblijnym proroctwem (przekierowanie). Har-Magedon (Armagedon) to miejsce zapowiadanej w Apokalipsie św. Jana (Ap 16,16) ostatecznej bitwy między siłami dobra i zła, w której hordy szatana zetrą się z anielskimi hufcami pod wodzą Chrystusa w zażartej walce (przekierowanie).

18081_4Przygotowania do Agendy 2030

36130W jej wyniku demoniczne siły i ich sprzymierzeńcy zostaną ostatecznie pokonani, a Boskie zwycięstwo rozpocznie okres tysiącletniego panowania Chrystusa (czyli Millenium). Walkę wygrywają słudzy Boży. Szatan zostaje uwięziony na tysiąc lat w Czeluści. Jednak zanim się to stanie następuje przygotowanie, ono już następuje ! Siły zła mają też swoje 'przepowiednie’, oczywiście pod natchnieniem istot/istoty anielskiej. Najsłynniejszą jest ta przekazana przez masona Alberta Pike z dnia 15 sierpnia 1871 roku: „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji…” (całość tu). Przyjrzyjmy się w jakim miejscu, na jakim etapie się znajdują. To tylko kilka cytatów, można by cytować więcej…

(Znane części z was kadry pochodzą z „Wojna światów – następne stulecie” – filmu nakręconego przez Piotra Szulkina w 1981 roku. Film wychodzi z pozycji zbliżonej do inspiracji sugerowanej w tytule – Wojny światów H.G. Wellsa. Na Ziemię przybywają przedstawiciele bardziej rozwiniętej cywilizacji z Marsa. Marsjanie deklarują, że jedyne, czego pragną, to miłość a jej najsłodszym wyrazem z naszej strony jest – ludzka krew ! Podobnie jak w wielu przypadkach UFO… „Koniec Dzieciństwa” A. C. Clarke’a).

18081_6

nwo-ufo-02bb

wojna_swiatow1Polska cywilizacja człowiecza – kliknij

oo-ufo-krew-ofiarniczxa(…)Tymczasem setki tysięcy przybyszów lądujących na naszych wybrzeżach nie uciekają ani przed konfliktem ani przed nędzą. Są młodzi, zadbani i cieszą się doskonałym zdrowiem, bez oznak ran i niedożywienia, zdarzających się osobom uchodzącym ze stref wojny czy głodu. Koordynator anty-terroryzmu w Unii Europejskiej, Gilles de Kerchove, w przemówieniu do europarlamentu 26 września, potępili masową infiltrację tych imigrantów przez Państwo Islamskie. Jednak nawet gdyby terroryści stanowili wśród nich jedynie nieznaczną mniejszość, to pozostaje faktem, że wszyscy nielegalni imigranci przybywają do Europy jako nosiciele kultury niekompatybilnej z chrześcijańską i zachodnią. Reakcja ludności jest nieunikniona i w krajach, gdzie imigracja jest największa – jak Francja czy Niemcy – staje się coraz bardziej gwałtowna. „Jesteśmy na krawędzi wojny domowej”, oznajmił parlamentarnej komisji Patrick Calvar, przewodniczący DGSI Generalnej Dyrekcji Francuskiego Bezpieczeństwa Wewnętrznego (Le Figaro, 22 czerwiec 2016). Z kolei niemiecki rząd przygotował „plan obrony cywilnej”. Na jego 69 stronach zachęca ludność do gromadzenia jedzenia i wody oraz do „przygotowania się we właściwy sposób na wydarzenie mogące zagrozić naszej egzystencji” (Reuters 21 sierpnia 2016).

Ustawa 1066 „o bratniej pomocy” nie do ruszenia.

21-ubu-krol-king-ubu-piotr-szulkinKto odpowiada za tę sytuację? Powinniśmy spojrzeć na to na wielu poziomach. Oczywiście istnieje klasa rządząca wywodząca się z ruchów z 1968 r. pociągająca za sznurki europejskiej polityki; są intelektualiści głoszący zdeformowane teorie w fizyce, biologii, socjologii i politologii; są także lobbyści, masoni, potężni finansiści, czasem działający w ciemnościach, czasem zaś w biały dzień. Dobrze znana jest na przykład rola finansisty George’a Sorosa i jego międzynarodowej fundacji Społeczeństwo Otwarte. Po ataku hakerskim, w wyniku którego ponad 2500 e-maili zostało skradzionych z serwera amerykańsko-węgierskiego magnata i rozsianych po Internecie za pośrednictwem portalu DC Leaks poznaliśmy fakty dotyczące finansowania przezeń najróżniejszych działalności – od ruchu LGBT aż po organizacje pro-imigracyjne. W serii artykułów ukazujących się na łamach pisma „The Remnant”, opartych na wspomnianych dokumentach, Elizabeth Yore pokazała także bezpośrednie i pośrednie wsparcie Sorosa dla papieża Francszka i niektórych jego najbliższych współpracowników, jak choćby dla kardynała Oscarowi Maradiadze i prałatowi Marcelo Sorondo. Między Georgem Sorosem i papieżem Franciszkiem pojawiła się obiektywna konwergencja dotycząca celów strategicznych. Polityka gościnności, przedstawiana jako „religia mostów” w przeciwieństwie do „religii murów” stała się lejtmotywem pontyfikatu Franciszka, aż do tego stopnia, że niektórzy pytali czy jego wybór poparto właśnie w celu dostarczenia moralnej aprobaty projektodawcom inwazji migrantów. Pewne jest w każdym razie, że dzisiaj zamieszanie w Kościele i w społeczeństwie tworzą zwarty tandem. Chaos polityczny przygotowuje ścieżki do wojny domowej, zaś chaos religijny otwiera drogę ku schizmom, a więc swego rodzaju religijnym wojnom domowym.(…) http://www.pch24.pl/od-migracyjnej-inwazji-do-wojny-domowej,46849,i.html O tym zostało sporo napisane w tekście „Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

prezydium-demoniczne-masone(…)Lichtmesz z uwagą śledził i komentował kampanię medialną wokół masowego napływu imigrantów do Austrii i Niemiec. Zgadzając się z tymi, którzy twierdzą, że dystopia Raspaila staje się na naszych oczach rzeczywistością a każdy dzień przynosi nowe, niesamowite wręcz, przykłady pokrywania się życia z fikcją literacką, Lichtmesz wskazuje na pewne różnice. Na gazetowej fotografii sprzed ośrodka dla uchodźców w Berlinie widać młodych mężczyzn, pochodzenia arabskiego, w większości, na oko, poniżej trzydziestu lat, należących do „youth bulge“, których Gunnar Heinsohn uważa za siłę napędową wojen i rewolucji. Nie są podobni do wynędzniałych, wychudłych postaci z powieści Raspaila, przeciwnie, są niecierpliwi i naładowani energią, niektórzy śmieją się wesoło do kamery, pokazują znak zwycięstwa, zachowują się więc raczej jak zwycięzcy i zdobywcy, do których należy świat (Europa). Media – pisze Lichtmesz – prowadziły regularny dywanowy nalot psychologiczny, mentalne „moral bombing”, wszędzie te same nagłówki, te same opowieści, bez końca powtarzano tę samą śpiewkę. To unisono mogło wywołać dreszcz przerażenia. Obserwować było można totalne zglajchszaltowanie; niemiecki rynek prasowy, kiedyś na poły pluralistyczny, przekształcił się w jedną olbrzymią „Prawdę” z tysiącem łbów hydry, które raz syczą, raz seplenią, a znowu innym razem schlebiają, w sumie nie mają nic wspólnego z poszukującym, informującym, analizującym dziennikarstwem.

checkpoint-rTo co przeżywali Niemcy w te letnie dni to nic innego jak pranie mózgów, wojna psychologiczna w wielkim stylu, czysta, naga propaganda i masowa manipulacja, wywoływanie i podtrzymywanie masowej psychozy. Najwyżsi kapłani od sterowania „opinią publiczną“ zachowywali się w stosunku do publiczności jak psychopaci, którzy mózgi swoich ofiar na zmianę karmili pochlebstwami, moralnym szantażem i groźbami i kłamstwami, aby utraciły twardy grunt pod nogami. Demonstrowali obywatelom ich bezsilność, aby wpędzić ich w depresję i zapewnić sobie ich uległość. Posuwali się nawet do apelowania do poczucia narodowego, do idealizmu, poświęcenia, poczucia wspólnoty – nawet ci, którzy jeszcze niedawno takich słów do ust nie brali z obrzydzenia – byleby tylko Niemców zwabić i zinstrumentalizować dla swoich celów. Mówili o „historycznych zadaniach stojących przed narodem”, w prasie można było przeczytać, w całości złożone z sloganów, teksty typu : „Największe zadanie Niemiec. Napływ uchodźców da naszemu społeczeństwu nowe oblicze. Kraj czeka historyczne zadanie. Nigdy przedtem tak wielu ludzi nie szukało u nas azylu. Oni zmienią kraj – to jak razem żyjemy, pracujemy, mieszkamy, myślimy. Uchodźcy tworzą nowe Niemcy”. Wszyscy mówią o „Nowych Niemczech”, jakie powstaną dzięki masowemu napływowi imigrantów, niepomni (?), że tytuł „Neues Deutschland” nosił centralny organ SED. Przyjęcie mas imigrantów i ich ugoszczenie nagle stało się „czynem patriotycznym”. Niemcy zjednoczeni jak jeden mąż mają zrealizować wielką historyczną misję a każdy, kto ma wobec niej krytyczne nastawienie, ten jest wrogiem przepełnionym nienawiścią.(…) http://www.bibula.com/?p=85724

darpa

(…)Dopiero co Niemcy ogłosiły, że będą wypłacać odszkodowania homoseksualistom skazanym za czyny seksualne w przeszłości, a teraz Wielka Brytania zapowiedziała, że zamierza zrehabilitować wszystkich gejów, którzy za czyny sodomskie zostali osadzeni w więzieniu. Seks między mężczyznami był nielegalny w Anglii do 1967 roku. W Szkocji i Irlandii Północnej tego typu relacje były zakazane jeszcze dłużej. W 2001 r. doszło do obniżenia wieku domniemanej zgody na stosunki homoseksualne. Teraz seks mężczyzny z szesnastolatkiem nie jest zakazany. Sodomici domagają się przeprosin od władz. Żyjący jeszcze artyści i intelektualiści oburzają się, że rząd nie wyczyści kartotek automatycznie, ale że trzeba się do niego zwrócić z wnioskiem.(…) http://www.pch24.pl/rehabilitacja-przestepcow-homoseksualnych–najpierw-niemcy–teraz-brytyjczycy,46837,i.html#ixzz4NuGaxUhx Więcej w tym temacie w artykułach „Ufonautyczna infekcja oraz „niebezpieczna strawa”  oraz „Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia – przygotowania do „nowej” ?

demoralizacja-seksualna03bb

ropuchy-ufoNo cóż, u nas w Polsce, środowiska tzw. „artystyczne i postępowe”, będąc we władaniu szatana (hebr. satan, przeciwnik) nie mogą odbiegać od demonicznej 'nowoczesności’ zachodu ! „Znana wokalistka Natalia Przybysz, w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” – weekendowym dodatku Gazety Wyborczej, pochwaliła się genezą swej najnowszej piosenki „Przez sen”, w której opowiada historię kobiety, która dokonała aborcji. Jak się okazuje, utwór opowiada prawdziwą historię Przybysz, która dokonała aborcji na Słowacji. Jednym z powodów, które pomogły jej podjąć decyzję o zabiciu swego nienarodzonego dziecka był fakt, iż posiada „zaledwie” 60 – metrowe mieszkanie. Na zakończenie wywiadu, piosenkarka deklaruje, że być może jeszcze kiedyś zdecyduje się na kolejne dziecko, ale niekoniecznie pocznie się ono w jej łonie.Całość tu. Nie w łonie, ale w surogatce (przekierowanie do filmu o UFOsurogatce), a gdyby pozwalała na to naukowa metoda, to w (sztucznej) zaawansowanej technologicznie macicy (biologiczno 'technicznym’ inkubatorze – patrz technologia ufonautów – przekierowanie) ! (oraz tekst „Każdy ma prawo być człowiekiem ? Globalne plany UFO-nautów i UFO-sonów ?„)

hybrydy-ufo-gender

krzweil-hybryda03Zanim jednak nastąpi Har-Magedon, możemy być pewni, że w cywilizacji post chrześcijańskiej, zaatakowanej (technologicznym) nihilizmem, pozbawionej miłości Jezusa, prawdziwej duchowości Boga YHWH, popełni zbiorowe samobójstwo ! ” W ciągu minionych czterech lat liczba przypadków wspomaganego samobójstwa w Belgii wzrosła o 41 procent. Wynika to z siódmego już raportu federalnej komisji zajmującej się kontrolowaniem wprowadzania w życie ustawy o eutanazji z 2002 r… Wśród cierpień natury psychicznej wskazywanych przez osoby proszące o tak zwaną eutanazję, raport wymienia m.in. zależność od innych, utratę samodzielności, samotność, rozpacz, utratę godności, lęk przed utratą zdolności nawiązywania kontaktów społecznych.” („Zielona Pożywka” 1973 – patrz film na końcu tekstu) http://www.pch24.pl/belgia–lawinowy-wzrost-liczby-eutanazji—o-41-procent-w-ciagu-czterech-lat-,46854,i.html (proszę przeczytaćWszystko płynie z sensem – „Umysł bowiem nie jest zacieśniony do samych zjawisk”)

imagenes-de-la-virgen-maria-rosa-mistica-8W tym temacie Maryja ma wiele do powiedzenia, przebywając w Niebie z Bogiem YHWH oraz Jezusem przybywa na Ziemię by nam przekazywać wiadomości. Kerizinen (Bretania) – Francja, rok 1938 Matka Boska wielokrotnie ukazuje się Jeanne-Louise Ramonct (1910- 1965), mieszkającej w małej wiosce bretońskiej i wypasającej tam swoje krowy. Pod koniec lata, gdy z robótką na drutach siedziała na stoku, ujrzała nagle świetlną kulę, a następnie w tym świetle – Maryję. Uczuła, że jakaś nieznana siła rzuca ją na kolana. Stała się posłusznym narzędziem Maryi, która przekazała jej przesłania o wielkiej głębi i mistyczne doznania o niebiańskiej jasności. W objawieniu z 7 października 1961 roku Maryja mówi:

 „Przybywam na ziemię nie tylko po to, by sprawiać cuda, lecz aby sprowadzić łaskę nawrócenia, zdrowia i pokoju. Ludzie nie wiedzą już, co robić. Mimo iż tęsknią za pokojem, jednak nie znajdują drogi, ponieważ szukają jej w oddaleniu od Tego, który sam nazwał się Drogą. Dzisiejsze czasy są poważne i bolesne. Potężne chmury gromadzą się na horyzoncie i wszędzie zrywają się burze, ponieważ dla ocalenia ludzie nie chcą przyjąć tych środków, które Bóg daje im przeze mnie. Jednak przede wszystkim trwa na świecie walka, o której wiele osób nic nie wie. Jest to walka duchowa, gorsza niż wszystkie inne. Rozpoczął się przerażający szturm szatana przeciwko Kościołowi i przeciwko wszystkiemu, co nosi nazwę ,,chrześcijańskie”. Ogarnie on świat będący ofiarą szatańskiego opętania. Najszlachetniejsze dążenie do wolności, sprawiedliwości i braterstwa powstające wciąż z zaczynu chrześcijaństwa – które zdaje się jak nowa wiosna przenikać w nowy, pełen nadziei świat – niszczone jest przez ducha zła, gmatwane, aby w końcu wyrodzić się w wojnę, zniewolenie i zhańbienie. Ponieważ dzisiaj na świecie istnieje także dążenie do dobra, duch zła wziął się do dzieła. Usiłuje on wpłynąć na dobro i skierować je w złym kierunku. Wobec tego niebezpieczeństwa jestem i pozostanę Królową Świętego Różańca, zwyciężczynią we wszystkich wielkich bitwach chrześcijaństwa. Nigdy nie będziecie mnie wzywać nadaremnie. Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga, by przezwyciężyć ten duchowy upadek i aby przygotować drogę dla Ducha Świętego? Duch Święty odniesie zwycięstwo nad duchem zła.

 0001112222

woja-swiatow-nwo02W tej walce są wykorzystywani i dobrzy ludzie (nieświadomie), chrześcijanie również (część protestantów), którzy nie uznają objawień Maryi, twierdząc, że są to zwiedzenia, ale przecież wystarczy przeczytać co ma do powiedzenia przysyłana na Ziemię Istota Niebiańska – Maryja Dziewica ! W Kolejnym przesłaniu z 25 lutego 1964 roku, możemy usłyszeć słowa Najświętszej Panny:

 ,,Jestem drogą, która prowadzi do Boga. Wzywam was do miłości, do dążenia naprzód, do wychodzenia innym naprzeciw i do wznoszenia się ponad siebie. Idźcie ze mną tą drogą, a nie będziecie kroczyć w ciemności, lecz będziecie mieć światło życia – to światło Chrystusa, które wzeszło nad światem. Światło to przeniknie całe wasze życie, zwycięży w was ciemność zła, opromieni was siłą, pokojem i radością Boga. Kochajcie Jezusa ponad wszystko. On nie przestanie żądać waszego serca i będzie wam powtarzał, że chce być kochany, i że miłość jest największym i pierwszym ze wszystkich przykazań. On domaga się pierwszego miejsca w waszych sercach. Lecz pozostawia wam wybór, abyście sami zaofjarowali Mu to pierwsze miejsce. On nagradza wypełnienie tego pierwszego obowiązku i obdarza was wciąż nowymi łaskami. O, jak bardzo zyskałyby nieznany dotąd wdzięk radości i przyzwyczajenia waszego otoczenia, gdybyście podporządkowali je waszemu pierwszemu obowiązkowi, a mianowicie: po pierwsze kochać Jezusa, kochać wszystko w Nim i dla Niego.” Objawienia z Kerizinen są dobrze poświadczone, ale nic uznane przez Kościół Katolicki.
01-bosnia-herzegovina-pilgrims-1080O Panie, widzę dobrze, że życie moje od pierwszej chwili, kiedy dusza moja otrzymała zdolność poznania ciebie jest ustawiczną walką i to coraz zaciętszą. Każdego poranku w czasie rozmyślania gotuję się do walki na cały dzień, a Komunia św. jest mi zapewnieniem, że zwyciężę i tak bywa. Lękam się dnia, w którym nie ma Komunii św. Ten Chleb Mocnych daje mi wszelką siłę do prowadzenia tego dzieła i mam odwagę do pełnienia wszystkiego, czego zada Pan. Odwaga i moc, która jest we mnie, nie jest moja, ale Tego, który mieszka we mnie – jest Eucharystia.” Dzienniczek św. Faustyny 91

Linki:

Tajemnice aż do tritos Uranos

Chrześcijaństwo jakiego nie znamy – o wojnie informacyjnej w Tv Trwam

Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake – 9.12.2016

O masonerii, gejach i UFO tylko dobrze…

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

Ochronny znak z innego wymiaru

 „Dlaczego w polityce zagranicznej USA priorytetem jest upowszechnianie wszelkich aberracji moralnych, w tym tzw. praw homo- i transseksualistów wyjaśniła ostatnio doradczyni ds. bezpieczeństwa narodowego prezydenta Baracka Obamy – Susan Rice. Stwierdziła ona, że akceptacja wszelkich aberracji umożliwia sformułowanie na nowo norm i oczekiwań wobec społeczeństwa.” Wiecej w poniższym linku Uznanie aberracji moralnych priorytetem USA. Tak kończy dawne imperium

„Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w „elity„). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie.” więcej w artykule „Starożytna niebieska materia

77385

UN Agenda 2030 Total Enslavement Of The Planet („Plan UN 2030 Totalne zniewolenie Planety”)

https://youtu.be/pqFkp0DK1sM

Homilia ks. prof. Dariusza Oko w Sanktuarium NMP  21.10.2016 – POLECAMY ! (bardzo w temacie)

Dostawali w głowę, byli kasowani i przymuszani – Polska w szponach NWO

Jeśli chcą państwo dowiedzieć się szybko o co chodzi w dzisiejszym świecie elit, to proszę obejrzeć ten film od momentu 10min i 37sek

Stulecie Fatimy – Nowy kulturkampf – Krajski, Alex Jones 25.02.2017

Wojna światów – następne stulecie (Piotr Szulkin 1981) – fragment

Ks. Piotr Natanek – Kazanie „Kontemplacja Jezusa Chrystusa” 19.10.2016, cz. 77

Wizja Ezechiela – wyjaśnia rabin Moshe New

Шаровая молния Новосибирск (Pod Nowosybirskiem sfilmowano kulę ognia cz. 01)

Шаровая молния Новосибирск 2 (Pod Nowosybirskiem sfilmowano kulę ognia cz. 02)

Zielona pożywka (ang. Soylent Green) – film fantastycznonaukowy z 1973 roku wyreżyserowany przez Richarda Fleischera. Rok 2022. Nowy Jork zamieszkuje 40 mln mieszkańców. Efekt cieplarniany spowodował podwyższenie temperatury, jedzenie zdrożało do zawrotnych cen (150 dolarów za słoik dżemu truskawkowego). W szczególności deficytowe są pokarmy z zawartością białek. W odpowiedzi na ten problem firma Soylent stworzyła nowe jedzenie, zieloną pożywkę. W tym czasie policjant Thorn prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa członka rady nadzorczej Soylentu, Williama R. Simonsona. Dochodzenie zaprowadzi go w niespodziewanym kierunku i odkryje przerażającą prawdę o zielonej pożywce. Śledząc drogę ciała swojego przyjaciela, który poddał się eutanazji Thorn trafia do przetwórni, która przerabia ciała zmarłych na „zieloną pożywkę”.

Soylent Green – 1973 – Trailer

Nowy Porzadek Rzeczy, a Kosciół Katolicki

TOGETHER WE CAN END ABORTION NOW – SHARE THIS & HELP MAKE IT VIRAL

Ks Natanek o „naczyniach”, miłosci i Bogu

Dobre 24
Złe 5

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *