W środę 21 września 2016 roku, w stanie Ohio, USA, odbyła się „tajemnicza” chrześcijańska ceremonia z udziałem kandydata na prezydenta Donalda Trumpa. Ma to między innymi związek z pierwszą telewizyjną debatą jaka odbędzie się we wtorek nad ranem 27/09/2016, pomiędzy Hillary Clinton a Trumpem. Większość ludzi normalnych, nie zindoktrynowanych przez masową dezinformację wroga prawdy i chrześcijaństwa, zdaje sobie sprawę, że USA stoi w obliczu wielkiego zagrożenia demokracji, praw człowieka, a najważniejsze – wolności religijnej (każdego rodzaju wolności !). Amerykańscy chrześcijanie są tego świadomi.

W ocenie zaawansowanych wyznawców Jezusa, na podstawie przesłania Biblii, wiadomo że przygotowywany jest Nowy Porządek Światowy (post hitlerowski), gdzie jednostka będzie traktowana, jeszcze bardziej niż obecnie, jak „motłoch”, jak „żywe mięso – przedmiot„, a „w dalszej” przyszłości, gdyby nie chciała „się kłaniać obrazowi bestii”, zostanie ZAMORDOWANA ! – „I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii (charagma χαραγμα), tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii (charagma χαραγμα)…”

12724728_505122993023483_1639898352_nChrześcijański obrzęd jaki miał miejsce w Ohio, w ewangelickim zborze, był prowadzony przez czołowych, obeznanych z duchową walką pastorów: Michaela Cohen, Bena Carson, Darrella Scott i Omarosa Manigault, uczestniczących w konferencji z udziałem przyszłego prezydenckiego zastępcy – ortodoksyjnego chrześcijanina Mike Pence’a. Popierający od zawsze Trumpa pastor Darrell Scott, stwierdził, że jeśli ten będzie kandydował na prezydenta, to na jego osobę zostanie przypuszczony „skoncentrowany satanistyczny atak„, jakiego jeszcze nikt nigdy w historii Stanów nie obserwował. Darell w wypowiedzi do kandydata określił to w taki oto sposób: „Pojawi się demon, zwierzchności i władze, które będą walczyć przeciwko tobie, na poziomie, którego wcześniej nie widziałeś, ja to obserwuję każdego dnia„. Zanim to wypowiedział poprosił pastorów by ci umieścili na Trumpie swoje dłonie, w celu modlitwy przeciwko atakom istot demonicznych. Proszono również by w czasie jego przyszłej prezydentury Trump był prowadzony przez Jezusa.

comment_cqcbovhhqaww8chlnuik87lisiiklmegwatAż ciśnie się na usta w tej sytuacji ,sprawa Naszego chrześcijańskiego Narodu’, czyli intronizacja Chrystusa na Króla Polski. Dlaczego nowe chrześcijańskie władze, z katolickim prezydentem Dudą na czele, tak bardzo się obawiają zaangażowania w tą kluczową, dla narodowego Ducha, sprawę ? Wiele wskazuje, że przyszło nam żyć w czasach ostatecznych, w czasach kolejnego po II Wojnie Światowej i bolszewizmie, ataku złego na chrześcijaństwo, na cywilizację chrześcijańską, na naszą Umęczoną Ojczyznę. Jak to wyraznie przedstawił Ks. Natanek, od momentu przejęcia władzy przez Piłsudskiego, do dnia obecnego, jesteśmy pod silnym „skoncentrowanym satanistycznym atakiem” – „widać to każdego dnia” !

Book-Anglewarslarge

Linki:

Strona o akcie ochronnym (egzorcyzmującym) Donalda Trumpa: http://www.carbonated.tv/news/evangelical-pastor-pray-donald-trump-satanic-attack-video

Donald Trump uratuje Amerykę i świat ?

Nowe sensacyjne ustalenia w sprawie zamachu na J.F. Kennedy’ego !

Kiedy nastąpi koniec „świata tego pokolenia” ?

(Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część IV) (Nadnaturalne Wzięcie Maryi do Nieba)

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Fatima i polscy duchowi matrixowcy

Ochronny znak z innego wymiaru

Nowi emisariusze wszystkich krajów łączcie się !

Entelecheia w Turzovka

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

Lekarstwo na modernizm

Chrześcijańskie cuda – Objawienia w Garabandal

Sygnały z innej rzeczywistości – Medziugorie

Nadprzyrodzone spotkanie w Keckemet

Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?

Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO – szansa na wolność

Polska kolejny raz najechana ?

Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

UE: pół miliona euro dotacji dla nazistów. Tak działa Parlament Europejski

TTIP – umowa z klauzulą „Top Secret”

czekamy-na-intronizacje

RWW News: Scott: Trump Facing 'Satanic Attack’

Deja Vu ? polskie fatum ? DLACZEGO ?! Ksiadz Natanek MOCNO

Polska kolejny raz najechana ?

Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO – szansa na wolność

13 04 2016 Intronizacja,moze sie zegna cz 39

Nowy Wspaniały Świat – Stearman, McGuire

Szatanski plan tajnych elit – Co się stanie z Polską ?

Historia Polski dla wtajemniczonych czesc II

Dobre 16

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *