Batalia o ufo implant, relacja L.A. Marzulliego

Przedstawiamy państwu tłumaczenie niezwykle interesującej relacji ufologicznej wydobywania implantu UFO z ciała ofiary porwania. Jest ona o tyle dziwna, że przed sesją chirurgiczną działy się naprawdę tajemnicze rzeczy. Sądzę, że pan Marzulli opisał wszystko tak jak to miało miejsce, oraz że czuł natchnienie Ducha świętego podpowiadające mu co ma zrobić w chwili „dematerializacji” wszczepu !

W zdarzenu tym występuje znany większości interesujących się tym problemem doktor Leir, specjalista od implantów. Chrześcijański badacz fenomenu Ufo L.A. Marzulli oraz jego współpracownik i kamerzysta Richard Shaw, produkujący filmy na temat „Istot wielko czaszkowych” z Ameryki południowej brali czynny udział nie tylko w rejestracji tej procedury. To co jest tu relacjonowan, jeżeli tak można to określić, powinno się nazywać „ufologią chrześcijańską”. Czy jest ona inna od tej powszechnej, ogólno dostępnej ? Odmienna o tyle, że spogląda na zjawisko Ufo z perspektywy ludzi starożytności oraz duchowego przesłania jakie zostało dane ludzkości na Górze Synaj, a następnie podczas przyjścia Chrystusa. Oczywiście nie będzie łatwym zrozumienie tego o czym opowiada słynny poszukiwacz prawdy L.A Marzuli, gdy nie zrozumie się chrześcijaństwa i tego o czym ono rozprawia. Pomimo kontrowersyjności jakie niesie takie spojrzenie na sprawy Ufo jest to niezwykle ciekawy przypadek ingerencji tych istot w sprawy rodzaju ludzkiego. Ufologia w wydaniu amerykańsko-chrześcijańskim daje nam nowe spojrzenie na te sprawy. Zapraszam do zapoznania się z tym mini raportem.

L.A. Marzulli

l-a-2013-photo-23

Sprawozdanie L.A. Marzuliego:

W sobotę Richard Shaw i ja filmowaliśmy usuwnie UFO implanta z ofiary porwania , którego będziemy tu nazywać „Bill”. Bill twierdzi, że był porwany do Ufo kilka lat temu, a tam został mu siłą wszczepiony implant. Dla tych z was, którzy widzieli „Watchers 7” (Obserwatorzy część 7) było to skanowanie CAT, rentgenowskie oraz ultrasonograf, wszystko to by ustalić prawdziwość tego przypadku oraz lokalizację implanta. Była to już 17 operacja doktora Leir’a w celu usunięcia Ufo makroobiektu z ciała pacjenta.

Mieliśmy zainstalowane trzy kamery podczas tego chirurgicznego procesu. Obrazy, które zobaczycie są zdjęciami pochodzącymi z sali operacyjnej. Najbardziej interesujące w całym zdarzniu, czyli podczas zabiegu medycznego jest zachowanie obiektu obcych, co jest czasami określane jako przypadek „wysokiej dziwności”

Kiedy jakieś dwa miesiące temu „Bill” miał przeprowadzone badanie ultrasonografem, doktor Matrisciano znalazł makroobiekt Ufo w ciągu około dwóch minut. Zrobił  prześwietlenie rentgenowskie i umieścił zdjęcie koło nogi „Bila”, następnie zaznaczył flamastrem lokalizację implanta na nodze porwanego, stawiając kropkę w odpowiednim miejscu. Następnie przeniósł różdżkę z maszyny ultra-akustycznej na obszar z zaznaczoną wcześniej kropką stwierdzając występowanie czarnego implanta widocznego na pierwszym zdjęciu.

bills-implant

Okazało się, że w Sobotę doktor nie mógł znaleźć implanta, zaczął więc ponownie poszukiwania różdżką ultrasonografu na obszarze ciała wielkości 10 cm na 20 cm. Wartość ta nie jest wcale jakąś znacznie dużą wielkością. Przejeżdżał aparatem ultrasonografu w kółko po ciele gdzie miał się znajdować malutki obiekt Ufo porywaczy, niestety wszystko wyglądało jakby wszczep zniknął.

Kolejnym ważnym faktem, który zanotowaliśmy był brak odczytów na mierniku Gaussa (miernik pola magnetycznego stosowany do wykrywani promieniowania implantów Ufo, będących jak się okazuje także mikro nadajnikami). Miesiąc wcześniej przy pomiarze zrobionym w miejscu usadowienia implanta „Billa” odczyty pokazały 7-mili Gaussów. W Sobotę miernik wskazywał zero ! Aby mieć pewność, że licznik Gaussa pracuje, umieściliśmy go koło kamery Richarda, wskazania pokazały około 9-mili Gaussów.

Coś było nie tak w tym wszystkim i doktor Matriciano chciał odwołać operację, lub wziąć „Billa” ponownie do szpitala by kolejny raz go prześwietlić rentgenem. Nie wiedząc czy obiekt znajduje się w ciele „Billa” nie chciał rozpocząć zabiegu.

Wspomniałem wcześniej, że doświadczyliśmy efektu „wysokiej dziwności”, oto dlaczego.; nie było informacji pochodzących z odczytów urządzeń medycznych, że implant Ufo ciągle tam jest, więc zaczęliśmy się zastanawiać czy nie został usunięty ? Stwierdziliśmy, że równie zaskakującym był brak odczytów na liczniku Gaussa, zdarzenia te wprawiły nas w zakłopotanie.

W tym momencie poczułem natchnienie aby się pomodlić na głos, więc ogłosiłem wszem i wobec w pokoju co zamierzam zrobić, następnie odmówiłem bardzo prostą modlitwę:

„…Ojcze proszę jeżeli coś powoduje, że implant jest ukrywany, to mógłbyś go nam ukazać jak najszybciej…”

Po około pięciu minutach doktor Matriciano znalazł ponownie mikro obiekt Ufo. (zdjęcie pierwsze) Oto co ja i Richard uważamy za niezwykle dziwne. Doktor kilkanaście razy prześwietlał obszar, w którym miał się znajdować implant bez najmniejszego znaku, iż obiekt się tam znajduje, zaraz po mojej modlitwie doktor stwierdził ponownie istnienie implanta w miejscu tuż obok wcześniej zaznaczonej kropki. Doktor Matriciano przez jakąś chwilę, raz za razem umieszczał różdżkę ultrasonografu tam i z powrotem upewniając się, że obiekt znajduje się gdzie powinien. Następnie znieczulił miejsce i naciął skórę pacjenta. (zdjęcie poniżej)

cutting-the-implantPo nacięciu rozszerzył skórę, znalazł implanta i wydobył go. (zdjęcia przedstawiające ten proces)

implant-spreaders

the-docs-at-work

the-implant

Oto moje wnioski z tego co się tam działo:

1) Jesteśmy jako Ziemianie uczestnikami jakiegoś rodzaju kosmicznej wojny. Moim zdaniem     doświadczyliśmy nadnaturalnych mocy zaangażowanych w momencie próby wydobycia implantu  Ufo.

2) Wierzę, że implant został „wyłączony”, jako że nie mogliśmy go znalezć miernikiem Gaussa.

3) Jest możliwe, że „oni wiedzieli”, iż mamy zamiar usunąć implant, więc go wyłączyli.

4) Jeżeli to prawda, musieliśmy być cały czas monitorowani przez niewidoczne siły.

5) Kilka minut po mojej modlitwie obiekt pojawił się ponownie na monitorze ultrasonografu !

6) Moim zdaniem byliśmy przeciwnikami w walce „przeciw zwierzchnością i przeciw władzom” Innego niewidocznego wymiaru, który uległ „większemu autorytetowi, większemu Władcy”

„…Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich…” List do Efezjan 6:12

7) Jest możliwe, że „oni” – „ci” upadli gospodarze wyżyn niebieskich – coś namieszali z ultrasonografem, lub ukryli w innym wymiarze implant tak, że przestał być widocznym dla naszych urządzeń. Gdy obiekt został ujawniony, został usunięty z ciała pacjenta.

Podsumowując całe to zdarzenia jestem świadomy tego, że sceptycy wyśmieją je, jednakże byłem tam i wiem co widziałem. Wiem, że po mojej modlitwie obiekt się ponownie pojawił w miejscu, w którym doktor Matriciano wielokrotnie nie mógł go znaleźć używając do tego specjalistycznego urządzenia. Moim zdaniem bitwa jest realna i trwa cały czas. Jest jednak Ktoś większy i Ten Ktoś ukazał i ujawnił to co było zakryte. To nie religia, to część działań wojennych na wyżynach niebieskich i ma związek z autorytetem Jehoszua (Jezusa). Jest to codzienne oddanie się w zbroję Bożą i walka z tymi zwierzchnościami. Służymy potężnemu Bogu, który jest zdolny odsłonić rzeczy ukryte…

„…Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło…” Ewangelia św. Łukasza 8:17

Tekst tłumaczony ze strony L.A. Marzuliego:
http://lamarzulli.wordpress.com/2014/01/06/watchers-8-exclusive-implant-removal-with-dr-leir/

Do czasu, aż nie będziemy w stanie zdefiniować natury i pochodzenia zjawiska UFO należy rozważać hipotezy dotyczące udziału w nim czynników pozaziemskich, metafizycznych, w tym nieznanych dotąd form świadomości, czyli bezosobowych „istot” zwanych w starożytności: „nieosobową mocą nadprzyrodzoną” inaczej Demonami. W relacjach często pojawia się opis „ufo załogantów” jako tych pozbawionych „Duszy”, jakby „martwych wewnętrznie”-zimnych (również fizycznie)

implants-ufo-okladka

Pomimo wielu charakterystyk UFO oraz niemałej popularności tego tematu, brakuje teologicznych interpretacji tego zjawiska, choć i takie się powoli pojawiają, głównie wśród egzorcystów. Kiedy literatura popularnonaukowa i science fiction; psychologia, filozofia, cybernetyka próbują zbadać ten fenomen, wśród większości teologów panuje milczenie i ostrożność. Nie można wykluczyć, że teolodzy ci są pod wpływem działania tych istot lub odczuwają strach wobec nieznanych mocy. Co prawda do tej pory zdemistyfikowano niemało fałszerstw, fotomontaży i fałszywych relacji, niemniej pozostaje zbyt wiele dokładnie udokumentowanych przypadków zetknięcia się z UFO, by obok tego tematu przejść obojętnie. UFO zostało zaobserwowane w ciągu wielu lat przez ludzi różnych krajów, warstw społecznych i wyznań, trudno zatem uznać je za nic nie znaczące wymysły. 

Jednym z teologów chrześcijańskich, który podjął się opisania tego trudnego zagadnienia, był ojciec Serafin Rose, zmarły w opinii świętości prawosławny duchowny z USA. Jego praca badawcza w oparciu o rzetelne opracowania naukowe dowiodła demoniczno-okultystycznego wymiaru zjawiska. Rzeczywiście, wszystkie właściwości i zdolności „przybyszów” z kosmosu znane były od wieków wszystkim tym, którzy parali się różnymi dziedzinami okultyzmu i spirytualizmu. Ojciec Rose wymienia tu telepatię, materializację, zmiany form widzialnych, opanowywanie ciał ludzi, niezwykłą szybkość przemieszczania się przedmiotów czy stwarzanie iluzorycznych scen w umysłach ofiar. Z tymi manifestacjami idzie w parze pseudofilozofia duchowa, uzurpująca sobie wyższość nad wszystkimi religiami. Odrzuca ona chrześcijańskie wartości dążąc w kierunku nowego antropocentryzmu. W centrum zainteresowania pojawia się człowiek i wiara, że UFO pomoże rozwiązać wszystkie jego ziemskie problemy. Przebija się przez to newagowska koncepcja człowieka przyszłości i nowej – złotej ery paranormalnych mocy nowego (hybrydalnego) człowieka; poszukiwanie nadzwyczajnych mocy i zdolności u ludzi oraz próby nawiązania kontaktu duchowego z istotami z kosmosu. Nowy antropocentryzm wynika także ze szczególnego zainteresowania się UFO gatunkiem ludzkim, badaniami nad porwanymi, pobieraniem od nich komórek rozrodczych, doświadczeń psycho-umysłowych na porwanych oraz próbami krzyżowania istot kosmicznych z ziemskimi.

„…Wygląda na to, że otacza nas niemal niewidzialny świat, który manipuluje nami w dowolny sposób…” – John Keel

ancient.aliens.s04e08.hdtv.x264-diverge[14-18-12]

Zródła:

Naśladowanie Boskich rozwiązań – bionika bogów, czy taka istnieje ?

Prawdziwy władca pierścieni – część II (Aktualizacja – wersja 2.2)

Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne

Ufonautyczna hybryda to istota opisana w Biblii – twierdzi L.A. Marzulli

Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów

Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

Zapraszam do innego wymiaru poprzedniej cywilizacji, czy znacie taką Ziemię ?

Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया

Amnezja trwa i cały czas jest nam narzucana !

Porwane czy asymilowane ?

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Tajemnica zmiennokształtnych ufo wyjaśniona ?

Dowody historyczne na globalny starożytny kataklizm

Piramidy z Giza, dowody na globalny kataklizm – Stephen Mehler prezentuje

Pamięć absolutna (globalna) Total recall – resety cache i RAM ?

Zagadkowe konstrukcje na Marsie. Starożytne Vimany to prawda ?

Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia

Konferencja ufologiczno biblijna – L. A. Marzulli 2014 – Dni Noego ponownie ? (pod koniec filmu w 25 min. jest video relacja, wspomniana w artykule)

Alien Implant Extraction? Medical Surgery Battle!! Special Jan 4 2014

Dobre 12
Złe 3

Podobne Artykuły

5 thoughts on “Batalia o ufo implant, relacja L.A. Marzulliego

 1. Jakie tam UFO, skoro mikrochipy stworzone przez ludzi są dużo mniejsze niż te na tych na zdjęciach. legalne chipowanie kobiet poprzez Fundację Billa Gatesa rozpocznie się od 2018 jako antykoncepcja kontrolowana czipami. Bezpłodność mężczyzn będzie sterowana czipem i blokowała nasienie w nasieniowodach.

  http://www.michaeljournal.org/technologiamikroczipu.htm
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/do_2017_roku,p192871919
  http://www.dobreprogramy.pl/Dzieki-Fundacji-Billa-Gatesa-mikroczip-do-sterowania-kobieca-plodnoscia-trafi-na-rynek-juz-w-2018-roku,News,56221.html
  http://www.geekweek.pl/aktualnosci/20385/juz-jest-antykoncepcyjny-zastrzyk-dla-mezczyzn
  Czipy w sercu, sterowanie żołnierzy czipami w głowie, to wszystko już ludzie tworzą w celu depopulacji, żeby ludzie się nie mnożyli. Łatwiej zapanować jest na mniejszej ilości osób lub pozabijać kilka milionów, niż zapanować nad miliardami by się nie mnożyły, słowa pewnego znanego polityka. Te wszystkie porwania ludzi przez niby UFO to tajne eksperymenty władz lub korporacji prywatnych w celach testowych. Potem robią dzięki manipulacji hipnozie pranie mózgu. Są projekty od lat typu MKUltra, HAARP czy inne które testują psychologiczne psyhodeliki na nieświadomych ludziach. Potem odpowiednia historyjka i ludzie w to wierzą, jesteśmy dziećmi nowego tysiąclecia, nie dajmy się już nabierać w ich zabobony. Technika tych ludzi jest po prostu wykraczająca o jakieś 20-40 lat do przodu, tworzona w ukryciu przed masami, dlatego zaskakują naiwne osoby tymi tajnymi projektami i wynalazkami.

 2. [URL=http://wstaw.org/w/2WDK/][IMG]http://wstaw.org/m/2014/09/14/1483364_581436655270966_353755368_n_jpg_300x300_q85.jpg[/IMG][/URL]

  1. U mnie wszystko działa, może to wina przeglądarki lub urządzenia, na którym jest wyświetlana strona ?

 3. co do inplantów itp powiem krótko,jest to fakt a ja jestem nosicielem tego łajna,zapewne powie ktoś że jestem zdrowo stuknięty,ale możecie wierzyć że jestem psychicznie zdrowym facetem w 100% mogę jeszcze dodać że nie jest to tylko jeden inplant,
  ale kilka ,które nie są umiejscowione w jednym miejscu one wędroją po całym ciele,nie wierzysz?myślę że większość ludzi jest zainfekowana również i ty,jak to sprawdzić bardzo łatwo i nie musisz poddać się prześwietleniu .meila mojego ma” homuś”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *