Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów

Temat istot UFO to temat rzeka. Głównym lub podstawowym problemem związanym z tymi bytami jest ustalenie czy mówimy o istotach anielskich typu biblijnego, czy może jakiejś rasie wysokorozwiniętych kosmitów, którzy zostali na przykład asymilowani przez jakąś kosmiczną siłę, i stali się, w wyniku „darmowego transferu wiedzy„, cywilizacją UFO (demoniczną) ? Wielu ufologów na podstawie relacji świadków, porwanych, lub co najbardziej właściwe, ofiar kontaktów z UFO, stwierdza że siły te dostosowują się do świadomości ludzi bądz cywilizacji. Dostowują się do naszych poglądów o rzeczywistości i tego jak powinna cywilizacja kosmitów wyglądać, przez co kształtują świadomość ludzkości. (Patrz okładka książki Jacques Valle, pt.: „Posłańcy Oszustwa„)

000000000000633636346

Ich możliwości kamuflażu są tak ogromne, że ciężko jest się połapać z jakim typem stworzeń mamy do czynienia. Standardowe teorie zawodzą. Spora część środowiska ufologów z powodu braku wiedzy chrześcijańskiej zostaje przy pojęciach materialistycznych, opartych o jakąś niewyobrażalnie zaawansowaną technologię, co pociąga za sobą chmarę myśli, skierowanych na określony sposób postrzegania i rozumienia cywilizacji UFO, krąg się zamyka.

Chciałbym państwu przedstawić kilka zdań, jakie nasuwają mi się po analizie zjawisk duchowych związanych z UFO, a w odniesieniu do chrześcijańskiej duchowości. Nie jest to atak na żadną publiczną osobę lub organizację, ale jakiś rodzaj podsumowania. Jest to zaledwie mały urywek własnego prywatnego dochodzenia w tej sprawie. Oczywiście jest on w pewnym sensie subiektywny. W pewnym sensie, bo wiele rzeczy przemawia obiektywnie za postawionymi tu tezami. Film jaki przetłumaczono jest znakomitym opisem, bądz odzwierciedleniem duchowości elit ufologicznych, tych ogólnoświatowych jak i tych naszych, polskich. (Poniżej cyctat z duchowego przesłania tzw. Plejadan)

Plejadanie-i-ich-przekaz

W prezentowanym materiale wideo jest kilka ufologicznych elementów, które będą mieć bardzo wielkie znaczenie w nadchodzącym Nowym Porządku Światowym, do którego jak się okazuje istoty z „dyskoidalnych pojazdów” nas przygotowują ! Zawarte tam dodatkowe informacje mogą okazać się dla wielu szokiem, bo potwierdzają, że na Ziemi, w tym wymiarze, nastąpi tajemnicze zjawisko pochwycenia kościoła, o którym pisaliśmy w artykule pt.: „Tajemnicze ogólnoświatowe wzięcie

W Polsce do tej pory nie było jasne jaki stosunek mają ufonauci do chrześcijan i chrześcijaństwa ! W polskiej przestrzeni ufologicznej brakowało jasnych odpowiedzi na podstawowe pytania: komu służą UFO istoty i jaką duchowość propagują poprzez UFO kontakterów. O tym opowiada właśnie zamieszczony na końcu artykułu wideo wykład, jak i reszta filmów. Z pewnością znani żyjacy jeszcze przedstawiciele polskich elit ufologicznych, panowie Zagórski, Bernatowicz, Mizera, i inni, są prywatnie wspaniałymi ludzmi, jednak w tym zakresie nie proponowali zbyt wielu rozwiązań i informacji, a niektórych wcale nie głoszono.

Słynni, medialni ufolodzy, jak sami to opisują, doświadczają fenomenu kosmitów jako tego, które daje im życiową radość, ucieczkę od systemu, jest to silne uczucie pozytywnego spojrzenia na kosmos, że istnieją tam gdzieś kosmici, jakaś forma inteligencji, a ta ma przylatywać tu z różnych powodów, i nie są ważne na tym etapie negatywne doświadczenia porwanych, a nawet jeśli gdzieś się przewijają i te bardzo nieprzyjemne, to głosi się, że to tylko przypadek, że to tak niechcący ! (Pogląd Fundacji N.), albo że przecież musi tam gdzieś na pewno istnieć dobra forma kosmity, takiego który przyleci(tuje) w końcu na ziemię i zmieni obecne elity, tak by pasowały do naszych oczekiwań. (Zdjęcie: Istotu starożytnego Sumeru)

sumer-art-mseum

W tym momencie wkracza chrześcijaństwo, ze starożytnym przekazem, iż sprawy mogą się mieć zupełnie inaczej niż UFO New Age to pokazuje, że owszem gdzieś tam istnieje „gwiezdna” siła, a nawet jeden z członków kosmicznej lub inno wymiarowej rady Bogów (Psalm 82:1) „przybył” na Ziemię w przeszłości i skusił Ewę by ta zjadała niedozwolony owoc ! Że istniały wielko cielesne hybrydy zwane gigantami, jak i hybrydy „gigantów” umysłu, który prawdopodobnie objawił się w wielkich czaszkach istot z Paracas. Że istniała w zamierzchłej przeszłości na Ziemi jedna globalna cywilizacja, że ktoś był zdolny wybudować urządzenie Piramid z Giza, że istniały Vimany, i wiele innych. (Proszę sprawdzić tekst pt.: „Wszystkim rządzą duchowe inteligencje! Władze nadprzyrodzone albo duchowe Księstwa !„)

To wszystko jak się okazuje nie wystarcza wielbicielom idei „dobrych kosmitów”, którzy mają tu ponoć lądować by nas ratować przed nami samymi, jak to głoszą często same UFO istoty. Wszystko opiera się na channelingu oraz przekazie pochodzącym od zmiennokształtnych, którego nie można potwierdzić, a który jest często sprzeczny sam ze sobą ! Jak wiemy UFO kosmici nie mogą zrobić jednej prostej rzeczy, a mianowicie „wylądować” na stadionie piłkarskim gdzie jest obecnych kilkadziesiąt tysięcy ludzi ! Z jakiego powodu ? Nie będę ich wszystkich wyliczał, jest ich wiele, wszyscy się ich domyślamy, ale podam dwa, które uważam w mojej ocenie za najbardziej prawdopodobne.

ovniarte09_05

Po pierwsze nie jest to ich zamiarem ani celem ! Następnie nie mogą się zamanifestować w taki sposób, bo prawdopodobnie nie mają na to pozwolenia. Taka akcja zmieniła by układ sił, i nie chodzi tu o siły ludzkie ! Biblia dostarcza nam cennych informacji o specyficznie nazwanych kosmicznych lub inno wymiarowych ośrodkach decyzyjnych: Władzach, Panowaniach i Tronach, obecnych w jakiejś nieznanej przestrzeni, a ta zahacza o Ziemię i naszą realność. Osobiście dodał bym do tego niedoceniany tajemniczy element LUDZKIEJ DUCHOWOŚCI, obecny bardziej lub mniej w każdym człowieku.

Wielu słysząc o UFO boi się tego zjawiska, wiedzą podświadomie, że nie jest dobrze by się nimi interesować, że te istoty zmieniają świadomość, a ludzie mają za zadanie mieć ludzką świadomość, czuć normalność, czuć życie i być żywymi w oparciu o Stwórcę YHWH ! Gdy ktoś opowiada o UFO bytach tym, którzy nic nie wiedzą, lub słyszeli o UFO od innych, to odwracają się, lub machają ręką, taka zdrowa reakcja jest w mojej ocenie oznaką podświadomej duchowej wiedzy, jaką ma część Ziemian. Nie musimy się interesować UFO i ich przekazami by być szczęśliwymi ! Mamy Słońce, przyrodę, Stwórcę i Jego specjalnych wysłanników aniołów, którzy nie potrzebują pojazdów UFO !

Środowisko ufologiczne jest często środowiskiem sprzeczności, z jednej strony razem z protestantami oskarżają chrześcijan, którzy wierzą w nadprzyrodzony charakter objawień maryjnych jako tych, którzy tak naprawdę, w ich mniemaniu są wyznawcami UFO istot, mianowicie, w rzeczywistości to nie Maryja się objawia tylko kosmici, skoro tak to dlaczego nie mamy całych zastępów New Age idących za maryjnymi katolikami ?! Dlaczego na tysiącach stron o ufo, wszelkich organizacji Nowej Ery nie propaguje się tzw. UFO objawień Maryi ?

kk

Dlatego że Maryja, lub jak to chcą widzieć protestanci – UFO istoty, podszywające się pod biblijną Maryję, propagują zadziwiająco poprawne przesłania o Chrystusie, Biblii, teologii i wierze chrześcijańskiej ! Słynny chrześcijański ufolog Joe Jordan wraz z jego współpracownikami bardzo mocno wierzą, że UFO to upadłe anioły, i tak jak istoty humanoidalne Ziemianie, czyli upadli ludzie – upadła ludzkość, mają swoje specyficzne zachowania.

Efektem działania UFO są czasami podobne zjawiska. Są one wspólne dla istot biblijnych jak i UFO fenomenu, proszę pamiętać, że zastosowałem słowo „PODOBNE” Jeżeli UFO są upadłymi aniołami, i jeżeli ogólnie biorąc posługują się technologią anielską, to Maryja mogła by w takim razie posługiwać się również nimi, jako że w opinii chrześcijan jest Królową aniołów. Jak wiemy, ufo kulty, jak i organizacje ufologiczne, nie są wcale zainteresowani tym typem manifestacji.

ovniarte09_06

Są one zbyt chrześcijańskie nawet dla wielu uznających się za wierzących, a co dopiero dla ludzi uwikłanych w hybrydyzacje i całą tą resztę związaną z porwaniami ! Dlaczego treść setek anielskich objawień Maryi nie jest na ustach wielbicieli UFO ? W mojej ocenie dlatego, że są w większości przypadków prawdziwymi przekazami od Maryi (pomijając te uznane za przekaz demoniczny !), która została wzięta z ciałem do Nieba !

Przecież protestanci wierzą w pochwycenie kościoła w czasie, którego mamy być zabrani z Ziemi do innego wymiaru, w tym cudownym momencie, nadprzyrodzonym zjawisku, nasze ciała mają być cudownie PRZEMIENIONE „…Bo gdy powstaną z martwych, nie będą się żenić ani za mąż wychodzić, lecz będą jak aniołowie w niebiosach….” Ew. Marka 12:25, zresztą wielu z ruchu New Age również wierzy, że zostaną zabrani, a raczej teleportowani do UFO i udadzą się gdzieś indziej.

W wielkim skrócie, protestanci nie uznają objawień Maryi, negują je wszystkie, uważając że pochodzą od szatana lub demonicznego UFO (Co chętnie popiera znaczna część elit ufologicznych !). Natomiast Kościół Katolicki, zgodnie z powyższym zdaniem Ewangeli Marka, uważa, że Maryja jako JEDYNA, przed przyszłym ogólno ziemskim pochwyceniem chrześcijan (Sądem Ostatecznym) została wzięta do Nieba ze swoim fizycznym ciałem, i przemieniona stając się „… jak aniołowie w niebiosach….” I ona JEDYNA może się manifestować, posiadając anielskie ciało, co jak wiemy jest przyczyną wielkiej wściekłości fanów Niemca Lutra.

art

Z moich spostrzeżeń ufolodzy prawdopodobnie nie dają rady, nie chcą, a zapewne i nie interesuje ich literatura dotyczącą ukazywania się Maryi oraz jej przesłań, oczywiście są to treści teologiczne i nie ma tam nic ze standardowej ufologii jaką znamy ! Występuje zaledwie kilka cech wspólnych, takich efektów jak pojawianie się w świetlistej kuli, lub Maryi na obłoku – chmurce (co ma miejsce, jest opisane także w Biblii !) i innych efektach świetlnych, które mogą pasować do poglądów Joe Jordana o tym, że UFO to sprawa anielska. Są to jak wspomniałem głównie efekty specjalne, pisałem o tym na przykład w artykule pt.: „Wizja Ezechiela, czy statek kosmiczny – Duchowa archeologia część I”.

Ludzie krytykujący fenomen objawień Maryi z reguły nie znają dokładnie literatury maryjnej, a często powielają zasłyszane teorie na ten temat, propagowane przez masonerię obecną również w środowisku Nowej Ery ! Sama treść przekazywana przez Maryję ludzkości jest często zbyt trudna duchowo dla tych, mieniących się być ufologami, ale co ciekawe i dla protestantów ! Przesłania Maryi są często kopią tego w co wierzą sami protestanci, a ci raczej nie walczą z samą anielską Maryją, ale z Kościołem Katolickim i doktryną tej organizacji.

ovniarte09_03

Nie będę się tu rozpisywał o prowadzonej wojnie protestancko katolickiej. Osobiście podoba mi się opis genezy tego ruchu zawarty w książce Gabriela Maciejewskiego, opowiadam się w tym względzie za twierdzeniami tego słynnego polskiego pisarza historyka, otóż ruch protestancki jest specjalnie wyprodukowaną niemiecką bronią, wymyśloną przez niemieckich masonów ! Zresztą pomijam fakt, że to z czym miał walczyć, było dziełem samych Niemców ! Proszę pamiętać, mam na myśli ruch, a nie chrześcijan protestantów, często wspaniałych ludzi ! (Więcej w tym temacie, o genezie niemieckiej walki z europejskim chrześcijaństwem w znakomitej pozycji wspomnianego autora pt.: „Baśń jak niedzwiedz, część II„).

0002

Osobiście nurtuje mnie ciągle aktualne pytanie ufo wielbicieli: jeżeli objawienia Maryjne pochodzą faktycznie od UFO, jak zagorzale twierdzą niektórzy fani Lutra, to dlaczego setki tysięcy entuzjastów szaraków i hybrydyzacji nie przesiada się na „Maryjne UFO” ?! Dlaczego standardowi UFO kontakterzy w ogóle nie interesują się przesłaniami chrześcijańskimi, a wielu wręcz boi się anielskiej Maryi jak ognia ?! Dlaczego przy spektakularnych objawieniach maryjnych dochodzi do licznych (czasami są to setki) uzdrowień ?!

alien-ufo-paintings

Podczas gdy standardowe UFO w przypadkach tzw. „cudu ufologicznego”, czyli gdy jest widziane jednocześnie przez zaledwie kilku świadków, nie sprawia uzdrowień chorych (jest w historii ufologii ich tak mało, i są tak mizerne, że można je pominąć), za to często podczas nocnych „spotkań” poddaje się ich bolesnym zabiegom, które w ocenie wielu ufologów są zachowaniami przerażającymi (demonicznymi). Natomiast w przypadku Maryi i anielskich pokazów, wiara setek lub tysięcy osób zostaje wzmocniona !

Dla ludzi silnych duchem, posiadających dobrą wolę, sprawa jest bardzo prosta. Dla ufologów, zagłębionych w pragnienia dociekania czy przybyli oni z Zeta Retikuli, czy może z Andromedy, albo czy ich rzekomo „materialne”, lub zmaterializowane statki są napędzane nieznanym magicznym pierwiastkiem, i wielu innymi problemami nurtującymi standardowych badaczy, nastawionych technologicznie, a nie duchowo, takie rozstrzygnięcia są zbyt trudne, lepiej przecież polegać na protestanckich, a często i masońskich oskarżeniach, i powrócić do standardowej ufologii, wierząc w istnienie spawanych kosmicznych pojazdów, zdolnych przemierzać miliardy lat świetlnych poprzez magiczne tunele międzywymiarowe (czarnych dziur).

ovniarte09_04

Pamiętam dokładnie ważny moment własnego wieloletniego dochodzenia w sprawie UFO przesłań. To było wtedy gdy dotarło do mnie stwierdzenie jednego z ufologów, o tym że UFO istoty lecą do nas miliardy lat świetlnych tylko po to, by nam zakomunikować: Biblia się myli, ale nawet nie to jeszcze było takim przełomem. Najgłębszy nastąpił gdy sobie uświadomiłem, że UFO istoty mają negatywny stosunek tylko do chrześcijaństwa !

Dlaczego kosmici mieli by mieć zły stosunek do przesłania Jezusa ?! Tylko z chrześcijaństwem nie mogą sobie poradzić ! Wszystkie inne religie i filozofie nie stanowią dla nich problemu ! Lecą niby tu taki szmat drogi po to by się użerać z chrześcijanami ?! To oznaczało dla mnie tylko jedno, chrześcijaństwo musiało być wspanialsze od ufologii ! Coś się musiało za tym kryć ! A więc co się za tym kryje ? Myślę, że poniższy, chociaż skrótowy wykład  Williama Alnora(oraz inne filmy), pochodzący z konferencji ufologicznej w Roswell, da państwu odpowiedz na to pytanie !

origen del nombre yahshua

Zródła:

„Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi

Wszystkim rządzą duchowe inteligencje! Władze nadprzyrodzone albo duchowe Księstwa !

W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów

Kosmiczno duchowa archeologia symboli „słowiańskich istot Zi-Psi-Szin”

Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego

Wszystkie królestwa świata – kosmoi – kto nam wymazuje pamięć Total Recall ?

Ufologia wsparta video technologią uzupełnia nasz pogląd na Biblię – „królestwo ludzkie”

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/polska-cywilizacja-czowiecza.html

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Entelecheia w Turzovka

Rycerze Wyklęci

Kod Tory i podświadomość przepowiadają o Trumpie

Hinduskie elementy dżedaizmu – rzeczywistość bardziej niezwykła od fikcji

Duchowy aspekt UFO istot – doktor William Alnor

Filmy dodatkowe…

Tajemnicze bramy, kryształowe sarkofagi i linia produkcyjna nowych UFO istot GMO

Tajemnicza brama w świecie równoległym – UFOnauci którzy do niej doprowadzaja – Hoggard

Tajemnica kosmicznych symboli Biblii – Obcy niosący światło i postęp – Hoggard

Ponadświatowe intelekty, Matka Boża Anielska oraz Tritos Uranos

Tajemnica biblijnej symboliki istot z innego wymiaru

Dobre 144
Złe 6

Podobne Artykuły

10 thoughts on “Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów

 1. Witam ! Bardzo interesujący artykuł, rzadki wśród naszego ufologicznego podwórka, który raczej jest bardzo rzadko poruszany. W kwestii UFO mam również coraz bardziej wyraźny kontrast czym ono może być ? Oczywiście jestem otwarty na różne kwestie, ale uważam, ze zjawisko to jest zwodnicze i wcale nie należy do ”pozytywnych”. W kwestii wiary, chrześcijaństwa i samego UFO zjawiska można godzinami dyskutować. Całkiem możliwe, że zjawisko ma charakter demoniczny o czym m.in na debacie radia paranormalium mówiłem i wspominałem na blogu, ale chyba nie wszystkie sprawy można wrzucać do jednego worka. Tak jak Pan wspomniał FB czy Bernatowicz są wręcz przesiąknięci syndromem ”dobrych kosmitów” faktycznie oni w to wierzą, choć fakty zupełnie mówią o czym innym. Napisałem spory artykuł ponad 15 stron w podobnym tonie jak Pana artykuł, wysłałem go do Nieznanego Świata pt. ”Kosmiczni oszuści” mam nadzieję, że się ukarze, pomimo swojej kontrowersyjności i inności od ”głównego nurtu” może okazać się dużym zainteresowaniem ? Pozdrawiam

  1. Witam szanownego pana, muszę przyznać, że jest pan jednym z nielicznych ufologów, którego cenię za rzetelność w gromadzeniu danych oraz w zakresie własnego niezależnego zdania, nie podlegającego wpływom elity UFO-medialnej, tzw. ufologicznego salonu ! Ludzie z Fundacji N. to grupa traktująca UFO-logię bardziej jako rozrywkę, dostarczającą im azylu, ucieczki od ich spraw, a co za tym idzie nie mają lub nie chcą mieć szerszego spojrzenia na te zagadnienia. Fundacja N. jest organizacją najbardziej zniekształcającą zagadkę UFO. W mojej ocenie mają skrzywione spojrzenie na te sprawy, możliwe że nie tylko się oszukują co do prawdy o tych istotach, ale są pod wpływem tych bytów. Może się wydać takie twierdzenie mocnym, ale osobiście dopuszczam, że bardzo głęboko wierzą w typowych, wymyślonych komiksowych kosmitów, tak jak ta piosenkarka, którą pokazałem w filmie „UFO czasów ostatecznych”, wspomniana gwiazdka piosenki, jak i wielu innych zwiedzonych przez populistycznych ufologów uważa tak jak ludzie z Fundacji N. że wytworzony specjalnie obraz jakiejś cywilizacji jest tym prawdziwym. Sprawa UFO bytów jest bardzo niebezpieczna, głównie duchowo. Ludzie którzy nie mają silnej osobowości, trzezwego spojrzenia na duchowość i nie mają oparcia w chrześcijaństwie są bardzo podatni na sugestie pochodzące od tych istot. Możliwe że pan B. z fundacji, a z jego wypowiedzi można czasami wysnuć takie podejrzenia, chce być uznawany za jakiegoś rodzaju wyrocznie w sprawie, która jest strasznie skomplikowana. Wydaję mi się, że środowisko to chce narzucać swoją komiksową i bardzo prostą wizję kosmity wszystkim którzy się na taki lep dadzą złapać, a w ten sposób pośrednio lub bezpośrednio współpracują z tymi bytami, choć mam nadzieję, że się mylę. Bardzo dziękuję za komentarz. Moim zdaniem jest wystarczająca ilość dowodów, że te istoty prowadzą zwodniczą grę o umysły ludzi, że są właśnie „wysłannikami oszustwa”, jak to pisał znakomity Vallee. Jestem czytelnikiem pana bloga. Serdecznie pozdrawiam. „UFO czasów ostatecznych” https://www.youtube.com/watch?v=rdmvPV9GoT0

 2. Witaj i dziękuję, za zainteresowanie moim blogiem. To co Pan napisał powyżej jest w dużej mierze zbieżne z moimi poglądami i cieszę się, że jestem z poza głównego nurtu ”elit”. Owszem zawsze trzymam się swojego zdania a w kwestii tego zjawiska, no cóż dla wielu UFO kosmici to dobry bisnes i promowanie swojego ego a takich znamy. Pan B zachowuje się jak były Pan Komorowski, buta i arogancja nawet wobec sceptyków, ale większość osób poznało czym ta fundacja jest. Ja oraz m,in Piotr Cielebiaś próbujemy pokazać, ze zjawisko ma inne korzenie niż kosmiczne, które jest tak chętnie kupowane przez społeczeństwo. Jak niegdyś napisał Keel zajmowanie się tematyką UFO to niebezpieczeństwo ? Tak mogę to potwierdzić z własnego doświadczenia. Wiele osób zajmujących się tymi sprawami odczuło oddech tego fenomenu, tylko albo nie chcą o tym mówić, albo nagle doznają oświecenia i sądzą, że to pozytywny wpływ ”zjawiska” na ich samych. Ja jestem ostrożny po latach i mocno podejrzliwy ponieważ coś mi tu nie pasuje i ktoś nas celowo oszukuje i manipuluje. Pozdrawiam serdecznie 😉

  1. Witam. Jeżeli nie wybuchnie III wojna światowa w ciągu 100 lub 300 lat, i nie nastąpi inna celowa destrukcja ludzkości przez ciemne elity to zapowiada się ciekawie ! Dzieje się sporo w temacie dziwnych zjawisk, których nie dostrzega ludzkość, a które badają ufolodzy, bardzo cieszę się z niezależnych opinii badaczy jak pan i tylko takie cenię, te populistyczne są mdłe i nieciekawe, nie ma tam dążności do prawdy ale podążanie za impulsami tych istot lub za sławą, istoty które chcą doprowadzić ludzkość do określonego momentu często prowadzą na smyczy samych badaczy. Wierzę że to co nam przekazuje Biblia w momencie, który będę zapewne kiedyś kolejny raz podkreślał, jego znaczenie dla mnie jest gigantyczne ! Ten urywek Biblii mówi mi ale i wielu innym poszukiwaczom, znanym biblistom, że jesteśmy tu w tym wymiarze, na tej planecie PILNOWANI ! Że nie jest wcale to takie wszystko proste jak chcą to widzieć panowie pokroju pana B z fundacji N. Jeżeli poważnie się szuka odpowiedzi w tych kwestiach to jedyną drogą jest ta zarysowana przez Joe Jordana, osobiście jestem przekonany, że to jest strasznie poważna sprawa, że Biblia jest TOTALNIE i na serio, to nie są przelewki, ale i dlatego jest tak wspaniała ! Można dostać „pasem po tyłku” jak się nie docenia Biblii i istot tam występujących ! Zwłaszcza Stwórcy. To jest trochę tak jak w filmie „Poszukiwacze zaginionej Arki”, ludzie nie wiedzą z czym mają do czynienia.

   Wielu ludzi, w tym i UFO badaczy potwierdza doświadczenie prawdziwej siły duchowej stojącej za Biblią, za wszystkim tym co jest związane z historią chrześcijaństwa, a co sam staram się zaświadczyć skromną pracą niezależnego i nieznanego poszukiwacza odpowiedzi.
   Urywek o którym wspomniałem ciągle mnie utwierdza w tym, że Watchers-Strażnicy to prawda, że tu koło nas coś się dzieje ! Gdzieś obok coś się rozgrywa i ma z nami dużo wspólnego !
   Oto ten urywek:
   „…Dnia dwudziestego czwartego pierwszego miesiąca, gdy znajdowałem się nad brzegiem Wielkiej Rzeki, , podniosłem oczy i patrzałem: Oto [stał] pewien człowiek ubrany w lniane szaty, a jego biodra były przepasane czystym złotem, a ciało zaś jego było podobne do tarsziszu, jego oblicze do blasku błyskawicy, oczy jego były jak pochodnie ogniste, jego ramiona i nogi jak błysk polerowanej miedzi, a jego głos jak głos tłumu. Ja, Daniel, oglądałem tylko sam widzenie, a ludzie, którzy byli ze mną, nie oglądali widzenia, ogarnęło ich jednak wielkie przerażenie, tak że uciekli, by się ukryć. Tylko ja sam pozostałem, by oglądać to wielkie widzenie, lecz nie miałem siły, zmieniłem się na twarzy, [opuściła mnie moc]. Wtedy usłyszałem dźwięk jego słów, i na dźwięk jego słów upadłem oszołomiony twarzą ku ziemi. Ale oto dotknęła mnie ręka i wprawiła w drżenie moje kolana i dłonie moich rąk. I rzekł do mnie: „Danielu, mężu umiłowany! Uważaj na słowa, które mówię, i wstań, ponieważ teraz wysłano mnie do ciebie”. Gdy on mówił do mnie te słowa, drżąc powstałem. Powiedział więc do mnie: „Nie bój się, Danielu! Od pierwszego bowiem dnia, kiedy starałeś się usilnie zrozumieć i upokorzyć przed Bogiem, słowa twoje zostały wysłuchane; ja zaś przybyłem z powodu twoich słów. Lecz książę królestwa Persów sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia jeden dni. Wtedy przybył mi z pomocą Michał, jeden z pierwszych książąt. Pozostawiłem go tam przy królach Persów. Przyszedłem, by udzielić ci zrozumienia tego, co spotka twój naród przy końcu dni; bo to widzenie odnosi się do tych dni”.
   Gdy on jeszcze mówił do mnie te słowa, padłem twarzą ku ziemi i oniemiałem. A oto jakby postać ludzka dotknęła moich warg. Otworzyłem więc usta i mówiłem do tego, który stał przede mną: „Panie mój, od tego widzenia ogarnęły mnie boleści i opadłem z sił. Jakże więc może taki sługa mojego pana mówić tu z panem moim, skoro nie ma teraz siły i oddech we mnie ustaje?” Powtórnie dotknął mnie ten, który podobny był do człowieka, umacniając mnie. Potem powiedział: „Nie lękaj się, mężu umiłowany! Pokój tobie! Bądź pełen mocy!” Gdy on jeszcze rozmawiał ze mną, nabrałem sił, mówiąc: „Niech mój pan mówi, bo mnie wzmocniłeś”. I powiedział: „Czy wiesz, dlaczego przyszedłem do ciebie? Jednak oznajmię tobie to, co zostało napisane w Księdze Prawdy. Teraz muszę znów walczyć z księciem Persów, a gdy skończę, wówczas nadejdzie książę Jawanu. Nikt zaś nie może mi skutecznie pomóc przeciw nim z wyjątkiem waszego księcia Michała..”
   Księga Daniela 10:2

   Jest to jeden z ważniejszych opisów Istot Wyższych pojawiających się w tym wymiarze. Istota ta przekazuje nam ludziom ważną informację odnośnie tego gdzie się znajdujemy i co się dzieje na tej planecie ! Możliwe, że jest to jeden z najważniejszych „przypadków” wskazujących na działania różnorakich Istot, mających związek z ludzkością, z kontrolowaną cywilizacją ludzi, mogących mieć związek z pozostałościami tajemniczych budowli megalitycznych. Moim skromnym zdaniem jest to wskazówka, że na Ziemi, w tym wymiarze, jesteśmy pod kuratelą Istot duchowych, jesteśmy elementem większej rozgrywki sił kosmicznych !

   „…ja zaś przybyłem z powodu twoich słów. Lecz książę królestwa Persów sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia jeden dni. Wtedy przybył mi z pomocą Michał, jeden z pierwszych książąt. Pozostawiłem go tam przy królach Persów…”

   Książę królestwa Persów to jakaś potężna istota, nie wiemy jaki rodzaj, ale ma władzę nad obszarem i ludzmi… i to się dzieje obecnie, gdzieś obok nas ktoś ma nad nami władzę ! To nie jest przekaz dla ignorantów, ale dla prawdziwych poszukiwaczy, i jeszcze raz powtórzę, jeżeli się nie docenia biblijnych istot to można dostać „pasem po tyłku”, a co piszę z czcią, bo to jest potęga nam nieznana. Pozdrawiam i dziękuję za komentarz.

 3. poproszę Szanownego Autora, którego bardzo cenię , żeby podał miejsce w Biblii w którym jest mowa o wniebowstąpieniu Maryi lub fakcie, że jest królową aniołów.
  Z poważaniem
  Rafał
  PS
  „Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus (…)” (1 Tm 2,5)

  1. Witam. Proszę napisać w czym problem bo nie wiem jak się ustosunkować i do czego ? „Do Kościoła niebiańskiego należą wszyscy święci w niebie wraz z Matką Bożą, Maryją, i aniołami. Obcowanie świętych to wzajemna wymiana darów duchowych między niebem, czyśćcem a ziemią.” W praktycznie wszystkich Kościołach protestanckich za Marcinem Lutrem używa się przekładu „społeczność świętych”. Wyjątkiem od tej zasady jest Kościół Ewangelicko-Reformowany, który pozostał przy tradycyjnym przekładzie. Nie istnieją jednak między tym wyznaniem a innymi protestantami różnice co do podejścia do właściwego wyrażania owej społeczności. Pozostałe Kościoły protestanckie stosują przekład „społeczność świętych”. Także podczas wyznania wiary w Kościele luterańskim słowami składu apostolskiego recytowane są słowa: „wierzę w […] społeczność świętych”, zamiast „świętych obcowanie”.

   Nauka o społeczności świętych akceptowana jest w protestantyzmie jako jedna z zasadniczych doktryn, przy czym jej rozumienie jest odmienne niż w katolicyzmie i prawosławiu. Kościoły protestanckie pod pojęciem społeczności świętych rozumieją ogół wierzących żyjących na ziemi i zjednoczonych w jedno Ciało, którym jest powszechny, niewidzialny Kościół Chrystusowy. A przecież wiemy, że istnieje życie poza tym wymiarem ? nieprawdaż ? Kościoły protestanckie odrzucają ideę modlitwy do zmarłych świętych jako wyrazu społeczności świętych. A Kościoły katolickie i inni wierzący w życie pozagrobowe nie. Ja nie odrzucam, nie wiem jak pan ? Te spotkania z Wyższą Formą Bytu – Maryją są właśnie za sprawą Jezusa i Ducha Świętego, więc dla tych którzy doświadczyli tej wspaniałości i ją opisali jest wszystko na miejscu.

   1. Pan Rafał jasno się wyraził, a Pana wywód nie odpowiada na pytanie. Dodatkowo z postu Pana Rafała nie wynika, że odrzuca on „ideę modlitwy do zmarłych świętych jako wyrazu społeczności świętych”, bardziej zastanawia go na jakiej podstawie kościół katolicki usilnie twierdzi, że Maryja została wniebowzięta do nieba z ciałem, skoro dogmat o wniebowzięciu Maryi został ogłoszony w 1950 roku przez papieża Piusa XII.

    Poniżej zamieszczam fragment KONSTYTUCJI APOSTOLSKIEJ MUNIFICENTISSIMUS DEUS, określający powyższy dogmat wiary (całość tutaj – http://www.opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/pius_xii/konstytucje/munificentissimus_deus_01111950.html):

    „Gdy bowiem Najświętsza Dziewica z niewymowną czułością spełnia swe macierzyńskie powinności względem ludzi odkupionych Krwią Chrystusową, umysły i serca (Jej) dzieci doznają tym silniejszej podniety do pilniejszego rozważania Jej przywilejów. […]

    I chociaż Kościół zawsze uznawał taką właśnie hojność i tę doskonałą harmonię łask, a w ciągu wieków coraz bardziej w nią wnikał, to jednak przywilej cielesnego Wniebowzięcia Bogarodzicy Dziewicy Maryi dopiero za naszych czasów rozbłysnął jaśniejszym światłem. […]

    Z biegiem zaś czasu, tego rodzaju prośby i życzenia nie tylko nie ustawały, ale z dnia na dzień wzrastały coraz bardziej tak pod względem liczby, jak i nasilenia. W tej intencji powstały pobożne współzawodnictwa w modlitwach; wielu wybitnych teologów z ogromną gorliwością wzmogło studia nad tym zagadnieniem zarówno prywatnie jak i na powierzonych sobie publicznych uniwersytetach kościelnych czy też innych uczelniach teologicznych. W różnych częściach świata katolickiego urządzano kongresy maryjne już to w granicach jednego narodu już to międzynarodowe. Te właśnie staranne badania rzuciły jaśniejsze światło na to, że w depozycie wiary chrześcijańskiej, powierzonym Kościołowi, zawiera się również dogmat Wniebowzięcia (Najśw.) Panny Maryi. I stąd też najczęściej wypływały owe prośby pokorne a usilne, domagające się od Stolicy Apostolskiej uroczystego określenia tej prawdy.[…]

    Oni zaś, których „Duch Święty ustanowił biskupami, aby kierowali Kościołem Bożym”, prawie jednomyślnie odpowiedzieli twierdząco[…].”

    Z powyższego tekstu wynika jedno, że władze KK zaczęły zajmować się całą sprawą, pod naciskiem wiernych i pozostałej części duchowieństwa. W samym Piśmie Świętym nie ma na ten temat ani słowa.

    I tak na dobrą sprawę wszystko rozbija się o jedno…czy wierzymy w nieomylności papieża, który jest głową KK, czy też nie….Oczywiście, pragnę przypomnieć, że jest to kolejny dogmat, który został ogłoszony w 1870 roku.

    1. Czy Maryja jest prawdziwą wysłanniczką Boga YHWH ? Każdy musi sam ocenić to w zgodzie ze swoją duchowością…

 4. co do Maryi to jest wg mnie to troszkę naciągane … osobiście wole słowa Jezusa w oryginale… nie twierdze ze Maryja była osobą nie wierząca w nauki .. itp ale skoro to Jezus wziął na siebie grzechy ludzkości to jego nie Maryję bóg posłał do ludzi na odkupienie grzechów w końcu to on nauczał swych tzw. uczni ..kult Maryi jest kultem zastępczym jako taki on do mnie zwyczajnie nie przemawia po pierwsze lamie pierwsze przykazanie dekalogu to najważniejsze;„Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną” wiec skoro jest ważne to poco je łamać

  1. Witam szanownego pana tomasza26. Proszę pamiętać, że artykuł nie odnosi się do KULTU MARYI ! Tekst ten odnosi się do zjawisk nadprzyrodzonych anielskich/UFO oraz do twierdzeń ludzi, którzy nie rozumieją lub co bardziej prawdopodobne do zmanipulowanych, zwiedzionych i oszukanych przez propagandę protestancko masońską ! (Wielu protestantów wierzy, że Maryja jest prawdziwą wysłanniczką Boga YHWH, nie twierdze tu stanowczo, że wszyscy protestanci głoszą coś złego !) Nie ma tam mowy o kulcie czy nie kulcie. Nie bezpośrednio ale odnosi się on do TREŚCI przesłań, które są kluczowe by ZROZUMIEĆ o co tu chodzi ! Powtórzę to jeszcze raz: do TREŚCI PRZESŁAŃ ! Protestanci bądz ufolodzy nie zagłębiają się w to o czym mówi Maryja, nie ma tam nic takiego co by stawiało Świętą Posłanniczkę w złym świetle ! Jeżeli ktoś nie ma ochoty chodzić do sanktuariów Maryjnych to jego sprawa, lecz kluczowym i niedocenianym jest kwestia WIADOMOŚCI przekazywanych przez Maryję do ludzkości. Do tego wszystkiego dochodzi coś takiego jak 'pieczęć Boga’, którą w mojej ocenie są częste i spektakularne uzdrowienia dziejące się w miejscach objawień, mają potwierdzać że Wyższy Byt i aniołowie są tymi, którym możemy zaufać ! Wszystko to, oraz całkowita niezgodność z twierdzeniami protestanckimi lub/i UFO-logów o objawieniach najbardziej zaawansowanej kosmiczno inno wymiarowej cywilizacji (Jezusa YHWH) stawia Maryję, czyli Wyższy Byt POCHWYCONY (zabrany do Nieba z ciałem i przemieniony) w całkiem innym świetle ! Proszę starać się zrozumieć tekst, nie jest on może wyczerpujący, ale nie mógł takim być. Odnośnie pochwycenia, o którym marzymy my chrześcijanie, że go dostąpimy pisałem tekst pod tym adresem: http://argonauta.pl/tajemnicze-ogolnoswiatowe-wziecie-film/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *