Donald Trump uratuje Amerykę i świat ?

Pytanie jest zasadne, zwłaszcza gdy przeanalizujemy wewnętrzną sytuację USA. W pewnym sensie w Stanach dzieją się rzeczy apokaliptyczne, i nie chodzi wcale o gospodarkę, ale o przestrzeń duchową, którą chcą zawłaszczyć określone i antyreligijne środowiska. Amerykańska organizacja „The Chaplain Alliance for Religious Liberty” (“Kapelański Sojusz dla Wolności Religijnej”) ujawniła, że otrzymała ponad 1500 stron dokumentów instruktażowych, które potwierdzają, iż Departament Obrony USA zakwalifikował Katolików, Ewangelików, Żydów oraz Mormonów jako religijne grupy „ekstremistów”, podobnych do Al-Kaidy i Ku Klux Klanu.

W odtajnionych dokumenach czytamy: „Mężczyzni i kobiety którzy wiernie służyli w wojsku przez stulecia, nie powinni być powiązani z tymi, którzy regularnie zagrażają pokojowi i bezpieczeństwu Stanów Zjednoczonych”. Urzędowe pisma informują dalej, że produkowane przez organizację „Southern Poverty Law Center„ pouczenia pochodzą, z jak to określono „solidnego zródła”, i dotyczą przeprowadzanych wojskowych instruktaży, w których nazywa się Ewangelickich chrześcijan, Katolików oraz inne konserwatywne i ortodoksyjne biblijne grupy „ekstremistami”. Dokumenty pokazują, że Ministerstwo Obrony USA szkoli swoich oficerów w oparciu o materiały wprowadzające uprzedzenia i religijną dyskryminację.

102799874-RTX1GRB9.530x298

Organizacja „The Southern Poverty Law Center” wytwarzająca i dostarczająca antyreligijne instruktaże dla Ministerstwa Obrony USA , nazywa liczne konserwatywne (chrześcijańskie) organizacje „grupami nienawiści” („hate groups”), wliczając w to „Radę Badań nad Rodziną” (Family Research Council). Dzięki amerykańskiej ustawie o wolnym dostępie do informacji (Freedom of Information Act) udało się uzyskać wgląd w treści jakie są propagowane podczas szkolenia armii Stanów Zjednoczonych.

Amerykańscy kapelani stwierdzają, że „Materiały które uzyskaliśmy poświadczają, iż armia USA narusza jej podstawowy stan apolityczności i jest zaangażowana w haniebne nazewnictwo wielu religijnych grup. Jej działania szkodzą i zagrażają prawom ludzi broniących naszego państwa, którzy są członkami wymienionych religii.” Dyrektor naczelny Sojuszu Kapelańskiego wezwał by wojskowi już więcej nie prowadzili instruktaży w oparciu o pomoce „The Southern Poverty Law Center”, lub im podobnych, które umieszczają grupy wierzących pośród terrorystów” – (przekierowanie do 2min i 38sek).

Te przerażające i tajne szkolenia pokazują jak bardzo posunęli się amerykańscy technokraci. Wypieranie religii, a co za tym idzie i moralności z różnych instytucji państwa zagraża stabilności narodu. Religia jest wpisana w ludzką naturę i pomaga istotom ludzkim zachowywać się po ludzku, zgodnie z nakazami Stwórcy. Chęć wyrugowania religii ze społecznego życia prowadzić ma do stworzenia bezdusznych bio-robotów, a w konsekwencji realizacji oczekiwanej technokratycznej utopii.

Tłumaczenie ze strony: http://www.christianpost.com/news/department-of-defense-classified-evangelicals-catholics-as-extremists-like-al-qaeda-documents-confirm-103220/

Pomocne linki:

Nowe sensacyjne ustalenia w sprawie zamachu na J.F. Kennedy’ego !

Ostra cenzura religijna w NASA. Ani słowa o Panu Bogu

https://argonauta.pl/fundacja-nwo-i-ziemianie/

Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?

Zenit 2016: Czy coś się zaczęło w roku 2012 i osiągnie swoją kulminację w roku 2016 ?

http://argonauta.pl/elity-farmakis-nowa-cywilizacja-farmakia/

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/polska-cywilizacja-czowiecza.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/07/geopolityka-ponadludzka-nowastara.html

https://argonauta.pl/wiszace-miasta-z-przyszlosci-a-moze-nowa-produkcja-kina-blue-beam/

http://www.bibula.com/?p=86309

Trump – remedium na establishment?

http://www.pch24.pl/multikulturalizm-jak-faszyzm–narzuca-rewizje-stosunku-do-kwestii-rasy-oraz-plci–a-takze-sugeruje-opresyjnosc,42569,i.html

Homopropaganda nadal podbija umysły Polaków

„He didn’t belong to the secret society” – Newt Gingrich on why GOP establishment hates Trump

MAN OF THE YEAR – Donald J. Trump – Max Kolonko TV 19.02.2016

Newt Gingrich -Secret Societies

https://youtu.be/vAjJsSMgCGc

Nowy Porzadek Rzeczy, a Kosciół Katolicki

Alex Jones & Donald Trump Bombshell Full Interview

https://youtu.be/FJqLAleEnKw

Donald Trump Praises Alex Jones

https://youtu.be/HGcZFKSxhg0

Polska Brygada D. Trumpa – D. Trump Polish Brigade – Max Kolonko 27.02.2016

Technologia starożytnego Babilonu ponownie – McGuire, Marzulli

Dobre 20
Złe 3

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *